Jump to content
Ivan_crx_

Измамник !

Recommended Posts

prelude, малко няма да се съглася с теб и гледната ти точка. Искаш да кажеш, че е нормално някой да ти каже, че нещо е перфектно, да ти вземе парите и после да излезе с номера "Ами ти какво очакваш от стара кола ? ".

Доста смешно е и непочтено! Щом някой гарантира за нещо значи ГАРАНТИРА. Щом поема отговорността за нещо, трябва да си държи на думата, а не да се оправдава и да се ослушва.

 

Представи си купуваш си каретата от някой втора ръка. Ама понеже не искаш да си даваш парите на вятъра и искаш да си вземеш здрави карета питаш продавача да ли са здрави. Той ти казва "здрави са, нямат грижи. Ще ти ги дам по тънко!". Ти доволен купуваш каретата, защото си намери читави такива на сносни пари. Получаваш ги и О чудо, каретата не стават за нищо :D Обаче ти по твоята логика ще си кажеш : "Е те втора ръка, а и по евтини ги взех няма нищо. Ще ги хвърля в коша и ще си търся други!" ......

 

 

Не визирам конкретната ситуация. Просто по принцип твоята логика не ми се вижда правилна. Това че търгашите изкарват колите винаги перфектни са си отговорни само и единствено те, че после някой ги ругае ! Това че хората им вярват си е друга тема, ама това не значи че не са били подведени/излъгани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

prelude не съм пускал тема за това, защото сам съм си виновен, че не разбирам и не съм видял проблемите в "перфектната" според продавача кола. Писах тук, за да имат хората едно наум, за да не се набутат. Ти ме изкара виновен, че се опитвам да предпазя хората.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

prelude, малко няма да се съглася с теб и гледната ти точка. Искаш да кажеш, че е нормално някой да ти каже, че нещо е перфектно, да ти вземе парите и после да излезе с номера "Ами ти какво очакваш от стара кола ? ".

Доста смешно е и непочтено! Щом някой гарантира за нещо значи ГАРАНТИРА. Щом поема отговорността за нещо, трябва да си държи на думата, а не да се оправдава и да се ослушва.

 

Представи си купуваш си каретата от някой втора ръка. Ама понеже не искаш да си даваш парите на вятъра и искаш да си вземеш здрави карета питаш продавача да ли са здрави. Той ти казва "здрави са, нямат грижи. Ще ти ги дам по тънко!". Ти доволен купуваш каретата, защото си намери читави такива на сносни пари. Получаваш ги и О чудо, каретата не стават за нищо :angry: Обаче ти по твоята логика ще си кажеш : "Е те втора ръка, а и по евтини ги взех няма нищо. Ще ги хвърля в коша и ще си търся други!" ......

 

 

Не визирам конкретната ситуация. Просто по принцип твоята логика не ми се вижда правилна. Това че търгашите изкарват колите винаги перфектни са си отговорни само и единствено те, че после някой ги ругае ! Това че хората им вярват си е друга тема, ама това не значи че не са били подведени/излъгани.

Теро,несериозно е да сравняваш цяла кола с каре.

Ще ти кажа защо.Не може да продаваш 20г кола,която я имаш от седмица и която си взел с цел продажба и да й знаеш кътните зъби.

Няма начин тая кола да е перфектна,повярвай ми.

Аз имам 20г кола,която ми струва почти 50 000лв и НЕ Е ПЕРФЕКТНА.Няма и да бъде.

Обаче като пусне Дидо въпросната кола за 2000лв,тя е перфектна наистина ако им едно тракащо каре само за правене или две петънца ръжда по веждите.

Защото е важна цената.

Ако пазарната цена средно на този модел е 5000лв,а той я дава за 2500 с тези дефекти и я е писал перфектна-то тя наистина е такава за парите си.

