Jump to content
Tino

Национална Среща 2011 Свърши

Анкетна карта за Национална Среща 2011  

192 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте фенове ,

Както на всеки е известно , а и ако не е , Национална Среща 2011 гр.Хисаря-писта Дракон свърши :(

Екипа ангажирал се със срещата благодари на всеки един присъствал на нея и отдал своето уважение към нас със своето присъствие :) Постарахме се да има от всичко , за всеки , по малко или много ;)

Извиняваме се още веднъж за не регламентираната реклама на външни лица по вашите автомобили - груб акт на неуважение към всеки един от организаторите и вас - феновете :dry:

Надяваме се , че авиошоуто специално организирано от нас за срещата ви е харесало :P шегуваме се разбира се :D но беше много приятна случайна добавка към срещата ;)

Искаме да поднесем извиненията си относно обслужването в ресторанта на Хотел Аугуста , проблем който нямаше как да пренебрегнем . Надяваме се да не сме ви предизвикали сериозни неудобства , но все пак бира продаваха и в лоби бара :P

 

А от мен , ангажиралия се със сметките на НС 2011 ще получите в таблиците по-долу баланса на срещата :

 

Екипа организирал Национална Среща 2011 гр.Хисаря - писта Дракон иска да чуе вашето мнение за срещата , предложения , пропуски и градивна критика . Искрено ще се радваме ако съумеем да запазим добрия тон на темата :)

 

С уважение , екипа на НС 2011 :

 

Al Capone - Краси ; Policeman - Пепи ; Rebel - Георги ; Didko - Дилян ; Kytila - Желязко и жена му Тони ; Данчо - Йордан ; Tino - Тино ; djSprite - Николай ; Ombre - Сашо ; Hronos - Тони - тениските в жълто , защото не сме У ред :D

Искрени благодарности и на нашите помощници : бат Frisko ; Ралица ; Valri ; Ratatuy - Калоян ; Abby_viper - Албена

 

Срещата бе осъществена с подкрепата на Хонда Феновете на България и Приятели

 

П.П. Очаквайте в най-скоро време официалното видео на Национална Среща 2011 гр.Хисаря - писта Дракон :punk: !!!

Balans NS HONDA 2011(1).pdf

Редактирано от Tino
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Първо браво за труда който сте положили, за да се случи и тази година националната хонда среща:)И направо да започвам с моите мнения :)Първо: Аз като за първа година шофьор на хонда, давах големи надежди на шествието, а то в Хисаря се оказа доста късо, малко хора успяха да ни видят и да ни се порадват:), но нищо догодина повече Второ: Награждаването тази година, много набързо го "претупахте" (ако мога така да се изразя). Минали години сме стояли от 9 до 12 часа, имаше игри, много забавления (А да DjSprite винаги,както и тази година, допринася за якото настроение, "заклевам ви се").Но тази година даже нямаше и отделни награди, за лудите с прекъсвачи и разни други такива, само първо, второ, трето място на отделните класове(браво на състезателите за хубавата миризма на изпилени гуми и гориво).Та общо взето това е, сякаш всичко мина много по-бързо, отколкото минали години, но въпреки всичко важното е че се видяхме :)Ооо да не забравя благотворителната кауза :worthy::zen: -няма какво повече да кажа относно това

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Само не мога да разбера защо няма : Кое ви хареса най-много ? Палатките :)

Редактирано от atoma
Извин�ваме �е за изтрито мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво сте направили,всичко е на лице,но невиждам къде отидоха паричките от гривните с надпис HELPED :unsure::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , парите от тези гривни отиват директно в организацията PTPI - http://www.ptpi.org/ очакваме включване от тяхна страна за броя продадени и т.н. Средствата се събират в един общ фонд и разпределят по приоритет на нуждите :) Искам да отбележа , че Хонда Клуб България е поканила пловдивския клон на срещата където можем да им помогнем в тяхната благотворителна цел :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на организаторите за съдействието им за удължаване на престоя ми в хотела. Според мен срещата мина много добре. Човек трябва да се настрои позитивно и да не обръща внимание на дребните неуредици . Догодина с радост ще участвам пак. Поздрави на всички и нека да бъдем по единни.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не мога да разбера защо няма : Кое ви хареса най-много ? Палатките :)

