Jump to content
fenabg

Да има ли - Пролетна хонда среща Дупница и кога да е ?

Recommended Posts

Ако е традиция да я продължим :whistle:, нека тук да се съберат всички предложения и идей .Каде кога, как ,мероприятия и тн .

 

Глей кво нещо .....

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен, мотото трябва да е като на миналата среща,ти го знаеш:whistle::tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фена евала за нервите и желанието.А за среща иска ли питане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път аз ще организирам събирането на паритеОтдава ми се вече , а и Фена нека се заеме с всичко останало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е традиция да я продължим :(, нека тук да се съберат всички предложения и идей .Каде кога, как ,мероприятия и тн .

 

Глей кво нещо .....

Публикувано изображение

 

Иванов снимката-арна ама вилиците нещо са се размекнали :):P :P :thumbs2:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно голямо ЗА от мен :angry: Зимната беше страхотна, а като се позатопли, ще бъде още по-хубаво :angry: Претенции нямам никакви..почивния дом беше чудесен и с удоволствие бих отишла отново :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да :) (след великден)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

predlovete data и нека я определим по бързо .Днес говорих с шефката на вилата ,от сега имат резерваций за април .Обеща да направят всичко възможно и пътя да е поне равен :) без дупки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами предлагам да е първите 2 седмици от Май (там когато се пада уикенд и когато има свободно). Да кажеш дали ще е равен пътя да знам с мойта ли да идвам, или да се возя в някоя по-проходима :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 7-8 ми е драг-а в Сливен... по-добре следващата седмица - 13, 14 и 15-ти Май :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще мога тогава.Даже и за двата дена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.................... - 13, 14 и 15-ти Май :cool:

 

Добре ,да я оставим тогава така ,на тази дата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без мен момци, имам годишнина и съм на Копривщица тогава :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм там, която и дата да изберете...п.с. Но той фена си знае и без да ме пита официално :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска диджея :lol: с белия леджънт ;) ми подметна да я направим по рано .Обеща и той да предложи нещо ма не е писал ,хора казвайте де? Или да питам направо за средата на май? Кало за пътя обещаха поне да го насипят с чакъл .П.п белия леджент се продава на части кои колко обича ;):D:P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

белия леджент се продава на части кои колко обича ;):D:P:lol:

аз искам 5 цилиндъра ;):D:P и подлакътника.....Фен ако продължаваш да напиваш половината форум всеки месец, усещам че ще подлееш националната :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Най-много и тя да се състои в Дупница :D Тя шефката на вилата сигурно като види бат'ка Ване и веднага вади тефтера да види кога е фрее хижата :lol: Мястото е готино. Тоя път ще се постарая ако успеем да дойдем не си тръгваме толкова рано. ;)

Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много и тя да се състои в Дупница :D Тя шефката на вилата сигурно като види бат'ка Ване и веднага вади тефтера да види кога е фрее хижата :cool: Мястото е готино. Тоя път ще се постарая ако успеем да дойдем не си тръгваме толкова рано. :(

И аз ще гледам да дойда, че иначе е срамота. Тъкмо да се запозная с колегите. С фен-а се познаваме, ама той още не знае :( и затова ще трябва да почерпи 1 кюфте!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13, 14 и 15-ти МайУтре се обаждам да питам свободна ли е вилата за тая дата .Щом нама против .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги искам да ви ползвам темата за да намеря един от вас и сенадявам да си намеря контакт с този фен.

Та колега когото издирвам продаваше англичанка на части с десен волан колата беше D16Y2 сива .

Благодаря предварително . Моля някой ако има информация да пише начин за връзка или профил. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вилата е заета за 13,14 и 15 , свободна е на 27 , 28 и 29 Май.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по това време може още някои от хората да са заети покраи абитуриентските балове на децата си/приятелите си/своите.. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи последно остава за 27-29 май , пък който може ...не е задължително присъствието :blink: дори и аз не съм 100% сигурен че ше мога да присъствам ама ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи последно остава за 27-29 май , пък който може ...не е задължително присъствието ;) дори и аз не съм 100% сигурен че ше мога да присъствам ама ....

Датата е уточнена днес съм ''запазил'' вилата, места 30 минималното изискване .Условията са както преди .Уточнения ще има по на там :P .Сега вече всеки които желае да дойде може да си прави планове от рано.Засега това е от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, времето тече. Предлагам който има желание да присъства да си организира лека полека графика за края на месеца :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...