Jump to content
rothmans101

тест за интелигентност

Recommended Posts

нека всеки сподели колко е изкарвал на подобни тестове,и дали може да се вярва,аз правих два теста на първия ми показа 126 на втория 132

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне някакви линкове да беше постнал :)

окей

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на 240 на колелата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IQ = 14585-115 - Среден116-125 - Повече от среден126-135 - Надарен, на границата на гениалността136-145 - Изключително надарен, явявате се гений за повечето хора146-165 - Гений166-180 - Изключителен гений181-199 - Повече от генийНад 200 - Отвъд границите на измеримата гениалностНе претендирам за пълна точност. Едва ли с този 'бърз' IQ тест сме успели да определим точно колко заложби имате, но ако правите този тест за пръв път и сте дали точната си възраст можете да бъдете сигурен, че написаното по горе с червен шрифт се отнася с пълна сила за Вас. този е последния който реших,адреса е www.iq-test.hit.bg/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя тест да не е бъгав нещо ? И аз изкарах 145 броя !!! Преди бях решавал подобен и пак точките отговаряха "Изключително надарен, явявате се гений за повечето хора". Даже беше дословно ама теста не беше този. Втория път изкарах 151 ама то не се брой втория, просто исках да видя като знам въпросите колко ще смъкна !!!

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

135 за 10 мин. и и 30 сек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Q = 144...136-145 - Изключително надарен, явявате се гений за повечето хораАз не вярвам това да е вярно !!!П.П времето беше 10 мин и 20 и няколко секунди !!!

Редактирано от vi4o0o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

126-135 - Надарен, на границата на гениалносттаОбаче това зелено ми е** ******* !!! Не виждам какво пиша сега !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче това зелено ми е** ******* !!! Не виждам какво пиша сега !!!

Значи не съм само аз така. Бях почнал да се притеснявам :D:P Направо ослепях :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пффф какво приказваш...Пичове ако утре сте на улицата и видите колата от аватара да се движи - ПЛЮЙТЕ СИ НА ПЕТИТЕ! За ваше добро е. Ще отида на очен преглед и ще се оплача че страдам от IQ !!! Зер малко ми бяха ксеноните насреща тази вечер... Иначе е готино тестчето. Май е достоверно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя форум бая гении е събрал начи !!!Мене ми показа 141 за 8 минути и нещо, два въпроса ги налучках

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IQ = 165 как стана !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IQ = 165 как стана !!!

Ето го най-хитрия за сега !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

146 за 11 мин и 52 сек. Яд ме е, щото бързах и единия въпрос го знаех че е грешен, пък го цъкнах, че е верен !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само умници сте се събрали тука..... чак се депресирам малко. Как може да няма резултат с минус!?!?? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

130 IQ за 8 мин. и 43 сек. надарен...почти гениален !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз стигнах до 26 въпрос и избягах, е бати зеленото всичко ми е размазано !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя тест няма нищо общо с тест за интелигентност, и е правен от някой смешко !!! ..боза !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

172 IQ за 18 секунди ;) Ама няма нищо общо с истински тест за интелигентност =d Ако някой иска мога да му дам да се пробва с прогресивните матрици на Рейвън ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

172 IQ за 18 секунди ;) Ама няма нищо общо с истински тест за интелигентност =d Ако някой иска мога да му дам да се пробва с прогресивните матрици на Рейвън ;)

Не мисля че този тест е зле все пак дава представа за интелекта до известна степен,съгласен съм че има и по обширни тестове но и този нее зле.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

145 IQ за 13мин и 26сек (bow) ;) обаче бавничко;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре аз защо не виждам линкове ????

