Jump to content
adolf

Автокаско.Къде плащат коректно и добре щети?

Recommended Posts

Автокаско.Къде плащтат коректно и добре щети?

Редактирано от adolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от алианц :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата ще е полезна. Мен ме интересува да споделят мнение хора, които са доволни, но без да са ползвали връзки, че иначе си загубва смисъла темата. Аз ще споделя, че съм крайно недоволен от ДЗИ и повече няма да правя каско там. Направо се подиграха последния път...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички са некоректни,българска работа ,все връзки се търсят. А ДЗИ отказват да платят за смърт при трудова злополука за бащата на жената,който загина на магистр.Люлин лятото,хем човека си беше направил лично тази застраховка. Надявам се поне Алианц, като световна компания ,да не са така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евроинс!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сгреших,ставаше дума за ДСК, не можах да го редактирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.С риск да ме "нахраните" ще споделя, че аз съм доволен от ДЗИ. Две щети имам до момента по двете ми изплатиха (според мен поне )прилични суми. За първата ми дадоха 160 лева, като щетата беше ударена предна дясна врата. В сервиза ми взеха 180 лева. За втората ми преведоха 200 лева, а щетата е леко сгънат преден капак с напукана боя, и бронята е за боя. Все още не съм ходил да ми ги оправят тези щети и нямам идея, колко ще трябва да доплатя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.С риск да ме "нахраните" ще споделя, че аз съм доволен от ДЗИ. Две щети имам до момента по двете ми изплатиха (според мен поне )прилични суми. За първата ми дадоха 160 лева, като щетата беше ударена предна дясна врата. В сервиза ми взеха 180 лева. За втората ми преведоха 200 лева, а щетата е леко сгънат преден капак с напукана боя, и бронята е за боя. Все още не съм ходил да ми ги оправят тези щети и нямам идея, колко ще трябва да доплатя.

Колега, не го приемай като "нахранване" явно в София нещата са по друг начин :) На мен същото ДЗИ първо, че ми плати 80 лв. за щета дето ми коства 300 лв., второ ги изплатиха чак след като им закарах оправената кола!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм доволен от ДЗИ. Измамници... и с мен се подиграха 2009г.Доволен съм от Армеец!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично съм много доволен от Уника. Миналата година за нещастие колата имаше 5 щети, като всичките бяха оправени в доверен сервиз и всичко си беше много добре! Препоръчвам ги :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, защо не си правите автокаско, което включва ремонт в сервиз? Оплакване към сервиза ако не ви хареса работата, която са свършили винаги може да има, а и са длъжни да го направят като хората. Все пак пред тях не седи обикновен гражданин ами юридическо лице - в случая застрахователната компания :D. Лично съм на такова автокаско и съм много доволен от алианц София и Добрич.. хората са много учтиви и действат бързо. Доколото съм запознат ми излиза по-скъпо от другите компании, но за сметка на това нямам проблеми и глупости на главата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Интерамерикан съм от три години, повече от доволен. Попадал съм само на добро обслужване и реално плащане на щетите. Пълно каско плюс гражданска там, има отстъпка. Недостатък - малко офиси в София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CIVICa 5 хеч една мина на червено и го смлях отпред.Можеше да се оправи за 800 лв. Гражданската О. на ДЗИ ми дава 1100 лв. но иска документ от КАТ че колата е бракувана и спряна от движение . А ако искам да я правя? Явно така и им излиза по евтино!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди бях в "Дженерали - под ма*ете на лъва" и останах адски недоволен. От близо 4 години съм при "Булстрад" и като цяло съм доволен (имало е и слаби моменти), последната щета ми беше сурнат калник с броня и ремонт на бронята, платиха ми 360лв. а ремонта ми излезе 220лв., нямам право на доверен сервиз. Имам и една кола към "Виктория" и за момента имам оплакване само към доверените им сервизи, иначе щетите ги приемат много бързо и без излишни глупости.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора година съм на ДЗИ и мога да кажа, че съм доволен плащам 400 лв. и ми правят колата в доверен сервиз на мой добър познат и съм много доволен, с нищо не се занимавам. Освен да я закарам да я снимат и след това в сервиза, оправят колата и си я взимам, без да се занимавам с каквито и да е пари моя човек си ги взима от тях и това е.Преди това бях към или по точно, както се изрази един колега "Под крилете на лъва" Лошото при тях е че взимат много пари за каско при тях за пълно и пак експертна оценка, което неме удевлетворяваше, защото не винаги имам пари да плащам на куп няква щета. Иначе и там имах доверени хора и там имах щета и там останах доволен от изплащатането, но благодарение на моите хора иначе незнам, какво щеше да е без тях. :)

