Jump to content
Tino

Месечна среща Пловдив

Recommended Posts

+1 Del Sol. И да си измиете колите, че идвам с големия фотоапарат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи стискаме палци да не вали ... и в неделя в 13:00 съм на автомивка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано си оправя нещата в съботата че да намина и аз ! От доста време не съм идвал.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно срещата на гребната ли остава ? Кажете окончателно,защото утре няма да имам достъп до форума сутринта !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се оправя по-рано ще мина и аз да ви видя, но сигурно ще е след 2, ако още сте там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде утре и аз може да мина на срещичката да се видим 14:00 на гребната ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК,значи остава в 14.00 на обичайното място-гребната. Тъкмо ще донеса и последните няколко табелки,които останаха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК утре в 2 следобед на гребната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава някой и снимките да качи :lol:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядайте колеги, надявам се, че успях да цъкна всички. Пишете ако имате проблеми с линка :)/> http://skylinkata.snimka.bg/automobiles/honda-meeting.728797Лощото само е, че снимките излизат в по-малък размер от оригинала :(

Редактирано от skylinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

друг път дано пак да се съберем толкова хора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найстина мн добре се получи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехееееееееееее,голяма фото-сесия сте ми направили на колата.............

Пак заповядай, беше на стратегическо място просто ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И най-бавното купе в Бг го има, сори че толкова рано си тръгнах. Другия път без жената :D важното е че си взех сега от новите лентички за под номера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехееееееееееее,голяма фото-сесия сте ми направили на колата.............

Добре, че преместих моята, та да може да снимат твоята...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,браво,от доста време не е имало толкова участие и толкова снимки!!! Другия път повече да има......пък да се стопли малко времето и една разходка на някъде може да спретнеме!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска имаше от всичко ... следващия път трябва една обща снимка на която да има поне по един представилтел от всеки модел и генерация. Имаше днеска CRX, Del Sol, Civic 5-a, Civic 6-a, Civic "англичанка", Prelude 4, Prelude 5, Accord и CR-V се появи ако не се лъжа ... снимката ще стане супер за банери, подписи по форуми, пък и Cover за facebook :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващия път може и една обиколка на града да направим всичките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е,че и най-мръсната фигурира на снимките хаха :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега разглеждах снимки ... евала на фотографката :) За следващия път още толкова снимки и поне толкова коли да са пак :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на прекрасната фотографка направила е невероятни снимки ;) Срещата беше страхотна радвам се,че се видях с много хора,които не бях виждал от доста време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземете се в ръце и намерете някои добър оператор с читава камера да си направим едно филмче докато си правим екскурзия на някъде! И някой да го обработи да му се кефим както колегите....не помня от кой град бяха!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземете се в ръце и намерете някои добър оператор с читава камера да си направим едно филмче докато си правим екскурзия на някъде! И някой да го обработи да му се кефим както колегите....не помня от кой град бяха!!!/>

Признавам, че съм още аматьорка, но това фотоапаратче с такава цел съм го взела, не толкова за снимки колкото за клипове. Така, че мераклийка съм, стига само да свикна с камерката и обработката после ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте да се постопли всеки да си сложи джантите и да си накипри колата,пък тогава Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех че става за клипове! Нямам нищо против да се поснимаме на някои излет. А Тедоооооооо,джантите са много важни....ха ха ха ха ...прав си ,така колите са като ладички ...ха ха ха .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ... аз ще участвам в клипчето след като ми изпадне от някаде някоя хилядарка - джанта 17-ка с гуми + нови дискове с накладки за отзад, че с сегашните и голяма джанта ще е грозна гледка, като се отвори погледа към ръждивия диск :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е,че и най-мръсната фигурира на снимките хаха Публикувано изображение

 

Ай де сега ще се обиждаме на КОЛИ , че е мръсна е ама не е ОЧУКАНА :P/> :P/> :P/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ... аз ще участвам в клипчето след като ми изпадне от някаде някоя хилядарка - джанта 17-ка с гуми + нови дискове с накладки за отзад, че с сегашните и голяма джанта ще е грозна гледка, като се отвори погледа към ръждивия диск :P/>

Стига с тея предрасъдаци де! В движение и на общ фон кой ще ти види джантите,пък камо ли дисковете,нещо сте се побъркали май!!!А ми не идвайте тогава,ние ще идем 5 коли и пак ще ни е весело еееееееееееееее!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Важното е,че и най-мръсната фигурира на снимките хаха Публикувано изображение

 

Ай де сега ще се обиждаме на КОЛИ , че е мръсна е ама не е ОЧУКАНА :P/>/> :P/>/> :P/>/>

 

Хахаха,аз имах предвид,че моята беше най-мръсната :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори , нали знаеш гузен не гонен бяга :lol:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,какво ще кажете за 3-ти март да си направим една месечна,че мисля е крайно време да се съберем пак много Хонди :P Давайте предложения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм, мисля и аз да намина, зависи да не изкочи нещо работа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3-ти март, живи и здрави ще трябва да дойда, че много пропуснах, а пък бандата се увеличава и не ги знам сигурно някоии хора :D/> Тамън до 3-ти ще успея да си сложа и предните джантички изправенки с нови гуми и още някоии дреболиики шукарийки :ph34r:/> а пък щом имаме вече и фотографка... СУПЕР и аз съм ''ЗА'' Клипчетата предложени по-горе :P/> :P/> post-8601-0-56051200-1362027742.jpg

Редактирано от civicdream

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега стегни се малко никъв те няма:angry:/> , кво е тва отношение;)/> . Тая кола я киприш само за теб :P/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега стегни се малко никъв те няма:angry:/>/> , кво е тва отношение;)/>/> . Тая кола я киприш само за теб :P/>/>

Ейй го първия познал ме :D :D кво я кипра, ся дано като я оправя да успея да и се порадвам без удари поне 2 години.Ми ти пък земи я докарай твойта 7-ма ген. дето негори и грам масло ся, да ударим няколко прекъсвача заедно, белкем я разработим по-бързо :D шегувам се.Инъче тоо път ще дойда обещавам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава да измислим и едно ходене до някъде(екскурзия) за да стане по заинтригуващо и да станат по -яки клиповете!Например едно Бачково да си организираме с Асеновградската група или до Хисаря да бръмнем .....не знам! Дайте прдложения защото време не остана???????????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола е под домашен арест и неможе да напуска границите на града, ама до гребната ще дойде :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...