Jump to content
H22_turbo_Vtec

Мъка, мъка.До къде я докарахме.

Recommended Posts

Дълго време наблюдавах и не вярвах на темите пускани от старите Кучета във Форума.Кой се отказваше от форума, кой не можеше да повярва в какво са се превърнали част от хората във форума и други подобни и аналогични.И ето Дойде мигът на истината.Спирам да вярвам на всичко свързано с форуми и разни подобни общества.Който ми сви Маслото да му затегне мотора дано:lol:Който ми сви катализатора, асма да го хване:)Който ми сви Делкото и ми сложи прецакано да си го завре в .....Който ми изгори компа п13, дано неговия да спре да го слуша .и там още каквото са направили (не съм открил все още) да им се връща тъпкано. Лошото е, че незнам кой точно за кое е виновен.Те си знаят.Дано да има Господ и да гледа.Колата ми май няма да тръгне скоро понеже алчността на българина е голяма и трудно се наваксва от потърпевшия.Благодаря на помогналите, дори и със Съвет по телефона.Надявам се да ви се връщат добрините.1 Хонда голяма любов == от 1г подарена на един идиот от който си чакам парите.2 Хонда още по голяма любов == Стои в гаража, добре си я пазя от чуждите погледи :D с 2 рата мога да напиша роман как се ходи по мъките.С 1вата мога да напиша роман как да си вземеш пари от Лъжец.Ей това е моя челен сблъсък с хонда и реалността.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D:lol::):bg::):D:D ужас ;((((

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за всичко което ти се случва колега.И аз знам как боли когато някой велик майстор си изсере ла...та по колата която си си купил с толкова голям мерак,и си хвърлил един куп пари по нея за да стане всичко без забележка.В днешно време вяра да намяш на никой.Ако може,сподели каде и кой ти е правил колата,поне да предпазиш колегите ,които евентуално биха си закарали автомобилите при споменатите измамници. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дълго време наблюдавах и не вярвах на темите пускани от старите Кучета във Форума.Кой се отказваше от форума, кой не можеше да повярва в какво са се превърнали част от хората във форума и други подобни и аналогични.И ето Дойде мигът на истината.Спирам да вярвам на всичко свързано с форуми и разни подобни общества.Който ми сви Маслото да му затегне мотора дано:)Който ми сви катализатора, асма да го хване:)Който ми сви Делкото и ми сложи прецакано да си го завре в .....Който ми изгори компа п13, дано неговия да спре да го слуша .и там още каквото са направили (не съм открил все още) да им се връща тъпкано. Лошото е, че незнам кой точно за кое е виновен.Те си знаят.Дано да има Господ и да гледа.Колата ми май няма да тръгне скоро понеже алчността на българина е голяма и трудно се наваксва от потърпевшия.Благодаря на помогналите, дори и със Съвет по телефона.Надявам се да ви се връщат добрините.1 Хонда голяма любов == от 1г подарена на един идиот от който си чакам парите.2 Хонда още по голяма любов == Стои в гаража, добре си я пазя от чуждите погледи :) с 2 рата мога да напиша роман как се ходи по мъките.С 1вата мога да напиша роман как да си вземеш пари от Лъжец.Ей това е моя челен сблъсък с хонда и реалността.

Приятелю, късаш ми сърцето! За 17 години с упорство и недостиг на средства поддържах и докарах почти до съвършенство четири поредни прелюда, а в началото "майсторите" ги гледаха сякаш виждат луноход. Имал съм моменти, в които избирам себе си ли да гръмна или добитъка, който издевателства с хондата ми. Ти имаш мощен коз- млад си и тепърва ще преследваш яката мечта, наречена "Хонда". Гледай напред и не се отчайвай, упорството винаги се възнаграждава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление некомпетентността, безпочвеното самочувствие, мързела и лъжата ни станаха като емблема на нашия народ в последните години. Колега разбирам те напълно, ако това те успокоява не си единствения - много сме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това питам и аз. "Майстори" всякакви, но някой конкретно от този форум ли е "обслужил" човека или просто споделя мъката си по принцип, че в БГ ситуацията е нормално да е ненормална ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дълго време наблюдавах и не вярвах на темите пускани от старите Кучета във Форума.Кой се отказваше от форума, кой не можеше да повярва в какво са се превърнали част от хората във форума и други подобни и аналогични.И ето Дойде мигът на истината.Спирам да вярвам на всичко свързано с форуми и разни подобни общества.

