Jump to content
Tino

Месечна среща Пловдив

Recommended Posts

Пак ли в 2 часа ?

Дайте нещо по-лятно огранизирано ... ако ще се ходи на някъде, да тръгнем към обяд е ОК ... ама ако няма да ходим никъде, в 2 часа на тоя паркинг ... ще трябва една туба антифриз да изпия преди да дойда. Или вместо ПРЕД автомивката да се чакаме ВЪВ автомивката Публикувано изображение

 

П.П. ако не друго, поне спешното на пещерско е близо, ако някой припадне бързо ще го закараме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ........вярно е в тая жега и тоя паркинг дето сянката идва с ноща!!! Ако някой има по-добро предложение за жегавите месеци нека да каже??? Но да има достатъчно място за колите и да е безплатен паркинга! Хайде давайте предложенията???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че е доста късно вече за смяна на място , но както си решите ;) Аз 14 съм там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип е късно да,но имам една идея и искам да я споделя! Днес към 15 часа се разхождах покрай гребната база и забелязах че на края на базата на паркинга е много готина сянка и е доста по-хладно от града!!! Но,няма на близо кафенета ........ което за някой ще е проблем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ми утре като се съберем може да помислим за нещо приятно :) Аз лично бих предложил х. Здравец - има паркинг, по-хладно е, кафенца има наблизо, а и за месечни срещи ми се струва идеално - хем разходка, хем рахат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рико има кафенце ... Острова който е на няма и 100 метра работи :) , а и отзад нали има някав хотел с заведение към него, което по това време ще е празно ;)И х. Здравец не е лоша идея ... аз като цяло нямам конкретно предложение за смяна на мястото, просто отбелязах че на онова място по това време е адската жега :) Инъче ще гледам да съм на линия утре в 2 на паркинга пред автомивката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре в 2 и аз ще съм на паркинга. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кой паркинг? На топлия или на хладния??? ............ха ха ха ха ха ха ха !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде , време е за срещичка :) Аз ще съм на линия , пък каквото сабия покаже :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Месечна среща????!! От един човек и 1 кола - колко си говорихмеее! :-) повече никога на месечна! Огромен провал :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ха ха ха ха ха .....не се отчайвай!!! Някой ден пак ще се съберем много онди и ще бъде весело!!! То пред моя сервиз има повече онди от колкото на месечната бре,поне по 3 броя се мотат редовно.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ми такъв е сезона ;) Много от нас или ни няма или сме ангажирани или нещо друго:)офф: мин. седмица минах набързо покрай гребната и на една от седмичните имаше около 20 коли... (нямах време да се обадя само избибитках) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги кажете кога ще си направим една готина среща да има много хонди и да е весело гонки музик и т.н. кажете кога е другата среща:)

Редактирано от tenov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tenov ... много хонди, гонки, музика ... тази седмица е твоя шанс http://www.facebook.com/events/299608596764985/Като пропуснахме месечната, поне japan fest-a няма да го изтървем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли не разбрах или е объркана датата на месечната ,защото тази неделя май е първата от новия месец???? Ако тази неделя е месечната среща то дочух за някакви BMW-та да се организират да ходят на пистата на Леново и мисля да бръмна и аз до там! Ако има желаещи за групова разходка нямам нищо против! До колкото разбрах се канят следобяд да ходят ,но ако има желаещи от хондите ще се обадя и ще попитам???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре тамън се разбирах с един нов колега да се видя, а то месечна се падало ...още по-добреПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам отзиви за разходка няма,значи остава в 14 часа на стадиона май???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,какво ще кажете срещичката да е в събота,защото в неделя е дербито на Пловдив ? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не казвате за събота...навити ли сте или ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че мястото си остава същото, но в колко беше? Иначе съм съгласен и за събота ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 2 часа ама какво стана събота или неделя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за утре и аз съм навит. Само кажете в колко и сам там.П.С. Никои не познавам та ще съм нова муцуна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам в последно време организацията за срещите много куца! А дезинформацията също е налице! Каква е тая среща в събота? Който го е решил поне нека да дойде,или се е объркал!? Ако се е объркал има време да се поправи! Май всичко в последно време е БОМ-БОК!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях предложил,защото утре няма да мога,но така като гледам май и днес ще пропусна...Нищо,в сряда вече ще гледам да съм на линия ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета последно да кажете днес или утре ще е срещата? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично утре ще мина :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,наближава края на месеца.ДАйте да измислим нещо да направим една срещичка !Дайте предложения за място и час,датата предлагам в неделя на 3-ти ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не идвам често и нямам много много право на глас по темата...ма.., ако сбирката е от 11.30 или 12.00 примерно за един час.., после можеш да си свършиш някви работи.., същото важи и ако е за 16.00 или 17.00...(преди тва да си свършиш нещо) , ама в 14.00 е баш по средата на нищото.., не знам на другите как им е удобно...?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз може да намина.Върти ми се една идея са събиране на паркинга на Метро 2.Паркинга е огромен и в повечето случаи е празен може да побере доста коли и да се направят и готини снимки.Това е само идея и си мисля да е малко по натям като се позатопли, но искам да чуя и вашето мнение, дали ви харесвя идеята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте предложения,за мен не е проблем.Ако няма други такива,значи остава в неделя от 14.00 на гребната.За метро звучи добре,но тук ида проблемът с винетките...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва са Метро беше предложение за по-нататък, иначе верно, че трябва да си зимам нова винетка то месеца свърши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок де, дайте да не е на паркинга на Метро 2 ... и на Метро 1 не е никак малък паркинга, а и ние не е като да се събираме по 50 коли. Мисля че и на Баумакс паркинга ще ни събере без проблеми. Дайте да разнообразим малко и да не е гребната. Дали на някой друг голям паркинг или бензиностанция, просто да видим как ще е на друго място :)BTW някой ако може да оправи заглавиато на темата ... че 3-ти Октомври мина одавна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...