Jump to content
buleka vti

Обява за Accord Type R

Recommended Posts

Аз не мога да ти помогна, но според мен колата не се продава вече. Просто погледнах и на сайта им и там също я няма. Иначе изглежда добре...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Удряна!? :D Аз като се обаждах - собственникът на автокъщата много добре я похвали и същевременно бе един от ТОП-10 за най отворен,нахакан и неучтив продавач.Имах уговорка утре да ходя да я гледам но..... Явно е било за добре :) Само се чудя защо не си изтрие обявата а само е махнал текста че става въпрос за -Type R и снимките?Може и някой да я е капарирал и още да не е много сигурно.P.S. Някой колега ако стане горд собственник на модела-нека се похвали.Няма да го караме да черпи много :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ами тази кола ходих да я гледам. И не беше удряна. Поне като я гледах. Колата е със H22A7 мотор, предни седалки Recaro и беше доста запазена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а каква е била цената на тази страхотна кола???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а каква е била цената на тази страхотна кола???

Беше обявена 10 900 лв... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е повече от добра.Ще видим дали някой ше се похвали скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Страхотен автомобил :( Дано да попадне на добър стопанин :P Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата като модел е супер ама на тази цена малко самнително да е перфектна. Тази модификация навънка струва над 10000 бона та тука да е на тази цена малко трудно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Собственника на автокъщата бързо гледа да вмъкне нова обява на ВИП-мястото на старата :( Сега като се цъкне на кода на обявата и вече излиза Audi QuattroКато топъл хляб ги харчат по това Горубляне :lol: Само да не удари някой на типов!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата като модел е супер ама на тази цена малко самнително да е перфектна. Тази модификация навънка струва над 10000 бона та тука да е на тази цена малко трудно.

Ами много е чудно това за цената при положение , че твоята е УНИКАЛНА и много добре изглеждаща беше около 14 000 лева а за Type R 10000 лева еми някак са малко .Дано някой да не изгори иначе колата е мнго добре изглеждаща но да не забравяме , че е за пазара . ;):) Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А никой ли не забелязва, че по принцип Type R е с антикрило отзад, което означава че има намеса тук-там . . . ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако 10 бона ви се виждата малко за такава кола,казвайте,че и без това една такава ме чака и се чудих дали ще и намеря пазар тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази модификация е уникална с 212коня под капака. всеки сам може да си направи извод като сравни реалните цени в европейските сайтове за продажба на коли и може ли да струва една такава кола толкова пари. Да може ама дали ще е качествен екземпляр това е съвсем друго нещо. То ще е вземе човек за тази цена и да е супер единствено ако е земе от човек който е назор и му трябват спешно кинти, но от автокъща малко се самнявам да е такава колата но всеки сам си решава какво копува.Каквото и да и има пак ще се оправи ама цената пак ще си дойде на реална стойност, така че много рядко се намират изгодни коли и да си струват.То ще се чуе ако е в форума ще се похвали някой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И колко трябва да струва десет годишна кола в масовия клас, с малко по-мощен двигател?Такива акорди с нормален двулитров двигател вървят 5-6 бона... Колко да струва тази бре?!В момента най-евтиния модел на Accord струва 50 хил, най-скъпия(с 201к.с двигател) 65хил.Няма и 20% разлика в цената.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега,тук говорим за версия Тайп-Р,която не е масовка като обикновените Акорди.Всичко при тази версия е по-добро и по-качествено-седалки,табло,двигател....Колко Тайп-Р Акорда си виждал в БГ на живо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е като са редки, значи трябва да са неоправдано скъпи?И Passat и Peugeot 407 и Laguna и Vectra и Galant и Mazda 6 и Seat Toledo и т.н, преки конкуренти на Акорда, имат топ версия с мощен двигател.Ама това не ги прави над два пъти по скъпи от базовите варианти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то и сивик 5г вти е горе-долу 2 пъти по-скъпа от 1.5 примерно. Какъв е проблема? Пък такива курници като Лагуна, Вектра и Толедо стига са били преки конкуренти на Акорд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А братле незнам какво се нервиш толкова ама коли за беспари колкото искаш ама качествени коли за беспари няма. Иди някаде на вънка и си купи кола с всички документи да са изрядни прегледи и тем подобни да видиш за колко пари ще я вземеш и тогава ще си говорим. А относно акордите с 2,0 кубика има и за под 5000лв даже знам един пич който си купи за някаде около 5000лв и като се почна пак му дойде на нормална цена някаде 7000 - 8000лв за да стане перфектна. Така че неми се спори колко струва една кола, всяка кола си струва парите.Има една прикаска има два вида бодали едните трябва да ги намериш другите сами си идват.Така че за всеки влак си има пътници.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам ти сделка Бориславе............карам ти колата за 10 бона и ако откриеш някаква забележка няма да ми я плащаш,съгласен ли си???Даваш едно капаро за да видя,че си мъж на място и правим сделката.п.п:За 11 бона ще ти докарам лично и Гюнтер дето я продава за да ти разкаже историята и :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива акорди с нормален двулитров двигател вървят 5-6 бона...

