Jump to content
hondakio

Ще се женя , колеги - препоръки някви?

Recommended Posts

Та , ще се женя колеги , вече го решихме с моята половинка - едвам ги различавам (англишманката и нея).Сериозно , по въпроса - ще се радвам задомени Хондаджии да споделят някви чалъми , относно семейният живот , като се има впредвид , страстта към Хонда. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А честито, браво браво, аз до ся бях на една маса с женени с деца, малко не искам да те плаша ама не бях много доволни :DДа обадиш за сватбата ей такъв кордон щи напрайм че по еуронюз ще ни дадат :Dps: хората са го казали, един ЧОВЕК колкото и добре да си живее, един ден се жени.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смела постъпка колега,не всеки е способен на това в тези размирни времена,важното е да можете взаимно да се изслушвате и никои да не доминира над другиа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АаА ..още един изгубихме :D Айде честито и само хубави моменти да имате заедно. :D Само кажи ,че искаш колона и ще го измислим веднага ;)П.П Немога да ти дам никакви препоръки ,щото ако слушаш мен... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като Вичондера, само за колона ставам :D (в двата смисъла) Да ти е честито братле и "много безаварийни" дето се вика :D П.П: Все пак някой вещ не е лошо да даде съвети на човека :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Съвет искаш, а? Жена ми в деня на сватбата каза: "Умните се омъжват, а глупавите се женят"... та... прави си сметката. И почвай да се учиш да лъжеш за всичко свързано с колата, ако не искаш да си спиш в нея! :D

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Поздравление за решението.щастлив семееен живот :D А за колите-Взимаш и една хонда на нея и проблемите приключват-аз така направих :D :D ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,пожелавам ти да виждате своето щастие в щастието на другите и никога да не забравяте мига в който съдбата ви е срешнала.А относно съвет колегата Димитър Коев е много прав,спестявай някои неща на бъдещата си жена ако не искаш да си имаш проблеми.Женен съм от 2 години и съм осъзнал че жената може да се модерира по твой начин но иска време и търпение от твоя страна.Ти си я слушай,казвай и ти си правата пък си прави каквото мислиш за правилно,понеже да тръгнеш да спориш с жена си е все едно да спориш с радиото.Успех колега и Г О Р Ч И В О:D!:D! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами... аз не съм женен, амааа ако искаш съвет отностно страстта към Хонда... Не я оставяй да ти развали кефа от карането и правенето на колата! Жени - милиарди, ама твоята Хонда е една! :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, не се плаши няма страшно. Формула за идеален живот няма, но аз ви пожелавам да уцелите максимално успешният вариант според вашите разбирания и изисквания. Сбъдване на мечти.............

Ами... аз не съм женен, амааа ако искаш съвет отностно страстта към Хонда... Не я оставяй да ти развали кефа от карането и правенето на колата! Жени - милиарди, ама твоята Хонда е една! :D :D

Хонди се купуват "шефче", и то колкото и каквито си пожелаеш, въпрос на финанси е, НОооооооооо - живот и чувства не се купуват, както и отношение:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Живи и здрави.За колоната идем веднага :D.Само весели моменти и поне 5 малки хондажийчета :D и да знеш че ще има :D хахахах ако не слушаш ;)п.п АА и забравих да ти кажа да си направиш повече дупки на колана ;)