Здравей колега , Палатков лагер имаше до Хотела , ако ти е харесал там палатковия лагер съответно гласуваш и за Хотел :)Палатковия лагер до пистата е самоинициатива на група хора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега е моят ред да вляза в ролята на мрънкало:Поздравления на организаторите за положеният труд. Със сигурност не е леко да организирашсреща за толкова много хора и още по тежко да се опиташ да угодиш на всички. По мое мнениесе получи, но не толкова добре колкото минали години.Адски обидно ми стана, когато на входа на пистата ме отбиха в страни със следното изявление:"Ама защо не си казал, че не си с Хонда! Спри тук! Ей сега ще ти пратя някой да се уточните!" :blink: :blink: :blink: При което се наложи 15 минути да чакам "някой", а 2 други нехонди влязоха безпроблемно. След третатацигара отидох отново при организатора и му посочих гореспоменатия факт, а отговорът беше -"Добре, добре! Влизай навътре!"ОБИДНО БЕШЕ!Второто нещо, което ми направи кофти впечатление беше награждаването. Аз го изтървах поради простатапричина, че очаквах да е в самият ресторант. Да вината е може би моя, че не съм се интересувал, но нищо не пречеше на някой от организаторите да мине в залите на ресторанта и да каже - "Купона е навън! Хайде да се веселим заедно!"Като цяло се усещаше негативизъм в доста от участниците, което се отрази и в цялостното настроение. ( според мен )Специални поздрави за Данчо - Абе човек, на теб усмивката слиза ли ти някога от лицето? Тибеше организаторът, заради когото поне на мен ми се стори, че присъствам на приятелско събиране,а не търся египетски кисели краставички в местната бакалия! Вземете пример от този колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......

Колега здравeй , искам да ти поднеса лично извиненията си защото наистина се получи едно неприятно забавяне поради моя вина . Нямам оправдания , от цялата суматоха наистина те забравих и вярвай ми почуствах се кофти за теб :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо място искам да поздравя всички, участвали в организацията на това прекрасно събитие! От личен опит знам, че реализирането на начинание от подобен род е изключително трудоемко, отнема време, нерви и какво ли още не. Към Организаторите искам да отправя само позитивни думи и да им благодаря от името на хонда общността, че направиха възможно Националната Среща 2011 година да бъде факт! Винаги ще се намерят негативни и недоволни мнения, без тях не може - но нека повече подкрепяме хората като вас, проявили желание и търпение, за да може и за в бъдеще да има такива общонационални сбирки.

 

На второ място искам като препоръка само да вметна, че може да се подобрни начина на провеждане на колоната от хонди, но това е в бъдещ план :)

 

И трето: приятно бях изненадан от позитивните и доброжелателни фенове и фенки, решили да отделят няколко дни от времето си, за да се срещнат със съратниците си от цяла България. Усмивките грееха по лицата на всички. Това мисля, че е достатъчен показател за резултатът от трудът на всички :)

 

Поздравления за целия екип и всички фенове на Хонда :bg::hondarulez:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах го веднъж но ще го повторя.Благодаря на всички от организацията, благодаря за това което бе организирано, благодаря че ме изчакаха да се дотътря и в 1:00 през ноща имаше кой да ме посрещне и да ме опъти къде да се настаня. Всичко беше супер. Радвам се че ви познавам и искам пак на НС.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз не можах да дойда :cry::sad: Толкова ме е яд ама не ми стигаха парите:( Гледам на снимки и от коментарите които чета било е супер яко.До година живот и здраве направете поредна НС и да се забавляваме заедно :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се по хоби тв да дадат репортаж за НС.Дадоха за БМВ,Фолксваген,трябва и за Хонда да дадат.Някои видя ли екип на хоби тв на срещата?С радост ще гледам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не мога да разбера защо няма : Кое ви хареса най-много ? Палатките :)

