Jump to content
Honda_Z

Акорд 7-ген - общи дискусии

Recommended Posts

Аз пък търся 2 джанти точно като твоите. Ако някой има или знае за такива - да казва.

 

Този акорд на части

е с една липсваща джанта т.е. трябва да ги дават и отделно. Взимал съм разни дреболийки от него, хората са коректни. Единственият недостатък е, че са в някакво село, за доставката от което Еконт таксуват малко повече.

На този само съм звънял, но макар да няма почти нищо здраво от колата, май имаше няколко джанти.

 

Това са колите без една или няколко джанти на части към момента. Иначе комплект, едва ли някой ще развали.

 

Успех!

 

П.П. Колегата кембо, за който си писал, наскоро пусна за продан комплект от 4 16" джанти, точно от акорд. Предполагам си видял само старите, които продаваше - те са други.

 

П.П.П. От бултрако по спомен искат към 500лв на джанта. Кембо търси по-малко от това за 4-те си броя.

Редактирано от Zlatozator

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги има пусната версия 3.52 за навигацията със карта и за България!отидете на:http://www.navigation.com/отляво изберете последователно:1. built-in factory device2. Honda3. Accord4. 2006порових из форуми и тракери, но засега май не са я качили никъде...Важното е че вече е факт!Сега или събираме пари и я купуваме, или чакаме някой да я качи... някъде... след незнайно колко време...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за двойния пост...ето я навигацията в действие (вижда се ясно че има и България) :http://www.youtube.com/watch?v=tggXdiDhFjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,неможе ли да се сложи друга навигационна програма? Например iGo?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може - има си специален софтуер за навигацията на хонда, съобразен с всички останали елементи от интериора. Например - можеш с гласови команди да си регулираш климатика, радиото, CD-то и тн...Но май трудно ще се издири този диск - някой ако има връзка с Бултрако може от там да се намери, иначе поръчката от онзи сайт е 150 паунда ~ 340 лв.

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита 7ца на Crazy Paco! Пожелавам те да си я караш с удоволствие и да навъртиш много километри с нея безаварийно! Увеличават се седмиците в нашия регион, което много ме радва! Колега, ако искаш, заповядай на някоя от старозагорските ни срещи, събираме се всяка неделя от 16:00 часа на Лас Вегас ( на терасата или на шатрата в градинката). Тъкмо ще обменим инфо за колите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеКолеги незнам как да опиша проблема. От задните колни се чува само бас .Свалих ги и ги пробвах на друго устроиство и си работят както трябва.Дали проблема е в амплифера (усилвателя които е заводски) или в CD- то.Другите 4 колони по вратите работят нормално.Колата е Акорд 2005 с вградена навигация и стандартното CD с 6 диска.И какво може да се направи по въпроса .Един колега писа че има вероятност задните да са направени като субуфери но не е сигурен ако някои има същия проблем(ако е проблем де)нека да пише моля0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че имам такъв проблем... ей го на - пиша :) Даже в един момент го приех за нормално.

 

Иначе като се качих в колата на veseliq ми се стори, че пее два пъти по-добре от моята, а уж са същите :dunno:

 

Edit: Сега видях, че това е нормално. Повече информация: тук

Редактирано от Zlatozator

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, относно проблема със презапис на диска на навигацията за нашите автомобили, искам да съм полезна и да Ви подскажа начин. Дано не е проблем и да му е тук местото както се казва:rolleyes: .Първо- качвате ДВД-то на харда и после го записвате на двуслойно ДВД /най-добре Вербатим 2,4Х/, с ето тази програмка ImgBurn , която е "лека" и лесна. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някои ще може ли да си копира диска и после да ми прати фаила или да каже координати аз да доида и да го копирам. Трябва да е версия 2.05 / 2.06/ до 2.1.Ако е близо до София или Ямбол ще е супер, но няма значение където и да е.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така се записва двд , но забрави да споменеш едно важно условие.А то е че трябва да се промени бук тайпа от двд+р на двд - ром.Колега sMARTBomber потърси по руските тракери или в емуле ,мисля че съм виждал някъде там да се предлага тази версия,която за съжаление не е за мен.колега prosqka аз съм от Пловдив и имам такъв диск.Ако имаш път насам ела го копирай.

Редактирано от Todor_Gagovski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита 7ца на Crazy Paco! Пожелавам те да си я караш с удоволствие и да навъртиш много километри с нея безаварийно! Увеличават се седмиците в нашия регион, което много ме радва! Колега, ако искаш, заповядай на някоя от старозагорските ни срещи, събираме се всяка неделя от 16:00 часа на Лас Вегас ( на терасата или на шатрата в градинката). Тъкмо ще обменим инфо за колите.