Редактирано от dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А честито колего.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек и добре да живее се жени :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууу честито колега, късмет, търпение и нерви ти пожелавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз ще ти дам един съвет за идален семеен живот ,та колкото си получавал заплата ,сега се постарай да е 2но или 3но ,каквото и да правиш по колата казвай че е неизбежно,но не и тунинг ! Другото което е винъги изслушвай жена си и се съгласявай с нея,но рядко го изпълнявай :D Че така с тия съвети с много здраве пари ще има и щастие .Успех ,и ако нещо от тия неща ти куца тежко ти горко ,главата ти ще стане като балон от мрънкане :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгорял си колега, ама все пак честито!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да ти честетя , но помисли преди това .Колкото и да се дърпам и аз на там съм тръгнал .ВРЕМЕ ИМА , АМА СМИСЪЛ НЯМА !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега. Дълги години семейно и хондажийско щастие. P.S. Ако се не лъжа и жена му е хонда фенка и четеше... Жалко за някои съвети :-(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бравоаз да ти пожелая поне 2 спукани гуми :angry::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за правилния избор колега, там е истината и смисъла - особено като се появи и малко хондаджийче. Колкото за препоръки и съвети се съмнявам, че някой може да ти даед точни такива защото като хонда с хонда не си приличат така и жена с жена не си приличат. От сега мога да ти кажа да стягаш г*за още повече. Преди да се оженя взимах двойно по-малко заплата от сега и ми стигаха да ходя напред назад, да харча по гадже тогава и ми оставаха, но сега все не стигат въпреки по-големия размер и заплатата на жената. Допадате ли си с половинката и има ли взаимно доверие ще видиш, че живота почва след като се ожениш. Желая Ви дълъг и щастлив семеен живот.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,само щастливи години да имате. Съвет:Първо дресираи тъщата,това е най-трудното и важно условие за семеен живот :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тва е живо прецакване колега :):) Но какво мога да ти кажа освен честито :huh:PS ако не е късно бягай докато межеш, че после няма отърване цял живот :)

Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да знаеш,че ако е много хубаво,ГОСПОД щеше да се е оженил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде , още един бракувахме :)Ама колега не става така тая работа , трябва да избираш , или жената или колата , или дай колата на жената и и гледай сеира :huh:Поздрави и да сте много щастливи ... тримата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не й спирай секса, това е основното. Останалото ще се нареди.Незадоволената жена създава много проблеми. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке ПорнСтар... кефиш :dry: Обикновено жената спира секса на мъжа, не обратното :) Тоя съвет трябва да е към жената - не му спирай секса, че незадоволен мъж създава много проблеми.Разбирасе, това е в кръга на шегата. Каквото беше и предишното ми мнение, ноо Мишо губи чувството си за хумор с всяка изминала година :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Обикновено мъжете не издържат на напъна. :dry: Ама аз явно попадам на необикновени.Успех на момчето в начинанието, много щастие за него и мадамата му.

