Jump to content
AuruMoon

Разочарован съм от една колежка.

Recommended Posts

Привет, колеги.Искам да споделя какво ми се случи днес. Карам днес из нашата столица в посока от Цариградско шосе към метростанция Младост 1 и една колежка с черен джиБ CR-V, грам не ме зачете на пътното платно. Имах чуството, че точно е случеят с черен джиБ е с предимство. Както и да е продължихме да се движим и тя беше пред мен като се наби преди това. След това се престрох в дясната ленда, но понеже в ляво имаше автомобил с ляв завой, тя остана прецакана и отново се опита да мине пред мен. Този път не се поместих и тя след ревностен знак с пръстче и насвирване с клаксон, дигна телефона и очевидно ми продиктува номера на някого. Та питам аз в каква държава живеем и какви глупости може да съм си натресъл на главата при положение, че просто си карах по правилата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Са ше дойдат качулатите у вас и ше ти дадът уорн за една седмица :) Кофти случка ама такива са ежедневие .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мое 'а ти е викнала гейши ... момче, тва е в общи дискусии защото има думата хонда вътре ли ? :)една такава я настигнах и и отрязах пътя за бягство като паркира и викам "ся кво ма?" и тя се заключи вътре и почна да плаче тихо ( след като ме беше заплашвала с разни работи :) ... неа са плашиш копиуе !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един съвет,колега-премести си го в другия крачол

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оооо братле продавай колата, продавай апартамента, смени си самоличността, прави си пластична операция и излизай час по-скоро зад граница, че ще те намерят и тогава ще стане мноооого лошо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахахаха стига сте се бъзикали с момчето.Бате ти откъде знаеш ,че тя е звъннала може нея да са я търсили .......Къде си мА пАрцааааллл ? :) Карай и си свиркай :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lookcho Posted Today, 07:16 PM мое 'а ти е викнала гейши ... момче, тва е в общи дискусии защото има думата хонда вътре ли ? една такава я настигнах и и отрязах пътя за бягство като паркира и викам "ся кво ма?" и тя се заключи вътре и почна да плаче тихо ( след като ме беше заплашвала с разни работи ... неа са плашиш копиуе !Това е трябвало да направиш ! :):P:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яка тема......ако не си забелязал до сега това е ежедневие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си ли свикнал да живееш в България ? Такива неща да не ти правят впечетление .. на ден по 20 пъти ми се случва някоя женка (и не само) да ми се кара ,защото незнае какво трябва да прави или какво е направили и си мисли ,че аз съм и виновен... Теглиш една българска на ум и си продължаваш по пътя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма се пуашиш. Тая ако за всеки, който не й се отмести от пътя звъни на "нейните мутри" ония трябва по цял ден само с тва да се занимават. Ми ти представяш ли си да кара върху трамвайните линии и да чака трамвая да й направи път. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая колежка фенка ли беше или .... ?Щото фенките на Хонда си ги уважаваме и им даваме път каквото и да правят :) , но на колежките шофьорки... също като на работата ги изрусяваме на място и ..... :) ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се покриеш за известно време и да сложиш хондьо на охраняем паркинг за около месец да се успокоят нещата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше на около 40-50 години. Имаше готини джанти хонделата. Ама много се разочаровах, аз не съм най-примерния шофьор ама тази си беше принципа черен джиБ е с предимство. Често минавам по тази улица и знам, че ако има един с ляв завой , там е на изчакване и всички зад него чакат и за това си минах в дясно. Просто тя не можа да приеме факта, че не и отстъпих място и получих един среден пръст. Просто съм потресен. Тя поне да беше хубава....В момента съм в София, а по адресна съм в едно село на 30 км от столицата, ако успее да ме намери там.

Редактирано от AuruMoon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М дааа ... темата на темите и то в общи ... накъде отива нашия мил форум ... амин ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А номера и ?Ти също можеш да го публикуваш .... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък представи си, че не тя е звъняла, а някой е звънял на нея? М?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък представи си, че не тя е звъняла, а някой е звънял на нея? М?

