Jump to content
predatov

8 Март

Recommended Posts

Да сте ни живи и здрави и да ни търпите нас мъжете колкото и да ви ядосваме понякога.Възхвала на женитеХристо ФотевЖени, вий идвахте срещу ми!Как стъпвахте! Аз бях готов!Готов бях за живота и думи -узрял за вашата любов...Срещу ми - с някакво метежномълчание, с камбанен звън...Как страшно светеха - и нежно -гърдите ви от сол и сън!Как остро в гърлото ми - мощно -трептеше крехкият ви смях!Със всяка фибра - денонощнови любех, страдах и живях!И бягах аз в нощта, разбилалицата ви - но всеки дъждви блъскаше със страшна силав живота ми на странстващмъж!Обичам ви - и в нощи тъмни,и в светли дни, обичам азръцете ви, бедрата стръмни -тревистия ви тъмен глас!Докрай - през всичките сезонии възрасти... Ах, как блестяткоремите ви - златни бронисрещу самата моя смърт!И всичко - дрехи, нокти, бреме,прически, накити и срам,и страх, и смелост - дълго времесъм бил моряк, войник и сам!О, страшен мъжки свят - и силен!Казармен, униформен свят!Метален, стъклен и мастилен...Умирам аз без вкус и цвяти викам яростно - спаси ме!И вий - коя? Не помня аз!Приемахте вий мойто имевъв своя милосърден глас!И моя страх... За да изтрая,вий бяхте и вода, и хляб!Мълчете - всичко ще призная -аз бях по-груб, по-лош, по-слаб -мъж винаги... Благодаря виза всяка милост и живот!Живейте вий! Бъдете здрави!И хубави... Вървете вийдокрай през всичките сезонии възрасти... И да блестяткоремите ви - златни бронисрещу смъртта на този свят!Жени, вий идвате срещу ми!Как стъпвате! Не съм готов...Забравям всичките си думии онемявам отлюбов! http://www.youtube.com/watch?v=PaLfDnShEn0http://www.youtube.com/watch?v=Y8raabzZNqw

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде всички от нежния пол да се чустват поздравени дас те живи и здрави и все така красиви :P:angry::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник дами!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
и музикален поздрав -

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на всички Хондаджийки ,и не само! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на всички дами.Да сте живи и здрави и все така красиви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник дами!Бъдете живи,здрави,красиви и обичани!И да си оправите настроението,че умряхме от студ ;) Днеска ще измия чиниите няма как :wacko: Забавлявайте се довечера :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник и от мен на всички дами! Да сте живи и много, много здрави, както и все така красиви! Дано в този ден поне да се почувствате специални :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пракрасен избор на Predatov,от мен също най-добри пожелания за всички дами влюбени и возещи се в ХОНДА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник мили дами! Бъдете красиви, щастливи и обичани!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на всички дами, и по малко да ни ядосват :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честит празник на всички колежки ! :wacko:

 

Публикувано изображение

Редактирано от TommyMcKinnie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сте ни живи и здрави

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит 8-ми март, Дами! Весело изкарване на всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честит 8 март на всички дами и от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на всички дами ! п.п. Толкова малко честитки и се чудим, защо е такова времето на вън ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето навън е такова защото Февруари е къс,а Април мек...Честит празник на дамите тук,живи и много здрави и приятно вкарване...опаааа....изкарване довечера! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да са ни живи и здрави и все така да ни радват :P:):P:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник! Честит Осми март на другата част от нас, а и когато не е... Ако днес се чувствате специални, то Ви пожелавам още много такива дни през годината, и някой, който да допринася те да се случват по-често:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички колежки от форума и от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни пожелания мили колеги:lol: Голямо БЛАГОДАРЯ за отделеното внимание и специалното отношение към женската част от форума! И още едно голямо БЛАГОДАРЯ на колегите от софийската група за очарователния жест, който ни направиха снощи на седмичната;) За пореден път доказаха, че не само любовта към марката ни прави екип! ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря на всички колеги които се сетиха за нас! :lol:;)

Редактирано от Мария Илиева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...