Jump to content
sashky86

Търся да купя Акорд Купе 5 ген. или Сивик Купе 6 ген.

Recommended Posts

Приоритет ми е Акорда принципно,но ако излезне добър сивик или прелюд може да се пречупя...но впоследно време няма хубави оферти...незнам какво стана но от 3-4 месеца нищо добро не е излязло(според мен)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички ви!Искам да пусна тема,понеже си търся кола.От 3-4 месеца гледане и наглеждане на "хубави","запазени" и т.н. коли разочарованието ми е голямо,затова искам да пусна тема тук,с надеждата че може да излезне някой добър екземпляр.Търся главно -Акорд Купе 5 ген. след фейсливта,Сивик Купе 6 ген. или Сивик Купе 5 ген. Това са трита модела купета който ми харесват и ако излезне добър екземпляр пишете ми тук или на лично съобщение ! Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето читаво купе 5г.Публикувано изображениеКолата е добра и си заслужава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ policeman, малко нереална цена ми се вижда за толкова стара кола. 7 генерация VTEC вървят по 5-6000 .... :–)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-6000 лв , но без регистрация , гадни салони и кой знае какво скрито като проблем ;) Не защитавам колегата - всеки продава за колкото си иска . Разликата от това да купиш регистрирана и не-регистрирана кола се равнява на няколко стотин лв , които също са важни :) Съвет към автора на темата - има си раздел Купувам :) темата ти е за там или иначе няма никакъв смисъл от две едни й същи теми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@xatamoto - Дори и 90 коня да си вземе, застраховката му е 170 коня. Аз и за 1.3 плащам 170 ако става съпрос :) За данъка да е маааксимум 100 лв разликата шом се е отказал от vtec-a. А сега де, къде са 300-500 лв, къде са 100 питам аз и отговор не искам :) Акордионистите ще излезете по-голяма секта от рексистите и прелюдаджиите май. Златниии златни тия F серии. Иначе се радвам, че пича се е ориентирал правилно по отношение на горивото :)

Колега, май нещо обърка понятията....... ;) Сестра ми кара 90 коня кола и нейният данък е 17лв, или с около 200лв по-малко от моя за 150 коня кола, като добавиш разликата в каското и ГО стават 300 кинта разлика спокойно. Поне такива пари излизат от МОЯ джоб.А относно сектата ме разсмя доволно........ :P Аз лично не мога да се определя като хондаджия, пък то се оказа, че съм сектант-акордеонист и то голям :lol: .Не казвам, че е лоша кола, дори напротив, но просто си иска своето.Успех на колегата в намирането на читава колица!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино, тъй като скоро пазарувах кола и се оказа в отлично техническо състояние с 2-3 леки драскотини + пълно автокаско + почти всички екстри за модела (без кожен салон и автоматично пребиране на огледалата) + регистрация, смятам, че мога смело да кажа тази сума. Проблем е при намирането - отне ми около година, но си заслужава. Успех на колегата с намиране на машина и дано да попадне на нещо с реална цена (15 годишна хонда над 3000 лева си е безумие (за мене)) и добри стопани ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах но не ми дава да пиша тема във раздела продавам ... Иначе аз съм заделил 3500 лв. , до 3800 максимум мога да се пречупя за читаво купе...но 5500 не ми е по силите :) все пак искам като си взема кола да си я постегна малко.Иначе аз казах,че от около даже повече от 4-5 месеца си търся купе,но всички на който попадам са загадъчни...нищо на което да кажа качвам се и тръгвам с него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в Купува пробва ли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,но ми пише неможеш да пуснеш нова тема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за тия пари дето си приготвил трудно се намира читава кола. Не че няма, но си трябва търсене......Ето ти една клубна кола, която си заслужава парите, въпреки че е малко по старичка ;)http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=53177юУспех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!Ще продължавам да търся!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам акорд 96 купе с 2.2 двигател.имам я от година и 8 месеца.сложих й газов инжекцион и минах с него почти 40 000км без никакви проблеми. на бензин в града харчи 11-12л/100км. а на газ харчи 13-14л/100км. извънградско нна бензин нямям наблюдения,газ ми харчи между 8 и 9,5л/100км в зависимост колко бързам. проблеми с клапаните нямам,дори пак са ми хлабави вместо да затягат.колата е автоматик също така.относно разбирането,че който кара на䁌газ е бедняк,на колонката пред мен сипаха на рейндж роувър хсе спорт. просто от немотия в бг хората измислиха топлата вода,но разликата в парите от двете горива е различна и предпочитам да я ползвам за друго. пък смея да твърдя,че си поддържам колата както малко хора в бг.към автора-цветът на мигачите в бронята няма връзка с това дали колата е преди или след фейса. гледай броните и стоповете.така наречените от теб кристални фарове-също,те са просто от японската версия.иначе като динамика-2.0 е доста по-бавен от 2.2,пък харчат почти еднакво.търси си стокова и девствена кола с 2.2 според мен.данъка ми в софия за 3 години е 350лв. с лихвите

