Jump to content
AuruMoon

Ограничаване за писане в раздел проекти

Recommended Posts

Имам едно предложение. В раздел за продава и купува са необходими 50 поста за да се пише, нека се въведе и в раздел проекти. Просто повечето теми там са интересни и смислени и изведнъж разни постове, от които си личи че просто някой иска да натрупа мнения. Много е неприятно. Ако повтарям някого с тази тема моля да бъда извинен. Поздрави на екипа и колегите.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото там се преместват теми обикновенно от раздел Спорт и Тунинг. Пусни си там темата. Когато модераторитена този раздел преценят ще я преместят.П.П. Това да не могат да пишат там новобранците не е лоша идея. Извинявам се но аз не см разбрал в бързината идеята ти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам поне 100 поста ограничение за този раздел :), (ако новодошлия има проект ..в спорт и тунинг както е описано по-горе).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете,ако"новака" е човек със определен опит и знания(но е имал неблагоразумието до сега да има друга марка кола и сега да се е осъзнал ;) )И сега има honda!!!Защо трябва да се чуди как да се намеси в теми в които никога не би се намесил?И докога броя на постовете ще е определящ за същността на дадения потребител?Има и други начини за решение ......виждам,че гледате и чужди форуми.Поздрави на всички,които не приемат този пост за заяждане:):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, това в никакъв случай не е определящо какъв е човека. НО е факт че "Проекти" е много поддатлив на спам. Хората, регистрирали се за само за да продават, атакуват именно първо там. Не един път съм чистил по 15 проекта с по едно "Браво"/"Супер" и т.н. Одобрявам предложението с 2 ръце.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си чак толкова зажаднял за постове опитай в раздел оффтопик. Но в другите раздели има хора, които споделят опит и идеи, а се изсипват едни, браво супер, ура. Наистина понякога има добри проекти и си заслужава да се каже така, но нека е от потребители доказали се във форума. Приеми го като това, че се можеш да изкараш книжка след 18, дори и преди това да си най-добрия шофьор без документ, нямаш право.

Редактирано от AuruMoon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро е предложението и според мен !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ И от мене за това правило.Относно това за знаещият "новак" ,винаги може да споделиш или обсъдиш нещо на ЛС :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако потребител има два проекта,ще му разрешите ли още една тема?:dry: Защото гледам,че има забрана за постване на нова тема,когато имаш пуснат проект там.:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там никой не може да пуска теми. Там само се местят теми. Обикновенно от спорт и тунинг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@policeman - До колкото знам няма ограничение :dry: Ти имаш 4 теми в Проекти :)

 

Подкрепям колегата K1r1L за 100те мнения :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали и 100 мнения са достатъчни за "новите"за да могат да пишат и пускат темип.с.Ок Краси

Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за мненията става въпрос, теми в този раздел никой не може да пусне :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да го приемаме правилото, че направо ми омръзна всеки ден спам от сорта на "Браво" в Проекти от потребители с по 3 мнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставете ме да го контролирам :D и няма ядове ;)В един форум ми следеха мненията и ако са на място тогава ги пускаха в темата.Вече пиша свободно де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"давай в проекти докато не са забранили спама и там"След като вече и такива подсказки, за да се натрупат мнения, предложението ми звучи доста логично да влезе в сила или поне да се помисли сериозно. Нека се обсъдят какви плюсове и мунуси би донесло това. От мен което се сещам:+ по-чист и приятен за четене раздел.+ хора, които се стараят да постигнат нещо, получават само уважение, а не просто някой да ползва от трудът им само, за да натрупа 50 мнения, ясно е кога някой наистина харесва темата, и кога просто е писал в 3 теми, поздравления.- ще бъдат ощетени единици хора, но за благото на всички, а и ако тези хора са стойностни за период около месец могат да станат пълноправни членове не форума.

Редактирано от AuruMoon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз редовно чистя там, защото не е много приятно някой да трупа мнения и да сер€ на някой на труда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично също ми е неприятно, пък камоли за този постарал се да го направи, и отделно след това да го сподели.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...