Jump to content
arsen

Снимки и клипове от националната среща 2011г.

Recommended Posts

Всичко много хубаво, ама такъв срамежлив дракон не бях виждал. По смело колежке, ние не хапем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти избор на лепенки Боре и ставаш невидим.....ха ха ха ха ха !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз искам да разбера кой е колегата с 6та хеч който по пътя от софия към хисаря спря на магистралата да издърпа 2те момчета които закъсаха с прелюда тъй като забелязах че приятелката му направи няколко снимки на колата ми и ако може по някакъв начин да ги видя Публикувано изображение

 

Аз съм... :rolleyes: има няколко снимки ама са с телефон и не се получили добре малко по късно ще пробвам да ложа някъде, че сега трябва да роботя :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки направени с телефона ми, от тръгването на групата от София - за Хисаря, на 24.06:

 

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бе хора...Нагледах се на джанти,матори,спирачки,ауспуси и разни други таквиз раоти...Е немаше ли купон бре?Де са ви кривите,размазани физиономии, а ?Глеам една снимка на един познат, едно n2o ,дето седи и гледа трезво като ученичка... :lol:Или в 21,30 ч. си легахте по креватчетата да сънувате как връткате геврека на любимата Honda, а?Така ли бе? :lol:

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Имаше, имаше, ето тук можеш да видиш снимки и клипчета, сори, че са във фейса, но тъкмо те добавих, ако искаш да ги видиш :)http://www.facebook.com/ventsislav.chakarovПП- който иска да ме добави, за да ги види :)

Редактирано от Венцо
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

frisko,да,срамежлива съм :blush: ,защото не познавах никого :( ,пък и бях сама :unsure: .прекарах си страхотно ^_^ ,но догодина обещавам,че няма да съм такава срамежливка :angel: .Радвам се,че дойдох и се запознах с много хора от другите градове :bg: .Браво и на организаторите :thumbs1: .Постарали са се много добре.Догодина се надявам да е още по-хубаво,както и времето да не е ветровито и дъждовно :ermm: .Прекарах си супер :lol: .Искам и да Благодаря :bow: за всички,които са гласували за мен,за конкурса Най-красива(яка)Хонда.Догодина мисля да се постарая повечко :love: .Поздрави на всички купонджийски Хонда фенове :honda: .Надявам се през 2012 да бъдем повече Хонда фенове и повече коли Хонди. :honda::bg::music::hondarulez:

Редактирано от drakonkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по различните Хонди.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето Купоня, пистата, Вондите, Русенци - мрусенции, приятелите, жалко само че не се виждат емоциите, но на мен ще ми държи влага поне до следващата НС!Благодаря на всички Участници и Организатори за положителните емоции!https://picasaweb.google.com/estoev/HondaMeeting2011?authkey=Gv1sRgCPSXvvPuxoCOswE&feat=email#slideshow/5623138312520471298

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе хора...

Е немаше ли купон бре?

Или в 21,30 ч. си легахте по креватчетата да сънувате как връткате геврека на любимата Honda, а?Така ли бе? :lol:

 

Бат Емчо Копон имаше единстено при палатковия лагер на пистата! Прегледай анимките на

 

BLEIN MONO Тои е снимал голяма чяст от копонясването което направихме :P:P:P

На мен лично най- ми хареса когато слет като попиинахме стабилно решихме да запалим колите! И в 0:55 минути започнаха да ехтят околко 20-30 прекъсвача ... в продължение на 35 мин :D:D:D давахме Яко ГАССС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че искам да споря , ама чак пък единствено купон да е имало само на палатките на пистата си в някаква голяма заблуда колега. В хотела беше прекрасно , мнооо студена бира , много басейни , многоо приятели. Благодаря за организирането на всичко това, всичко беше прекрасно , няма варианти да няма никакви проблеми , но мисля че като цяло беше супер.Какво по хубаво от това да паркирам пред хотела , да сляза да се разпрегръщам с приятели ,да вземем 10 студени бири и да влезем в басейна. Всичко организирано , слизаш и почваш да се забавляваш , не мислиш за нищо , голям кеф :). Имаше си от всичко , пиене , ядене ,приятели , нови запознанства , спорт , спорове :) , абе от всичко достатъчно , единственото нещо което не ми хареса е че срещата беше два дни ;) , които се изнизаха като два часа. Всичко свърши много бързо , поне за мен .Благодаря на всеки които е замесен за страхотното протичането на това страхотно мероприятие. Благодаря ви пичове :) бъдете все така всеотдайни , весели и усмихнати.Благодаря и поздрави на целият екип замесен в това страхотно дело :hondarulez:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе хора...Нагледах се на джанти,матори,спирачки,ауспуси и разни други таквиз раоти...Е немаше ли купон бре?