Защото идеята на евтината кола е да не даваш много пари и да ти върши работа,въпреки двете петна ръжда на веждата и тропащото каре,ЗА КОЕТО Е НАМАЛИЛ ЦЕНАТА ПРИ КУПУВАНЕТО НА КОЛАТА.

А пазара на АВТОЧАСТИ втора ръка е много тънка работа,защото възлите като карето което си дал за пример,могат да се инспектират на 100% само ако са на колата и се пробват.Ако дойдат от разглобена кола , дори и да го измиеш за да видиш дали има износване в каналите на съчмите,пак няма как да знаеш със сигурност така на око дали ще тропа или не.

Затова примерът ти не е правилен.

Но когато даваш цяла кола,която пали от първия или втория път всеки ден,която работи без опасни шумове,която включва скорости,на която не й буксува съединителя,на която не й тече в купето като вали и нямаш дупка в пода,която има изправни спирачки,светлини и кормилно управление и я даваш на малко пари-можеш да я наречеш ИДЕАЛНА ЗА ТИЯ ДЕТО ИСКАТ ДА МИНАТ ТЪНКО СПРЯМО СРЕДНАТА ПАЗАРНА ЦЕНА НА ТОЗИ МОДЕЛ.

Не знам какъв е бил случаят и какви са й били парите на колата,но съдейки по купувача си вадя предположения.

Отишъл е,гледал е,решил е да я вземе и отговорността си е негова.

Не искам да споменавам факта колко много обяви са с описание че колите са перфектни.

Което допълнително кара търговците дори да знаят за дребни нередности да пишат и своите коли така,просто защото трябва да привлекат купувач.

Проблемите по колата на Дидо конкретно според мен не са никак страшни и ако са само те,колата до голяма степен наистина е била перфектна за цената си.Предполагам за което.

Обаче цената е била надолу заради въпросното каре,пак заради което изкарват Дидо измамник-това правилно ли е според теб?

 

prelude не съм пускал тема за това, защото сам съм си виновен, че не разбирам и не съм видял проблемите в "перфектната" според продавача кола. Писах тук, за да имат хората едно наум, за да не се набутат. Ти ме изкара виновен, че се опитвам да предпазя хората.

Да ги предпазиш от какво?Там е проблема точно.

Хубаво е да знаеш вариантите за повредата която имаш в твоят случай,преди да прехвърлиш вината на конкретен човек.

Колко време я е карал Дидо тази кола дето си взел от него?Карал ли я е въобще?

За да установиш спечени сегменти ти трябва пробег,който варира според това колко са спекли сегментите.

Ако му е седяла за продаване и е палена един път в седмицата е нормално да пуши колата.Още повече че много зависи и с какво масло е в двигателя.

Напълно нормално е стара Хонда да пуши при палене или форсиране.Пусни анкета по въпроса за собствениците на твоя модел кола и сигурно ще се очудиш от статистиката.

Т.е. Дидо ако въобще го е забелязал това може да не му се е сторило толкова нередно.

Ти ще споделиш ли каква е колата,за колко пари ти я даде Дидо и по колко вървяха такива из нета,като кажеш и в какво състояние са били?

Защото пак казвам-всичко зависи от цената.

Продавал съм кола за 1300лв.Беше един Хюндай с много лош външен вид,но с много живот в него.Хубав салон-чудесна работна кола,за каквато я ползвах и аз.

Ами да ти кажа,омръзна ми от нещастници дето ми звънят и искат да я видят(ЗАРАДИ ЦЕНАТА ЩОТО Е МНОГО ПРИМАМЛИВА), а като я докарам ми почват с думите "МНОГО Й Е ЛОШ ВЪНШНИЯ ВИД".

Еми пич,колата е 1300 лв.Ако беше с добър външен вид щеше да е 3300 ебати.А имаше и газова дори.

Както и да е,проумейте че цената определя какво да очаквате от колата.

