Jump to content
penko_crx

Сами ли сме във Вселената?

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Ти не си сам със сигурност :) Шегувам се разбира се !:) От толкова много много галактики няма как да сме сами.Уж били открили и нова планета "Глисе" на която имало условия за живот но за жалост няма да разберем скоро дали е вярно или не.Все си мисля , че създателя на NSX не е от земята хахаха :lol:

Редактирано от Mkilla
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не сме сами ама едно е със сигурност вбокса е блокнат тук....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста интересно клипче ;)А то в толкова огромно и вечно нещо, като Хонда, няма как да сме сами ;))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Робърт Шекли(май?) беше писал в свой разказ, че ако само ние сме в тази вселена, то това ще е чиста загуба на пространство.Според някой учени, ние познаваме/виждаме една малка част от съществуващата енергия във вселената (т.е. материята е включена в сметката), така че в 1 момент може да се окаже, че дори на Земята живеят други разумни живи същества, но те са изградени от друга материя, която не виждаме (познатия термин е: друго измерение).Та, ако ви се спука гумата и намерите в нея забит остър камък, можете спокойно да предположите, че някой в другото измерение прави опити в някаква лаборатория и е предвижил материя (камъка) от неговото измерение във нашето, а вие сте били на неправилното място в неправилното време. Правилно време и място ще е случая, в който диаманта "там" е отпаден материал и го ползват като "материя" за експериментите. :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото клипче важи и в обратната посока /смаляване спрямо нашите обичайни размери/ - за микрокосмоса на миниатюрните същества .... А и четвъртото измерение - времето- също е фактор ... „Животът е кратък. Трябва ни скорост, за да постигнем това, което желаем.“

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля че е вярно за слуховете за заловени космически кораби с извънземни в началото на миналия век в щатите,понеже долу -горе тогава започва техническия подем на човечеството!Вярвам ,да не казвам че съм напълно сигурен че човек не е измислил транзистора и въобще полупроводниците а са копирали технологията от някъде и това някъде не е от земен произход,да не задълбавам с миниатюризацията в чиповете на елементите което пък въобще не вярвам да го е измислил човек като технология и строеж на кристалите-всичко е копирано от някъде навремето и се доразвива от хората,приказките за експериментите на разни учени и откриването на полупроводниците са кьорфишек -така ставало то вземаш парче силикон и правиш транзистор или диод -работата ми е с електроника и съм се замислял за тези неща и аз като нямам какво да правя и стигам до извода че няма как да стане транзистора случайно без никакви познания-някой си приписва чужди заслуги,ама какво значение има вече това -света без тях нямаше да е какъвто е сега, нямаше да е възможен инжекциона или електронния часовник компютъра и такива други шукарийки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей borko 30 , Сигурно имаш в предвид случая "Розуелт" 1947г !?Ето ти разсекретени факти от ФБР:http://www.youtube.com/watch?v=YW-NWx4Ny7Ehttp://www.youtube.com/watch?v=xBPZpL1cfmY

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид инцидентите в Невада навремето ,ама и твоите клипове си ги бива!Не знам аутопсиите на извънземните дали са спомогнали с нещо за човечеството,но с помоща на авангардните технологии от техните кораби които далеч не са разгадани напълно е започнала електронната ера и при нас-иначе знаете ли кога щяхме да правим и ние космически кораби-точно никога!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как само една държава на 200 години проми мозъците на цял свят се чудя. Извънземни, нови технологии свързани с тях, ходенето до луната и куп други щуротии. Що се отнася до Вселената аз съм 100% сигурен, че съществува форма на живот, дали е по-развита или не едва ли някой може да каже на този етап.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, да не ви развалям купона ама тия клипчета... Особено второто от 9-ти пост на колегата penko_crx го бяха анализирали детайлно или по Нат Гео или по Дискавъри и доказаха че е макет, направен от човек. Не помня подробности защото го гледах преди години, но дали и самия доктор направил "аутопсията" не си беше признал че е лъжа... Иначе по темата - може и да има други джиотнииии и изрудиии ама аз съм скептик. Докато няма доказателства, това "Колко е голяма Вселената" не ми се струва чак толкова сериозен довод.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трънчо , филмите за случая "Розуелт" са правени 1947г.http://www.youtube.com/watch?v=1VjFM22nnMEhttp://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=XqgJCUX_mwIТози случай е в СССР - Аркуцк.http://www.youtube.com/watch?v=gc0menDzaUE&feature=related

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не по темата, но пак странно:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Определено мисля, че възможността да сме сами в вселената е нищожна! Публикувано изображение

Също така смятам, че има открити много технологий, за които почти никой не знае.

Преди 2 седмици даваха много интересен филм за Никола Тесла.

Той е бил велик учен открил и провел множество опити.

Дори и сега не се знае как е постигнал някои неща.

Той самият признава, че изведнъж както си е седял нещо почнало да му налива информация, кое как се прави.

Преди смъртта на брат си е бил просто обикновен човек.

В последвствие е имал множество знания и дори възможности за предвиждане на бъдещето.

