Jump to content
Silver Fox

Изчезнали постове

Recommended Posts

Гледам доста хора се чудят къде са изчезнали някои постове от вчера и днес. Един даже се оплаква, че са му изчезнали лични съобщения и благодари на Трънчо за бързия отговор. Ама останалите продължават да се чудят и се шашкат с какво са нарушили правилата. Та ако може Трънчо или някой друг да ни просветли и нас какъв е техническия проблем (ако е такъв), за да не се чудят и шашкат хората.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен са ми изчезнали постовете от днесгледан не само мои ,но и други които съм чел ги нямана какво се дължи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....на какво се дължи

Работи се по форума ако може така да се каже най вероятно заради това .И на мен ми няма някои неща ,ама във форума ;) такаче нищо страшно май. Интересното е че едно лично ми дойде два пъти или три пъти обърках се вече .Па и всичко ми е на английски ;) Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа колеги. Сега ще ви светна по въпроса. Форума от доста време насам сте забелязали, че е бъгав. Има леек технически проблем, заради обновяването ( което още изобщо НЕ е готово), за което молим да ни извините. Срещу никой от вас няма тайна конспирация да трием теми на поразия, лични съобщения (спокойно, нямаме достъп до тях ;) ) и т.н. Това е общо казано. Сега да обясня за днес. Аз НЕ участвам пряко в цялата операция, защото не съм компютърен специалист. Обаче се досещам какво е станало. Има едно нещо на което му викат Restore point. Пояснявам - дадена система работи,работи и в даден момент се скапва. Какво правим? Ами задаваме й да се върне към даден момент (вчера примерно) и да започне да работи както тогава. Затова сега на всеки му лиспва по нещо. Целия днешен ден все едно го е нямало. Часовникът е върнат, ако мога така да се изразя. Ще помоля за мааалко повече търпение. Извинявам се за неудобствата и за закъснялото обяснение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,това е достатъчно обяснение все пак.Вместо да се чудим кое защо е изтрито... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми изчезна-обявата за разпродазба на части за сивик,чудех се към кой от модераторите да се обърна.Темата е много полезна!дано да получим адекватен отговор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорът до колкото може е адекватен. Остава някой да го прочете преди да поръсва с пепел ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорът до колкото може е адекватен. Остава някой да го прочете преди да поръсва с пепел ;)

ИЗВИНЯВАМ СЕ! докато съм писъл аз ми е било отговорено,дано всичко се оправи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно колега. Не визирам теб. Видях, че пишем едновременно, но ме подсети да вметна и тази подробност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищожен е този шанс. Ако питаш за теми в Купува/Продава, пускайте ги наново. Макар че в сегашното положение немога да гарантирам, че утре няма да изчезне пак. Дано се решат по-скоро проблемите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок няма проблем да работят хората, но като стане така че има промяна защо като са го пуснали наново форума да бяха пуснали една тема или лично на всички за възникналия проблем не да се чудим какво става пише ъпргейд а те изчезват за 1 ден нещата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети пак какво съм писал... По време на ъпгрейда нещо се е прецакало и затова се е прибeгнало до restore point. Хубаво е да не се изказваш неподготвен попринцип :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ - вчера се напих , къде са ми парите????????? Какво е това безобразие :) , Трънчо няма ли вариант за рестор пойнт на джоба ???????. И сега малко по - сериозно.Явно има проблеми, което не е приятно - и аз имах така изчезнали постове, по две съобщения.Предполагам че всичко ще се оправи :) .п.п Искаме обяснения от старши модераторите, какво оставихте човека сам да се бори срещу недоволната тълпа :P Поздрави колеги :P .

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво общо има "въпросът ти към модераторите" в случая? И какво по-ясно обяснение очакваш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dominiko,кой по-точно ти дължи обяснение? Няма нужда от вкиснал сарказъм, хитро поднесен като шега. Трънчо ви казва ситуацията, никой не е трил нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така хубаво си вършехме работата тихо-мълком, що се обаждате :)

п.п Искаме обяснения от старши модераторите, какво оставихте човека сам да се бори срещу недоволната тълпа Поздрави колеги .