Как мислите? Искрено съжалявам H22_turbo_Vtec :lol: Да ти кажа това си е на късмет. В случая на карък де..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич виж сега... аз съм от най-новите в този форум ама виж какво ще ти кажа... МНОГО СИ ЗЛЕ!! Сега ще попиташ защо...? Ами ще ти кажа! В момента не правиш нищо освен да се самосъжаляваш и да търсиш съчувствие от другите, в което няма никакъв смисъл... вземи се в ръце защото с тея пожелания "на тоя да му изсъхнело това, на оня да му изгоряло онова" до никъде няма да стигнеш!! Ако си ощетен отиваш и си искаш ОБЕЗЩЕТЕНИЕ!! А ако си сигурен че някой ти дължи нещо но той и хабер си няма да ти го даде, има си хора които се занимават само с това (аз го наричам "Бригадата за частни взимания") и си реши проблема... В крайна сметка, както е казал един прабългарин "Като нещеш мира..."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия чаркове са целенасочени май.. дай боже да не е от форума !! и все пак колегата може да спомене къде се е случило това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е смисъла на темата?

Че не всичко е розово и блесящо.Още един смисъл - не си оставяйте колите в сервизите без надзор за дълго време. :offtopic: За сега търся делко Х22, Х23 после може и нещо друго да изкочи.. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия чаркове са целенасочени май.. дай боже да не е от форума !! и все пак колегата може да спомене къде се е случило това

де да беше така,но са точно от форума главните майстори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си оставяйте колите в сервизите без надзор за дълго време!!

 

Ама приятел как не си го разбрал до сега!! Познат "приятел" на баща ми ''майстор" новата водна помпа аха да си я прибере и да остави старата!Но ще я прибере и после ще провери (отблизо) дали сме в границата на допустимите газове!

Редактирано от JK_HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ги знаете кои са ,кажете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти положение.Затова се ходи при един човек,и за добро и за лошо.Да знаеш на кой да стиснеш ръката или да счупиш главата.Сега накъде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както ти сам каза Не си оставяйте колите в сервизите без надзор за дълго време!! братле по добре викни майстор в твой гараж ше ще се намери такъв..... :D дано скоро колата ти да е в движение и запомни викни майстор в твоя гараж :offtopic: или ако нямаш в двор на познат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега теб страх ли те е да кажеш къде са ти осакатили колата? Какво очакваш от тази тема? На всички ни е ясно, че има такива "майстори"Сега някой ще каже: Нека да иде там и да се разберат.. Но по този начин ще продалжава т.нар. осакатяване на ХондиКолега ако споделиш къде се е случило, по-малко Хонди ще бъдат осакатени:offtopic:

Редактирано от Radko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха,ае пич,ти чуваш ли се какво говориш????Тук в Стара Загора почти няма сервиз който да прави Хонди с ум и познания,ти викаш да дойдел някой на място???Голям майтап.... :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако му се иска колата да стане ще извика ако трябва човек от друг град :offtopic: има ли мерак има и начин :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре казвай ги тез верно. Не ни дръж в невидение, че ми е интересно кое форумско светило чак катализатора да ти вземе. Баси хората братче, съвсем сериозно те приканваме явно доста хора да обявиш къде си си правил колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета... Човека иска да сподели нещо... случило му се е, ама нали не е на вас... после защо не иска да чуе за форуми... ами за това, защото... единия бил млад, ама дава определения от рода " много си зле...'... другия не разбрал за какво била темата... рядко пиша, ама такива простотии... някой дечица си купиха Хонди, мама и тате им дали парички, и... без да искат... примерно вместо някое Голф - че и... изведнъж станаха... " Хондаджии..." Момченца, това е философия, ако искате... Начин на живот... Един мой приятел хубаво ви казва да си пиете хапчетата, ама... Така че... Наздраве на истинските пичове и фенове на тази велика марка във форума, а на другите... редовно, хапченцата... А-ааа, ако може пишете по-рядко... Аман от глупости......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега хпхпхп,да си беше попълнил поне профила от уважение към форума и другите колеги преди да им даваш акъл кой какво да прави? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Колегата" е "hphphp", а не "хпхпхп"... И какво има общо има попълването на профила с уважението... и акъл не се дава... това не е пазар да си го купиш, ама то..., мнението е като задника - всеки си го има... Наздраве, MAD DOG... И карай умната......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти положение.Затова се ходи при един човек,и за добро и за лошо.Да знаеш на кой да стиснеш ръката или да счупиш главата.Сега накъде?