Амииии не вярвам, та кой да и е звъннал па на нея ?:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондаджийка мутрафонка, а? :D Слагай го бързо в другия крачол, че работата е на зор :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за сбърканото място. Нека е в тази част на форума. Ако толкова държите и не е в разрез с правилата ще и кажа номера. А съм сигурен, защото се надигаше да го види, а и се справям някак си да позная по усните на някого какво говори, особено ако са номерът на автомобилът ми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах,повечето шопи се опитват да карат така и в Пловдив ма не става.явно там си ги прават най-редовно маймунджолъците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М дааа ... темата на темите и то в общи ... накъде отива нашия мил форум ... амин ! :P

Не тъ разбират майСипи си един Жамесон . :D Темата е куул ама малко по като за оффтопик ;)П.С.До мене днеска в задръстването на университета пък имаше една страшна мома в един новичък Акорд комби, светна мистофара та нямаше време да завържем лаф :P .. то и аз малко срамежлиф си падам ;)пак е с Хонда , нали :dry: Редактирано от mаrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма работа :D Седнала Тодора на третия етаж с волан в ръка, сигурна, че всички с нея ще се съобразяват. Поредната де, то се напълни с много такива Тодорки в последно време. Жените не стоят със скръстени ръце. Няма само мъжете да си гъделичкат егото, като успеят да се излъжат, че са с неземен приоритет, след като са изръсили много повече средства за возене на телесата си, и прикрепения към тях рядко работещ мозък. Пък във вечната борба между половете ... то сегашните дами шофьори изобщо не отстъпват по простащина. А в колкото по-скъпи возила се движат, толкова по-невъзпитани са!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това пък за половете въобще да не говорим. Каква нежна половина на човечеството. Вече не трябва да ги пазим, а от тях да се пазим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти луд ли си, ше седна да мисля кой кфо ми е записвал и кфо не! Имам два побоя над таксиметрови шофьори и то след точно такива юрканици от техна страна ама в други ситуации, да не те вълнува кой кфо записва и на кой кфо диктува! Аз ако бях на тебе и видя к***ето да ми свири така, щех като я видя да се опиня да настъпа спирачка (както съм пред нея), после пак и пак, да и позамерише малко на седалката зад волана... Няма някой друг, да ти диктува живота на тебе ебати!Поздрави!

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и се справям някак си да позная по усните на някого какво говори, особено ако са номерът на автомобилът ми.

Добре де, ама не разбрах - тя докато е гледала номера ти и го е диктувала по телефона - била е зад теб и ти всичко това си гледал в огледалото за обратно виждане - така ли или аз нещо не разбрах ? Защото ако е така - ти как си сигурен, че точно номера ти е продуктувала, нали знаеш, че в огледало всичко се вижда наобратно - примерно САМСУНГ (марката) се чете като ГНУСМАС, неслучайно и на линейките "АМБУЛАНСЕ" го пишат наобратно, та да може в огледалото да го четеш правилно, така и твоя номер ако е примерно СА 2402 НА, по устините на жената ако си я гледал в огледалото, казаното (по-точно, прочетеното по устните и) от нея би трябвало да изглежда като АН 2042 АС, което може да се диктува като: "АН (на маймуница написано, на кирлица си е "АХ" - АХ-кане демек, въздишане) този около 20 годишен сладък момък с тази сладка хондичка, ако ми падне на мен 42 годишната загоряла кака Дора, така ще го схрускам АС (т.е. "АЗ") че свят ще му се завие на тоз сладур". Я си представи, че е била нимфоманка и в тоя момент е говорила по телефона с някоя друга своя развратна приятелка нимфоманка, просто е споделяла на какво парче е попаднала (за теб говоря), а средния пръст просто един вид да е показала, че иска да види твоя такъв, ама не пръст, а... сещаш се :D

 

Струва ти се нереално и извратено, продиктувано от моя болен и извратен мозък, така ли ? А от къде знаеш, че не е било така или от къде знаеш, че е почнала да се обажда на "мутрите" да те издирват ? Кви мутри бе брачед, 2010-а година сме, отдавна отминаха тия смутни години на селска гъзария, сикаджио-висаджииски историики, плюс тва с хонда СR-V на стойност около 6 000лв... думи нямам, страшна мутреса ще е била тая.