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

prelude, не визирах този случай в думите си. И ще си остана на мнение, че когато продавач казва на нещо дето го продава "перфектно" значи трябва да е такова. Старата кола си я разпродадох на части. Гарантирал съм на хората само за няколко броя части. Гарантирал съм, защото аз лично съм ги купувал от магазина и знам че са нови, знам че са здрави. На останалите казвам: " до последно карах с него. ядове не ми е правил, ама не знам колко ще изкара още!".

 

Не може продавача/търгаша да казва колата е перфе, защото иска малко пари за нея, а тя е изгнила с избочил двигател. Продавача гледа от неговата си гледна точка и за него ще е още по "перфе", когато продаде 2 пъти по-голям боклук за два пъти по-висока цена! Не е ли така ?

Това че няма как кола 2-ра ръка да е перфе, трябва да е ясно на всички. Обаче когато продавача ти казва, че е идеална е крайно неморално и крайно грозно. В 98 % продавача знае какво и е на една кола, защото той лично се е погрижил да замаскира проблема ! Не е ли така ??

Това че Дидо продава коли дето не ги е карал не го оправдава. Когато поемаш отговорност пред някой за каквото и да е било, после трябва да си я носиш!

 

 

В случая Дидо си е крив, че е обещал карето и не го е пратил. Обаче с чиста съвест е можел да не го обещава щом проблема се е знаел при покупката !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

prelude, малко няма да се съглася с теб и гледната ти точка. Искаш да кажеш, че е нормално някой да ти каже, че нещо е перфектно, да ти вземе парите и после да излезе с номера "Ами ти какво очакваш от стара кола ? ".

Доста смешно е и непочтено! Щом някой гарантира за нещо значи ГАРАНТИРА. Щом поема отговорността за нещо, трябва да си държи на думата, а не да се оправдава и да се ослушва.

 

Представи си купуваш си каретата от някой втора ръка. Ама понеже не искаш да си даваш парите на вятъра и искаш да си вземеш здрави карета питаш продавача да ли са здрави. Той ти казва "здрави са, нямат грижи. Ще ти ги дам по тънко!". Ти доволен купуваш каретата, защото си намери читави такива на сносни пари. Получаваш ги и О чудо, каретата не стават за нищо :angry: Обаче ти по твоята логика ще си кажеш : "Е те втора ръка, а и по евтини ги взех няма нищо. Ще ги хвърля в коша и ще си търся други!" ......

 

 

Не визирам конкретната ситуация. Просто по принцип твоята логика не ми се вижда правилна. Това че търгашите изкарват колите винаги перфектни са си отговорни само и единствено те, че после някой ги ругае ! Това че хората им вярват си е друга тема, ама това не значи че не са били подведени/излъгани.

Теро,несериозно е да сравняваш цяла кола с каре.

Ще ти кажа защо.Не може да продаваш 20г кола,която я имаш от седмица и която си взел с цел продажба и да й знаеш кътните зъби.

Няма начин тая кола да е перфектна,повярвай ми.

Аз имам 20г кола,която ми струва почти 50 000лв и НЕ Е ПЕРФЕКТНА.Няма и да бъде.

Обаче като пусне Дидо въпросната кола за 2000лв,тя е перфектна наистина ако им едно тракащо каре само за правене или две петънца ръжда по веждите.

Защото е важна цената.

Ако пазарната цена средно на този модел е 5000лв,а той я дава за 2500 с тези дефекти и я е писал перфектна-то тя наистина е такава за парите си.

Защото идеята на евтината кола е да не даваш много пари и да ти върши работа,въпреки двете петна ръжда на веждата и тропащото каре,ЗА КОЕТО Е НАМАЛИЛ ЦЕНАТА ПРИ КУПУВАНЕТО НА КОЛАТА.