С каква дирекция? Не съм проверявал цените на скоро, но моята за 5/6 бона няма да я дам пожизнено! Минавам в клуб "ВТ" демек вечно твоя и това е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази красавица сутринта ако не се лъжа я видях на един репатрак да се отправя към КАТ - дървеница !!!Мисля че е същата , не се забравя лесно такова бижу :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам май става въпрос за една и съща обява - само дето първата е с печалбата на Юсуф от Димитровград !!! http://www.cars.bg/u213985http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1Забележете на снимките че става въпрос за една и съща кола!Или в крайна сметка 2500лв печалба за- Юсуф от ДимитровградИ в крайна сметка по нищо немога да сравня екземпляра от Горубляне с този сивият.Доста изтормозена изглежда горката а онази направо си беше лъщарка и то в съвсем оригиналният си вид!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам май става въпрос за една и съща обява - само дето първата е с печалбата на Юсуф от Димитровград :dry:http://www.cars.bg/u213985http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1Забележете на снимките че става въпрос за една и съща кола!

Брао бе .. как са сети...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам май става въпрос за една и съща обява - само дето първата е с печалбата на Юсуф от Димитровград :dry:http://www.cars.bg/u213985http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1Забележете на снимките че става въпрос за една и съща кола!Или в крайна сметка 2500лв печалба за- Юсуф от ДимитровградИ в крайна сметка по нищо немога да сравня екземпляра от Горубляне с този сивият.Доста изтормозена изглежда горката а онази направо си беше лъщарка и то в съвсем оригиналният си вид!

Пак посредствено мислене.Ами докарването?Ами труда?Ами нервите?Ами лукса, че колата ти е в БГ и може да я прегледеш при майстора който искаш?Ами това, че си рискува парите?Аз бих платил тези 1500 отгоре(1000 да кажем, че е докарването) да ми е мирна главата, че това което взимам е ок.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И колко трябва да струва десет годишна кола в масовия клас, с малко по-мощен двигател?Такива акорди с нормален двулитров двигател вървят 5-6 бона... Колко да струва тази бре?!В момента най-евтиния модел на Accord струва 50 хил, най-скъпия(с 201к.с двигател) 65хил.Няма и 20% разлика в цената.

С тебе веднъж вече спорихме за цените на Сивиците... явно е, че си професор от класа! Щом струват толкова, значи има защо... както виждаш Акордът вече е продаден, макар и за 11 бона... и цената е повече от оправдана! За 5-6 бона можеш да си купиш единствено удрян Акорд, купен за 1500 евро и направен, колкото да се продаде на печалба от джамбаз! Провери още веднъж как вървят цените, преди да се изказваш неподготвен :dry:Отвори мобиле.де и виж какви са цените на Хонди втора ръка - това са реалните цени, а не парите, които им се взимат тук! Сети се, че за да се докара автомобил от Италия, Холандия и пр. на печалба, трябва да се вземе нещо по-евтино или удряно, което е доста под реалната цена за дадения модел!Акордът наистина изглежда много добре и дано го е взел някой истински Хондаджия, който може да го оцени и стопаниса подобаващо! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам май става въпрос за една и съща обява - само дето първата е с печалбата на Юсуф от Димитровград :dry:http://www.cars.bg/u213985http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1Забележете на снимките че става въпрос за една и съща кола!Или в крайна сметка 2500лв печалба за- Юсуф от ДимитровградИ в крайна сметка по нищо немога да сравня екземпляра от Горубляне с този сивият.Доста изтормозена изглежда горката а онази направо си беше лъщарка и то в съвсем оригиналният си вид!