 

Мисълта ми е пич, че много се впрягаш и затормозяваш, а тая стрина отдавна е забравила за теб и т.н., човешката психика и фантазия работи в насока в която ти си я напътвстваш (ако очакваш проблемация и бой - само затова ще мислиш и ще ти се струва че света само войни и бой води), ако мислиш за чукане - само това ще виждаш нявсякъде и т.н. Ако мислиш за извънземни - само такива ще ти се привиждат. Така че, не се впрягай толкова. Отделно, не всеки който кара Хонда го интересуват фенство, форум, стикери, срещи, приятелства и т.н., а просто шофьор на един къв си автомобил, това е. Не търси под вола теле.

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази теория за обратния номер интересно да ми я докажеш научно... Човек няма как да чете наобратно тя си отваря устата буква по буква или цифра, а не ми го изкарва на нейното чело, нали се сещаш, няма как да го видя в обратна последователност, нито пък тя. А CR-V на мен си ми хареса, но едвали е било от 6к. А ако ще да е единствената жена не света, тази не би я огряло.П.С. надявам се се бъзикаш за това с обратното четене, ако ли не МНОГО си извратен :Dп.с. 2 СО 5632 АН. Можеш да ми го тълкуваш, както искаш :D

Редактирано от AuruMoon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи си застраховка живот. :D Стига го изживява това нещо бе човек, ще ти изкочат херпеси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че предишния ми пост първата половина от него бе чист бъзик, бе прсото шеговит пример, как ако фантазията на човек работи, може да си мисли каквото му изнася, човек е подвластен на страховете си. Така както ти, си мислиш, че тая кака е почнала да звъни на момчетата с дебелите вратове да почнат да те издирват, реалността може да е била коренно различна, това се опитах да ти илюстрирам в предишния си пост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече ми е само забавно. Интересно ми е, ако тази хонда се окаже на някого от форума :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, споко пич, мен са ме целили охрани с бутилки от минерална вода, защото разделих С класата(шефа) от Ленд Крузера(охраната) като не го пуснах тоя с джипа да ме мине на канала.. Така че няма кво да стане :D А тия идиоти в София само като ги видя как се движат и ми е ясно кой каква неадекватност ще направи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To това е основния проблем, повечето хора не си знаят мястото и нямат реална преценка на пътната обстановка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно! За 2 години каране всеки ден между 30 - 100 км в София научих много неща, от които основото е, че като караш трябва да МИСЛИШ!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<--Черен джиБ е с предимство.Имам си и стикер,тъй че да знаете да давате предимство. :D :D По Цариградското на ден какво ли не се случва......Все пак и аз минавам оттам.Една мадама с Поло щеше да се блъсне в една Вектра,защото светкавично реши да ми отстъпи място от вече 2 минути свиркане,защото гибичи само в най-лявата лента. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се струва да е била колежка от форума аз познавам няколко и са доста печени :D споко тия п**ки в повечето време се правят, че говорят по телефона за респект, или говорят за некви тъпни чудя им се как не им се сварява мозъка от мобилтите, в случая може да се е оплакала на някоя приятелка или възлюбения просто така да си излеле напражението не ми се вярва да нещо сериозно :D

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление го има в всеки град подобният проблем с жените... и не е само сред хондите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен пък днес един черен джиБ ме изчака да си мина кат пич, щото си бях с предимство!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти случка наистина ама си го премести в другия крачол както са казали колегите и си гледай живота. :Dпс: и мен днес ме изчака една G класа което доста ме учуди даже зех ножа и зарязах едно резало на таблото че ме е пуснал черен джиБ :D:);) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите на пътя са малко. Повечето са врагове - самостоятелни бойни единици. Без значение от марка и възраст. Не бързай да се разочароваш. Още толкова неща ще видиш в тоя живот, че келешлъците и заканите по пътя ще ти се сторят капка в морето. Светка, бибитка, псува.. Пропусни. Пожелай му с усмивка лек ден и продължи по своя път. По-рано и аз много се палих по разни такива индивиди. Реших, че не си струва късането на нервите. И без това няма кой да те разбере.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...