Jump to content
войводата/cls

Предложения за нови локални модератори

Recommended Posts

Скъпи приятели - ХондаджииВ момента първата и най-важна задача за обновяване на нашият ОБЩ форум почти приключи.На лице е новата версия на форума, нова визия и нови функционалностиС ваша помощ дооправихме основните проблеми посочени ни от вас - като и се надяваме този процес в бъдеще да продължи Днес настъпи времето да продължим с работата по НАШЕТО ОБЩО МЕСТЕНЦЕ в нова посокаЗа нуждите на форума е необходимо да разширим модераторския екипНеобходимо е за всеки раздел да има нов тип модератори - МОДЕРАТОРИ НА РАЗДЕЛЖелаем Вие - потребителите на форума, активно да се включите в предложенията за нови модераториНека всеки от вас които има идеи и предложения за нови модератори - да ги предложи като напише и обосновка към предложението. Нека всеки от вас които иска да помогне в тази не лека задача също да се само предложи - помощ винаги е необходимаМоля всеки които желае да предложи по един или няколко потребителя за следните раздели:1. Общи дискусии2. Срещи и мероприятия3. Технически въпроси4. Спорт и тунинг в комбинация с Проекти5. Офф топикНеобходимо е предложените потребители единствено да имат познания в материята на съответния разделпредложенията ще важат до 15 декември, когато настоящият модераторски екип ще оцени новите кандидатури и ще направи своят избор за НОВИТЕ МОДЕРАТОРИ НА РАЗДЕЛИДо 15 декември ще бъдат изградени и ПРАВИЛА ЗА МОДЕРИРАНЕ с цел по-голяма прозрачност в процеса на модериране и везните да бъдат еднакво наклонени за всички нас, което ще допринесе за равнопоставеноста на всички потребители.Спама в темата няма да се толерира и ще се наказва сурово,заради важността на целите,които искаме да постигнем Заедно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Технически въпроси - искам да предложа 1net за модератор, въпреки че Емо сигурно е ангажиран с много други по-важни неща. Все пак смятам, че познанията му по техническата и електронната част на автомобилите Хонда е много голяма, и ако заеме мястото на модератор в Технически въпроси ще е в полза на всички потребители.

Спорт и тунинг в комбинация с Проекти - тук не искам да се конкретизирам с точно име, но мога да стесня периметъра за търсене на кандидат - до гр. Варна. :) Там са според мен най-големите маниаци в тунинг областта на Хонда. Нека някой от там се самокандидатира.

Офф топик - за този раздел искам да предложа себе си за модератор. 1 - защото имам свободно време, и обичам да се ровя из темите на офф топик. 2 - защото е най-лесният раздел за обслужване и мисля, че ще мога да се справя, и 3-то защото от много време желая да съм модератор, разбирам каква е отговорността, и искам да поема този риск, въпреки че сигурно ще срещна много негативизъм от тук нататък.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко оф но е по темата .Парадокс мисля че тук се касае за нови модератори и съответно кастинг или там какво .А не за вече действащи такива :blink:Те са си модератори .П.п ако е нужно истрийте мнението ми .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм разбрал правилно от нас се иска да предложим модератори или да предложим себе си ? По-логичното според мен е , който има желание да е модератор да си каже , а на кой раздел да бъде и т.н. да се реши впоследствие или самия предложил се да си изкаже предпочитанията ... така си мисля :lol: Убеден съм , че ще има издигнати модератори , които не ги вълнува да са такива :lol: Абе супа топчета - :blink: Това на страна - отдавна съм казал на Омбре,Емо и Компания , че съм готов да помогна с каквото мога :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да предложиш някого, а също така и себе си. Правилно си разбрал:blink:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам себе си, за раздел Оффтопик. Мотивирам се по същите причини както и колегата Радо. 1. Отдавна имам желание да помогна форума да бъде по-приятен за четене.2. Готов съм да отнеса всички неприятни коментари, които вървят с тази длъжност.3. Имам много свободно време, а и през работно съм изцяло пред компютъра, а повечето време и в самият сайт.4. Винаги съм искал да стана част от екипа, който се грижи за това място.5. Предлагам себе си за Оффтопик, защото просто не мога да предложа компетентно отношение по-важните раздели, като технически и тунинг.Надявам се, когото и да изберат да му е лека и приятна работата. Успех на всички.

