Jump to content
kytila

Сенатор 5

Recommended Posts

Дойде време поредния купон на Сенатора. Датите са 11-12 ноември. За неприсъствалите досега --> http://www.hotel-senator.net/ . Това са вилите. Нощувката е 30 лв на човек за петък и събота при условие обаче че заемем всички места!!! В противен случай е 35 лв. Пускам темата отрано, защото ако останат свободни места да имам време да ги откажа.

Краен срок за записване и плащане: 15 октомври.

IBAN : BG82TTBB94001510011975

Експрес Банк

Титуляр на сметката: Стойна Донева Донева

Надявам се да се съберем и да си изкараме много яко както всеки път досега.

Телефон за връзка:0885452525 .

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=_jud_SnKTlY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре от мени да е сифтето :)2 броя хондажиии за 2-те вечери :worthy::punk::beer::drunk::drunk::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 2-ма за двете вечери Публикувано изображение. Дали е съвпадение пускането на темата с рожденият ден на Ян ?

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въй ,въй .. от утре почвам да пестя от фафли , тоа път нема да пропусна да ви "чукна" ... "стъкло в стъкло" бе .... :P ! За ся пишем само една вечер , щото фафлите мноу ефтини ... па ко падне чалъм ... ше заковем 2 :punk:Ей .. Конова да я взимам ли бе .... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как без нея бре. За къде сме без докторката :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масакаааааааааааааааааа!!!!!!!!! :)Засега се пиша сам. Ако ханитата намерят чалъм ще ги донеса и тях.See ya soon my friends! :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Simfony за моите уши :)2-ма за 2 вечери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа,пиша се и аз:) две стаи за двете вечери 4 човека+допълнително легло за малката хондаджийка:cool:

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тоя път съм на линия,че вече имам неизвинено и ми струва поне 3 големи "черни чая"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 Засега съм сам,ще видим кой ще довлека с мен и ще потвърдя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала бацурки, напълнихте ми душата, от миналия Сенатор я чакам тая тема!!!!!!!!! Ще се изсипем фингъровците, допълнително ще уточним бройката :):):) :hondarulez:P.S. Да уточним за всеки случай - нощувките са 2бр. = 30лв общо?

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ке довадяме.Аз + 1 (голям и рус и вълк :D)Само ако може да се измисли някоя стая, без претенции за друго, освен по - голямашко легло. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко история на Мелоприятието за надъхване : КУПОН В РОДОПИТЕ! Сенатор 1ЦИГОВ ЧАРК №2Rock & Heavy - Senator 3 Hard PartyСенатор 4 Време е да разтърсим планинатап.п...

Опа,пиша се и аз:) две стаи за двете вечери 4 човека+допълнително легло за малката хондаджийка:cool:

Пепи .. жена ти знае ли кфо ше и се случи ... в музикално отношение ???!! :ph34r::P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 броя нощувки-30 лв на човек ако напълним комплекса. Иначе е 35 на човек за двете вечери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:thumbs1:, само да измислим кой с кой ще спи :drunk: get ready fo me :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Пепи .. жена ти знае ли кфо ше и се случи ... в музикално отношение ???!! :ph34r::P:D "

Ами подготвям яПубликувано изображение

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яяяя, колко скрити фенове на жицата имало.... :P КоноФФ, как само си помисли, че ще минеш без мен?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в кюпа.И ще има --- НЕ СЕЕ ЧУУУВААААА!!!!!! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Първоначално разпределение на стаите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в кюпа.

 

И ще има --- НЕ СЕЕ ЧУУУВАААААПубликувано изображение!!! :lol:

 

 

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa ...... :punk: e са си такоа ... такоата ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има. Утре очаквай актуализирания списък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има. Утре очаквай актуализирания списък.

Ако са останали места...,включете мен и TDK-а :)Две нощувки,за две момшета. Редактирано от Paulaner

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хохохооооо... тъкмо викам, че закъснях с реакцията, ма гледам, че Тони е приела устното потвърждение и ме е включила директно - благодаря :-) ! Ще контактна и Климент и другия Жиляз също. Супяр йе, че се заформя сговорната дружинка подобаващо!

 

Емилио, айде ве, човек... станАха не-знам-колко пъти вече само се чуваме по телефона от местоизстъплението в такива случаи да та поздравяваме с Рамщайнери и Ейсидисита... радвам се много, че си back! (и ще те поздравим с Back in Black, много ясно)

 

Поздрави на всички!

Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва Джими - майкоууу, еса си такова таковата!!! :w00t: :w00t: :w00t: Съдрахме се,дет се вика!! Дотук сме сигурни само Джими и аз, Ръсто се мохляви, естестфену... надяваме се да не прецакваме организацията със стаите, извинения!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещате ли как бай жиляз вече си има темплейт в екселя с начертани бунгала и стаи и само чака да мине се не мине 3-4 месеца да го попълни отново :D Малиииииии как ми са подивява не е истина! :punk: :punk: :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ляво на дясно:Пушех,.....бях с с HRV-то на жената,....."Черния чай",.....Весела,която е повече метъл от мен,но не и по-малко ценител на "зелените фафли"

S7303833.JPG

Редактирано от Ombre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо обаче имам чувството че този черен чай ще е само едно добро начало :) А хепи енда ще ви го покажа малко по късно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещате ли как бай жиляз вече си има темплейт в екселя с начертани бунгала и стаи и само чака да мине се не мине 3-4 месеца да го попълни отново :D Малиииииии как ми са подивява не е истина! :punk: :punk: :punk:

Мъж се прибира в 3 часа през нощта и жена му започнала:- А бе, кретен! Простак! Идиот! Пиянде тъпо! Как не те е срам, да се прибираш толкова късно!- Кой ти е казал, че се прибирам? Дойдох да си взема китарата…Щеше да е смешно ако не беше истинска история
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За малко да се пропусна!Една стая със спалня за 2 нощувки ако може (2ма души) :punk: :punk: :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъж се прибира в 3 часа през нощта и жена му започнала:- А бе, кретен! Простак! Идиот! Пиянде тъпо! Как не те е срам, да се прибираш толкова късно!- Кой ти е казал, че се прибирам? Дойдох да си взема китарата…Щеше да е смешно ако не беше истинска история

Ми че то така е още по-смешно бе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Леки размествания и добавяне на новите куфялници :lol:

Предлагат се на търг последните 3 стаи. За информация - моля погледнете подписа ми :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука некфа корупционна схема ли има с модератора или ...?Имаш 12 годишен Тюламор - ще отлежава до срещатаИ мерси за гостоприемството :) Пак ке додем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо модератори и администратори всичко под 2 литра считат за устна благодарност. И второ това е устна благодарност никакви шменти капели нема тука :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрял съм всякакъв алкохол до събитието,за да имам нисък старт:lol::beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mоми и момци, нема кинти а наближава срока за плащане!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...