Jump to content
dufosvti2

трол тема от БМВ форума

Recommended Posts

eto първото мнение.ако ви е интересно, вижте за кво иде ре4.много смях,наистинаhttp://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=2&t=257352Вечер. Тъмно е. Но не твърде късно. Уличното осветление на места е наред. В студентски град.Пристигам с любимата кола - БМВ Е46 320i купе. Лъскачката отразява уличните лампи и се плъзга тихо под тях. След мен се движи един френд с лъскаво Е36 320i купе.Спираме бегачките пред едно яко заведение. Аз напред, той по назад, както се полага според модела! От външните маси всички очи са вперени в нас, но ние го раздаваме небрежно!Сядаме на една маса и се облягаме тежкарски и чакаме сервитьорката. Френда си поръчва 3в1, а аз фантичка (все пак трябва да прибираме колите после, не можем да си позволим алкохол )Усещаме погледи от всички страни и не сдържаме доволните си усмивки. Френда небрежно е пуснал тежкия си ланец върху фланелката, а аз си играя с айфона, докато чакам фантата.Пуснали сме въдиците с лъскачките и чакаме да клъвне някоя рибка. Вечер е. Френда си пие бавно 3в1-то, аз - фантата. По едно време приблъжават две сьомги и питат дали са свободни местата. Естествено, че да. Френда почва да подхвърля около пръста си ключодържателя с "М" бадж на него и едната рибка веднага клъвва:- Ти БМВ ли караш?- Да, естествено!След малко се натърсва някакъв рогач при рибките и целува едната. Ясно - тая е бита карта. Но му казва:- Момчето отсреща кара БМВ и явно М-ка!- Вярно ли? - пита рогача.- Вярно! - отговаря му френда.- Евала, брато! Поздравявам те! - казва рогача и стиска ръка на френда.Видяхме ние, че нищо няма да излезе от тая маса, френда набързо глътна 3в1-то, а аз фантичката и станахме да си ходим. Но рогача се надигна и каза:- Момчета, може ли да дойда да видя М-ката, да отворите капака, да видя малко красота, че аз карам едно дърто Е30 325i...?Френда малко се посмути, но аз се окопитих и казах:- Не може, брато, че бързаме... закъсняваме за сбирка на М-ки!Рогача остана явно разочарован и се върна на масата, а ние се качихме в колите и потеглихме.Вечер. Улично осветление. Светлините се плъзгат по лъскачките. Една след друга, Е46 и Е36 в перфвктна оптика се движат в синхрон! Красота! Всички очи вперени в нас!Спираме на следващото ловно заведение. Е30-ки няма!Френда поръчва 3в1, аз фантичка, той вади ланеца, аз - айфона... две рибки се насочват към нашата маса. Този път нямаше рогачи и нещата се получиха!Надявам се да ви е харесала тази страхотна история, колеги!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
"От външните маси всички очи са вперени в нас, но ние го раздаваме небрежно!" Фантичка да си пйне :D... М-kа ама на метан :D :D :D. Кви са тея бръмбари рогачи? Това рибки за жени ли се отнася...? Редактирано от civicgonemad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах това може и да е е*авка... ама аз знам 1-2ма точно такива БМВ копмлексарчета, които определено петнят името на марката. :lol: :lol:Иначе смеха си го имаше :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това звучи като " спирам НСХ-а на каросерията на сивик 4ген с д13 двигател (направо не искам да си го помислям :D ) всеки ни се кефи и идва един пич с интегра чистокръвна и ми вика я дай да погледна ,абе направо тия от бмв форума явно не знаят на кой свят са не че нещо но такива комплексарчета петнят марката... :D :D

Редактирано от 5g_CiviC
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквоооооооооооо.....комикс от селските издания!само ще посоча "студентски град" и се приключва!и тук бих цитирал Ейнщайн и неговата поговорка,която все по-често взех да употребявам:"Има две безкрайни неща,човешката глупост и Вселената,макар за второто да не съм сигурен!"

