Jump to content
rulemaker

Сивик купе

Коя генерация е купето ви Да  

253 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Ах тия черни купета :angry: ами някой ако е навит да се видим кафенце ала бала да драсне на лични или може да се обади 0883430840 за Варна :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми се иска да пръсна мойто бяло, не знам защо

  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то бяло също е много яко, аз лично харесвам бели коли и на хонда особенно стои зверски.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страницата, която желаете да отворите, не може да бъде показана веднага. Тя може да е временно недостъпна, връзката към нея да е вече невалидна, или вие може би нямате право да разгледате тази страница. исках само да ти погледна купето може да има нещо ново по него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от ReSPecT

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и аз да се разпиша с Купето ми:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имате едно купе и от мен 5гP.S.Незнам как се качват снимки:censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имате едно купе и от мен 5гP.S.Незнам как се качват снимки;)

Колега тук в две теми пише за настройка на профила и качването на снимки и т.н. ЦЪК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам купе от 94г.втек мотор,гаражно на 70 000км.как мога да му кача снимки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети мнението преди твоето колега :tooth: и честито ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво стана със снимките на новите придобивки ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе имаше няколко колеги със 7-ма, обаче нещо се крият май

Само аз ли съм с купе 7-ма генерация? Трябва да има и още....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам за разход на купе d16y8,че моята под 11-12 неще да падне в града.Незнам това дали е нормално.

Редактирано от Kalpavoto_ku4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е и моята е там 10-11 градско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам за разход на купе d16y8,че моята под 11-12 неще да падне в града.Незнам това дали е нормално.

Здравей колега. Дори предвид значително по-високото собствено тегло спрямо по-старата версия на Сивик Купе не ми се вижда нормален разхода, особено за град като Ямбол... Та аз в Бургас имам от 7,5 през лятото до максимум 9, като максимума е само през зимата и най-много стига 10, ако се кара на къси разстояния, често преди термостата още да е реагирал - тогава всяка кола е много лакома в градки условия, дори да е 1,2 :lol: Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7.5 градско? При 7.4 смесено по каталог и то за хетчбега! http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/4357.htmlЕвала човек, колата ти е по-икономична от икономичен втек http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/4361.html

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!Аз май не съм за тук, но гледам че и други колеги с хечове са писали, пък и май има глад за 8-ци :lol:Хайде сега и едно въпросче, че ми е интересно, а и да става приказката - максимална скорост на 4-та предавка? Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това при условие, че си поставиш за цел да караш икономично, без да се усеща "трепване" от смяната на предавки в колата, и подаваш газ само колкото е не обходимо за да поддържа скорост колата, а когато трафика отшумее не е непостижимо това. Все пак не живея в град като София, а това има значение :lol: Стига се ръба :lol: Ще я засечем в твое присъствие ако искаш и не вярваш :lol:

 

kosstadinov има една тема за любителите на осма. Дано ти е от полза :)http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=44665&st=0

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам за разход на купе d16y8,че моята под 11-12 неще да падне в града.Незнам това дали е нормално.

Здравей колега. Дори предвид значително по-високото собствено тегло спрямо по-старата версия на Сивик Купе не ми се вижда нормален разхода, особено за град като Ямбол... Та аз в Бургас имам от 7,5 през лятото до максимум 9, като максимума е само през зимата и най-много стига 10, ако се кара на къси разстояния, често преди термостата още да е реагирал - тогава всяка кола е много лакома в градки условия, дори да е 1,2 :lol:
Става въпрос за лятото тоя разход,а изван града твърдо 7л. при скорос от 100км в час

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам проблем с моето купенце :D Петуна е.Мн ми е болно има проблем с оборотите стоят на 500 с леки колебания нагоре и надоло с 50 100 оборота....Имам странен свистящ звук под капака и немога да разбера от каде се чува.Един познат майстор ми каза сега докато е студено да погледна да видя дали се вижда от някаде да излиза пара на струика ,но уви такава не видях.Моля ви някой ако е имал подобен проблем или е чувал за такава аномалия да сподели.Също така днес почна да ми гасне при палене(което никога не е ставало до сега) както и в движение на моменти ми падат оборотите при подаване на гас.Колата я карам само на бензин преди това е карана на метан...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бензиновия филтър сменял ли си,наи добре ще е да пуснеш една темичка във технически :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ още едно купе от мене 6-ген 2000г б16а2

 

 

към колегата ,

Kalpavoto_ku4e

 

При мене разхода на дълго е 7/100 при 140-160 от 160 на горе без значение колко е зора повече от 8.5 с клима не дига,градско около 9-9.5 лятото и зимата 11-12 при нормално каране Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oще едно от мене.нашия civic cupe 98Garrett GT2560R-466541-1 (GT28R) Dual Ball Bearing Turbo w/Internal WG нова , електроника GReddy EManage Fuel and Ignition,Denso iridium power,кабели NGK,Acura RDX Fuel Injectors: 410cc нови,K&N въздушен филтър нов,колектор и генерация нови направени от мен ,двигателD16Y7 заводски с 0,5 бара налягане от 105 коня на диното изкара 187,5 коня с 95 октанов бензин.решетката на кулера е от инокс мое дело :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 купе 5 ген. 96г.

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 купе 5 ген. 96г.

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Честито колега ! Ако не се лъжа тая красавица с десен волан радваше шуменските улици ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е колега не се лъжеш. Когато я видях за първи път вече мислех какво трябва да се направи по нея а покупката беше само формалност. !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно купенце 5-чка, беличко Публикувано изображение Снимките ще закъснеят... чакам си новите фарове и кристалните стопове Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 купенце 5-та вече с B16A2. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се запиша и аз с едно купенце 6ген. EJ8 :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 купе 5та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ej6 coupe с d16z6 turbalan.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги как се оправяте с праговете на 5-чките, че е зор намирането на такива, някой някаква идея от коя друга кола могат да се припастнат най-лесно? :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че не съм се изразил правилно. Темата на коелгата съм я чел, обаче аз питам за ламаринените които са под пласмасариите...или има и тема за тях :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...