Ми накъде сега, ще търся делко разбира се, но като гледам колко хора са ми писали за делкото работата ще е ,,СКОРО И БЪРЗО''В Стз официален майстор на хонда НЯМА.В единствения сервиз в който уш се занимавали с хонди, втория път като ходих при него ме пита. Уф тва кво беше?Акорд ли? :lol: И тези хора ще ходят в шоурума на хонда, сервиз да ми правят. :lol: Коко... трябва ми погледнеш шайбата на коляновия вал, че имам някви съмнения.Само кажи кога си по-свободен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дамммм.Рекох да не има правя антиреклама тук... :D

 

Ако искаш мини край нас събота/неделя ще опитам да помогна ако ми е в компетенцията. :D

 

П.П. колега хпхпхп,нали разбираш че няма как да се впечатля от интелектуалния потенциал да един почти анонимен човек.Дори и да казва верни неща.Ако не разбираш защо има връзка между това да си попълниш профила и уважението към хората с които делиш един форум,няма как да ти го обясня.Наздраве и на теб пич,и...винаги карам умната,поне последните години. :D Още повече че на задната седалка возя тоя сладур:

 

Публикувано изображение

 

 

 

 

;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си оставяйте колите в сервизите без надзор за дълго време.

Ми то, човек, "дълго време" е относително понятие. Те, ако са решили да взимат нещо от колата, дет' се вика само като им обърнеш гръб и за половин час ще го вземат, така че дали час, ден или седмица не е определящо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за всичко което ти се случва колега.И аз знам как боли когато някой велик майстор си изсере ла...та по колата която си си купил с толкова голям мерак,и си хвърлил един куп пари по нея за да стане всичко без забележка.В днешно време вяра да намяш на никой.

Ако може,сподели каде и кой ти е правил колата,поне да предпазиш колегите ,които евентуално биха си закарали автомобилите при споменатите измамници. :D

колега много си прав аз си купих самостоятелно кола на 20 години сам !! без намесата на нашите !! карах си я с кеф и да не се разбере погрешно БЯХ горд че карам японски автомобил в Бг макар и 1.4 двг,си ми задоволяваШЕ нуждите на "безмозъчен" тинейджър ,докато не дойде славното време колата ми да попадне в лапите на БЪЛГАРСКИ МАЙСТОР :lol:

Хора който са следили темите ми с проблемите ,който ми създава колата знаят за какво говоря .... и вече установих че и главата ми е била подменена с спукана ... НО това си е мой проблем .... Мъка ми е че карам хонда и все повече започвам да осъзнавам, каква грешка съм направил като си купих хонда.

Няма сервиз където колата да ми бъде оправена // вече и нямам тази възможност понеже ги дадох на безмозъчни майстори //

Работите стоят така в бг

Ти отиваш в сервиз ,който човек от форума/приятел , близък комшия ти е препоръчал и където човека работи коректно с клиентите си и има някаква репутация и пича като те види преценява :

дали да се изгаври с теб // понеже си некомпетентен и потенциална каса // и решава да те мотае и цеди !

ако си пич - може и някоя отстъпка да ти направя

 

но всичко зависи от това какъв човек си,как изглеждаш как се изразяваш

 

изс*ре ти са на колата почваш да ревеш ,но нали пича има авторитет и много доволни клиенти те вземат за мезе и те изкарват едва ли не виновен... видяхме в последните месеци подобни случай ...