Не е сам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм, виж ти къде бил отговора - бях почнал да си мисля, че ослепявам и недовиждам :) ... а между другото, цялата "СЕДМИЧНИ СРЕЩИ ВАРНА" тема я няма :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свършихте ли с комплексите :) Айде да уважаваме малко свободата на словото и да проявяваме повечко търпимост :lol: Най-вече модераторите :)п.п. Доминико, нямаше нужда да го триеш :) Твое право си е да си кажеш мнението, освен ако сам не го одобряваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не съм лош човек, не искам да оставате с погрешно впечатление, друго имах впредвид,иронизирах юзарите, че се се оплакват,явно съм останал неразбран, но както и да е.Ако някой прочете поста като хората, то си личи че проявявам търпени и разбиране, но понякога като почнат да ме дъвчат и се дразня.Поста който изтрих мисля че хората не са длъжни да го четата и драснах едно лично :).Не съм с лоши чуства, но ниакво разбиране............. който и да е няма да му е приятно да го дъвачат за щяло и нещяло.Май ще е по -добре да не пиша, когато се шегувам, защото явно не мога да си изразявам правилно и не мога да опиша това, което ми е в главата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха, на мен ли ми говориш за разбиране ;) Колко храна съм отнесъл в тоя форум ... както и да е :blink: Това е форум. Посещават го несамо кисели гъзари ( като мене ;) ) и винаги има кой да оцени хумора ти по достойнство ;) А това кой е добър и кой лош ... на много хора съм искал да им шчупя пръстчетата преди да се запозная с тях ;) Затова, пак досадно да помоля за търпимост :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой разбра и кой не разбра,че не разбрах..............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз разбрах ,че ми няма темата за бялата стела ;) . Ма здраве ,мена нали ме има :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Dominiko не се разбрахме, но явно аз не съм разбрал правилно хумора му, или поне така излиза, това ще си го решим на лични като има време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо се смърца работата с форума май :blink: В АБВ-то имам съобщение от Андро, а във форума го няма??? Какво става? Може ли някой от мод-овете да каже?Аха разбрах, извинявам се, в началото на темата имало обяснение!

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз чакам важно съобщение от колега. Добре, че сте повдигнали тази тема, иначе щях да си чакам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега забелязах ,че най зле са нещата с теми в които е писано по определено време и съответно и потребители направили това .Просто така ми се струва ;) Лошото е че темата ми замина :) ;)Crazy job - имаш бре поне 15 видях .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен - вече няма дота и тюлените :), но по -добре да е форума добре, ние темите пак ще си ги напишем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата за x-pro я няма заедно с линковете на всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви постове бе хора, то цели теми изчезнаха..... И то интересни. Баси работата братче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Случва се и в най-добрите семейства". И да се тръшкаме и да не се тръшкаме няма да решим проблемите. Беше казано и трябва да е ясно, че докато не се решат проблемите с ъпдейта ще има затрири теми и постове. Запазете си "хубавите" теми за по-късно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчезват ви темите от профилите?. На мен също - в профила от три само една виждам. Останалите обаче си стоят, намерих си ги с търсачката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, майната им на постовете, ама тази версия е доста незащитена. Има сигурно по 20-30 теми на ден от ботове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от версията. Каквато и да е версията без правилните настройки е незащитена.Макар, че в момента сме с Invision Power Board 2.2.0 (или поне CSS са писани за тази версия), а актуалната весия е 3.1

Редактирано от Silver Fox

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

започвам да си мисля, че това е работа на конкурентите от другия хонда форум...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към управата :) Как стои въпроса с липсващите теми ? В смисъл да пускаме ли нови,или след работата по форума ще бъдат въстановени ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от версията. Каквато и да е версията без правилните настройки е незащитена.Макар, че в момента сме с Invision Power Board 2.2.0 (или поне CSS са писани за тази версия), а актуалната весия е 3.1

2-ката малко трудно без парички !!! CSS-a може.И какво сега момчета, няма backup на database-а ли ? :)ПС: А администраторите ако ги интересува по темата може да погледнат ТУКПС1: Ето и линк към разковничето, а то се казва - mysql_tool.php ;) Редактирано от Newbie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...