Здравей колега , Палатков лагер имаше до Хотела , ако ти е харесал там палатковия лагер съответно гласуваш и за Хотел :)Палатковия лагер до пистата е самоинициатива на група хора :)
Здравей колега , искам да изразя своето несъглесие с това което си отговорил на колегата за палатковия лагер! Това са съвсем различни неща : едно е да спиш в хотела и да кажеш че ти е харесало там друго е да кажеш че си бил на платка и ти е харесало . По този начин както сте направили да се гласува и за хотела ако ти е харесало на палатки не мисля че ще се разбере на повечето какво им е харесало и нищо чъдно догодина да се получи това разделение на палатки (като цяло на клуба ) както тази година ! А и също така когато събирахте парите за мероприятието всичко си беше добре всички бяхме с равни права , а сега когато всичко приключи се оказна че тези които са си платили всичко което е трябвало и са били коректни спрямо вас сега немогат да изразят мнението си ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега , искам да изразя своето несъглесие с това което си отговорил на колегата за палатковия лагер! Това са съвсем различни неща : едно е да спиш в хотела и да кажеш че ти е харесало там друго е да кажеш че си бил на платка и ти е харесало . По този начин както сте направили да се гласува и за хотела ако ти е харесало на палатки не мисля че ще се разбере на повечето какво им е харесало и нищо чъдно догодина да се получи това разделение на палатки (като цяло на клуба ) както тази година ! А и също така когато събирахте парите за мероприятието всичко си беше добре всички бяхме с равни права , а сега когато всичко приключи се оказна че тези които са си платили всичко което е трябвало и са били коректни спрямо вас сега немогат да изразят мнението си ! :)

Както не само ние , а и хората организирали палатковия лагер , многократно изяснихме , че той се организира от хората в Пловдив и Асеновград !!! Това смятам , че трябва да е ясно на всеки !!! Ако хората организирали палатковия лагер искат да постнат своя тема - да я поснтат :) Хората спали на палатковия лагер до Хотела са добили представа за условията предложени там - басейн , база , ресторант и т.н. , за това смятаме за излишно да направим разделение и за палатките :) Ако хората спали до хотела на палатки го сметнат за нужни - ще ги добавим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря на Организаторите, срещата ми хареса много и гласувах позитивно за нея.

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам първо да отбележа, че палатковия лагер на пистата не беше просто една инициатива на група хора. Не се заяждам или нещо такова, но колегите се опитаха да Ви помогнат и възможно най-бързо дадоха резултат, като описаха какъв е целия замисъл и оставиха време на Организаторите да си спазят срока за предложение по проблема с палатките. Аз ще благодаря, както на Вас така и на Пловдивската и Асеновградската група за тази национална среща.Ако е възможно за догодина:Колоната да минава през град (по-възможност по-голям да е), за да ни видят повече хора, а и предполагам, че на колегите ще им е по-приятно. На мен лично ми беше по приятно на колоната във Велико Търново преди 2 години.Награждаването да е на почитна стълбичка.Цените в хотела да са малко по-приемливи. (Аз нямам проблеми с това, тъй като винаги ще съм на палатка, но знам че доста колеги бяха недоволни.)Ииии може би най-важното да има дооооста повече места за палатки в сравнение с тази година, за да може да сме на едно място.Заключение: Изкарах си много яко и искам още. :rolleyes:Поздрави!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за тази иницатива се пусна ВОТ и какви бяха резултатите 8 към 41 за палаткв лагер на пистата ако не се лъжа . Тези 41 гласа неса само от Асенвград и Пловдив. Вярвайтеми аз гарантирам ,че ако имаше място за всеки така нареченото отцепване нямаше да го има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте и от мен.поздравления за добре организираната национална среща.Радвам се,че присъствах,както и че се запознах с много готини хора :rolleyes: надявам се догодина да е още по-по-готино;иначе като цяло,като за първа година присъстваща,беше много готино,много добре си изкарах.Поздрави на всички :honda:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля следващата година да се предвиди достатъчно пространство за палатки. Надявамсе никой да не съм обидил живи и здрави и до година пак ще се видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

EEEE тука вече почнахме на мойто момче.....Стига бе хора, така както сме я подкарали догодина няма да има никой желаещ да се занимава с организацията :(Що да си го причиняват? За да ги плюете и обиждате ли ...Аз лично си изкарах супер тея 2 дни.Видях се с много хора които не съм виждал отдавна, понапих се :D ....Организацията и условията в хотела и на пистата бяха ОК.К'во повече искате.Е да през цялото време се усещаше напрежение, причинено от наслагването на много дрязги и заяждания през изминалта година...Ама т'ва не е мой проблем, аз не се състезавам с никого да съм по-хондаЖия или Баш-хондаЖия.Мноооо хора ми липсФаха, доста от организаторите в предишни години дори не дойдоха, това говори ли ви нещо.

