Jump to content
Al Capone

Предпочитания за НС2011

Какво да има на НС 2011  

326 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Ето я добре познатата анкета. Кажете си отново какво искате да има на Национална среща 2011. Възможен е повече от един отговор! Защото искаме да има повече от едно мероприятие на НС 2011. Моля гласувайте и коментирайте културно и възпитано. Градивната критика винаги е добре дошла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е нужно,нека да бъда поправен,но тук ли трябва да гласуваме и за място и дата?...или има др тема?има ли нещо решено вече?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рано е още за място и дата. Тази анкета е да се ориентира в каква насока ще е националната. После ще се избира място и време :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смисъл много няма.... 99% Ще искат писта и скара.... Тия дето им е все едно даже няма да отворят темата, а тези дето няма да дойдат на национална дори не си отварят форума по-често от веднъж на 1-2 седмици. Важното да се съберем всички коли на едно... Малко писта шоу газ тва он'ва, после цър пър покрай скарите и накрая за видим кой с колко оборота в минута може да се таркаля след поредното питие....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предишните две шествия до къде бяха? До пистата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предишните две шествия до къде бяха? До пистата!

Това дава ли ни повод да мислим ,че шествието е задължителен елемент или трябва да четем мислите на този който е писал анкетата?Възможните отговори наистина са взаимноизключващи се. Вместо да я триете още 5 пъти и да триете мнения нон стоп, коригирайте възможните отговори - искам писта , искам купон, искам планина , искам Дрейк кючек - това "другото не ме кефи" е излишно. ПоздравиАз искам и писта, и шествие, и купон, и планина - как да си дам отговорите без да изключвам желанията си - малко риторичен въпрос, ама ....... Редактирано от frisko
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема пистата да е на едно място, а скарите и купона на друго ..... така ще има разстояние от точка А до точка Б подходящи за шествие :) и всички доволни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анкетата изглежда така,защото искахме да изглежда по-разчупена и весела.Искам да Ви уверя,че няма да липсва нито един елемент от организацията на срещата.Всички мнения са взети пред вид.Просто искахме да се запознаем с желанията на всички Вас,независимо дали са предложени като глас или коментар.Под внимание са взети и мненията от темата за миналогодишната среща,където се правеше анализ за това как е минала,какво е липсвало и кое трябва да се промени.Просто не искахме да изглежда "сухарска" и съжалявам ,че не сме успели да го постигнем.Бъдете свежи. :) Среща ще има. :) (с писта,шествие,природа,купони.......)Поздрави

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шествието е сред най-важните елементи! :) трябва да покажем присъствието на марката в страната,(било то и само в 1 град)на всяка цена!П.П. Мен ще ми е за сефте срещата и проекта ще е завършен специално за НС,така че няма да се излагаме!:rolleyes:Поздрави!:honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ал Капоне, що си гласувал хем за 1вото, хем за 2рото,след като са противоречиви :)

Редактирано от TuNiNG_MaNiA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно не изклчва другото. Просто трябва да се разбере че нито едно от мероприятията не трабва да има превес спрямо друго. За мен всички са еднакво важи и еднакво ме зареждат с положителни емоции. А освен това съм гласувал за първите три опции.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писта не ме бърка дали ще има или не, аз няма да се пускам за другите може това да е преоритет но мен не ме бърка искам да има КУПОН голям купон такива каквито съм гледал само на TV-то или някаде в Vbox както колегите по мото съборите ще бъде уникално :angry:;):tooth::D

Редактирано от hector el
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там където има коли мисля, че трябва да има и жени :) Няма да е зле да има примерно шоу от рода на "еротична автомивка" или поне някакви какички, които да рекламират нещо по къси поли ;PИмам още една идея, която мисля, че е трудно усъществима, а тя е като се съберем всички на едно място ( на пистата ) колите да са паркирани по модели и генерации, аз си мисля, че така ще изглежда по красиво ;D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам още една идея, която мисля, че е трудно усъществима, а тя е като се съберем всички на едно място ( на пистата ) колите да са паркирани по модели и генерации, аз си мисля, че така ще изглежда по красиво ;D

Даа - и аз винаги съм си мислел за това! Яко ще е! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Барбекютата и купоните са задължителни :( Ще се разбием, на мен ми дойде на ум, миналата национална тези които не бяха доволни от жребия за драга или тези, които си имаха вражда от преди из форума имаха възможност да се дръпнат 1-2-3.... пъти колкото имат желание... Дали ще има възможност тази година да се случи това след офицялните състезания.... Ако сме на писта Дракон силно се съмнявам да може да се осъществи, а последните няколко теми в Спорт и тунинг дадоха искра надежда за доста интересни драг срещи на автомобили от различни класове ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТУК споменах за въпросното подреждане, но както каза колегата n2o трудно ще стане защото ние не се делим. :( Аз мисля, че ще е много добре за пример давам следните снимки :

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе писти-мисти, скари-мари :( Давайте да е по-скоро че нямам търпение ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм "ЗА" за всичко, което решите. Само ще помоля (ако е възможно) организаторите, да се съобразят със студентите /знам че повечето сесии за през юНи месец/, за да мoже и ние да присъстваме !!! :blink:

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм съгласен със колежката,даийте да почнем да галсуваме поне за дата,че да имаме време и да променяме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайки предвид натовареността на писта Дракон - Калояново, едва ли ще можем много да променяме. Когато - тогава. То е ясно, че винаги ще има някой, който няма да може да дойде, но все пак не е лесно да се организира такова мащабно мероприятие. Миналата година националната беше супер, а тази година ще е още по-хубаво! Чакам с нетърпение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще е само писта аз ще пропуснаЛично мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен само писта ще е скучно!аз лично неможах да дойда на миналата,но само като гледам хижата и отсечката ми се струват достатачни!само писта ще е скучно....лично мое мнение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според това,което виждам в последните мнения разбирам,че вече е решено националната да е на Калояново.Така ли да го разбирам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рано е още за място и дата. Тази анкета е да се ориентира в каква насока ще е националната. После ще се избира място и време !!!