Пак посредствено мислене.Ами докарването?Ами труда?Ами нервите?Ами лукса, че колата ти е в БГ и може да я прегледеш при майстора който искаш?Ами това, че си рискува парите?Аз бих платил тези 1500 отгоре(1000 да кажем, че е докарването) да ми е мирна главата, че това което взимам е ок.
Пич-тази цена която виждаш от 2999EUR едва ли е крайна и по принцип ако се вземе и още някой автомобил от същият въпросен продавач то съответно цената пада още надолу.Така че приеми че сделката с въпросният Акорд е минала на 2500EUR + още няколко таралясника с които да си допълни камиончето.Та въпросната кола разхвърляйки разходите на бройка ще му стъпи максимум на 6000лв до България!И вервай ми едва ли ще трепери толкова колкото ти давайки спестените си парички за кола която -първо е пребоядисвана-съдейки че никакъв стикер отзад по багажника и на задните врати не е останал с инициалите Type R-второ мърлив салон-който и да се скъсаш от пране пак ще си остане мърлив-трето -сменена предна решетка-което говори евентуално за лек удър отпред-четвърто-изскубана музика-говори че този който я продава хич не му е през х... за колата дали някой ще я хареса понеже така и така я дава явно без пари-Пето- отплеснах се от темата и в края на краищата всеки има право да си има собствен вкус.Аз винаги съм се придържал към оригиналният вид и съм склонен да дам повече пари но колата да бъде истинска със сервизна история и т.н.Всеки си има собственно мнение и парите са си негови :dry: Извинявам се ако съм обидил някого но това са моите виждания! Редактирано от buleka vti

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Ходи си вземи ти още 5 таралясника че да ти легне и на тебе толкоз еФтино транспорта.2.Как разбра, че ще треперя, когато давам спестените ми парички за кола?2.1.Никога няма да си дам "спестените парички" за кола, защото това би било най-глупавото нещо, което мога да свърша.2.2.Моля те не ме коментирай, защото не ме познаваш.3.Кой въобще коментира визията и самата кола?п.п.На всички Ви е много лесно да съдите хората, които вадят пари, но как го правят?С цената на какво?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Ходи си вземи ти още 5 таралясника че да ти легне и на тебе толкоз еФтино транспорта.2.Как разбра, че ще треперя, когато давам спестените ми парички за кола?2.1.Никога няма да си дам "спестените парички" за кола, защото това би било най-глупавото нещо, което мога да свърша.2.2.Моля те не ме коментирай, защото не ме познаваш.3.Кой въобще коментира визията и самата кола?п.п.На всички Ви е много лесно да съдите хората, които вадят пари, но как го правят?С цената на какво?

No Comment! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората не винаги купуват това, от което се нуждаят, те почти винаги купуват това, което желаят. Търсенето и предлагането определя пазара!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не толелирам тази обява пусната в мобиле.бг.Обаче ми се струва че точно по български всеки набързо пресмята кой-колко печелел и прочие.Струва ми се че повечето който държите на оригиналния вид вобще си нямате на идея какви са колите който се карат навънка.Извинявам се ако не съм прав, обаче много се изнервих на няколко коментара:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мерси за сделкато но нямам нужда от втора такава кола.Ако знаех преди време че има с такъв двигател наистина щех да си взема тайп р но за съжаление карам само 2,0 147 коня с перфектна визия и възможно най висока степен на оборудване с екстри и не съжалявам за избора си колата си я купи случайно преди около 3 години и несъм ги проверявал кави модификации има този модел. Сега вече знам и е малко късно. За визията колата си изглежда прилично неказвам че е барака но качествен екземпляр на вънка струва пари за разлика от тука.Ето какво да видя отварям европейски сайт за продажба на коли и задавам данните на акорда и първата обява която намирам с такава кола е следната http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=vsxdhrr1dog3 вижте цената и сами си правете извода. може да ги разгледате и сами да си отговорите на въпроса дали е нормална цената или не.Пак казвам не е гаранция че колата е с проблеми, може да си е супер да е имала някакви козметични проблеми които не са болка да са отстранени и колата да си е перфектна вече няма нищо лошо в това да е оправена и да си е 6 даже е супер дано да е така.А колега относно зделка наистина се замислям да си намеря такъв двигате за моята но ако наистина може да се намери читава кола за макс 10000лв тайп р с 212коня ще се замисля сериозно да си продам моята красавица и да си взема готова кола и да не се занимавам с глупости да сменям двигатели. Ако си пич и наистина можеш да ми намериш такава кола веднага си пускам моята за продажба и може да говорим по въпроса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MYIAMOTO??Пич е,пич е.Направо си пускай обявата :lol: .И стига сте се драли из темите.Идва дълга зима,направо ще се избиете до напролет бе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...