Jump to content
honda accord 88

Когато пътувате спирате ли на стопаджии?

Recommended Posts

Какво мислите за този начин на придвижване? Няколко пъти сме спирали (баща ми :) на момчета от морско училище,войничета и майка с дете(колата им се развали на магистралата). И това е - сега много много не ми се спира колата все е пълна,а и някой малко ме притесняват :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм спирал не че ще ми натежат на колата ами на днешно време какви ненормалници ги има и ме е страх да качвам непознати . Иначе ако знам със сигурност че са някви печени и вярно се нуждаят от помощ с удоволствие бих и помогнал

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм спирал не че ще ми натежат на колата ами на днешно време какви ненормалници ги има и ме е страх да качвам непознати . Иначе ако знам със сигурност че са някви печени и вярно се нуждаят от помощ с удоволствие бих и помогнал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз спирам и качвам стопаджии,човека щом е на стоп значи няма друг начин...естествено,че първо оглеждам индивида и си правя няква моя си преценка но повечето пъти спирам.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквито и да ви изглеждат , ако сте сами в колата не е желателно да качвате стопаджии !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спирам да, защото навремето докато учех за средното така съм патъвал и аз :cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм пътувал доста на автостоп :) рядко качвам сега защото всичките ми изглеждат съмнителни индивиди...спокойно може да ти изкара нож и да те изнасили :D:lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с удоволствие вземам стопаджии. Винаги когато ми се сторят нормални и безопасни, ги качвам. Засега, да чукна на дърво, не съм имал проблеми с качените стопаджии.Веднъж на изхода на Монтана за Видин (Е79) качих двама австрийци с раници колкото тях, които идваха от някакъв алтернативен фестивал в Анталия (Турция) само на стоп :blink:

Редактирано от greenex
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само веднъж когато слизах от борово и понеже почти се метнаха под колата за да спра - двоика австриици , до софия се насраха от страх -но,ги предупредих че бързам :)иначе - не ,знаеш ли какво психо ще излезе.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качвал съм няколко пъти със служебната кола ама или много миришат или много говорят и се отказах вече.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със служебната кола съм качвал няколко пъти :) мразя да пътувам сам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не качам !Има вече всякви откачени или дрогирани копелета дето само беля ще ти докарат!Аз не се притеснявам че ще ми направят толкова нещо щот съм 130 кила и няма да се дам лесно ,ами че квото и да стане -после само проблеми ,дали ще се наложи да го претрепя ако ме нападне и тем подобни така или иначе само ядове!Като ви е скучно сами пускайте си музика вместо да качате непознати откачалки!

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не качам !Има вече всякви откачени или дрогирани копелета дето само беля ще ти докарат!Аз не се притеснявам че ще ми направят толкова нещо щот съм 130 кила и няма да се дам лесно ,ами че квото и да стане -после само проблеми ,дали ще се наложи да го претрепя ако ме нападне и тем подобни така или иначе само ядове!Като ви е скучно сами пускайте си музика вместо да качате непознати откачалки!

А аз съм 68кг. и винаги качвам,защото доста съм пътувал на ,,стоп'' и знам какво е.Само цигани не качвам и такива, които приличат на скитници и такива силно брадясали индивиди:D.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По случай темата гледайте този филм http://zamunda.net/details.php?id=131225&hit=1 . След като го гледах изобщо не мисля и да качвам :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз качвам, бая сме обикаляли из балкани и къде ли на на стоп и винаги е приятно да си полафи човек с някой бродяга. Разбира се е добре да се направи една бърза преценка за хората, но като цяло видя ли туристическа раница, маратонки или кубинки - качвам. Почти винаги се случва и да чуя интересна история или да разбере за някое кътче, което си заслужава да бъде посетено и разгледано :)ПС Лошо е така да се губи вяра в хората - истина е, че има какви ли не, но стериотипизирането никога не е хубаво нещо.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по-рано спирах от време на време според човека който маха, но на последък нещо избягвам даже направо не спирам, както каза колегата май сме изгубили вярата в хората, а и времета са едни........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да .. човек от Е-он :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последният когото качих смърдеше ужасно :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не качвам в днешно време.Няма как да се прецени читав ли е или не е само от вида.В крайна сметка живота ми е по-мил от на някой си стопаджия.Навремето като бях дете бащата редовно качваше но времената се промениха или по-точно хората... :angry:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не качвам никого, нямам и намерение да започвам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж качих едно момиче на 23. Тръгвах от Варна за София и беше прекрасно пътуване! Отблагодари ми се момичето подобаващо :spoko: , абе бързо мина пътя до там :sad: . Даже и карах по бавно ~100-110 като никой път, че изобщо не бързах исках да и се насладя на сладката приказка. Разказа ми историята на живота си, как приятеля и я зарязал и я оставил без пари и няма как да се прибере при техните в София. Тоз да го хванеш и с лопатата да го убиеш. :box: Разменихме си телефоните и досега няколко пъти ми се е налагало да ходя до София и се виждаме, ако е свободна да пием кафе и т.н. Даже последния път спах у тях, каза ми, че няма смисъл да давам пари за хотел абе изобщо не съжалявам, че спрях през онзи ден когато се срещнахме. Даже я зарибих да си купи Хонда и края на тоз месец ще отида за няколко дни при нея да огледаме какво се продава и те така ^_^ Иначе друг път не съм качвал strangers. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качвал съм, мен са качвали... ако ми изглежда окей положението и не носи кокошки, кучета или разни неща които направят кочина в колата - няма проблеми. Редовно качвам хора в посока Пловдив-Карлово/Калофер/Казанлък и обратно.. Един път ми се случи да отбия вместо в Калофер в Сопот, за да оставя момче и момиче (бе късно вечерта и реших да ги закарам). Хубаво е да си помагаме, няма да ни развали колите, нито разхода ще качи, а колкото сме повече в една кола - толкова по-малко вредни газове ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...