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спорт и тунинг в комбинация с Проекти - тук не искам да се конкретизирам с точно име, но мога да стесня периметъра за търсене на кандидат - до гр. Варна.

 

Аз бих се нагърбил да конкретизирам! Бих искал да предложа за модератор Dragi4-а. Смятам че няма човек във форума който да не го познава (лично или задочно) С годините се е доказал че за него думата "проект" не е просто дейност с която се занимава когато няма какво да правиш, а това е неговия начин на живот. Аз поне не знам той да е започнал тунинг проект и да не го е завършвал (с което могат са се похвалят малцина). На времето той ми отвори очите за Хонда като цяло за което съм му много благодарен, и сега той е моето предложение за модератор на "Спорт и тунинг в комбинация с Проекти" а предполага че и много колеги ще споделят мнението ми!

Редактирано от ManiaK
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик - към младите ентусиасти:като за начало на модерирането започнете със себе си - мислите ли че инфантилни теми от сорта на "Преброяване на чалгарите" или "Визуален тунинг 97346823754" са интересно четиво?Дори и в "Офтопик" раздела?Ако всеки модерира себе си,работа за модераторите няма да има.По темата : мисля че Драгича ще е добър избор за модератор на "Технически". ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задръжте си коментарите, моля;) Нека не размиваме темата:)Благодаря Ви предварително;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето предложение след като дълго време бях страничен наблюдател (читател) е:Предлагам "fenabg" за модератор на "Технически въпроси"Смятам, че има нужните познания, върна от сигурна смърт няколко автомобила и т.н.P.S. Тино, мисля, че за "Хонда спорт и тунинг", можеш да вършиш чудесна работа като модератор;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S. Тино, мисля, че за "Хонда спорт и тунинг", можеш да вършиш чудесна работа като модератор:lol:

подкрепям :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номинирам WaveMastaa за глобален модератор. 1. Обективен е2. Главно го предлагам заради познанията му и любовта към българския език. Израснал е в семейство на филолози и граматиката, правописа и всичко останало в комплект са му изрядни. Ще допринесе за цялостното образование на всеки един и грам не му пука кой какво мисли и пише за него, такаче няма да е емоционален към критиката, а само ще се учи от нея.Оставям си вратичка да го деноминирам ако случайно не му харесва идеята, но познавайки го съм почти сигурен, че ще вземе работата присърце и ще модерира съвестно.Успех на всички в изборите!П.П.: Въпреки, че няма причина да го мисля, все пак да си кажа - нека никой да не си и помисля да ме номинира - не харесвам да съм част от лошите чичковци - бил съм няколко пъти и не ми помага изобщо. Мога да бъда пристрастен в ситуации и смятам, че желанието за власт е много отрицателно явление в днешното общество. Тоест, не искам да претендирам за власт, защото не съм сигурен, че мога да я упражнявам правилно във форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Терориста - спорт и тунинг и технически .Само го предлагам ,а тои дали е съгласен ,това вече само тои си знае :lol:
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Терориста - спорт и тунинг и технически .Само го предлагам ,а тои дали е съгласен ,това вече само тои си знае :lol:

 

Подкрепям 100%. Тъкмо мислех да го предлагам, ама ме мързеше да пиша.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тязи дето се номинираха взаимно не съм съгласен :lol: ако те станат модератори и критиката точно от тези двама потребителя намалее, единственото за четене във форума ще остане ОФФ топик и Срещи и мероприятия.Наблюденията ми от други форуми е, че тези хора които не се притесняват да си казват каквото мислят, не трябва да бъдат ограничавани.За да не е бих предложил човек който не е толкова активен, но въпреки това има достатъчно познания (става дума за техническите раздели). Не го познавам лично, дори не знам дали още влиза във форума и изобщо нямам представа дали би се съгласил мисля че ника му е RedPower или нещо такова... Сигурен съм обаче че управата на форума го познават :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Терориста - спорт и тунинг и технически .Само го предлагам ,а тои дали е съгласен ,това вече само тои си знае :P

