Jump to content
fenabg

Да си пожелаем по нещо хубаво за наближаващата нова година

Recommended Posts

Наближават новогодишните празници ! Пускам една темичка да си пожелаем нещо позитивно и хубаво ,и да забравим лошите неща ! И нека да съм пръФ :D Годината която отмина беше изпълнена и с гонки , и с кавги ,и със спорове ,и с успехи ,новости и тн .Нека всичко негативно остане на зад и бъде забравено !Да сте живи и здрави,по умни ,по бързи по весели .Да държите на яденйе ,пиенйе ,....йе :D с префръганйе ,каранйе , тунинКованйе и тн ;);):huh:;) ;) .

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пожелавам най-вече здраве, и късмет. Нека бъдем още по-големи фенове през 2011 и да продължаваме да следваме силата на мечтите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък смятам,че е най-уместно пак да се сплотим и да забравим старите кавги и разпри,които се случиха през тази и миналата години:D Нека всеки сам да се вгледа в себе си и после да търси причини в другите:D Дано 2011г. ни донесе повече весели моменти и приятни изживявания заедно;) .Да бъдем по-позитивно настроени и да заровим томахавките,ве пак това е нещото,което ни обединява:huh: Весели празници на всички и сбъднати желания;);)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вече живи защото много здрави си отидоха:huh: и повечко доходи за повечко проекти...Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много здраве и щастие на всички фенове!И нека колите ни да продължават да ни радват!Весели празници на всички! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраве, щастие любов на всички фенове, да има работа и много пари през идната година и всеки да има повече моменти за радост през другата година :angry: И като цяло да бъдем по-добри хора :angry:П.П И още по-зарибени хондаджии със супер яки проекти и много бързи и красиви коли :rolleyes:

Редактирано от v1k7or

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много здраве за всички и да си преодоляваме трудностите с достойнство.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много здраве щастие и безаварийни километри на всички фенове :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно изкарване на бъдни вечер и коледа:tooth: Пиша сега щот мисля да си дам малко почивка тея дни ;) .Бъдете живи ,здрави , весели и ПРИЯТЕЛИ !

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весели празници и щастливо посрещане на Новата Година;) Много здраве, щастие и късмет за всички ни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весело посрещане на празниците на всички фенове ;) .Много здраве,щастие,късмет и приятни мигове.И през новата година Хонди още повече да има. :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хех и от мене весели празници, приятно искарване и само весели емоции да има;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрав махмурлук ви желая .... !!!п.п...ще означава че сте изкарали добре празниците !! !!! ... и че имате нужда от една шкембе-чУрбЪ ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам на всички през новата година да имат повече еленчета пред шейните си. !!! Весели празници на всички фенове!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички много здраве, щастие и нека силата на мечтите бъде с вас... На себе си пожелавам ДА МИ ДОЙДЕ СЪЕДИНИТЕЛЯ :) :) :D:P и рекс през 2011 !!! !!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хоп троп поздрави и от мен фенове и приятели.Тей като не съм се карал с никой и мисля занапред да не се карам няма какво да прощавам - никой не ми е създал големи ядове :) , извинявам се на тези които съм ги изнервял през годината с тъпи въпроси или излишно перене - благодаря ви за търпението и разбирането, което проявихте към мен, малко съм недодялЪн, ама де сте виждали готов шлифован диамант !!! (шега в моя скормен стил).Пожелавам ви презл следващата година здраве, късмет и щастие за вас и вашите семейства.Пожелавам си да сме по - сплотени и да не се караме за глупости.Наздраве и още нещо -ПОЖЕЛАВАМ ДОГОДИНА НА ВСЕКИ ПО 50 КОНЯ ОТГОРЕ ПОД КАПАКА, ЗА ПО - СЕРИОЗНИТЕ -150 -200КОНЯ !!! .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ви пожелая преди всичко ЗДРАВЕ през новата година , всичко друго се постига лека по лека , зависи колко силно го желаем . Бъдете живи и здрави , весело посрещане на новогодишните празници и не сядайте пийнали зад волана. Аз също се извинявам ако съм засегнал или обидил някой през изминалата година. Нека си простим грешките и бъдем по усмихнати за в бъдеще .Наздраве !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъдете здрави и щастливи, нека здравето бъде неотлъчно до Вас. Нека станем малко по-добри и повече да си мислим доброто и да си помагаме. Весело посрещане на един от най-хубавите Християнски празници и на новата година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам на всички много здраве, късмет високи обороти и яко свистене на гуми !!!. п.с. За себе си бих си пожелал нещо скромно, B20 блокче и кутия от B16/18

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хол Хол Хол ;)

Снощи Дядо Коледа беше забелязан в СТЗ. :lol:

Така, че който е слушал през годината, вероятно си е получил подаръка.

Тази година Дядо Коледа беше ъпгрейдван с нова шейна с 200 елена, за да може да достигне до всички добри деца навреме. :lol:

Ето и снимки

 

[img/]http://media.snimka.bg/7799/021852845-big.jpg[img/]

http://media.snimka.bg/7799/021852846.jpg

http://media.snimka.bg/7799/021852851.jpg

http://media.snimka.bg/7799/021852847.jpg

http://media.snimka.bg/7799/021852849.jpg

http://media.snimka.bg/7799/021852850.jpg

 

Ходих да се правя на Дядо Коледа заради едно малко момченце на 5г., което в последният момент беше останало без надежда да види добрия старец.

 

Какво да се прави, ходя да правя добрини ;)

 

Специални поздрави на Колегата с ЦРВ на била.Имаше едно сладко детенце, което сочеше и викаше истерично Дядо Коледаааа. ;)

Редактирано от H22_turbo_Vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви едно примерно сурвакане между хондаджии за утре сутрин:"Сурва, сурва,весела година,нов двигател под капака,да върви добре Хондака,с турбо вий го окичете,повечко да са конете.Много SWAP-ове да има,пак през цялата година,NITRO, портване, пилене,с Витек, DOHC да сте засмени. Да сте живи, здрави и щастливис Хонди милион години.Сурва, сурва, весела година до година, до амина!"Весело и безинцидентно (доколкото е възможно в разразяващата се война навън) посрещане на Новата 2011 година, дано тя да ни донесе повече хубави изживявания и много, много здраве, късмет, радост!Наздраве!:):):):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желая на Всички Мн здраве и късмет през новата 2011 година. Всичко най хубаво в живота да се радват на спортните машини и да карат разумнооо ... :) АИдееееееееееееееее лудииии Има ли Пиянииии Хондажииииииииииииии Поздрави на всичкии Всичко 6то е имало през тази година ло6ите моменти да се забравятт и хубавото да остава :) хахах Дано отцелея тази нощ че ме чаака тежка вечер. П.С. Обичам вии :) HONDAAAAAAAAAA RUUULLLLLLLLLLZZZZZZZZZZZZZz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...