Редактирано от mаrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% съгласен с addevil-браво на организаторите за всичко!Аз лично съм доволен от срещата!Поздрави на всички,които се постараха да организират събитието,на тези които дойдоха да гледат,и да се забавляват(като мен) и на тези които се състезаваха!ХОНДА завинаги в сърцата ни.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз комбинирах събора с малка семейна почивка и от тази гледна точка си прекарахме прекрасно, особено в хотела и басейните. Имам и малко критика към шествието и пистата. Предните две години шествията ми харесаха повече, особено това през Търново. Ясно е, че нямаше как да ходим до Пловдив и обратно, просто мястото е забутано и далеч от голям град и затова карахме през някакво село. И сега малко за пистата. Аз лично идвам за първи път и най-вероятно за участниците е било интересно изживяване, но съзтезанията се проточиха толкова дълго, че станаха досадни и едвам изтърпях до края. Всъщност, като се сетя как всички избягоха след финала на турботата, даже ми става смешно. Въобще имаше ли някой, който изгледа генералното накрая? Може би, ако следващата среща е пак с италианско и драг, ще е по-добре да мине първо драга. След това човек спокойно може да отиде да се кисне в басейна или да спи, или да се търкаля с бира пред палатката си и след 4-5 часа да отиде да изгледа края на италианското. :cool: Все си мисля си,че за повечето от нас драга е главното събитие. А това, че не се виждаше нищо, дори от онези "трибуни" нахвърляни тук таме, едва ли е толкова важно. Важно е, че имаше бира и кебапчета, без да се чака около 2 часа ;) А иначе целият свят разбра, че големият купон е бил на палатковия лагер до пистата и примерно е имало супер яко събуждане с мегафон рано сутринта. Няма лошо, но на мен поне ми писна да чета само това. :eat:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да поздрявя всички, въпреки дразгите преди срещата. По мое мнение тя се получи невероятно :worthy::worthy::worthy: ще ми държи влага до другата година живот и здраве.Мнго нови запознанства и все с невероятни хора,което рядко се случва на това тегаво време.Много труд и ентусиязъм за организация, палатков лагер и не на последно място всички колеги подготви ли си колите за пистата и сливащи се в едно с тях :worthy: респект към всички! Пожелавам ви всички да сте живи и здрави и до година още повече хонди на едно място. :thumbs1::honda:

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все повече ми липсват онези срещи с по 50-60 човека,семпла организация,вечер всички на една обща маса.Тишоооооо къде си е мой.....Позледния път на Жребчево нямаше места за доста от нас,но това не беше проблем :)Близкия Хотел на 15км ни приюти,нямаше мрънкане...Я си спомнете Юндола,спахме с куфража,мизерия яко,вместо мивка кофа :)обаче купона беше на макс,всички около скарата..........Явно всичко се върти около мангизите тука,кой колко се нагушил и кой бил балъка да плаща..Феновете/приятели около мене едвали ще им се прииска да ходят на следваща НС :(Бъдете живи и здрави в който и форум да си драскате :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поствам ви мнение на Борислав , един от организаторите на палатковия лагер , човек със залепена лепенка -не съм ви фен , на среща организирана от колектива стопанисващ и поддържащ Форума на Хонда Клуб България !!!

 

Колеги аз не съм от организаторите но имаме в предвид всички за палатките чакаме до понеделник да видим какво ще направят по въпроса с палатките и ако няма развитие а то и да има развитие в Хисаря няма как да стане купона заради вечерния час след който трябва да се пази тишина.

Палатков лагер ще има и място за всички ще има с Ток, Вода, и WC.........

Затова се стягайте всички че ще се вихри купон до зори.

 

Така действаме ние фенове на Хонда а не на форума.

 

Поздрави на всички, чакам с нетърпение НС 2011.