А пазара на АВТОЧАСТИ втора ръка е много тънка работа,защото възлите като карето което си дал за пример,могат да се инспектират на 100% само ако са на колата и се пробват.Ако дойдат от разглобена кола , дори и да го измиеш за да видиш дали има износване в каналите на съчмите,пак няма как да знаеш със сигурност така на око дали ще тропа или не.

Затова примерът ти не е правилен.

Но когато даваш цяла кола,която пали от първия или втория път всеки ден,която работи без опасни шумове,която включва скорости,на която не й буксува съединителя,на която не й тече в купето като вали и нямаш дупка в пода,която има изправни спирачки,светлини и кормилно управление и я даваш на малко пари-можеш да я наречеш ИДЕАЛНА ЗА ТИЯ ДЕТО ИСКАТ ДА МИНАТ ТЪНКО СПРЯМО СРЕДНАТА ПАЗАРНА ЦЕНА НА ТОЗИ МОДЕЛ.

Не знам какъв е бил случаят и какви са й били парите на колата,но съдейки по купувача си вадя предположения.

Отишъл е,гледал е,решил е да я вземе и отговорността си е негова.

Не искам да споменавам факта колко много обяви са с описание че колите са перфектни.

Което допълнително кара търговците дори да знаят за дребни нередности да пишат и своите коли така,просто защото трябва да привлекат купувач.

Проблемите по колата на Дидо конкретно според мен не са никак страшни и ако са само те,колата до голяма степен наистина е била перфектна за цената си.Предполагам за което.

Обаче цената е била надолу заради въпросното каре,пак заради което изкарват Дидо измамник-това правилно ли е според теб?

 

prelude не съм пускал тема за това, защото сам съм си виновен, че не разбирам и не съм видял проблемите в "перфектната" според продавача кола. Писах тук, за да имат хората едно наум, за да не се набутат. Ти ме изкара виновен, че се опитвам да предпазя хората.

Да ги предпазиш от какво?Там е проблема точно.

Хубаво е да знаеш вариантите за повредата която имаш в твоят случай,преди да прехвърлиш вината на конкретен човек.

Колко време я е карал Дидо тази кола дето си взел от него?Карал ли я е въобще?

За да установиш спечени сегменти ти трябва пробег,който варира според това колко са спекли сегментите.

Ако му е седяла за продаване и е палена един път в седмицата е нормално да пуши колата.Още повече че много зависи и с какво масло е в двигателя.

Напълно нормално е стара Хонда да пуши при палене или форсиране.Пусни анкета по въпроса за собствениците на твоя модел кола и сигурно ще се очудиш от статистиката.

Т.е. Дидо ако въобще го е забелязал това може да не му се е сторило толкова нередно.

Ти ще споделиш ли каква е колата,за колко пари ти я даде Дидо и по колко вървяха такива из нета,като кажеш и в какво състояние са били?

Защото пак казвам-всичко зависи от цената.

Продавал съм кола за 1300лв.Беше един Хюндай с много лош външен вид,но с много живот в него.Хубав салон-чудесна работна кола,за каквато я ползвах и аз.

Ами да ти кажа,омръзна ми от нещастници дето ми звънят и искат да я видят(ЗАРАДИ ЦЕНАТА ЩОТО Е МНОГО ПРИМАМЛИВА), а като я докарам ми почват с думите "МНОГО Й Е ЛОШ ВЪНШНИЯ ВИД".

Еми пич,колата е 1300 лв.Ако беше с добър външен вид щеше да е 3300 ебати.А имаше и газова дори.

Както и да е,проумейте че цената определя какво да очаквате от колата.

 

а как ти се струва цена която е платил колегата КРАТУН от 4000 ++++ дали не е примамлива а колега спечените сегменти ти трябва пробег и време да разбирам те но да закърпиш купето и да го маскираш също ти треее време нали не познавам колегата ДИДО и нищо лично към него останете си с наи добри чуства и не се караите но не защитаваите и да вземате страна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз също не познавам Дидо,но темата според теб обективно ли е поднесена?Колата на Кратун може би заслужава отделна тема.Може и нагласата ми да е в полза на Кратун тогава-важно е какви са фактите.Когато се казва истината нямам нищо против.Само така може да стане ясно кой е прав и кой е крив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да пиша коментар, ама няма смисъл да съм многословен. Мнението ми съвпада на 100% с това на колегата prelude.

