Jump to content
pikaso906

'сава' качествени ли са тези гуми?

Recommended Posts

Извиняваите колеги ,но маика ми ме кара да питам тази марка гуми 'сава' (даже не ми каза как се пише) дали са качествени? п.п.Кажете как се пише.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sava. Не бих ги купил...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам само с САВА перфектни са :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Произвеждат се в заводите на GoodYear по света. Едва ли са на същото качество,, но ... кой знае?!?!? Може и да се доближават.Тук в UK цената им е около 30-40 паунда, а на същия размер GOODYEAR е 60-70 паунда. Това за 15".

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимната им шарка е страхотна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е---зимните са добри лятните не.За лятни си вземи унироял в дианата ги има може би най-доброто цена-качество другия вариант за лятни е Кумхо и Ханкуук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкарах зимата с такива и нямах абсолютно никакви проблеми :) Моето мнение е че са добри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с летни сава и съм разочарован от тях ,като се има предвид ,че преди тях бях с bf goodrich на изживяване и имаха по голямо сцепление от тия. За зимните съм чувал добри думи.,но нямам наблюдения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Втора зима съм с такива купени нови от магазина и съм супер доволен. Съотношението цена-качество е оптимално според мен.За летните нямам наблюдения.

Редактирано от xags

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв размер ще купуваш?Като гледам Bf goodrich са със 10-15лв. на гума по скъпи от Sava,но поне качеството им със сигурност e на ниво.За 195/55 R15 говоря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бре хора имам 2 SAVA, чисто нови ги взех и още ги карам. 2 години горе-долу (без зимата) и ще изкарат още 1 като гледам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Износването на грайфера за единица време или пробег не е достатъчен показател за качеството на една гума, дори според мен е незначителен.Има разни гуми, които можеш и 5 години интензивно да ги караш и още да имат някакъв грайфер, но да са загубили отдавна, отдавна всякакви други качества или изобщо никога да не са имали такива !!! А гуми Сава никога не съм ползвал и никой около мен не съм чувал да говори за тях лошо или добро.

Редактирано от pgh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с два комплекта Sava, купени нови преди 2 сезона. Определено зимните са много добри, сравнително тихи са. Летните също не са лоши, но отстъпват на зимните. Преди това бях с TOYO Vario V1 всесезонни на доизживяване. Щях да взема нови Vario V2, но прочетох противоречиви отзиви за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубави гуми особенно sava effecta (perfecta е по-нова ,но май по не ми хареса),но когато карах лада.Все пак сте с HONDA ,господа уважавайте марката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак сте с HONDA ,господа уважавайте марката.

Нещо не ти схванах коментара! И сега като "уважаваш марката" с какви гуми си? Мой приятел си "уважава" Opel Vectra B Sport'2002 с Michelin за по 550лв. парчето. :lol: Нищо, че тя струва малко повече от два комплекта с джантите...Аз не разбрах колегата за каква марка автомобил сондира мнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За фолксваген кади маика ми работи в булсатком и пита дали тия гуми са подходящи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата предполага малко по-високи скорости.Всеки си прави сметката - какво да сложи и как да кара.Трябва да може и да спре.Ако съм обидил някого -не е нарочно,но времето се оправя и ви пожелавам - Не летете по-бързо от ангела си пазител :lol: (Лично аз съм с Мишлен алпин2 зимни и Йокохама летни 195/60/15 долу-горе биват)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...