 

+1 ;)

 

Очарован съм от моята номинация , но си мисля , че има много по-кадърни и знаещи от мен - ако изобщо съм знаещ де ;)

Смятам , че мога да помогна по-пълноценно в други раздели или като един Общ модератор , пък в последствие както и с другите модове да се отсеят кой - къде :lol:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложение: Хора с висок warn левел и/или история от нарушаване на правилата да не могат да бъдат модератори! Това е с идея, че след като бъдат повишени в чин модератор :lol: вече никой няма да може да ги контролира и санкционира, а от там следва още по-голяма неразбория!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не ставам за модератор. Ако взема да чета теми от сорта на "как се сменя маслото", "какво масло" , не се знае как ще ми въздейства на психиката :rolleyes::unsure:

Редактирано от teror1sta
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно, че ставаш. Защото като му изтриеш темата ще му пуснеш и едно съобщение да провери с търсачката и от там раздел технически няма да се пълни с глупости. Точно там в момента е проблема на форума, че всеки от модераторите гледа раздел купува и продава най-вече, а никой не се грижи за техническия и спорт и тунинг. Които два раздела ги чета с най-голямо удоволствие от всички останали. Повечето теми са въпроси без пусналия темата накрая да си напише решението на проблема. И аз съм за по-младия състав от модератори, които не са обвързани до такава степен с по-старият състав на форума. По този начин ще избягваме кавгите помежду си, защото един като посее семенцето и после братче бери си плода в някоя кафяво прекрасна тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих предложил Spezov за раздела Срещи и мероприятия От доста време е във форума и е доста запознат с тея неща. А и без това повечето срещи ги организира той :P

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих предложил Spezov за раздела Срещи и мероприятия От доста време е във форума и е доста запознат с тея неща. А и без това повечето срещи ги организира той ;)

 

и аз съм за колегата Spezov той винаги е проявявал инициатива да се организират срещи, и както каза колегата от доста време е във форума.така че мисля че е подходящ :P
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за колегата Spezov Присъствал съм на организирани от него срещи и смея да твърдя,че шоуто винаги е на ниво,особенно на импровизираните от него вечерни срещи :P

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз номинирам Терориста и Хондю за темите "технически" и "спорт и тунинг". Ама кой за коя, те да се разбират и ест. дали искат да бъдат модератори.Тъкмо ще съм с връзки :P

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също подкрепям Spezov за раздела Срещи и мероприятия, защото той е единствения който се сеща да организира събития по нашия край. Докато другите само си мърморят той действа и резолтатите са на Лице

всяка седмица се събираме, а ще е подходящ също защото е много отдаден на Каузатаа :P;) ;)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги за оказаното доверие в мене, винаги съм искал да съм полезен на форума със каквото мога даже за националната писах на администратора (за съжаление не получих отговор) явно така е преценил. И все пак ако решат колегите ще се радвам да помагам за разгела "Срещи и мероприятия".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като темата е нови локални администратори,да взема и аз да си кажа мнението.Относно кандидатурата на колегата Spezov.Абсолютно и напълно против съм да е модератор на срещи и събития.Евала на момчето, че се нагърбва с организацията на срещите из Пазарджишкия и Пловдивския регион.Не всеки има време и възможност за това.Но(и тука идва голямото НО) не мисля че е подходящ за модератор.Особено за тоя раздел.Има много други личности из форума с доста по-обективно мнение с доста по-голям стаж във форума, които са подходящи за тоя раздел и които са присъствали и организирали много други срещи из цяла България.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като подбудител за подфорума "Проекти" искам пак да напомня, че главната ми идея за този раздел бе всеки собветник на тема да може сам да си я редактира, модерира и прочие.Ако новия форум има тази опция ще е най-добре.п.п. Мале , като гледам Драги4а как се е засилил да става модератор , май ще иска поне 3-4 радела да наблюдава :D:tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kytila да те поправя темата е за локални модератори. И защо според теб колегата не трявба да бъде модератор на този раздел. Не искам да прозвуча като нечий адвокат или защитник. Номинации ще се приемат до 15 декември включително. И все още нито едно от предложенията реално не са обсъждани. Но всяко едно мнение по предлежените кандидатури е добре дошло. Казваш че има хора които по-подходящи за този раздел. Чувствай се свободен да ги предложиш. И според мен "стажа" във форума (стига да не е регистиран в последните два месеца например) не е показателен дали някой е подходящ или не е подходящ за локален модератор. Деленето на новобранци и стари пушки не е начин да се организира среща. Напротив срещите са за да се елиминират тези епитети. За да станем всички повече хондаджии и по-малко "стари кучета" и "новобранци".