Редактирано от vesso_varna

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да съм конкретен и за случая с КРАТУН. Колата е сивик купе, закупена 2008г. от мен. За времето си цената беше конкурентна. Колегата КРАТУН дойде с баща си, огледаха я , пробваха я. Получиха подарък комплект климатик в багажника. Колата имаше за смяна заден лагер ,за което им приспаднах от цената. Колата беше с платена еко такса и гражданска отговорност. Нямаше външни забележки, не пушеше, стегната колица. Аз не мога да кажа, както и никои от вас как КРАТУН я е карал 2г., за да я докара до това състояние. Никой не може да каже една кола в какъв момент ще почне да раждясва. Нищо лично към колегата. Мисля, че за кола произведена 94 година беше в добро състояние. Мисля това да ми е последното оправдание................................Старая се да съм коректен. Ако колегата КРАТУН се нуждае от нещо ще му съдействам.

Редактирано от дидо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:beer: :beer: ;) Искам да кажа на ВСИЧКИ разбрали и недоразбрали !!!!1во щях ли да пускам тема ако нещата стояха така както казва дидо ;) ;) 2ро аз съм измамения а излизам измамник :beer::blink: Сега ще съм още по подробен а които иска нека да си казва че съм излъгал !!!Във въпросния ден отидохме да гледаме колата . Изглеждаше чудесно :o нито отвън имаше косури нито отвътре ! ПРОДАВАЧА КАЗА БЕЗ УДАРИ БЕЗ РЪЖДИ САМО ДЯСНОТО И КАРЕ Е ЗА СМЯНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) направихме си едно завоиче и колата вървеше неописуемо :angry: чесно казано ме беще страх че това ще е МОЯТА кола .Решихме да свалим малко цената но тои небеше съгласен и тои спомена за карето . Спазарихме се при условие че ще прати карето след като го свали .Направихме и застраховка обаче нямаше номера ...... и тои предложи имал човек във КАТ и нали ние ще му дадем някои лев отгоре и направо ще ни сложат номера Отиваме ние там тои ни среща със една дебела лелка и тя ни каза КОСМИЧЕСКА цена !!!! отказахме се изчакахме си реда взехме си номерата и си отидохме . Да ама на първия баир след Варна и колата неще да върви..... слагам 4 няма слагам 3та и едвам едвам . Неможеше да направим нищо по въпроса и се наложи така да се прибираме .По пътя установих че под 3 000 оборота колата неможе да върви само припатква след 3 нямаше този проблем но го нямаше това вървене както първия път :( След седмица и сложих 17 и понеже са по навън от калника установих че единия калник е правен като опря 1 2 пъти и се показа кита !!!! И така заключенията !!! 1 - Излъга ме за карето!2 - Опита се да ме набута като дам някои лев на дебелата лелка от КАТ ! (добре че не му се вързах!!! )3 - Излъга ме че колата не е удряна а се оказа че предната броня по ЦЯЛАТА дължина е лепена и доволно замацана със кит които се напука естествено!!!4 - Задния десен калник е удрян и правен и отново замацан доволно със кит !!! а да и на слънце като стои колата си личи че е друг цвят ! след пастиране вече не си личи но явно и тои го е направил това само че при мен пастата започна да пада вече и се наложи ново ;) Въпреки всичко несъжалявам ни наи малко за колата съжалявам продавача как може по такъв ЖАЛЪК начин да мами за всичко което може ;) а още повече тези от вас които смятат че ще пусна тема за нещо което не е така !!!! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как може да стне ли ами моита кала седя един ден точно но слънцето и предната броня се пукна ако колата на колегата е правена по същия МОНДАРСКИ начин няма нищо чудно !!!:rolleyes::unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо направо му занеси полуоската с каретата на крака и му я дрънни в главата , ебати хората... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В спора се раждала истината. Явно и фактите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хората не харесват досадници едно каре колко пари е бе колега ,даи да ти съберем пари и да ти го купим тук в форума даже написал измамник...п.с. оплачи се на татко

