Jump to content
WaveMastaa

Фотоконкурс

Recommended Posts

Не разбирам от фотография и не мога да изразя компетентно мнение,но гласувах за снимка,която ме накара да настръхна.Видях кадър,който съм виждал 1000 пъти и не съм вярвал,че на някого ще му е интересна позицията,от която да снима каквото и да било,но точно това ме заинтригува...........от това място,от което нищо не се вижда да видиш толкова много.Впечатлен съм .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз гласувах.Ама нещо....На мен ми се видяха малко,накяк си обикновени тея снимки.Относно това с пипането по кадрите-за мен е нож с две остриета.Дали на всеки се харесва това което автора е "пипнал" ?Дали не е резвалил някои чудесна снимка в стремежа си да я направи "по-така" ?п.с. каква ще е следващата тема?зема и аз да се пробвам с некои фотос :(

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм ... гледам снимките и си мисля ... или имаме профита у нащо форум ... или яко крадем ! Дано да е първото ! :D Гледам 11 води ... жестока "панорама" с яка обработка .. обаче някак си не ми вади вътрешната емоция на града ! Залагам на 13 , щото нема как да гласувам и за 3 и 14 , демек за 3 едновременно !! :lol: Поздрави ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега не успях да видя всичките 21 снимки наведнъж.Все има по няколко които не се отвярят.Добре ще е ако някой може да направи нещо по въпроса - да го направи ,защото цялата анкета се обезмисля!!Аз се въздържам от гласуване за сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам да видя кой ще е победителя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Хайде малко ъп на темата с една снимка от Пловдивската гара ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава машина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко да подгрея преди номинацийте ;) както се вижда снимката е стара и с обикновен апарат

Публикувано изображение

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките, които пускате няма да се докопат до конкурс автоматично ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то идеята е да дигаме темата, за да може повече хора да я видят и гласуват. А как по-добре да дигнем тема със снимки, освен да пуснем снимка в нея =d

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааааааааана спечелилият конкурса със снимка 11 - честито. Доста добри снимки имаше, надявам се за вбъдеще да продължавате все така. До неделя вечерта (22 в 00:00 часа) предлагам да гласувме за нова тема на следващия кокурс. Предлагам да избираме между:ЗалезХораВечер Анкетата се надявам, че най-късно до утре на обед ще е пусната от модераторите. И другото - следващото гласуване за тема ще е във времето за снимане по този конкурс. Ще си спестим няколко дни всеки месец, ще имаме повече време да снимаме и повече време да гласуваме за тема. Ако има възражния - обсъждайте ги тука. Толкова от мене.Забавлявайте се :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че е редно да се каже коя снимка на кого е. :) Много добри попадения този път. Честито на победителя - мисля че е заслужено. WaveMastaa, предлагам да изчакаме да видим ще има ли и други предложения и тогава да пускаме анкета. П.П: Градът от снимка 4 кой е? Много красив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Август е отпускарски месец - предлагам за тема Планина или Море

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П: Градът от снимка 4 кой е? Много красив.

1/3-та от Враца, дека гарга не каца. :lol:

 

п.п. @tiankata - не давам! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

®kalmara, снимка 3 ако е твоя е много яка, браво за добрата фотография :) , но жалко че не даваш да я кача във WEBSHOTS :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Лично за мен темата е: Хора вечер на залез! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е по темата ама не мога да се въздържа :D

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично за мен темата е: Хора вечер на залез! :D

Един вид си готов да участваш по която и да е тема :D така така.... така трябва :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И другото - следващото гласуване за тема ще е във времето за снимане по този конкурс...

А времето за снимане по този кОнкурс, ще бъде?...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ко стана бре ? дамата ви зададе въпрос ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти па къде видя дама? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е цяла терца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пратих този път :rolleyes: Докога е срока за изпращане? Ами за гласуване след това? Кога ще бъде обявен победителя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото съдя от гласуването - темата е Хора...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ами WaveMastaa е човека който движи конкурса. Ние само му помагаме с анкетите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кхм..... баси мамата!

Започвам с извинение, за това, че толкова дълго време не съм си наглеждал темата, просто други неща ми бяха на главата и нямах много време и желание да се ровя във форума. Надявам се липсата ми не е навредила никому.

Темата за този изкючително дълго проточил се конкурс мисля да бъде "хора", въпреки че по времето, когато трбваше да се затвори анкетата, мисля, че "залез" водеше. Но, за да е честно и обективно, в момента води "хора" и това и ще остане темата. Ще помоля модераторския екип да махне тази анкета, тъй като след тази вечер тя вече няма да е актуална.

Понеже портретната фотография и снимките на хора като цяло не са много лека задача, мисля да снимаме от днес до .... да кажем 15 дни, демек на 30.09 в 00.00 часа спираме да пращаме снимки. Както вече е известно, снимки, изпратени след този срок ще се пускат в темата, но за тях няма да може да се гласува. Утре или в петък ще пусна и новите теми за снимане, за които, както се разбрахме, ще гласуваме докато тече времето за снимане.

Ами това е май. Ако се сетя нещо... пак ще пиша :dry:

 

П.П.: Що се отнася до снимките, изпратени до този момент - ако са по темата, ще ги пусна за гласуване, ако не са по тази тема.... ще измислим нещо, но в момента не съм решил точно какво :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Мони, вече е 6-ти, стига си учил, дай резултатите от кОнкурса :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...