Унарев, ние си останахме друга порода. От както няма "тюлени" няма и купон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много яко беше,особено когато в 23:30 приключиха с поръчките в ресторанта и докато затворят окончателно в 00:00 трябваше да си държа ракията в ръка за да не ми я приберат,евала на колегите който се погрижиха да има домашнярка мезе и смях,за да може все пак да се получи нещо(те си знаят кой са).

Редактирано от plamoni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Емчо,мислиш ли че нямаше тоталки ,много смях,танци и много дринкане,абе с една дума разцепване:D.Имаме и снимки ,но ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето това се случва в палатковия лагер в 12 и 45 през ноща http://vbox7.com/play:0d4583c371

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебати лудницата изкарали сте си страхотно пичове!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До година ида и ааааааааааааааз :hondarulez::hondarulez::hondarulez::hondarulez::hondarulez::hondarulez::hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко беше,особено когато в 23:30 приключиха с поръчките в ресторанта и докато затворят окончателно в 00:00 трябваше да си държа ракията в ръка за да не ми я приберат,евала на колегите който се погрижиха да има домашнярка мезе и смях,за да може все пак да се получи нещо(те си знаят кой са).

Пламони, ресторанта работи до 2 без 10. Лично си поръчах мезе между 1 и 1:15. Бяхме с над 15 човека в ресторанта.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи с теб сме били в различни ресторанти,уау 15 човека,голяма тълпа.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей да иронизираш. Просто накрая останахме толкова. Преди това ресторанта беше пълен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр колеги интересува ме някои дали знае кои е колегата с с2000 с "У" рег."ЖИВАК" имам малко твои снимки ако искаш ми пиши на лично,незнам как се качват снимките. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Публикувано изображениеИнсулина е товаПубликувано изображение Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кои е колегата с с2000 с "У" рег.

Колегата insulin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми бе за първо присъствие на това мероприятие и много ми хареса, особено драга! До година пак, живот и здраве.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето това се случва в палатковия лагер в 12 и 45 през ноща http://vbox7.com/play:0d4583c371

 

Това ми напълни душата... много яко Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове някое друго клипче турбо Хондичките случайно ? И от награждаването няма нито снимчица :( ???????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето 222 снимки и от мен ;)https://picasaweb.google.com/117722845740948433839/2011#п.п. Несъм ги сортирал а направо качих цялата памет на апарата и може да има сравнително еднакви снимки, но.... извинявам се за което.

Редактирано от M_I_T_A_K_A
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове някое друго клипче турбо Хондичките случайно ? И от награждаването няма нито снимчица :( ???????????

Много си бавен и не те хващат камерите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой каза, че кола с предно не може да дрифти

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да помоля и в тази тема, ако някой има клип от драга със 8-та генерация Civic да го качи някъде и да даде линк на ЛС. То не, че е кой знае какво, навсичкото отгоре падна с много, но за това си е виновно изцяло задкормилното устройство, т.е. аз. Но пък си изкарах страхотно :crazy: .

Редактирано от Niki_V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да помоля и в тази тема, ако някой има клип от драга със 8-та генерация Civic да го качи някъде и да даде линк на ЛС. То не, че е кой знае какво, навсичкото отгоре падна с много, но за това си е виновно изцяло задкормилното устройство, т.е. аз. Но пък си изкарах страхотно :crazy: .

 

За този Сивик ли става въпрос :

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е 7-та на policeman доколкото знам. Говоря за седана бордо 8-ма ген :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, не ги разбирам много. С червения има със сигурност, а за този другия не съм сигурен ще проверя по-късно :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...