...еми купи му го ти кво да му събираме пари Дидо му е обещал и толкова да си е държал на думата като не е искал да го пишат измамник :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една кака на балкона отсреща си просна кюлотите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да съм конкретен и за случая с КРАТУН. Колата е сивик купе, закупена 2008г. от мен. За времето си цената беше конкурентна. Колегата КРАТУН дойде с баща си, огледаха я , пробваха я. Получиха подарък комплект климатик в багажника. Колата имаше за смяна заден лагер ,за което им приспаднах от цената. Колата беше с платена еко такса и гражданска отговорност. Нямаше външни забележки, не пушеше, стегната колица. Аз не мога да кажа, както и никои от вас как КРАТУН я е карал 2г., за да я докара до това състояние. Никой не може да каже една кола в какъв момент ще почне да раждясва. Нищо лично към колегата. Мисля, че за кола произведена 94 година беше в добро състояние. Мисля това да ми е последното оправдание................................Старая се да съм коректен. Ако колегата КРАТУН се нуждае от нещо ще му съдействам.

ми случая с колегата H22 TURBO VTEC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо:даи ми адрес и да ти го пратя.да не ми е то в главата само прати ми адреса и да спреш да ядеш лайнапонеделник ти го пускам ..............Но както и да е Въпреки начина му на писане аз пак си дадох кординатите Познаите какво стана...... нищо Дидо, я оправдай това отношение към досадника

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо H22 TURBO VTEC съм нямал никога. БЪРКАШ МЕ С НЯКОЙ ДРУГ ДИДО. Айде сега за куцо и сакато аз да съм ви виновен. Имаме в салона H22 АВТОМАТИК, но не е турбо.

Относно личното съобщение на колелата - Аз също съм човек и може да ми писне от нахални хора. Той много добре е усвоил максимата с нахалство към прогрес.

Днес пуснах каретата на колегата. Така може да продължаваме да си бъбрим много дълго време. Можем да си се плюем до безкрай, но все пак трябва да се държим възпитано. Затова, който ме уважава-Ok, който не здраве да е.... :rolleyes::D:D

" Разни хора , разни идеали".

Ето снимки на товарителницата и на това, което му пратих. Съжелявам за лошото качество...

Надявам се колегата да остане доволен.

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

http://www.glowfoto.com/static_image/07-10...0/img5/glowfoto http://www.glowfoto.com/static_image/07-10...0/img6/glowfoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
H22 TURBO VTEC е колега , не е двигател :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да съм конкретен и за случая с КРАТУН. Колата е сивик купе, закупена 2008г. от мен. За времето си цената беше конкурентна. Колегата КРАТУН дойде с баща си, огледаха я , пробваха я. Получиха подарък комплект климатик в багажника. Колата имаше за смяна заден лагер ,за което им приспаднах от цената. Колата беше с платена еко такса и гражданска отговорност. Нямаше външни забележки, не пушеше, стегната колица. Аз не мога да кажа, както и никои от вас как КРАТУН я е карал 2г., за да я докара до това състояние. Никой не може да каже една кола в какъв момент ще почне да раждясва. Нищо лично към колегата. Мисля, че за кола произведена 94 година беше в добро състояние. Мисля това да ми е последното оправдание................................Старая се да съм коректен. Ако колегата КРАТУН се нуждае от нещо ще му съдействам.