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ако е истина, направо не мога си представя, какви хора има по-този свят. :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Вие се смеете, но си има хора, които наистина вярват, че колата може да формира мнението на хората за тях. Още по-лошо става като се окаже вярно в някои случаи. Пък и това не е 100% обвързано с марката на автомобила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това е истина тези двамата не са наред.:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малееее сега прочетох и коментарите... положението явно е критично. :lol:П. Дано да е та*ак темата, че тея двамата са за болницата иначе.

Редактирано от Vasilen_Civic_SOHC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кат' нищо си е вярно...не е луд тоя дето яде баницата, ми тоя дет' му я дава :D Явно пичовете ги устройват такива мацки...мацките ги устройват такива пичове...всичко е 6. Добре, че карам дърт ръждел '94 та да не ма заглеждат и мене такива паламуди, сафриди, скумрии, сьомги и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха!

Ей този коментар от БМВ форума кърти:

Малееее нЕма такива гиздаци като вас Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеАко е истинска случката сте бруталните селяндури!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с тоя сивик жаба не мога да хвана... пък какво остава за сьомги скумрии и т.н.иначе имат як хумор във форумаp.s. край ще се взима e46 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Аз даже се замислям да продавам Е46-цата, че нещо ми одъртя и тя и ще се оглеждам за някоя Е92-ка, ама още навивам родителските тела, че нещо още се кумят" Е те т'ва трябва да е ключът от палатката :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такива хора, и в повечето случай карат БМВ. Ето един коментар за БМВ фенове :) от някъде го копирах, че много ми хареса...:

 

БМВ не е просто марка кола. Това е симптом на няколко различни диагнози. Те може да бъдат:

комплекс за малоценност, комплекси придобити в детството, хормонални нарушения,

сексуална неуравновесеност, престъпни наклонности, мании, психопатии или обща емоционална нестабилност.

В много случаи симптома издава, че притежателят му е криминално проявен или ще се прояви в бъдеще.

Водачите на БМВ обаче не са само обикновени психопати, те са заплаха за общественото здраве и сигурност!

 

Ха ха, намерих от къде съм го копирал преди време.. Ето и още един коментар:

 

много са бързи, особено 20 годишните кошници като на снимката с пластмасова лепенка М5 и които се карат от дивите селянчета от студентски град, по които припадат дивите селянки от студентски град.

 

http://www.dnes.bg/obshtestvo/2011/03/29/bmw-s-biasna-skorost-se-razbi-v-podleza-na-ndk.114833,12#13125068204601&if_height=326

Редактирано от honda26
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кича,чалгата и простотията почивен ден няма.Амин.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, давайте да продаваме хондите и да скачаме на БМВ -та. Може и при нас да клъвнат някои заблудени сьомги. :lol: :lol: :lol: или сомчета или щуки, а пък ако са цаци най-добре. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата сигурно е вдъхновена от тук:http://www.youtube.com/watch?v=AqwVYIThV08Ето и представителните извадки от текста:"От голям черен кабриолетМ power пакет брат напрао самолетспирам пред бара отпредпаля цигара и отивам и сядам точно дет един долен к****лет пиеше Jim Beam със леддва три лафа и някъде след пет минути в кенефа ми прави...""Искам спокойно го раздавам, много манги да набарам,силиконите да барам, 6-тиците да карам.""Баварец вадя от гараж ,после на масажгледаш репортаж за мен и моя антуражИскам много време, искам много ланциискам много манги, искам всичките."