Ще има друга анкета за място и съответно някакво време /месец, седмица или свободни дати/ до колкото разбрах. Тази е само за насока какво желаем :) Редактирано от Gaze.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще е само писта аз ще пропуснаЛично мнение

Не си само ти, доста сме :ph34r: Редактирано от BENJI_CRX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи за сега вотът се движи между писта и скара и приятели.....което горе-доло е било и на миналата среща.то вече е ясно значи какъв ще е форматът.....идеалната комбинация от 2те! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е казал че ще има само Писта или само Скара ....идеята на анкетата е проучвателна ,също така да се дадът креативни мнения за по добра среща .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dj e прав.Кой е казал че ще има само Писта или само Скара?Просто се проучват, желанията на хората във форума!!!За да бъде задоволена по голямата част от очакванията:)Ще си има всичко !!!))Споко народе;)Ще се видим.Ще си пием.Ще се посмеем и забавляваме.Ще се гордеем в колоната от ХондиЩе си почешем крастата на пистата;)Ще се заредим с положителна енергия и много приятни емоции ;)И ще се приберем щастливи то изживяното. В очакване на следващата среща;))))

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, а мото тая година ще има ли. Че от сега съм готова с предложения :lol::hondarulez:

Редактирано от skylinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:hondarulez: ЗДР И ОТ МЕН :lol: аз съм ЗА всичко да има по малко:мото:"да спрем войната по пътищата,шофирай внимателно"писта;шествие;музика-ама да не е само чалга,а всичко по-малко и от всички стилове в музиката;ядене и пиене(скара);красива гледка-(хотели-палатки); ..............следва продължение................... ;):honda::honda::honda::honda::honda::honda::honda::bye: чао и до скоро писане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

drakonkata зад това мото вече застанахме :hondarulez: А моето предложение Данчо е само идея, не е оформено като лозунг. Та идеята е нещо подобно на тази за безопасното шофиране, но да е акцентрана точно върху децата. Или с две думи, всички виждаме огромните "жълти" знаци покрай училища, спортни площадки и прочие как да пазим децата, защото те "нямат спирачки". Та това е, нещо от сорта на да запазим децата-бъдещето на България :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям колежката и предлагам следното мото : НЕ КАРАЙ ПИЛ, УБИЙ СКОРОСТА, ДЕЦАТА НЯМАТ СПИРАЧКИ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам за мото:"Състезанията се правят на писта, а не там, където можеш да убиеш дете!"

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам за мото:"Състезанията се правят на писта, а не там, където можеш да убиеш дете!"

Харесва ми. Подкрепям на 100%.:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кога ще се пуска анкета за мястото, защото времето си лети. Или ако вече се знае мястото, кога ще се оповести. И кога ще се избират датите, за да може да си подготвим отпуските. Или ако и те вече се знаят, кога ще се кажат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кога ще се пуска анкета за мястото, защото времето си лети. Или ако вече се знае мястото, кога ще се оповести. И кога ще се избират датите, за да може да си подготвим отпуските. Или ако и те вече се знаят, кога ще се кажат?

всички за това чакаме колега :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там където има коли мисля, че трябва да има и жени ;) Няма да е зле да има примерно шоу от рода на "еротична автомивка" или поне някакви какички, които да рекламират нещо по къси поли ;PИмам още една идея, която мисля, че е трудно усъществима, а тя е като се съберем всички на едно място ( на пистата ) колите да са паркирани по модели и генерации, аз си мисля, че така ще изглежда по красиво ;D

Подкрепям те колега , когато ходих да дрифтя по пистите на Ирландия винаги имаше едно изложение /подобно на твоята идея/музика,външен/вътрешен вид и ДВГ, наредени по години и модификация и разделени:Хеч ,купе и т.н ако има навити за тази категория може и през форума да се запишат хората за участие ;)НС без шествие е като купон без алкохол .... музичката е задължителна /всички ще се съгласят с мен предполагам/ музика но за музика ще трябват и пари ;) някакъв вход примерно ;) На мото събора в Русе когато ходих имаше и скара,бира голяма поляна където да се спи/палатки А във В.Търново и хотел с басейни и всякакви глезотии за писта естествено някъде трябва да има да се правят фортуци без тях няма да е същото ;) ;) ;) ;) Надявам се поне тази година да дойда понеже миналата не успях и много ме е яд а така ми се идва и чакам с нетърпение :rolleyes::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще се оповестят датите, че да си съобразим графика за отпускиНЯМА ВРЕМЕ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще има информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...