Jump to content
patzko0

стикери(на хонда форум) и ключодържатели хонда

Recommended Posts

Привет, колега :-) аз съм "за" да пратиш поръчката за Варна на мой адрес, ако естествено колегите не са против :D и след това ще им дам ключодържателите на някоя от седмичните срещи във Варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде някой за Варна да се заеме - предният път за лентите на номерата се заех аз , но сега нямам тази възможност.П.П. изпреварил ме е колегата в поста горе - сори

Редактирано от hondakio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За София, бих искал моите да ги получа индивидуално и то до поискване от офис на куриера. Нямам против да взема и на другите колеги, но в момента съм трудно откриваем и след това ще трябва със всеки индивидуално да се уговарям как и кога да му ги дам. А може и да ги забавя малко, ако нямам възможност да се срещнем скоро след като се чуем. Та.... да не се получи, така че да има недоволни след това. Така че ако няма други желаещи за София и ако колегите са съгласни да ми пратиш координатите им (име и телефонен номер) и аз да им ги предам на всеки индивидуално когато ми е удобно - ОК, съгласен съм :D Пиши с коя фирма ще ги пращаш, за да ти кажа в кой офис да пратиш моите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София -

Варна-

Добрич-

Пловдив-

 

Това са градовете с повече от един К интересуваме за тях на едно място ли ще се пращат и ако да кои ще ги получава .Пишете тук !!!

 

Бройките са повечко и на едно място доставката ще е смешна .

София и Пловдив все още под въпрос !!! Ще изпащам само по еконт! И ако някой си мисли какво става ето нещо по въпроса !

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може и моите до куриерски офис до поискване (данните които съм дал в началото). Ще съм благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит да поема поръчката за София, ако няма друг изявил желание !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пловдив все още чакам !!!

 

За София е ясно - фриско ще си ги вземе от мен ,mitaka_t ще получи неговите отделно ,останалите ще ги пратя на колегата Sisqo

 

Така вече всичките са при мен тея дена ще ги почистя ,лакирам и сглобя и живи и здрави идната седмица ще ги пращам !!!

 

Пратки по еконт !!! и ще гледам да звънна на всеки когато му пратя пратката /К/ .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Варна няма ли да ги вземе някой колега или на всекиго поотделно ще се пращат ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колега :-) аз съм "за" да пратиш поръчката за Варна на мой адрес, ако естествено колегите не са против :) и след това ще им дам ключодържателите на някоя от седмичните срещи във Варна

За Варна няма ли да ги вземе някой колега или на всекиго поотделно ще се пращат ?

Аз като казвам че не се чете после ми се сърдят !Сега на дневен ред е Пловдив . Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пращаите ги на мен аз поемам да ги раздам на колегите от пловдив естествено ако няма някой нещо напротив. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помолих моите за Варна да се пратят отделно ако може !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези за Варна ще се сподели ли от кого да ги търсим ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги... ама Вие, сериозно ли.... ?! Всичко е написано пределно ясно, даже някои неща по 2 пъти :thumbs1:Понякога имам чувстото, че кой когато му скимне хваща и пише... без да направи ни най-малко усилие да погледне новите постове (а в случая отговора на въпросите е само на предпоследната страница, даже не се налага и кой знае какво ровене)... :(:) Справка: Коментар #81, #86, #89 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, отново :-) Когато поръчката бъде изпълнена, пратката за Варна ще дойде при мен/ само искам да попитам на кого да си дам адреса или да го постна тук?/ Ако не ви се нрави идеята да ги взема аз, за колегите от Варна става дума, давайте други желаещи :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нека дойдат до теб и на седмичната ще ги раздадеш :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Само да питам какво неясно съм написал .та е такива чудни и въпроси и лични .Написал съм всичко сигорно по два пъти . Не са малко ,не ми остава и много време ,вечер работя по малко ,кат ги направя и комплектовам ще пиша ! Един ден преди да ги разпратя пак ще пиша !

 

 

Ако някои го интересува кое как нека чете само моите постове в темата :thumbs1: Дано те не са проблем да се прочетат ,щото темата явно е проблем да се прегледа :( .

 

владсан знам каде живееш и знам какво направи миналото лято :) .Списъка е и в мен :) !

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два пъти писах и попитах. Сега ще пиша и трети и дано получа отговор. Ще може ли мойте да се пратят поотделно ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два пъти писах и попитах. Сега ще пиша и трети и дано получа отговор. Ще може ли мойте да се пратят поотделно ?

Нямаш никакви ядове записал съм си ! Извинявай че не съм отговорил !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо. Много благодаря. И още един въпрос може и да не съм прочел но на каква цена излязоха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има излишни стикери може да взема 2-3. Направо пращай ако има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правихме поръчка за ключодържатели колеги, не за стикери :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се записвам с 2 стикета на форума ако има ,че вече три години карам хондата без стикер :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля спрете да ме питате на лични на кого да си поръчате ключодържатели и колко пари струват и кога ще са готови и.... незнам си кво, а прочетете цялата тема. Тук си пише всичко по организацията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol::lol::lol: 8-ма серия е почнала, за малко да я изпусна. Само не разбрах кво стана с тия стикери в края на 7-ми епизод :D:D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цената 3.50лв. на бройка ! Двустранни ! лакирани ! С гривничка !

А за "епизодите" на стикерите ги гледайте на друг канал. Стига глупости!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги готов съм с К .Лакирани сглобени и комплектовани ! Ще изпащам в четвъртък по еконт :worthy: . Давам малко време за да прочетат повече хора!

 

И една снимчица .

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега, а дано повече колеги като теб в форума :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско колега. Стабиляга си! Дай боже всеки му такива съфорумци като теб. Лека и безаварийна ..... и очакваме готините ключодържатели. Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата fenabg ,който спази обещанието си и си направи труда да ме извести по телефона за пристигащия ми ключодържател. :plane: Предполагам,че не е лесно да се обади на толкова хора и да бъде толкова любезен,колкото беше с мен.Хвала на такива съфорумци! ;) Поздрави!

Редактирано от 3AgHuK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивам към еконт да пусна пратките , не са всички но 98% , софия ще я пусна утре и малко други неуточнени.П.п Благодаря :plane:

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги утре тръгват послединте за София и Крумов град .

 

 

Само едно питане :(:):)

Останаха ми три !

 

 

DaKaTa

 

Rossi

 

I1iq

 

Ще помоля да ми пишат за каде са че незнам :(:)

 

Звънал съм на всички ! Говорил съм с всеки които ми вдигна !

Надявам се че ще бъдат взети всичките !

 

От мен толко останалото здраве :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Колега за всичко което направи. Радвам се че има хора като теб да помагат и да подкрепят HONDA fen! С нетърпение чакам да ги взема от RIFTO ключодържателите. Мерсиии :)! Поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека колегата от Варна каже как да си получим работите от него :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...