ми случая с колегата H22 TURBO VTEC
случая с колегата H22 TURBO VTEC касаеше друг ДИДО от Варна,за което се ИЗВИНЯВАМ,че намесих този колега ДИДО и съжалявам,че уроних престижа на колегата,моля да ме извиниш ДИДО,съжалявам и ти се извинявам публично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иване .. не си първия , няма и да си последния оплакващ се във форума ! Периодично някой се оплаква от търговците ! Преди ревяха от Драго , после беше от Стамен ! Последния си купи NSX , да е жив и здрав ! Не разбрахте ли , че лошата реклама е най-добрата ! Ше му накривиш на цървула на Дидо ! Не е тва начина , да пляснеш личното съобщение ... то затова е лично ! Сега ше се изакат още 20-30 човека , накрая ше и бият катинара на темата и живота ше си продължи , а Дидо ше е по известен от преди ! :D Егоцентричния колега .... нямам никакво намерение да ти обеснявам моето си мнение , точно затова са форумите ... да си кажеш свободно мислите/дакото те делнат/ !! Има 2 вида хора в тоя живот .... манипулатори и манупулирани !! Нормално е да попадаш и в двата аспекта !Поздрави и дано темата ти върне така дълго чаканото каре ! :rolleyes: Ааа и без лоши чувства ... не се стягайте мноо !

Така е прав си Колега!Но не бива да се злоупотребява с доверието на хората,все пак момчето си е платило ,а не е някакъв измекяр.И явно е скромно момче и е изчакало цяла една година!Някой други пък хора ако попаднат на такива манипулатори и те не бъдат коректни биха могли да пострадат много сериозно!За съжаление в такива случаи единственото решение е КЮТЕК и то доста сериозен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах колега дидо без лоши чубства но ти се си обещавал и се неставало нищо нека колегата иван црх като ги получи да пише....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Относно личното съобщение на колелата - Аз също съм човек и може да ми писне от нахални хора. Той много добре е усвоил максимата с нахалство към прогрес ...

Ти май нищо не си разбрал ... Човекът ти е клиент - много досадно, да изпълняваш поети към клиентите си ангажименти а ?!? (разбирам, че не виждаш смисъл, след като вече си взел парите :worthy: )Не мога да повярвам, че човек с твоята нагласа е "търговец" и успява да си извади хляба с тази си дейност.Винаги съм си мислил, че в условията на пазарна икономика, тези неща се регулират и подобни "търговци" заминават в канала, за сметка на тези, които предлагат добри продукти и знаят как да се държат с клиентите си ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление в такива случаи единственото решение е КЮТЕК и то доста сериозен!

...хехе ти пък за едно каре,чак до бой,че и сериозен.Човека при пазаренето е изкундил продавача за едно каре и си го търси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич нещо конкретно ли искаше да кажеш или просто нямаш друга работа?Гледам намесил си моята личност,слушам те!

 

пп.Не се казвам ДИДО,както си подчертал с големи букви!!!

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление в такива случаи единственото решение е КЮТЕК и то доста сериозен!