Редактирано от p0rnStar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....Мрън мрън мрън мрън мрън и мрън......свиквайА мочт дчдо на 80 год му побелѝ косата щото не чува.......СЛадко да ти е а не Горчиво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Много обич Ви пожелавам! :punk: Но моето мнение е - бракът не е предвиден от природата. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве Дидаки ти що не направиш свадбата на следващата национална, че да стане Брутална - хем Хонда среща хем в Твоя чест - разбиване само Хонди на свадбата.Вземаш 1тон бира 100кила салам 1 теле две прасета и 100 кила ракия и си ти :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха честито и от мен! Мнооого безаварийни...години и късмет, защото все пак тази думичка "БРАК" незнайно защо има поне 2 значения :lol: При мен разводът беше по-хубав от сватбата ,може би защото не съм цвете за мирисане, но това е друга тема. Успех и като мине събитието пусни малко снимки да видим колко хонди е имало :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа.. всяко хубаво нещо си има и край.. и начало. :dunno: Както се вика. Края на ергенсият живот.. и началото на семейният.Не се престаравай да верваш толко,че па е чак толко лошо.. има си и хубавите страни. Пък и.. квото и да си говориме,квото и да плюваме.. кат се замислиш.. май на всеки рано или късно му се случва. или поне е нормално да му се случи. Семейния живот изисква : нерви,лишения,компромиси,отвреме на време прикриване на истината с цел тихо и спокойно лягане и заспиване. Но запомни тая странната думичка :компромис" много често ще тио се налага да влизаш в умисъла на това действие. Да-звучи странно,че трябва да се учиш на подобни неща,и да свикваш с мисълта,че всяко твое решение все пак трябва или да бъде съгласувано с половинката ти или все пак да бъде съобразено с нея.. но ще се наложи да му свикнеш :lol: Ако искаш да спиш спокойно,щот повярвай ми.. жените са в стихията си когато са онеправдани.. Всичкото това разбира се го говорим,ако си един сериозен и решителен мъж. Защото самата крачка,сама по себе си изисква сериозен размисъл дали ще можеш да се справиш,дали си заслужава... и т.н. докато стигнеш до извода,дали ергенлъка ти е по важен от семейството. Тук не говорим за просто "половинка" с която да си лягаш да си дремкаш и да си се праскате под път и над път. Говорим за сериозно семейство,което няма да се разпадне след ден-два-месец-година. А иначе силата на семейството-сплотеното и здраво семейство.. е огромна. повярвай ми. Скромен ми е опита,но много видях,а имам със сигурност още много да видя. Аз лично вземах своето решение в рамките на почти година... и най-трудното е да го решиш. Но щом вече си направил тази крачка.. значи просто "KEEP WALKING".. Не очаквай некви чудеса,и неква дръзка промяна във всичко около себе си.. просто спираш да живееш за себе си.. това е в общи линии.. Винаги когато избеснееш,и кат си викаш "баси за тва ли се ожених" просто стискай зъби.. и се сещай,че това е твое решение,и си спомняй нещата заради които си избрал точно този човек да стой до теб,зад теб,и пред теб.. Аз като обявих на приятелите си,че ще се женя.. сичко живо гледаше като гърмяно. Така и никой не повярва,че ще го направя докато не казах "Да" пред лелката в залата.. просто бях такъв човек.. дет ама хич не си пада по тия неща дет ти описах по горе.. Относно хубавите неща.. тях няма кво да ти ги казвам,те не са съвет,неса за казване.. те сами си идват. Ще видиш... възгледите ти за хубаво.. донякъде ще се променят,но и самият ти ще се промениш,колкото и да не вярваш в това :lol:А за колата... важното е как ше си възпиташ жената по тая тема.. там трябва да стискаш силно и с двете ръце,не давай компромиси :Д както ти ще свикваш с типично "женските" неща,така и тя.. но не пускай фъндък. Пожелавам ти успех в начинанието. Ако имаш нужда от някакви съвети,драскай ще опитам да бъда полезен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега аз ще ти дам един съвет за идален семеен живот ,та колкото си получавал заплата ,сега се постарай да е 2но или 3но ,каквото и да правиш по колата казвай че е неизбежно,но не и тунинг ! Другото което е винъги изслушвай жена си и се съгласявай с нея,но рядко го изпълнявай :dunno: Че така с тия съвети с много здраве пари ще има и щастие .Успех ,и ако нещо от тия неща ти куца тежко ти горко ,главата ти ще стане като балон от мрънкане :lol:

Ле-ле Иво, тези съвети да не ти ги е давал Живко/понеже ние сме семейни преди теб/. :lol: Колега,/понеже съм съпруга на Живко, която също кара Хонда/аз съвет не мога да ти дам, но ако си като JeepersCreepers и Jivaka и ако бъдещата ти съпруга успее да те озапти да не мислиш само за турбини,бутала и т.н моля те запознай ме с нея, за да и стисна ръката. Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за съветите и добрите пожелания , доста сме мислили по въпроса и след , като изчетохме коментарите се убедихме , че ще вземем правилното решение. Днешно време на човек му е по-трудно да вземе такова решение имайки предвид каква криза ни е ударила , но ние смеем да погледнем смело напред и да се борим с живота с всички сили.Относно колата и жената постигнахме консенсус , който дори и мен изненада - вече мойта иска да я уча да кара англишманката и ми е забранила да я продавам или бартеросвам , равнозначно било на раздяла .А , де , вас жените човек явно трудно може да ви разбере - до преди 2-3 месеца сякаш ме ревнуваше от колата , а сега май е по-влюбена и от мен в нея , което е плюс за мен , естественно. Те така , свадба ще има (само датата да уточним) и колона от хондели естественно - та колеги , още един път ви благодаря и стягайте хонделите , че колона ще правите. :) П.П. Доминико , не си мисли , че ще се отървеш - мойта е от вашият край ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aх тииии как ме такова .....не ме анатемосвай ве бро ко съм ти напрвил ;) Да не гледаш жена си по гонки след 1 година :D .Много се радвам, че гледате смело напред и се подкрепяте ;) Живи и здрави и да ни държите в течение. И държим да има :) за следващата национална

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...