Jump to content
H22_turbo_Vtec

Обява за англичанка

Recommended Posts

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=detailsтова е колата.Имам намерение да я купувам, но като знам какви мошенници има в автокъщите си представям как отивам и му тегля майната на тоя защото ме излагал за нещо.Моля ако има някой, който жовее на близо да я погледне бегло става ли за кола.И ако да, хонда обществото става +един фен. :D .Какво да гледа по колата?как работи моторадали пуши през аспуха или дими през щеката.климатика дали работиСкоростната кутия дали вклучва нормално.Хидравликата абе всичко, което се сетите и може да се провери на място без да се ходи по сервизи.После ще почерпя отзовалия се. :o Мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега аз мога да и хвърля едно око утре сутринта .Пиши само някакъв твой телефон.

Редактирано от ANDRESHKO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се загледах по нея!Търся си кола и съм се спрял на хонда. Тази ми е малко далече от Варна.От авто-къща не ми се купува, че какви съм ги чувал, но май няма друг начин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснете коментар.Става ли колата или не?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам дали точно тази кола си струва,но аз имам същата и съм много доволен за 2 години нищо не е сменяно по двигателя.мога да ти препорачам да запалиш да я покараш ако може докато загрее,мойта се забива 500 оборота,като е загряла(ако не е нормално колегите да ме поправят).погледни тавана дали не и е паднал тва им е голям проблем.що ми се струва че колата не е 90кс а 75кс.доколкото виждам отзад пише 1.4I , 1.4IS е 90 кс.щото мен така ме излагаха мислех че е 90 кс пък после се оказа че е 75.ако всичко и е наред взимай я няма да съжаляваш :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам дали точно тази кола си струва,но аз имам същата и съм много доволен за 2 години нищо не е сменяно по двигателя.мога да ти препорачам да запалиш да я покараш ако може докато загрее,мойта се забива 500 оборота,като е загряла(ако не е нормално колегите да ме поправят).погледни тавана дали не и е паднал тва им е голям проблем.що ми се струва че колата не е 90кс а 75кс.доколкото виждам отзад пише 1.4I , 1.4IS е 90 кс.щото мен така ме излагаха мислех че е 90 кс пък после се оказа че е 75.ако всичко и е наред взимай я няма да съжаляваш :rolleyes:

Колега, не съм спец. но мисля, че при загрял двигател оборотите трябва да са около 800 (при мен поне е така). А що се отнася за "Англичанката", лично аз съм доста доволен от моята, но за комби ми се струва че е малък този мотор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро 750 оборота, но не за всички мотори важи това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ходи да я гледа и констатира, че Не става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...