Jump to content
FuckHonda

Гонка

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Колегиииии забогатях с 250 леваЗначи голфа го дръпнах доста яко още от старта и неможа да ме догони и май се дърпахме повече от 400 метраМястото беше магистралата след летището посока СлънчевоСлед това минах през КРЗ да видя един приятел и му казах че съм дръпнал белия голф на "лигата" така му викат и сички варненци му знаят голфа и един друг ми се надъха и вика ай кат си отворен да се дръпнем. Викам му с ква кола си и той Чинкуеченто 900 кубика. Викам аз съм 1.3 :D , тоз ми вика слагаш ли 50 лева викам слагам и се дръпнахме. Работата беше че тоз Фиат много върви и доста зор видях по едно време ми изби пот от челото и дефакто го бих с един калник. Бум и от там 50 лева и ето ме днес ви пиша с яко настроение. Лек ден на всичкиПС: замислям се "д15ката" под прикритие да я напрая фул инжекция и втек глава какво мислите, иначе за гонкаджиите съм просто 1.3 :D

Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Онзи сега сигурно пише обява в мобилето да си продава гоУфа :D :D :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D внимавай да не те лепнат данъчните за укрити доходи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегиииии забогатях с 250 леваЗначи голфа го дръпнах доста яко още от старта и неможа да ме догони и май се дърпахме повече от 400 метраМястото беше магистралата след летището посока СлънчевоСлед това минах през КРЗ да видя един приятел и му казах че съм дръпнал белия голф на "лигата" така му викат и сички варненци му знаят голфа и един друг ми се надъха и вика ай кат си отворен да се дръпнем. Викам му с ква кола си и той Чинкуеченто 900 кубика. Викам аз съм 1.3 :D , тоз ми вика слагаш ли 50 лева викам слагам и се дръпнахме. Работата беше че тоз Фиат много върви и доста зор видях по едно време ми изби пот от челото и дефакто го бих с един калник. Бум и от там 50 лева и ето ме днес ви пиша с яко настроение. Лек ден на всичкиПС: замислям се "д15ката" под прикритие да я напрая фул инжекция и втек глава какво мислите, иначе за гонкаджиите съм просто 1.3 :P

И в крайна сметка разбрали тоя голф какво е имал че "да върви" толкова ? :D 2-ра газова бутилка за ануса му ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цяла нощ съм те мислил :D :D :P Честито!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо филма беше голям тоз излиза псува рита голфа блъска си вратата :D:P . Mеждудругото му са счупи дръжката там на Слънчево като ми дава парите и влезе през багажника, викам да ти помогна ако не запали да я дръпнем до металекса xaxa . . . скрих му шапката. Имам чувството че е дърпал лади и жигулита и си мисли че хонди и алфи и бмв та минал, че да ми се прави.Повече ме изненада пича с Chinquechento то :D Благдаря на всички дето не са спали да ме мислят, но вечерта беше тежка почерпихме се малко за Japan Power-a Днес даже и купих ароматизатор от най-скъпия и цялостно миене + двигатела и отдолу пода :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви заветни гонки :D това трябва да остане в историята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми така е следкато си поглезил себе си вечерта е нормално да поглезиш малко и нея :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега давай ги тия надъханите насам и ние малко да уголемим джоба и да им покажем що е то Д15 !!!

Редактирано от Fero

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре добре Хондата си е заслужила освежаването !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС: замислям се "д15ката" под прикритие да я напрая фул инжекция и втек глава какво мислите, иначе за гонкаджиите съм просто 1.3 :D

Ако има толкова шарани там ще си избиеш интервенцията за нула време :D Честита победа в обречената гонка за голфа !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос градски , здраво си го отупал - аз се чудя как гоУфа е стигнал до Слънчево !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..eто един печели друг губи аз изгубих 7 лева !!! :D ...платих изразходената нафта на една Алфа след като загубих гонката :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво отново хонда се доказа във вечната битка фауве и хонда !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,но не мислиш ли,че е малко подло да лъжеш?Казваш,че си 1.3 карбуратор 75 коня а всъщност си 1.5 моно 90 коня.Разликата е много голяма.Мисля,че ако беше спечелил честно щеше да е много по-добре,защото всеки може да лъже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да но и аз разбрах, че той ме лъже и прави шмекери и кво ли си вика Хванах поредния бълък Ондажия е да ама не !!! Тоя човек цял живот от лъжи и измами живее и то на гърбовете на други хора. Аз не толерирам такъв тип "хора"ПС: Пък и 1.3 да беше какъв щеше да е резултата според Вас ?

Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ,ако беше с Д13ка пак щеше да го биеш според мен.... тея Голфчета могат да те бият само по количество събрана бира в багажника !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕ честитооо с кеф да си харчиш паричките и аз тея дни като взема мойта ще ходя да се пускам с някаф голф 100 коня + - и фиат браво ще пусна и аз тема ако не ме разплачат :Д все пак си имам скрит жокер б18 ц4 под капака де ще трябва да ги впрягам сичките коне : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех на lakomnik-aб18ц4 баси жокера !!! :D :D ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми щом единия лъже,защо и другия да не лъже,и така става игра на лъжи.Но няма значение.Малко офф.Неска на КРЗ,ще се радвам да видя повечко Хонди !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо филма беше голям тоз излиза псува рита голфа блъска си вратата :D:D . Mеждудругото му са счупи дръжката там на Слънчево като ми дава парите и влезе през багажника, викам да ти помогна ако не запали да я дръпнем до металекса xaxa . . . скрих му шапката. Имам чувството че е дърпал лади и жигулита и си мисли че хонди и алфи и бмв та минал, че да ми се прави.Повече ме изненада пича с Chinquechento то :) Благдаря на всички дето не са спали да ме мислят, но вечерта беше тежка почерпихме се малко за Japan Power-a Днес даже и купих ароматизатор от най-скъпия и цялостно миене + двигатела и отдолу пода ;)

Мада Фака от най - скъпия ароматизатор !!! :D :D тя колата не може да разбере ко става ве колега миене триене ароматизатори .... Сигурно си вика " Ще ме женят за някой Акорд" Хьаьаьаьаь браво пии 1 и заради мен аз вече пих две заради теб Голф ;) Хонда ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

може и аз да мина към 10 часа, но ще видим на къде ще ме отвее вятъраdomonico изпил съм по 1 за целия форум !!! :D

Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мини,аз съм с д13-ка,може да ги пробваме с мойта,да направим сметка,дали с д13 щеше да го биеш,както си казал !!!.Колата ми е пълен сток,даже има и газово :D.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех на lakomnik-aб18ц4 баси жокера :lol::wub::D;)

Мерси ами като им кажа 170 коня е и те си мислят ,че се шегувам пък аз мислех да не казвам щото бях с витек икономик преди 115 и ся някой се изтарва да каже 170 и се смеят ама кой ли ще се смеее накрая :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,тая д15ка предизвика фурор.за 2 дни сума ти мнения.давай пич,другия път снимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, ама...1. Има ли свидетели на гонката?2. Да не му каже някой, че си излъгал колко коня и какъв ти е двигателя, че голфовете са повече от хондите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво,колега,а ние с тези Н22ки умрехме от глад

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , нито каза къде и кога е тая гонка , нито нищо ...да се беше появил на месечната днес ..да разберем и ние че си направил фурор :lol::wub::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ви кажа няма голяма разлика между Д13 и Д15, защото аз с д13 съм се пускал с няколко д15(даже правени) и на финала ме бият с 1-2 коли най много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво,колега,а ние с тези Н22ки умрехме от глад

Ще умрете , като ви взимат парите ... :P:);) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега "маймуната" ами ако лъже и той и ти извади нещо от рода на ВР6 :) какво правиш тогава? иначе ми е интересно ако е 75 коня на колко ще го отупаш. успех и ако мога ще намина да подкрепя Хонда агитката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Доста мнения са се събрали. Почвам да отговарямНаистина не ми остава свободно време и трудно мога да дойда на някоя среща. Всъщност да си призная никога не съм идвал срамота :) Мисля, че е време от година и половина съм във форума и тука срещам само сериозни хора, за което ви благодаря още веднъж. ;)Мисля, че казах къде е гонката след летището посока слънчево някаде към 500-600 метра се дърпахме, тоест аз си карах и го гледах в огледалото . Тъпото беше, че има някакъв китайски ксенон и нерегулирани фарове и ме заслепяваше от време на време и все се стрясках да не ме е настигнал нещо ;) Нямаше свидетели да му кажат че съм 90 коня, но по неговите думи 90 коня нищо не били и разни такива ми обяснява как смешни ги правил. Наистина темата предизвика фурор и почна да ме притеснява. :P А и най-важното да кажа! някакъв негов приятел пак с голф същия мотор, само, че двуврат пак с газ залагал 20 лева срещу стокова д13-ка и това е момента едни бързи 20 лева. Гледах му голфа- еми чисто сток, даже и автомивка не е минавал сиг от доста време ще постна и снимки. Според мене си струва да го натупа някоя д13-ка на 400 метра на крз мога да съдействам на колеги от форума

Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега не ма карай да съжалявам, че съм толкова далеч :) :P20 лева ми е само отиването. Ако сложи още една 0 отзад тръгвам веднага ;)

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето това е новия мераклия утре ще снимам двигателя :P

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

:);) ;)

 

Снимах го днес до "Аязмото" черния път за каменар - прословутата чешма

Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене си струва да го натупа някоя д13-ка на 400 метра на крз мога да съдействам на колеги от форума

Ако тръгна за феста в Каварна с ЕG3-та ше мина да го напляскам , ама 20 леа ... дай поне 50 да договорим вееее !! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Според мене си струва да го натупа някоя д13-ка на 400 метра на крз мога да съдействам на колеги от форума

Ако тръгна за феста в Каварна с ЕG3-та ше мина да го напляскам , ама 20 леа ... дай поне 50 да договорим вееее !! :P
Е момчето явно няма пари за автомивка а и за гуми. Задната му гума дясна е с цицинка колкот слива ;) 20 лева съдействам на съфорумци той си е готов надъхан, вика почти всяка вечер е свободен да отиде до КРЗ - аз нищо не искам :);) ;) Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...