Редактирано от ianiovski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

120 за 10:10мин.Малко по умен от средно статистически американец и много глупав за Българин. :D:plane::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам в тестовете за интелигентност. Особено пък в нещо подобно, което прилича на вестникарски тест с два отговора - верно и грешно.Да бъдеш интелигентен е нещо твърде различно от това, да бъдеш умен. Както може да бъдеш умен, но да си скаран с интелигентността. По-скоро интелигентността в повечето случаи е производна на това, да бъдеш умен. С думи прости - ако си умен, голяма е вероятността да бъдеш интелигентнен, но не и обратното. Допускам и вероятността да си природно интелигентен без да си умен, но то по-скоро е някакво рядко явление..148 точки имам на този тест, който всички дружно преминаха, но нищо гениално не виждам в себе си. Но пък както виждам всички са се забавлявали.. Какви гении всъщност са :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

161, доста тъп тест, а това зеленото е ужасно!Все пак не забравяйте, че интелигентността не е нищо повече от това което измерват тестовете за интелигентност :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко офф - един френд наскоро ми прати този тест за деменция. Не е точно за интелигентност, но изисква бързо мислене, а и е забавен и отнема 2 мин. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше яко, оплесках ги всичките без бонуса ;) ;) :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички онлайн тестове не струват.Отидете в "Менса",мисля че правят тест всяка последна събота от месеца,струва 10 лева и вижте колко ще искарате!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше яко, оплесках ги всичките без бонуса ;):P;):P

Аз успях и него да омажа ;) ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко офф - един френд наскоро ми прати този тест за деменция. Не е точно за интелигентност, но изисква бързо мислене, а и е забавен и отнема 2 мин. :P

Доста елементарно, просто не трябва да се отговаря веднага. В смисъл трябва да се замислиш за секунда. Като объркаш първия (като мен) и на другите почваш да гледаш да не се метнеш пак ;) Тея тестове са показателни и то в голяма степен. Нямам предвид, че като си изкарал точки за гении си гении. Просто при този малко са изхвърлени съответните "титли" на различните точки. Обаче сам съм виждал на подобен тест колко изкарва не интелигентен човек(разбирайте сравнително глупав) - към 100 точки беше. Въпросите са си точно за интелигентност. Да се отговаря на тях не трябва да знаеш квантова физика, а просто малко да ти сече акъла. Само въпроса за IRC малко не е за там, защото баба ми ще седи и ще се чуди какво е това :P Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам в тестовете за интелигентност. Особено пък в нещо подобно, което прилича на вестникарски тест с два отговора - верно и грешно.Да бъдеш интелигентен е нещо твърде различно от това, да бъдеш умен. Както може да бъдеш умен, но да си скаран с интелигентността. По-скоро интелигентността в повечето случаи е производна на това, да бъдеш умен. С думи прости - ако си умен, голяма е вероятността да бъдеш интелигентнен, но не и обратното. Допускам и вероятността да си природно интелигентен без да си умен, но то по-скоро е някакво рядко явление..

Първо обаче е добре да се разбере за какъв тип интелигентност говорим, защото има няколко вида - интелигентността в най-общ смисъл обединява когнитивни, рационални, творчески възможности и най-вече отразява възможностите на паметта, мисленето и до известна степен вниманието като когнитивни процеси. Всъщност дори тази "мислена" интелигентност се разделя на различни видове - някои хора се справят много по-лесно с лингвистични задачи, други с математически, трети с визуални и пространствени. Тестовете за интелигентност се правят така, че да успеят да засегнат до известна степен всеки подвид и да поставят възможностите на дадена личност в/у скала. С един единствен тест не се мери IQ, нужни са няколко през определен период от време при определени условия. Отделно интелигентността започва все повече да се дели и на емоционална и социална, която няма много общо с другия вид интелигентност и се мери със съвсем други тестове. Ако някой иска ето един по-интересен тест.И един любопитен факт ;) Аз лично съм правил теста на 6 годишно хлапе, скалата го хваща чак при 12 годишните и то е на върха ... тфа хлапе просто ни скри топката на 6 години чете, пише, смята и разбра смисълa на двоичната бройна система за около 10 минути.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой приятел който е инжинер на този тест едвам покри минимума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...