Редактирано от zarrick

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да им видите темата за бисери на колегите... :worthy: 120 страници изцепки и всичките техни :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без коментар... Дори болни мозъци не можеш да им кажеш... защото може дори да нямат такива! :lol:

От утре всички заведения/барчета/капанчета и т.н. във Варна ще са превзети от BMW-та :tooth::ph34r:

 

Коментара на този индивид на стр.2 :D

Редактирано от Tosh!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерс на истината, всички от техния форум са го нахранили този "сваляч", че и доволно са му обяснили защо. Освен, че за него Е46 е "връх на сладоледа", той се изказва адски тъпо за Е30 2.5 мотор :lol: Все едно, тук някой да каже колко велика кола е Сивик 6-та ген. от '98г., а ЦРХ 2ген. ВТ е пълен батал, посен откъм екстри! Не коментирам начина за свалки и т.н.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох цялата тема и мога само едно едиствено "ХАХАХХАХА" да кажа, нямам смислено обяснение за такива, айде само 'рибари', да спомена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересното е ,че въпросния бате Бойко (по ник) дори е писал във темата си след това. Възмущава се как може да се заяждат с него... Е няма такава селяния и комплексарщина! Мале с тая D14-ka жълтата ще си остнаа цял живот с настоящата хамсия ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха нямам думи просто голям мозък го е измислил и то още по голям комплексар, почна да ме хваща срам, че карам БМВ :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМВ е хубава марка, но за съжеление тука по нашите географски ширини се карат главно от хора които се страхуват да не напуснат този свят девствени!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....... айде само 'рибари', да спомена

Не може да не се признае, че пусналия темата (батБойко) е голям рибар.Лови балъците (шаранчетата) на кукичка без стръв!Темата която е пуснал е пълна провокация. Жалко за тези, които са му се вързали да пишат в нея какъв е тъп, селянин и прочие.От време на време се обажда за да "подклажда огъня" и ... да гледа сеир! :lol:
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми харесва втория пост на създателя на темата : " Мнение Публикувано на: 24 Юни 2011, 20:56 Заглавие: Re: Една вечер в Студентски градКолеги, не знам защо реагирате така. :dunno:Марката и модела на колата изразяват съответен социален статус, така че е нормално мишлетата да се заглеждат по пичове с по-нови модели БМВ-та и по-лъскави. Също така се заглеждат по маркови дрешки, фешън телефончета и т.н. Това си е част от играта. Опаковката продава съдържанието.Трябва да се гледа в перспектива. Ако ви се наложи да идете на важна бизмес среща, с Е46 ли ще идете или с дърто Е30? Писна ми да ги гледам и на юбилейния събор тия антики...За мен, да караш Е30 си е жив мазохизъм - няма комфорт, повечето нямат даже клима, да не говорим какви кашони са, пред разпад... Е кое нормално мишле ще се качи в такава гробница? То ако бяха толкоз хубави, БМВ щяха да ги произвеждат и днес. Просто следвам пътя на логиката.Аз даже се замислям да продавам Е46-цата, че нещо ми одъртя и тя и ще се оглеждам за някоя Е92-ка, ама още навивам родителските тела, че нещо още се кумят... може Е46-цата да я продам на френда, та като си взема Е92-ка, да не ме излага с тая Е36-ца."Направо се разцепих от смях : ))))В крайна сметка мисля, че това е просто един т*шак. Авторът е грамотен поне по писанията си, не вярвам един грамотен чочвек да мисли по такъв начин, а да не говорим да споделя във форуми : ))

Редактирано от PIKap
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми харесва втория пост на създателя на темата : .......

Точно този пост е пълен с ирония ... ама веднага му скочиха! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, май е пуснал темата за да се гаври с истинските "стойкаджии" и фенове на скумрията. Жалко, че има наистина хора които мислят по този начин ... Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Як т*шак е тая тема :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми харесва втория пост на създателя на темата : .......

