Jump to content
pgh

Обсъждане на обява в мобиле

Recommended Posts

С жената обмисляме да продадем нейната мазда 323P и да я присединя към гилдията на HONDAгледам разни обяви и очите ни се спряха на това :http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=detailsнай-вече заради цената, климатика, големия багажник и това че поне на снимките изглежда запазенаМоля за впечатления ако някой кара такава и ако има нещо специфично което трябва да гледам, ако решим да отидем да я видим на място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не потърсите някой японски седан 6-та?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мнение за Civic (англичанка)Обява за англичанка, Малко помощХонда Сивик 6г. 1.4 90к.с., Кандидат ХондистПокупка на Сивик- Англичанка, уникално запазенаАнгличанка Тийм Хонда, Да се обединим всички с Англичанки...Общо взето, ако ти се търси, не е като да няма. !!! Имаше и някаква тема английски срещу японски, но явно е взела веправилен обрат и са я скрили, че нещо не я намирам. Но някой с англичанка може да я знае и да пусне една връзка натам, ако все още я има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Що бе кво и е на англишманката? :P Цената е отноително добра на вид,само цента ми се струва малко солена... Ако се разтърсиш може и по-тънко да изпадне.Като кола не е лоша-евтини консумативи,здрава с добър разход.Не е от най-бързите на пътя,но пък до където си тръгнал ще те закара.Са някой ще ти каже-1.4 е слаб,вземи 1.6 125к.с. и си ти или пък 1.8 163к.с.,но да ти кажа с това 1,4 и тия 20тина лв годишен данък на магистралата с 130-150 на клима мойта,която не е комби е от преди фейса ми даде 6.5 бенз с 4 човека от Бургас до Перник ;)п.п.Поразгледай зза кола от бг,не се разбиват толкова бързо,а и спестяваш едни 300 кинта екотакса и ако е с всичко платено можеи с още ок 200 кинта да си напред :P Ние с приятелката така купихме скоро за нея един хеч 5ген без клима за 1300 кинта с всичко платено+газова !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На много ранен етап в търсенето сме - не сме се спрели на нищо конкретно така че приемам и предложения за други модели, години и цени, но плс посочвайте някакви примерни оферти/обяви 10х предварително Изискванията горе долу са следните:- никакъв тунинг- 4 врати- двигател макс до 1.8- клима- макс до 5-6000 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На много ранен етап в търсенето сме - не сме се спрели на нищо конкретно така че приемам и предложения за други модели, години и цени, но плс посочвайте някакви примерни оферти/обяви 10х предварително Изискванията горе долу са следните:- никакъв тунинг- 4 врати- двигател макс до 1.8- клима- макс до 5-6000 лв

Ето ти фейслифтов Американски седан,изглежда много добре,на номера е,може да се смъкне от цената предполагам.http://www.cars.bg/u63009 Редактирано от wink

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А към изискванията да питам за нея ли е или за тебе колата и къде ще се кара. Мислиш ли да слагаш от онова гадното как му викаха........газ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=detailsЕто нещо добро.Има още бая.Единственото по-добро от англишмакна и седан е акорд :P Тая е регистрирана и е платено све.. 80кина в кат и 1000 за ГИ и си в живота !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ей тая ми грабна окото http://www.car24.bg/pcgi/car.cgi?act=3&amp...to=Honda_Accord2 седмици не бях гледал коли и сега ебати колко много има. Отностно предложението на нецентрования мога да кажа, че имам такъв и много ми харесва, а конкретния изглежда запазен и може и да е на реални километри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая обява е поне от декември. Иначе количката не е зле, кофти е, че е малко тясна и шумна, а и губи много мощност с климата. Но пък се управлява много лесно, икономична е и е много подходяща за жена. Разгледай първо из форума какви предлагат - мернах из първите обяви един хеч за 4000, който изглеждаше супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ей тая ми грабна окото http://www.car24.bg/pcgi/car.cgi?act=3&amp...to=Honda_Accord

