Jump to content
QcK

15 май.Протест!

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Аре бегайте с тея протести ве! Нищо не става само се качва бензина! Вчера заредих на 2.46!!!!!!!пп. държавата няма да се мине...

Редактирано от tuning_mania
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1во не е минавка а геноцит.2ро не е държавата а празойл.3то Държавата е виновна единствено за 40% по висок от изискуемия минимум от европейския съюз. Съответно и ддс с 10евро повече от минималното ако беше (125евро).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези мирни протести абсолютно нищо не постигаме.На управниците им е все тая, излизаме за 1-2 часа протестираме си, гледат ни сеира и после пак всичко по старому...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

клипчето е много хубаво и вярно ама ние сме овце и то прости овце

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло от тези протести май нищо не стана .... :blink:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както казва един мой приятел - "Те руснаците няма да копаят нефт при -30 пък ние тук да протестираме защото е скъп и няма да може да се возим и състезаваме !" Аз лично съм ходил на първите протести във Враца и не видях смисъл от това освен ,че е сеирджииство. Но те на протест да вдигнат заплатите като "в европа" бих присъствал при едни 1500-2000 лв. минимална няма да ми пречи ,че руснаците ми продават горивото скъпо. Че те си го копаят те ще си определят цените. Просто така ги виждам нещата иначе съм с 2 ръце за протестите все пак и аз живея в тази пародия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настояща цена на бензин А95: 2.52лв/литър

То май е по-скъпо от колкото беше преди протестите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижда се че няма смисъл от протести, при положение че продължаваме да си зареждаме същия бензин след това.....Неска протест, а утре пак в бензиностанцията и буум 50 кинта в резервоара - така нищо няма да се постигне ... !!! П.С> Ако бяхме толкова единни за каквито се пишем, щяхме да си спрем колите за X месеца и да не зареждаме...само тогава могат да усетят загубите от това да ни продават скъп бензин. Докато не искаме да се лишаваме от колите си заради цената на горивото и вадим парите които ни искат, ще си го плащаме и на тия цени...това е положението. :guns:П.П.С> В Русия ми направи впечатление, че можеш да си купиш бензин за малко над 1лв./л. !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:box::guns: :guns: :argue: Мрасни обираци умрели дано да грамнат шефа им!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:box::guns: :guns: :argue: Мрасни обираци умрели дано да грамнат шефа им!

ще дойде нов, още по-алчен.абе ние 50-100 дори 1000 коли да спрем да караме за 3-4 месеца, никой няма да усети! трябва да спрем 1 милион коли на бензин от каране и тогава ще поевтинее значително бензина, защото загубите на бензиностанциите ще са стотици милиони лева! Редактирано от NesTea

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавно се подиграват с народа... два лева и петдесет и три стотинки е цената, или поне вчера беше толкова. И всички наливат... на никого не му прави впечатление, и няма и да му направи, докато не го направят три, три и половина лева. Ама се съмнявам, че и тогава ще има ефект. Жалка работа сме, ей.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Стига ревахте бе..... Цените са такива в цяла Европа, някъде е по-скъп бензина, другаде е по-евтин АМА С МАЛКА РАЗЛИКА!

 

Че ни цакат, цакат ни............. но друго е по-важно колеги, не някакви стотинки, че скочил литъра а съотношението на тази цена със нашите заплати!

 

Европейски цени на стоки, храни, горива и т.н. а в джоба виетнамска заплата...... Грозното е че няма изход, идват избори, гласуваш.... един път, втори, трети............ и все същите говна. С протести, стачки и разни самодейци хореографи дето с мегафони крещят пред автомобилната колона няма да стане.... То ако можеше да стане това с нашият народ нямаше да сме от 1300 години история 700 години под робства а през останалото време идеологически и икономически васали на разни славянски, фашистки, комунистически и други световни режими.

 

Много си обичам страната, обичам си града..... когато съм далеч толкова ми липсват..... всичко което свързвам с тях, детството, приятелите, спомени....

.... не ми дава мира, че единственият ход за да не живееш като скот или мутра е просто да зарежеш всичко... да се махнеш. Май много го направиха:

" 19 сеп 2006 -Около 3.5 млн. българи живеят зад граница, съобщи зам.-председателят на Държавната агенция за българите в чужбина Йордан Янев.".... Сега сме 2011, КАКВО ЛИ Е ЧИСЛОТО?

А тия дето апелират да не зареждаме, да не караме - Абе хора вие в коя реалност живеете?

 

Като ви се разболее детето на гръб ли го носите до болницата?

Кучката със рейса ли ще я водите на плажа?

Що не си продадете колите направо и да ходите на работа със скейта?

 

Никого не искам да обидя с думите си, ако някой се почувства така се извинявам!

Също не предлагам да си зарежем домовете и родината..... просто си признавам че съм отчаян и не знам вече какво да направя.

Редактирано от Red

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалка работа сме, ей.

4,50 - 5,00 за литър още от утре! Това заслужаваме в момента. Доходите да стигат само за ляП и сол! И тогава ако не се събудим...даже не ми се изрича средството, което ще ни оправи завинаги... :D:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да ревете господа, хванете се у работа и изкарайте повечко леф !Освен това спрете да си търкаляте колите за щяло и нещяло... аман от ревачи-нищоправци :angry:

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да ревете господа, хванете се у работа и изкарайте повечко леф !Освен това спрете да си търкаляте колите за щяло и нещяло... аман от ревачи-нищоправци :angry:

Напълно подкрепям!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, какво като ни гърбят... ще спрем да си караме колите , това било решението...аз съм на мнение, че ако спрем да зареждаме, ще има ефект, но трябва да го направят всички, и нямам впредвид да си влачим болните роднини на гръб до болницата, както спомена един колега по-нагоре, много ясно че се изключват такива случаи, но не вярвам да направят се провали протеста заради тях :)

Редактирано от sleeper

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствения начин да се намали цената на горивата е като се намали акциза върху тях !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

остават 10 дни до протеста ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз да питам чорбаджиите дето са им Европейски цените покачващи се всеки месец, до кога ще издържите и вие чорбаджи, на алчността на монополистите, на скапните пътища, на скапания бензин, на консервантите и изкуствените млечни продукти, на уж оргиналните части за колите, на виските цени на тока, водата, на по-скъпите лекарства дори родно производство в пъти по-скъпи отколкото се продават в съседните нам страни. То само с едно голямо его нема да живеете нормално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то датата на протеста мина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...