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет! НЕ ЗАСТРАХОВАЙТЕ В ИНТЕРАМЕРИКАН! От две години застраховам при тях колата си, защото ми казаха, че не били мутри, ако има щета плащали без проблеми не се правели на интересни, да обаче не е така. Тази Коледа (края 2010) докато бях паркирала почти на полето в едно село до София, една овца без да погледне излизайки назад от гараж ми удари предния калник. Аз бях в колата и в първия момент си помислих, че е нарочно. Не може да не беше видяла колата ми е Honda HRV и не е от ниските, извини ми се и каза че е свикнала там да няма коли, но както и да е все пак бяха празници попълнихме протоклола, който ми бяха дали застрахователите нали уж при тях нямало проблеми и вината на другия е явна, обаче не стана точно както си го мислех. Занесохме протоколите в офиса им дадох банкова сметка, за да ми преведът пари за калника и зачаках....мина месец ни вест ни кост. Обадих се да попитам какво става и от офиса ми казаха, че ми изпратили писмото с отказа, защото колата била с щета и преди тоя удар. Да аз я купих с лека вдлъбнатина на вратата, но предния калник си беше идеалин преди удара и това би трябвало да се вижда на снимките при застрахователя. ГОЛЕМИ ТЪПАНАРИ СА! Сега тръгвам да си търся правата първо към комисията за защита на потребителите и после ще видя какво ще правя, но няма да ги оставя така. Ако някой може да даде съвет ще съм му много благодарна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 2002-а си правя каско в Булинс (на предишната кола и тази) и досега оплаквания съм нямал - плащане само по експертна оценка и за щастие никога не съм оставал недоволен. Сервиза, в който ми оправят ламарините не е от най-луксозните и най-перфектните, но работи на прилични цени и качеството е добро. За съжаление ми се случват доста инциденти с колата от абсолютно всякакъв тип - от разбиване и кражба, през паркинг щети до сериозни ПТП-та и досега застрахователя ми оправдава доверието. Стискам палци винаги да бъде така!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доволен съм от армеец в пловдив.имат си база,където оценяват щетите,където маркират,офиси и т.н.отиваш там и всичко се свършва на място,без препращания.след 20 раб.дни ми изплатиха щетата.счупен джам го покриват веднага.поне така беше преди 3 години

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Армеец - Пловдив ли... :) Изброявам - люк ( нов ), задна емблема ( нова ), одрана броня ( кит, боя ), леко натиснат калник ( кит, боя ), лайсната на страничното огледало ( подмяна и боядисване )... Май това беше... Другарите от Армеец ми платиха 173 лв. :lol: М-дааа... И трябваше да си платя втората вноска - 155 лв... Така, че станах горд собственик на 18 лв... :lol:

Редактирано от hphphp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като чета какво сте написали се чудя дали само моята кола е 94г. и ме цакат здраво по експертна оценака. Бях в Булстрад - Дърво! Бях в Булинс - Голямо ДЪРВО! Две години подред съм в Армеец - пак дърво!Това което ми даваха и трите ЗК при завеждане на щета покриваше купуването на спрей вместо изтинско боядисване в камера и аз да си китосвам и изчуквам колата (а аз не мога и затова я плащам тая скапана застраховка). Винаги ме цакат с това, че колата била стара и по шваке толкова било и останалите им един тон глупости.... Ама като отида при бояджията той си ми казва: пич 190 кинта на детайл ако искаш и не ми прави дискаунт по шваке :) Само ако се прави в сервиз който покрива ЗК или с възлагателно писмо според мен си заслужава да си застраховате колите - лично мнение.Успех на всички с ЗК :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз това работя !Изплащам обезщетения по КАСКО И ГО,но няма да кажа в коя компания,защото ще е като реклама,а и наште не искат да правят КАСКО на автомобили над 10г.От 3г. съм там,и когато ми дойде щета на някоя Хонда,1во гледам дали има стикер на Клуба.Ако има такъв - получава бонус :rolleyes: !Ако някой му се струва,че е взел малко пари или има отказ,нека ми пише и ще оравим нещата.Неоходими документи който трябва да видя :- опис щети - полица - застрахователна сума + ОУ (общи условия - четете ги задължително когато сключвате застраховка )Само едно да Ви кажа - в ДЗИ нямаш ли познат или ако не си корпоративен клиет,си изгорял.На приятел,за цялостно боядисване му дадоха 800лв - което е подигравка.След малко сметки и една жалба до там където трябва му доплатиха още към 1100лв.На същото момче си позволиха да му овехтят челно стъкло и от цената (не на оригинално) му изплатиха 70% - ПРОТИВОЗКОННО.Стъкла не се овехтяват.И тук си взехме парите,но пак с мъки.На детайл в степен БОЯ ,под 130лв не се съгласявайте !Ако имате възможност,използвайте опцията да се ремонтира в Доверен сервиз,на ЕО ( експерна оценка - не е далавера,много балтия тука / и аз го правя :) /.Ако имате проблем - ще помагам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доверен сервиз не се полага на коли с малка застр. премия, а сигурно и за по-старите. Освен това малцина са доволни от ремонтите във въпросните сервизи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм към булстрат и тази зима имах 2 инцидента, много леки и в 2та само моята хонда сивик 5та смляна ( с тия меки ламарини ужас ). и 2та пъти ми дадоха около 500лв а щетите ми струваха около 300-350лв. Това с експертна оценка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от армеец съм много доволен за сивика нищо не се е налагало да покриват но за на баща ми двата буса мерцедес които бяха катастрофирали е по точно в единия се спря един с един пасат а другия един познат пияница испусна джипа си от скорост и го подпря. Тогава само застрахователите бяха описали случаите и като отидохме с двата буса посочихме сервиза на един познат и след две седмици щетите бяха оправени поне за мен армеец са добър избор.Успех с изборът!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Армеец!Скоро претърпях злополука,и компанията си свърши работата доволно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в ДЗИ и съм доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...