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за ясното обяснение колега ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да Ви споделя,че евтиното излиза винаги по-скъпоПубликувано изображениеПовечето коли,които се продават тук във форума са на по-висока цена,но и в тях са вложени доста повече кинти,което който разбира би го отценилПубликувано изображение.Всеки решава сам за себе си!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички ви!Искам да пусна тема,понеже си търся кола.От 3-4 месеца гледане и наглеждане на "хубави","запазени" и т.н. коли разочарованието ми е голямо,затова искам да пусна тема тук,с надеждата че може да излезне някой добър екземпляр.Търся главно -Акорд Купе 5 ген. след фейсливта,Сивик Купе 6 ген. или Сивик Купе 5 ген. Това са трита модела купета който ми харесват и ако излезне добър екземпляр пишете ми тук или на лично съобщение ! Поздрави :)

Колега,Един съвет към теб. Като ходиш на оглед гледай да е регистрирана, да не пуши като я форсираш и да работи добре. Само ще ти кажа, че баща ми не иска да си вземе акорд купе, 2.2 150к.с. 97ма год за 3 бона. Отиде, видя я, покара я и каза, че е добра кола, но е на годинки и няма да може да я ползва като хората. била му бърза. А беше прерфе. Търси добра кола на вид, с добър салон и здраво купе. А колкото е по-стокова, толкова повече потенциал има да си я правиш после. Ти един път я купи и я карай до вас, пък после му мисли, че е одраскана на 2-3 места. Това да ти е проблема :D Помни едно- стара кола без удър и девствена жена над 17 години ако намериш си е попадение. :D А 5та купе си е старо вече. Не че не си заслужава.п.п.Ако видя нещо добро ще ти пиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ policeman, малко нереална цена ми се вижда за толкова стара кола. 7 генерация VTEC вървят по 5-6000 .... :–)

...ми да ти кажа Купе сивик май е по търсено от 7 ген. по мои наблюдения и по харесвана кола от по младите ;) Редактирано от Еди Ведър
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам и продължавам да търся засега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не потърсиш 5-та или 6-та икономик сивик?газови уредби скъпи коли и т.н. все тая ,ако не караш големи разстояния.икономика си върви перфектно с малко пари може да го направиш да се пили доволно,няма газ усложнения, проблема е че е само във хеч.окачването и подръжката на сивика е супер евтина още един + .и още един съвет,наи-добре си търси направена кола щото хонда позволява да се прави много пък после както казаха колегите евтиното излиза скъпо,ще почнеш като всички - генерациика седалки колектори гърне и т.н. и накрая ще стане златна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11311708858405870&f1=detailsЗдравейте Колеги!Видях тази обява,дайте мнение или ако някой я е гледал колата да каже мнение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотно изглежда.не забелязах никви отклонения-криви детайли,ожулено,изтъркана тапицерия,волана изглежда запазан,както и педалите.на пръв поглед няма и течове по двигателя.много изчистена и стилно пипната,но достатъчно за да хваща здраво окото.остава да я пробваш и да си я спазариш с 300-400 лв надолo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да няма проблеми по ходова част.Евтина ми се вижда имайки предвид перфектния външен вид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като я гледам е перфектна, но колега не се залъгвай само по-външния вид. Аз съм живия пример затова, преди да си купя мойто купе. Бях харесал едно купе имаше си джанти,прагове,окачване, стопове затъмнени и фаровете бяха други. Реших че това е колата, но бащата вика дай за всеки случай, да я проверим във на един приятел сервиза. Парите в мене и съм много навит, цяла нощ не спах, почнаха да я гледат. Цялата отдолу беше смляна, рейката беше за смяна, от незнам си колко гарнитури течеше масла, спирачки нямаше, абе много зле. Затова ти казвам отидете, вижте я, покарай, ако се наложи проверете в сервиз, и вече ако е читава и си заслужава не му мисли и я купувай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимките колата изглежда изключително добре, но по добре да послушаш съвета на tisho92 защото това не е единичен случай. Според мен съотношението цена-външен вид е много добро, но може и външният вид да лъже. Дано колата да е толкова добре изглеждаща и здрава като отидеш да я видиш защото понякога на снимките колите имат много по различен вид :D Ако е добра колата купувай и карай с кеф ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, качваш се и караш поне едно 5/6 километра по възможност по различни пътни настилки и окачването веднага ще го разбереш. Ако трябва му дай на човека 10 кинта за бензин, но задължително я покарай ти, не той да те вози! Двигателят отгоре изглежда запрашен, което е добър признак ако е така и надолу, защото може да си сигурен, че течове няма. Задължително цялостен оглед отдолу! Бръкни с пръст в ауспуха и разтъркай да видиш дали стои мазно. Предполагам се сещаш ако е мазно, какво говори това :) Виж на око накладките и опипай дисковете. Избери си отсечка, на която можеш да вдигнеш около 80км/ч и започни да спираш плавно за да усетиш за криви дискове. Ако има крив диск ще ти притриса волана! Можеш също така да се водиш и по това "Публикувана в 10:33 часа на 27 юли, 2011 год." като знаеш, че хубавите коли изчезват бързо от пазара, е разбира се ако цената е съобразена с годините на автомобила. Колкото и читав да е, старото си е вече старо :)След всичко това си правиш преценка и действаш, като не забравяш да се пзариш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,ти ще си копуваш ли кола,или само ще ни показваш картинки,а? :lol::lol::lol: екстра е според мен,клима в-теk.ко му тряаа на човек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е, товари докато не му се е зарадвал друг ;) Тия зелените са най-бързи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата respective продава чудна 6ген купе на супер цена, защо не се свържеш с него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не я продава вече.... :) Така ми каза той

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, взимай акорда и ще свиркаш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...