Jump to content
LsD

Civic D15Z6 VTEC-E

Recommended Posts

Колеги и аз да се разпиша с един Икономик,Англичанка.Публикувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от Накито Матев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да се обърна към вас за малко помощ..Става въпрос за този колектор http://tuning-parts.bg/atmosferni-kolektori/621/ та като е за D16 дали може да стане за D15Z6 англичанка '96..? МНОГО БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!! Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става бе ;)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D16Y5 Vtec E това става ли за записването :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драго се ша извадиш някои интересен двигател .Хай и аз да се впиша ако се зачита :D с Д15Z3 Англишманка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз не помня писах ли се тука, както и да е. Японски сивик 96-та, d15z6.... ама май само блока остана от него ;) Вал с повдигачи, бутала с биели, интейк в калника и K&N, колектор, без катализатор, генерация, къси скорости и P28 разбира се.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е остава да покажеш и как върви ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се записвам с един хеч, от скоро го имам и за едни 5-6 хиляди му правих алтернатор, големи тампони, акомулатор а сега следва термостата, нещо гарнитурата му тече. Впочем пуснал съм една тема за реглаж на клапаните, вие нещо да ми кажете точно с тези мотори, дали сте правили или не сте и през колко хиляди километра. А някои ако иска може да спретнем една среща на некои друг икономик в София некоя вечер. Поздраи колеги ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам един въпрос ..........Ламбда сондата от стоковия колектор става ли на сотков колектор от 16з6?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става на всякакъв колектор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен са ме разписали, като гледам. Нищо че клипа би изглеждал различно сега.

Ето едно клипче в което се вижда колко развива колата на 4-та скорост ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята бройте,D15Z8-перничанка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В honda-tech форума излезе едно интересно мнение:"I was in the Vtec E club for about a year. I did love the 35-40 MPGs my 98 Hx got. I managed to run a 15.919 ET in it with just a CAI and an axle back exhaust. Now it has a LS Vtec swap in it."Някои тествал ли е икономик на 400 метра, че ми стана интересно ? Висока 15ка само с CAI и гърне пък и предполагам със стоковата скоростна кутия ми се вижда доста добро постижение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станахме бая икономайзери от Варна ...Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една икономична японка от Варна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще ги съберем тези Варненски Икономайзери :) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще ги съберем тези Варненски Икономайзери :) ?

 

Добра идеяПубликувано изображениеАз съм готов,само кажете дата,час и място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си смених свещите ( NGK ZFR6J-11 - такива пишеше в книжката). Вече 50 хил километра карам без да ги погледна просто защото не ми е създавала проблеми. Когато пусна климатика колата мнооого омаляваше и си мислех че по принцип си е така заради дългите скорости и сега се оправи !? Почнах да гледам в нета какви са тия свещи дето са и сложили германците защото последно са сменяни там и не мога да намеря нищо конкретно за тях. Свещите са BERU ultra 14FR-7LUX 1.05mm и повече няма да ги сложа! :) Тъй чв си проверявайте свещите, а колата изкачва баири и на 5-та вече а разлика в ниските има много :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй чв си проверявайте свещите, а колата изкачва баири и на 5-та вече а разлика в ниските има много :)

Моята лети в целия оборотен диапазон и не смея да ги пипам. :) Редактирано от kvd74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хайде има ли навити Варненци и икономайзери да се срещнем да видим кой какво правил и т.н. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хайде има ли навити Варненци и икономайзери да се срещнем да видим кой какво правил и т.н. :)

 

Нека да е поне след 4-5 дена,че днес следобед влизам в бокса да ми оправят броните и предната дясна вежда,иначе трябва да дойда с Пунтото на жена миПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам тъкмо докато ти оправят кошчето да се светнат и другите и да се съберем повечко варненски икономайзери Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, нека и аз да се похваля с моята любима количка - англичанка D15Z8 разбира се от Варна. Много съм навит да се срещнем, но ще се прибера в БГ някъде след 4ти октомври :) Пожелавам ви приятно изкарване ако не успея да се прибера навреме за срещата !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, нека и аз да се похваля с моята любима количка - англичанка D15Z8 разбира се от Варна.

Много съм навит да се срещнем, но ще се прибера в БГ някъде след 4ти октомври :)

Пожелавам ви приятно изкарване ако не успея да се прибера навреме за срещата !

 

Welcome to the JungleПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има достатъчно хора от Варна за среща да определим една дата примерно да кажем 10 октомври и да си направим една малка икономична срещичка Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D15Z8 но в момента в бокса. Трябват и бутала P2J ако някои има да помага ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има достатъчно хора от Варна за среща да определим една дата примерно да кажем 10 октомври и да си направим една малка икономична срещичка Публикувано изображение

 

Аз съм за

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми добре нека да видим колко ще се съберем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявявам Варна за столица на Икономиците :lol: +1 :honda:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[*]10.10.12 Дата за Икономическа Среща

Удобно ли е за всички и давайте идеи къде искате да се срещнем , на ОМВ или някъде другаде ?

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[*]10.10.12 Дата за Икономическа Среща

Удобно ли е за всички и давайте идеи къде искате да се срещнем , на ОМВ или някъде другаде ?

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

Може и по-рано,че към 10.10.12 планувам да литна за седмица до Италия.26/27 този месец е ОК за мен,стига да се съберат доброволциПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Други мнения относно срещата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Други мнения относно срещата ?

 

Като гледам,май само двамата ще си организираме срещаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта не е икономик, ама ако кажете кога и къде, може да намина и аз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...