Той е предпазил негов приятел да се качи на Титаник, понеже е предсказал че ще потъне.

Дори се смята, че взривът на метеорит в Тунгуска(Русия) е вследствие на експеримент на същия учен.

Най-интересното е, че Никола Тесла е давал своите технологии и на американците и на руснаците, и се е опитал да предотврати Втората световна война.

Смята се също, че Нацистките летящи чинии са направени по негова технология.

Интересно ми е какво се крие в "Зона 51".. Публикувано изображение, и в българската "Царичина дупка", но вероятно никога няма да разберем със сигурност.

Редактирано от honda_tech

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай смело колега, още 9 поста ти останаха само. Ама на следващия двоен,троен,четворен ще има неплатен отпуск. А си мислех, че може да се заформи добра тема...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.star07.in/videogallery.php?video_id=123В този сайт има филм за Никола Тесла.Миналата година попаднах на статии за Тесла ,и по конкретно на опита му за телепортация на плавателен кораб. Тесла е успял да телепортира кораба ,но нещо се е объркалои при телепортацията не са останали живи хора на кораба.Едно от най-значимите открития на Тесла е генератор на енергия , проекта не е видял бял свят защото е спрян от Джей Пи Морган. До колкото съм запознат , генератора е можел да произвежда енергия от гравитационното поле на земята (на практика от неизчерпаем източник). По интересното е , че не е необходима електрическа мрежа за пренос на енергията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един необикновен човек.http://www.youtube.com/watch?v=qty8zQYdkEw

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трънчо, човека не трупа постове, гаранция. Вече на втора седмична цяла вечер само по такива теми си говорим, лично аз го помолих да пуска интересни клипове и филми в темата. Бъди снизходителен, моля :)По темата, по темата, колко да е по темата...Най-после видях и аз статията, за която говорихме онзи ден:http://spisanie8.bg/%D1%80%D1%83%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%B8/997-%D0%B3%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8.htmlЗаглавието на темата: "ГИГАНТИВъв Волжка България живеел 4-метров великан, предците на траките били по 2 метра, а окултната наука разказва за 4 предходни раси, всичките с над 3-метров бой"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на човека какво му пречи да пусне всичко в един пост? Последното му двойно постване, за което предупредих, е в рамките на 7 минути! А Динамо е извънземен ?? Робин Ван Перси също трябва да е тогава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айнщайн е казал , че ако сме сами в такова голямо пространство ще е чиста загуба на материал ;) и смятам е прав !!! Така , че според мен нещата опират кога ще се разгласи , че не сме и кога ще разберем , че този до нас не е човек от тази планета ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса това, което Пенко каза - както например микроскопичните бактерии и буболечките нямат представа от нашето съществуване, но биват залавяни, забождани с игла, изяждани и тн...така и ние нямаме представа от съществуването на други раси.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:offtopic: Американците за първи път кацат на Луната.Там те срещат извънземни и решават да им се представят:- Здравейте!Ние сме първите земни жители, кацнали на Луната!Лунетяните ги изгледали учудено и отговорили:- Глупости!Много преди вас кацна един друг земен кораб-бяло, зелено, червено,обаче се държаха много странно - чуха се някакви крясъци, блъскаха , тропаха, не можаха да си отворят вратата, чу се нещо за техника и за майка му и си отлетяха.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Зависи... от гледната точка.Бог или наука.:) Екзистенциалната позиция ( т.е. не сме сами ) , в последно време май е преобладаваща. Но умни и странни мозъци все още си задават въпроса. Защо ли?

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та, сами ли сме във вселената не разбрах? :eat:П.С> Горния линк не работи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тъкмо тая вечер очакваме колегата penko_crx да забие 50-ти пост и окончателно да разбули мистерията. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото в тубата за съжаление са го махнали , беше много добро :)!!!А дали сме сами в вселената ?! - всеки сам да си прави изводите .Правото на собствен избор е най-ценното човешко качество. Аз не искам да налагам мнение на когото и да било и за каквото и да било.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сами със себе си не сме сами камоли в вселената :lol: Не знам аз ама сигурно гъмжи от живот, ама по добре далече от тях, ша вземат да им харесат нашите хонди и......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Няма да им хареса нищо, което върви с експлозив като бензина, спокойно ;) Ние сме сигурно плявата на вселената, където всичко малко по малко заприличва на сметище...Надали има друга цивилизация, която да не си пази природата или малкото което имат от нея...penko_crx: Много добри теории за житните кръгове на г-жа Везнева..евалата..

Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Петър , Житните кръгове са едно от малкото доказателства (и то косвени) за съществуването на извънземни и то по напреднали от нас земляните.Вижте какво се случва в България :) .http://tv7.bg/spodeleno-s-vihra/VideoDetails&id=9348792

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: шегуваш се :lol: на вучков вярвам повече от колкото на тея :lol: дори в извънземните вярвам повече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пенко , вместо да умуваш дали сме сами или не (със сигурност НЕ) по добре вземи чети малко за РЕКС и се пообразовай на тема хонда има и чужди форуми и куп др. източници .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живеем в МАТРИЦАТАПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...