 

Действия зад гърба на колектива ангажирал се с организацията , хора представили се от Хонда Клуба след разговор със собственика на пистата , че палатковия лагер ще им е там !!! От мнението , което е постнато преди изтичане на нашия срок за Палатковия лагер , аз разбирам ,че дори да има алтернатива за всички , палатков лагер на пистата пак ще има!!! За мен всяко подмолно действие без знанието и съгласието на организаторите може да се счита като саботаж , контра и най-малкото не съгласие с организаторите !!! Това никой не го забранява , но ние няма как да останем безразлични :angry: Всеки има право да се организира сам и да спи където си поиска - ние това никога не сме го забранявали , имаше колеги , които не спаха в Хотел Аугуста , но спаха в град Хисаря !!! Да знаем , че не осигурихме удобно място за някои хора , които имат желание да купонясват до 6 , да говорят по мегафони , да форсират колите си , да викат и всякакви такива действия , които при всички положения биха попречили и възпрепядствали престоя на останалите 100 , които имат желание след пиене на бира до 3-4 да дремнат спокойно 4 часа !!! Ние не можем заради желанието на 10 човека да опропастим вечерта на 100 !!! Мисля , че доводите ми са правилни .

Взимаме бележките си за следващата година относно палатките и палатковия лагер - надяваме се да можем да ги приложим и напрактика !!!

Ще ви помоля да спрем да обсъждаме разделения - кавги и всякакви такива . Темата е за отзиви от срещата . Благодаря ви предварително !

  • Нагоре 2
  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Като цяло срещата стана чудесна,с малки изключения които се изкоментираха се до сега. Аз бях и на двети места видях се с приятелите и се изкефех че все ще се събират хората и че нещо ще ги обединява. Аз мисля че срещата мина добре ,много искам да благодаря на всички и специално на Тошо Rifto, че докара хладилник на лагера, да не се развалят провизиете на хората и водката да е студена:).Надявам се, че никой не съм обидел или съм засегнал .

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тази свърши за жалост... видях се с много познати и се запознах с много нови хора. Искарах си перфектно за което благодаря на всеки, който е спомогнал за това под каквато и да било форма. Поздрави.п.п. Ако модераторите ми позволят искам да питам нещо в тази тема. На палатковия лагер взех един чук от едни момчета но после неможах да ги открия да им го върна и когото и да питах дали е давал чук и да не си го е получил обратно, всеки отричаше. Моля ако собственика прочете това, да се свърже с мен на лични за да мога да му го пратя.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също искам да изкажа благодарности към хората организирали И тази НС!Лично мое мнение - не ми хареса пистата!Тази "писта" набедена от много хора не е харесвам!Това е пародия ( подобие) на автомобилно съоражение!Как тези собственици от толкова години не направиха ПОНЕ една тоалетна като за хора!Инвестиции клонящи към 0,а парите който събират не са малко !!! Асфалта вече е толкова изронен,трибуните са на такова място,че и далекогледи трябва да раздават ( а може и аз да не довиждам ).Лично за мен,минали години беше по-добре!Майсторското ти е точно пред очите!Драга също и поне не се тръгва от завой!Тази бетонна /висока/ ограда,а и гуми сложили пред нея, позволява само на част от хората да гледат! Обяви се на микрофона да се слезне от нея - а хората с ръст под 1.5м какво трябваше да направят?Нооо това беше избора на повечето от нас, и все пак живеем в България! Благодаря още един път за ВСИЧКО !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хареса ми на 84%

Редактирано от Dominiko
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

беше ми първа национална и много неразбрах каквоо става ,откаде е дразгата и каква беше целта.на като цяло ми беше весело макар и недоспал.но едно нещо немога да разбера защо е местите всяка година тая среща ,защо не на едно е също място на което да изгладите всички недостатаци.ако някой ден пак имам кзсмета да дойда се нядявам да сте по сплотени ... :cool:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брутална писта, Страшен хотел, Супер хора. ИСКАМ ПАК ТАМ !Давайте да мислим за още една НАЦИОНАЛНА :) хахах или моля ви колеги, нека да ги правим едноседмични :) хахахахах

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, когато и аз бях на национална за пръв път исках да има още и още и ощее :D но ако наистина се правят по-често, ще писне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за 3ти път, но пак искам още.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:spam::stupid::ban: И аз съм ЗА. Инсулинче, да сформираме една подписка и да правим втора септември :D
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Импровизирайте си една на японския track day :) то там някъде беше

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да изкажа благодарност на целия екип погрижил се за това да си изкараме добре.Хотела беше на ниво. Пистата беше върхът:)Много се радвам ,че се видях с стари приятели ;))Единствено според мен (лично мнение) трябва да се обърне повече внимание на награждаването, и като цяло на самият купон:)))БЛАГОДАРЯ ЗА ХУБАВИТЕ МИГОВЕ ПРИЯТЕЛИ :honda:

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...