Благодаря ти. Ще се опитам някой ден да дойда.. :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,мисля си че този акорд е от Старозагорска област нали? Бая време го гледах в мобилето...btw Някой да си търси нещо такова? http://www.xcarlink.bg/anycarlink-avtomobilen-interfeis-za-integraciia-na-USB-SD-AUX-Bluetooth-Honda

Редактирано от Crazy Paco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз-само че xcarlink

Редактирано от Tino
�е цитирай предходно мнение !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз-само че xcarlink

Ами предлага се в сайта xcarlink значи са едни и същи предполагам..Аз си го купих това преди 2 седмици,но мисля да си вземам навигация и ще ми стане излишно,затова ако решиш може да се споразумеем нещо... Има си 1 год гаранция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кажете от къде мога да си взема спортен въздушен филтър за колата (2.2 i-CTDi)? Предполагам те са достатъчно универсални и не са само за тази кола, но все пак да питам. Най-вече искам заради мръсотията в София, заради която преди да стане време за обслужване, вече въздушния филтър на нищо не прилича и като я обслужа се осеща осезаема за мен разлика в това как дърпа. Предполагам така ми харчи и повече като е запушен. Та мисля да взема спортен филтър и да го пера на 4-5-6 хиляди. В тази тема бях чел точно, че някой от вас караше такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм с този http://bgcarshop.com/product_info.php?cPath=21_36&products_id=49371 и съм доволен. Взех си и почистващи препарати от същата марка... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм с този http://bgcarshop.com/product_info.php?cPath=21_36&products_id=49371 и съм доволен. Взех си и почистващи препарати от същата марка... :)

Това на дизелче ли го караш или на бензин? Има ли разлика? Съжалявам за малаумните въпроси, но като не разбирам по-добре да питам вместо да купя някоя глупост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бензин... До колкото знам това са едни от най добрите филтри...

Редактирано от Tino
�е цитирай предходно мнение !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм със същия филтър на КН моето е 2.4 бензин... разлика ненамерих защото с обикновенния карах колата точно 2 дни след като я купих и го смених. Разлика намирам само в целите защото аз моя го купих от англия за 50 паунда плюс маслен филтър комплект пак на КН ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, в ebay има филтри за бензинови акордчета, ама за дизел не мога да намеря. Надявах се да има някой с дизел и спортен филтър и да сподели мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега спортен филтър за нашия модел няма нито на К&N нито на BMC,аз съм пращал запитвания и в двете фирми и отговора е че не произвеждат филтър за ACCORD 2,2 I-CTDI,та така ще си караме с тези или трябва да се правят някакви побългарявания на койо не съм фен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещал съм в нет-а Сивици 2.2 дизел , които с някакво преправяне - "побългаряване" си слагат спортни филтри на Сивиците ;) изрязва се някаква пластмаса , която пречела да влезне самия филтър .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,я кажете как се пускат паркинг светлините на този модел? Защото нестава така както би трябвало да бъде. (мигач и габарит)....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тези "пракинг светлини"? За пръв път чувам такова нещо, освен ако не говорим за бялата лампа за задна скорост, която при нашия акорд е една от дясно, както на много японски коли. Но какво е това за мигач + габарит?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че е това да ти светят габаритите само от едната страна. Но това не е ли присъщо само на немските коли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,затова става дума.. Мислех си,че всички имат тази функция...btw Поръчал съм си навигация,но без чейджър...Има ли файда изобщо от тоя чейджър и тези адаптери невършат ли същата работа по-принцип? (XCarLink)

Редактирано от Tino
�е цитирай предходно мнение !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не вършат работа? Много си е добре с чейнджър даже. А, че xcarlink е благинка, спор няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А иначе xcarlink-a ще върши същата работа и като оригиналният чейджър? Защото чувам,че за да подкараш навигацията трябва да имаш диск там?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай, чакай. ДВД-РОМ-чето то за навигацията е съвсем отделно у-во от чейнджъра в аудиото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно.Значи поръчах си навигация от http://www.autodvdgps.com и ми дадоха код за отстъпка 8 евро при следваща поръчка... Някой ако може да му свърши работа да казва. :)

Редактирано от Crazy Paco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имах едно питане и ми препоръчаха да попитам тук но преди това отворих темата на друго място, за което се извинявам ако е неправилно. Въпроса ми е : http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=66957&st=0&gopid=1057245163&&do=findComment&comment=1057245163.P.S. тази навигация на поста преди мен, управлява ли климатроника и всичко? Ако е така, цената е страшно добра и бих си взел!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имах едно питане и ми препоръчаха да попитам тук но преди това отворих темата на друго място, за което се извинявам ако е неправилно. Въпроса ми е : http://forums.hondab...entry1057245163.P.S. тази навигация на поста преди мен, управлява ли климатроника и всичко? Ако е така, цената е страшно добра и бих си взел!

Дизелчетата винаги бавно загряват.. Моята (бензин) днес беше 5 градуса и за няма и километър вече беше на 90 градуса,но като пускам топлото невлючвам климатика,а самото парно... Иначе навигацията трябва да управлява всичко,също така да работи и със копчетата от волана... Още не съм я пробвал,днес е пристигнала в София,а утре ще е при мен в Казанлък и ще мога да постна снимки :) Редактирано от Crazy Paco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загрява бавно, но не виждам нищо нередно в това. Че няма печка - съвсем нормално, то коя Хонда има?Да живее подгряването на седалките. То сработва по-бързо и от ксенона, едва ли не :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля. От вчера вече съм си със навигация на колатаа :)

Ето 2 снимки преди и след. :)

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли написал как се държи системата, как управлява климатика и как я монтира, сам или с помощ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...