 

П.П. Ще те помоля ако според теб наистина има подходящи хора за който и да било от разделите да ги предложиш за съответния раздел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За teror1sta и аз съм съгласен, мисля че може да му се гласува доверие.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам следните модератори за раздел Технически въпроси и Спорт и ТунингТехнически въпроси: ТерористаСпорт и Тунинг: Драгич-аПоздрави

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз от своя страна пък искам да помоля хората които пишат ценните мнения "+1" да са малко по обективни и да дадат обосновка. Защо аджеба смятат, че дадения потребител трябва да извършва дейността на локален модератор.
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също предлагам Spezov за модератор на срещи и мероприятия, ходила съм на много негови срещи и съм останала с много добро впечатление. Винаги е успявал да сабере много хора и да направи така, че да не скучаят..!! Затова има +1 и от мен. Публикувано изображение

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам темата да продължи с предложения,а не да почва направо да се гласува за дадени личности.Правете предложения хора,а не пишете "+1".И посочвайте разбира се разделите за които номинирате хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също искам да предложа няколко човека .. Spezov е доста активен в Срещи и мероприятия !каквото е организирал из тях се добре е ставало има достатачно време да може да се занимава с форум.+1 от мен Подкрепям също Драгича за Спорт и тунинг той най добре знае как се тонингова :beer: може би и Проекти е раздела за Драго !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като подбудител за подфорума "Проекти" искам пак да напомня........

 

Те го бееее :P :P баш си е за там и за спорта .

 

Директна номинация :)

 

И още една Player101 общи дано съм го уцелил :D

 

Взима дейно участие ,пише доста .Никога глупости и така.

 

За Ачо там е ясно :D

 

П.п така като се предлага някои няма да е зле и той да знае ,и да си каже и тои мнението.

Редактирано от fenabg
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги въздържайте се от постове от типа "+1 за някой_потребител" или изразете доводи защо номинирате съответения колега или защо не искате да го номинирате.

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие добре ги предлагате,ама и предложените трябва да са съгласни:) Все пак не всеки би се съгласил да се гърби само за идеята и постоянно да бъде критикуван от разни гащници,които е поскастрил и то основателно:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да предложа колегата chris_barnes за раздел , Общи дискусии !

 

Защото момчето си е начетено ,грамотно и добро ,работата му е свързана с интернет и има възможност за наблюдение над раздела.Включва се уместно в темите и не се заяжда с никой ,помага винаги когато може на колегите ,а и доста от тях мисля ,че го познават що за човек е!

 

Айде стига съм го хвалил ,че му се запалиха ушите сигорно вече ..... :) Кало надявам се да не ме храниш много :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Аз, бих дал минус за Тино(струва ми се арогантен по това което съм видял) и + за Терориста за технически (момчето рови в автомобилите и му е интересно да рови) + и за Хондю еродиран човек със доста добри познания по автомобилите и Хонда :) И моля без никой да се обижда - всеки вижда света различно!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...