 

И ще дойде време аз да си продам моята хондичка ... горяща масло , спукана глава , и още куб проблеми на някой ентусиазиран фен и след седмица две ще разбере ,какъв таралеж в гащите си е вкарал .... нали

 

ето колко са навързани нещата

 

ГОЛФ - всеки плюе тази марка защо се сравнявате с този автомобил ??? Къде е Япония къде е Германия ??? 2 различни континента

И кво хонда форум голф форума тинтири минти агресия към хората с голф :) Това им харесва това карат :D

и сега ЩО агресия ??? има хора който не разбират какво искате да кажете с какви чувства го казвате , четат сбит текст ,който може да се изфабрикува по всякакъв начин... ама що да се замисля какво пиша като мога да го напиша да се издигна в очите на колегите ... оу пич прав си.....

 

ГОЛФ

всеки некадърник дори и ти ще си я поправиш

евтини части - истина

лесна поддръжка - истина

къде вървят къде не - истина

 

Хонда 90% от хондите в бг са неподдържани - много голяма истина

частите скъпи 140 лв 1 носач горен де читав де не ама 140 лв голф 5-6 лв шарнира не носача понеже може да се купи отделно мравка та охапала

/// и ся упреките като не можеш да си я поддържаш защо си я купил /// Аз мога НО КЪДЕ ? или по скоро да си направя 1 гараж долу пред нас и да залягам над нея и сам да си я правя

лесна поддръжка - истина ама друг път ФУЛЛ с некадърници

Фул с некадърници готови да експериментират над колата ти ....

 

еее скъпи фенове или поне 2-3 % от форума са фенове другите са бизнесмени,интриганти,жертви,пресмехулниц

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза колега звемаш се в ръце и продължаваш да цакаш и си викаш дано да няма пак продължение. !!! .Купих делко е сега дано този път се окаже последното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
еее скъпи фенове или поне 2-3 % от форума са фенове другите са бизнесмени,интриганти,жертви,пресмехулниц
Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Колега като механик а и Хондаджия от години а и като човек който няма касмет да чака на други да му купуват колите ще ти кажа ,че за мен е обидно да сравняваш Хонда с Голф .Точка за сравнение почти няма но все пак аз ще ти направя едно от гледна точка на механик -голф - евтина потдражка но постояно ,сиреч ако аз сменя окачването на мойта Хонда един пат на 3-5 год.според зависи пича с голфа го прави по няколко пъти годишно и ако одариш чертата караш барака и хвърляш постоянно пари , а от друга страна Хонда е по лесен за ремонт автомобил от всяка страна -двигател,скоросна кутия,окачване и т.н.Цените на частите вече и на нашия пазар са народни ,може би не с перфектно качество но задоволително а това ,че не можеш да намериш кадърен майстор да ти оправи Хондата защо те ката да си мислиш ,че за Голф ще намериш ??? А относно колегите дето си гледат клиентите и се чудят кой с какво да олекотят ще им кажа ,че в нашия занаят рано или късно колкото и неразбиращ да е клиента тази кола ще влезе при друг и всичко ще излезе на яве ,тия челъми се правеха едно време с колите от автокъщите доколкото знам и там минаваха но за нормални клиенти си е като да пикаеш срещу вятъра!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук има някакво разминаване в общуването посредством форум, и изобщо може би... Едни се изказват от гледна точка, където сами си разрешават техническите проблеми по колата, но не гледат "отгоре" на нещата, и не си дават сметка, че други колеги, които не са запознати толкова с техническата част по колата си (не са и длъжни, напълно възможно е да не им е това хобито!) разчитат именно на платени услуги, което въобще не значи, че са по-малко почитатели на марката!

 

 

 

SH3M37A чел съм темите за проблемите ти с колата. Жалко, че оставаш с такова впечатление към марката. Хонда обслужена коректно, и на време наистина е кола, която не създава финансови грижи далеч във времето, НО...:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...