...хехе ти пък за едно каре,чак до бой,че и сериозен.Човека при пазаренето е изкундил продавача за едно каре и си го търси.
да бяхте прочели какво съм написал не СЪМ изнудил никои така се договорихме !!!!!! :lol::D :D ;) И ДА ДНЕС ГО ПОЛУЧИХ :cool: :cool: :cool::o САМО ТРЯБВА ДА НАМЕРЯ ВРЕМЕ ГА ГО СЛОЖА И ДА ГО НЯМА ТРАКАНЕТО ВЕЧЕ :wub: :wub: чесно казано невярвах че ще си го получа но благодарение на форума това стана :) да видим само дали и то няма да трака че незнам тогава ще се откажа наистина :lol: :lol: :lol: за в бъдеще нека всеки които има да взема нещо да пише тук и дал господ и тои си получил обещаното :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така...... Драги зрители латиноамериканския сериал приключи. :D:lol::D Ако нещо трака, ще пратим друго, но на колата, която беше не тракаше............ Честито на колегата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за подобни деяния закона не предвижда ли някаква давност? :lol::D:D В крайна сметка форума си свърши работата...! Има публичност и съответно защитници и на двете страни и най-важното - карето е изпратено!Аз съм ЗА подобни теми и приветствам и двамата колеги, защото изказаха своите мнения. Така се ражда истината!Нека запазим достойнството и на двамата и да спрем с епитетите. Те вече са си извадили поука от самата случка и от нейното раздухване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз си мисля че тия неща си се уреждат между двете страни?Лично?Не разбирам тия всичките писанки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Дано при теб само това да е проблема с колата ти :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хепиенд с малко закъснение от има нема годинка.важно е да си вземем поука всички,нали така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз си мисля че тия неща си се уреждат между двете страни?Лично?Не разбирам тия всичките писанки.

Няма и да разбереш, докато не прочетеш цялата тема.. :rolleyes: Човека е пробвал цяла година на "лично", ама така си е останал неуреден ..За това е пуснал темата и накрая нещата се уредиха, което е добре .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тая тема вече няма ли да я затворят или ще трябва да видим сега дали трака карето което са пратили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тая тема вече няма ли да я затворят или ще трябва да видим сега дали трака карето което са пратили.

е па като ти пречи не я чети :rolleyes::cool::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тая тема вече няма ли да я затворят или ще трябва да видим сега дали трака карето което са пратили.

е па като ти пречи не я чети :lol: :lol: :lol:
е па, взе си каренцето и сега вирна ушлетата а, на по горните постове щеше да се рзплачеш едва ли не.... аз измемения, жертвата на соцялизма и какво ли не, а сега Е ПА...... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде свалихте гащите и взехте да пръскате по стените :lol: :lol: :lol: Няма угодия тоя народ бе :D Нищо лично към никой, просто не се сдържах :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам какво толкова ви дразни ? че пуснах темата или че си получих карето :lol: от както е пусната темата все се намират някакви си хорица които да пишат само за да се заяждат като не ви кефи непишете тука .!!! ЩЕ ПОМОЛЯ НЯКОИ МОДЕРАТОР ДА И СЛАГА КАТИНАРА ЗАЩОТО МИ ПИСНА ДА ЧЕТА ГЛУПОСТИ ОТ РОДА НА dickies Posted Today, 09:22 AM А тая тема вече няма ли да я затворят или ще трябва да видим сега дали трака карето което са пратили.KICK Posted Today, 12:58 PM Цитат(Ivan_crx_ @ Sep 9 2010, 12:35 PM) Цитат(dickies @ Sep 9 2010, 09:22 AM) А тая тема вече няма ли да я затворят или ще трябва да видим сега дали трака карето което са пратили.е па като ти пречи не я чети е па, взе си каренцето и сега вирна ушлетата а, на по горните постове щеше да се рзплачеш едва ли не.... аз измемения, жертвата на соцялизма и какво ли не, а сега Е ПА...... И ОЩЕ МНОГО ДРУГИ КОИТО МИ КАЗАХА ЧЕ СЪМ СИ ГО БИЛ ИЗПРОСИЛ ЧЕ СЪМ СЕ БИЛ НАДУЛ ВЕЧЕ СЛЕД КАТО СЪМ ГО ПОЛУЧИЛ И ТАКА НАТАТЪК !!!!!ТЕМАТА НЕ БЕШЕ ПУСНАТА ДА СЕ ТРУПАТ СТРАНИЦИ ИЛИ ДА СЛУШАМ УПРЕЦИТЕ НА НЯКОИ !!!АКО СЪМ ЗАСЕГНАЛ НЯКОИ С КОМЕНТАРИТЕ СИ МОЛЯ ДА БЪДА ИЗВИНЕН :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...