Тоя акорд и на мен ми хареса - записвам го евентуално да го видим само ме притеснява че ще дойде по-дълъг и от моя сивик ... дали ще и е комфортно на жената .. но без да се пробва не може да се разбереНо щом на комби и на джип също е навита начи няма да имаме грижи За който попита: Колата ще се кара на 99% градско в Софията, ще си я кара жената, газ- малко вероятно - не съм привърженик, но не се знае !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз питах и то точно заради тфа. Моя акорд е като този дето нецентрования го предложи и е доста по-труден за паркиране отколкото сивика.Като цяло акорда е в пъти по-добре от сивик, но е по-голям(труден за паркиране), харчи повече и е много по-комфортен(което най вече се усеща на дълаг път).А щом женаа ти ще я кара и то в София по-добре е един Сивик 6г японец, ама е трудно да се намери читав с 4 врати, което те води на богатия избор от англичанки. Аз от моята бях доволен беше 1.5 втек-е и градско ми гореше към 7. Невярвам жена ти да кара като мен така че на нея сигурно 6 ще и гори, което обезмисля да газифицирането, все пак газта е за готвене и топлене. Но на квото и да се спреш щом е Хонда ще е добре.И един съвет - найстина търси регистрирана, ако може и гледай да е от София, щото ако някоя от Варна си мислиш че е по-добра и се набуташ с 200лв за път, после и за пререгистрация, по-добре с тия пари да си оправиш косурите на някоя софииска кола. И прегледай обявите във форума, тук там има нещо интересно. Верно, че цените са малко !!! , но може би има защо.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На газ се кара най-добре. Аз например докато карам имам един котлон под седалката и си пържа яйца на него. Зимата само слагам един накрайник за отопление на газова и си се топля идеално. Абе идеална е за всичко газта !!! А тия фантастични разходи на 6 литра бензин на 100 км софииско са непосилни за някои дизелови агрегати, камо ли за бензин. Все пак има друга тема за обсъждане на това, но просто ми се видя прекалено голям филма за да замълча. Иначе по темата - Мисля че добре сте се насочили към англичанката. Напълно отговаря на критериите цена, брой врати, големина, данъци и граждански, екстри, разход.. От тук нататък остава да намерите читав екземпляр, но напоследък има бая избор, така че... Успех :P Акорда също е вариянт, но моето мнение е че излиза доста по-скъп, пък и за жена няма да е удобно такъв голям параход.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят съвет е да се насочите към японски седан 6 ген, вярно рядко се намират, но нали знаете приказката- който търси...Наскоро 1 колежка си купи точно такъв 1,4 90 кс с всички възможни екстри - еърбеци, климатик, подгряване на седалки и тн. за 4000.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

градско ми гореше към 7. Невярвам жена ти да кара като мен така че на нея сигурно 6 ще и гори

Ей такива изказвания просто са за "бисерите". 6 на 100 чисто градско в София може и да гори....ДА, ама масло, не и бензин ! То бива човек да хвали това което си има или е имал, ама хора - спрете се малко. Такъв разход на такава кола не дават и по каталог когато е била чисто нова.По темата: човека може да погледне и Сивик 7-а ген. Хечбек 5 врати (минивано-подобния със скор. лост на таблото) - вече с повече търсене не е невъзможно да се намери такава кола до около 6000лв. Някои ще кажат че е урудливо грозна, не е хонда, в англия е правена... аз казвам пък, че е много широка, по-обезшумена и по-меко возеща от по-старите модели и най-важното - по-новото си е по-ново, стига с тия бангии по на 15 - 20 години. Колата е за жена и е нужна за придвижване от точка А до точка Б, едва ли ще държи на светофара ръката отгоре на волана, ще гледа мръсно наляво на дясно и ще е надула до дупка "Акт а фуул" на Лудакрис, така че... А, Сивик 6-а седан - да, хубав избор, но не и за 7500 (както някой беше дал обява за такъв на такава цена), просто тази цена е нереална за този модел вече морално остарял.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом ще е за града гледаи да е по дребна кола, нема ти тряя ни акорда ни тоя сивик да се чудиш къде да го спреш. Знаиш къв кеф е като си на редица и пред тебе 3 коли се мъчат да се напъхат в едно тясно място, и идва твоя ред и понеже си 50 санта по малък влизаш без дерт !!! Не виждам щом ще се кара предимно градко що се мяташ на Сивик комби и заглеждаш акорди, по добре гледаите са двувратка сивик хем са готини хем са малки :P Па и са японски , нема да те плюят у форума и да те сочат с пръст :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де защо не се напънете малко и вземете на жената един Jazz?Градска кола, 4 врати, малък разход, малък данък, и произведена след 2002-ра. Това например според мен е екстра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де защо не се напънете малко и вземете на жената един Jazz?Градска кола, 4 врати, малък разход, малък данък, и произведена след 2002-ра. Това например според мен е екстра.

Да, тясна е и лесно се паркира, но е дълга и има голям багажник, 5 на 100 разход извънградско, не повече от 8 на 100 градско, но точно тази на линка горе е с двигател 1.2, по-добре да се намери с двигател 1.4, 83 к.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно питане към pgh : каква е тази 323 дето продавате? Дай малко инфо,моля.

Редактирано от Jorjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...добре де кво и има на англичанката комби,че го разубеждавате ще си носят багаж в нея може и някой по голям товар практично е да имаш едно комби като втора кола :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, първоначално имах Хонда Сивик 1,4 6г. хеч. Продадох я, защото имах желание за седан. После аз също се чудех какво ще е най-добре да се купи - от Сивик да мина на Акорд или нещо друго. И тогава се спрях на Хонда Сивик Седан Японка 1999 /след фейслифта/. Жесток автомобил - а и разбира се на сносни пари: само за 4200 лв. Вярно е, че трудно се намират такива, но ти пожелавам да си намериш. Ако пък попаднеш на 1,6 мотор - недей се чуди изобщо. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...