Точно този пост е пълен с ирония ... ама веднага му скочиха! :)
Напълно нормално... той направо си ги напсува .. :D Аз ако бях щях да му тегля един бой :laughing1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМВ ентусиастите забиват и гледат скумрии , паламуди, сафриди,сьомги и са гоУЕми по-лошото е , че ние с дъртите ръждели не можем жаба да забием , а те не могат да ни запомнят задния номер :honda::tooth::plane::blink: :blink: :lol: :lol: . Всичко казано от мен е в рамките на шегата . Hаистина като го прочетох ми се оправи настроението :lol::D :D :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АХАХАХАХАХАХАААА - сори, ма не можах да се сдържа. :lol: Той човека сигурно разказва какво е сънувал миналата нощ

Редактирано от NesTea

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаххахах :lol: яко смях! само че проблемът е, че точно така се получава... супер селяния. особено ако се оставиш да се стигне до там те наскачат всякакви 17-19 годишни пикли, скумрии, кифли и им подобните извращения. просто в БГ Е46 фейслифт е най-евтиния начин да се правия на дупе пред малолетните. факт! всичко тръгва неволно, особено в малките населени места и ... явно в Студентски град :lol: :lol: :lol: :lol: извратена работа Смърт за дупетата с 320-ки, който спират на енджъли пред кафетата :lol::lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........Смърт за дупетата с 320-ки, който спират на енджъли пред кафетата :lol::lol:

Чак пък смърт! :D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който иска да забива мадами с колата си, аз имам пишка за тая работа. :lol: Иначе, сериозно - такива работи се случват наистина, без значение ебавка или не тази история.Плюс това забелязвам, че някои хора лъжат с цел да се покажат пред познати.Изхвърлила го охраната на селската дискотечка, а пред останалите се е бил с тигри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-големи селяндури надали съществуват. Жалко, че БМВ като марка е ок ама те си мислят, че карат самолети. Селянията почна със кадетите, астрите, голфовете, калибрите и сега стигна до бмв. Интересно ми е коя ще е следващата марка, която ще бъде толкова популярна за селяния и тЮнинг. Не целя да обидя никого просто ми е направило впечатление, че гореизброените модели се карат от такива идиоти. :lol:

Редактирано от Накура Микаца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха,Това ме разби. :lol: :lol: :lol: :lol: Кофтито е, че скумрийте са си скумрий. Обаче колко такива свалячи са с готини жени? Под готини разбирам умни и убави... Тия скумрий са толкова тъпи и прости, че и за една вечер не стават повечето. :lol: 2007ма и на англичнката кълвеха, добре, че си имам достойнство. :lol: Такива скумрий си остават скумрий. Нека се развиват :cool:

Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък познавам свестни момчета от БМВ клуба, които не раздават газ, а са ценители :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е, че когато някой псевдо гъзар се чуди какво да си купи за 3000лв и да изглежда тежко си взима БМВ Е36 на 300к км и после подобни истории.Други пък борчета и кви ли не тежкари като карат 5та и 7ма серия нови модели се взимат за господари на улицата.Горепосочените индивиди изкарват и лошия имидж на марката.Всички плюят голфовете, но истината е, че са доста добри автомобили. А сега никой не иска да си купи, защото перничаните превърнаха модела в еталон за мизерия.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е36 е заместителя на 190-тката при мангасарите. иначе е много хубава кола, сравнително здрава за търкаляне по нашите БГ пътища. ама с нея не може да си дупе, дори и сред 16-и годишните :ph34r: естествено, че не е от марката, повечето свалки покрай колата стават неволно в началото. лошото е ако виждаш лесния начин и продължиш (повярвайте ми с Е46 фейс е дооста лесно :lol: :lol: :lol: ), а някои момиченца са глупави същества, като се е качила на това модерно БМВ, си мисли че се е изкачила в обществото и прави всичко възможно за да продължи да се вози не колата :blink: пълен ЛЕШ е положението :lol: мога да напиша десертация по тоя въпрос :lol: за народопсихологията на хората и на жените при вида на нова "модерна" кола :D:P Е46 фейслифт руллзз ... много красива машина, със скъпа подръжка, която не трябва да попада в ръцете на ергенчета между 18 и 25 години, че се получава точно описаното в темата, в първия пост :D:cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...