Jump to content
I_V_O

Въпроси и отговори за състезанията на НС2010

Recommended Posts

и каква ще е тогава разликата дали ще дам на място 13 лв или в банката , като ще има хора дето ще плащат на място ??? както и да е ... не ми отговаряйте. Все едно не съм писал/питал нищо ......... все тая

не, ще ти отговоря....Разликата е, че в момента има "прилични" разходи по предварителната организация на срещата. Ако всички са на твоето мнение, няма как да извадим едни 4К от джоба си например. А какво правим, ако ти предходната вечер си направил главата например в Севлиево и на сутринта решиш, че не ти се ходи на пистата, на тоя пек....?Предварителното плащане е един вид гаранция, че нещата наистина ще се случат. Разбирай го както искаш. Друг вариант няма, няма и да има!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Освен това, предствави си 300 човека да решат да плащат на ръка какво става.

ами ще ти отговоря така: 300*3= 900 пък от там на татък вие си вадете изводите..... както вече казах темата на разговор приключи. Само трябва да погледна да не да са минали 3-те работни дена за внасяне на таксата. Че явно е трябвало нон стоп да си проверявам умрелия е-майл да не да изтърва срока. Ако е минал ... здраве да е .

 

п.п. Хората за хотелите е ясно че трябва да дадат предварително парите ...... пак четете каквото ви изнася.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как да разберем като ако беше на старата дата срещата, вчера щеше мероприятието да е приключело, а ние едва вчера (неделя) получаваме потвърждения и сега хората трябва да видят кой как от чужбина или от работа трябва да плаща по банка?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как да разберем като ако беше на старата дата срещата, вчера щеше мероприятието да е приключело, а ние едва вчера (неделя) получаваме потвърждения и сега хората трябва да видят кой как от чужбина или от работа трябва да плаща по банка?????

Ако сумата не бъде преведена в посочения срок или нямаме отговор от теб, заявката ще бъде считана за невалидна!

Това го пише във всеки мейл за потвърждение, нали? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има ли измервателна техника?и стана ли ясно каква ще е дължината на отсечката на която ще се състезаваме?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да не пропусна момента да благодаря на всички фенове от Габрово,които не спряха да помагат за организацията и изчистването на не малкото проблеми.Благодаря на Матьо,че е истински Приятел и ,че можем да разчитаме на него Винаги,когато имаме проблем.Благодаря на Хондьо за това ,че може да съдейства за много неща в региона и че е Човек.Благодаря на всички Вас момчета и момичета,които окрилихте една идея и се включихте в реализацията и я направихте факт.(Среща ще има)Благодаря на Терориста за откровеността и за отговора му,когато беше поканен да участва в организацията като местен.А именно: "Аз да бачкам а някой да си прави кефа..........Е НЯМА как да стане тая работа"Броя дните и очаквам срещата с всички Вас.Ща се помни тая среща. Знам го.Нали за това го правим.Поздрави.

Редактирано от Ombre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

"Аз да бачкам а някой да си прави кефа..........Е НЯМА как да стане тая работа"

Мога да кажа само : ХАХАХАХАХА

 

Явно "източника" Ви малко си е по измислил ! Точните ми думи бяха: " Няма да помагам на хора дето не уважават другите и труда на другите. Видях какво стана с Матю миналата година- не мерси !"

Не ме бърка да "бачкам" за да може друг да си направи кефа. Който ме познава много добре го знае това.....

 

Това ми бяха точните думи и го пиша, защото както каза съм откровен човек.

 

И феновете от габрово какво точно трябваше да направят, че да умилостивим Организаторите на това толкова велико мероприятие ??? Може би трябваше да тичаме като шашави (като Матю) на ляво на дясно, да свършим всичко. После да се изтупат 2-3-ма и да кажат : " Ей добре че сме ние да ви направим срещата!". Както казах - не мерси.

 

Другото, което е Хондю като ви каза че има избори тогава .... ВИЕ ГО ОТСВИРИХТЕ защото сте велики организатори и не може там селянчето да ви дава наклон на оная работа .... Понеже сте много навътре в тея работи излъгахте целия форум за датите.

 

Бях се зачудил ама вече спокойно мога да кажа: Изтрийте заявка номер 169. Просто не се чувствам достоен да се възползвам от направеното от вас. Не знам как ще живея с мисълта че няма да ме има в списъците на най великата среща в историята на автомобилизма ама какво да се прави.

 

абе не ми се говори повече .....

 

И само ако може да ми кажеш как така грешка 10 се оказва ламбда сонда и "ремоната" струва 200 лв. Защото човека дето ми е изопачил така смешно думите дойде един ден със сопол на носа и ми хленче какво сте му били казали че му има на колата ....

 

п.п. Ще дишат спокойно ама друг път ... Honda_EG ще ги смачка :blink: Както каза Хондю: НЕДЕЛЯ 4.06.2010 Габровската ДРУЖИНКА поема ОТГОВОРНОСТТА пистата да е отворена и който иска да покара за кеф да Заповяда :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да навлизам в полемика с никого, но може да изтриете и заявка с номер 24.Само искам да Благодаря на УС че подрепя със всички сили хората, които карат по пистите и представят марката.И да Благодаря на Омбре, че само за 1-2 години успя да првърне истинския форум в еднолично търговско дружество, а лозунгите за истинското фенство останаха само в постовете му.Пичове на драга в клас до 1.6 може да дишате спокойно, а ако някой иска да премери сили с мен и Терориста организираме в неделя на 4 юли от 10:00 часа свободни драг карания на същата писта в Междене.Успех и приятни емоции в Габрово на НС 2010 !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Аз да бачкам а някой да си прави кефа..........Е НЯМА как да стане тая работа"

И само ако може да ми кажеш как така грешка 10 се оказва ламбда сонда и "ремоната" струва 200 лв. Защото човека дето ми е изопачил така смешно думите дойде един ден със сопол на носа и ми хленче какво сте му били казали че му има на колата ....
Да се премести в "техничски въпроси"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

местете го където искате .. форума си е ваш :)

 

Само малка поправка в по -горния ми пост: 04.07.2010 :) Пак съм се омотал :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Нека само да изясня едно нещо. Хората които сега пожелаха да им бъдат анулирани заявките преди време казаха че класовете които бяхме подготвили за драга по време на срещата не били за хонда сбирка. Сега казаха че самите те не са за хонда сбирка. Скоро очаквам да кажат че и сивиците не са хонда сбирка. Момчета я се стегнете. Иската клас за малки двигатели - получихте го. Искахте да може да се запишете в горен клас - получихте го. Искате да ви бъдат анулирани заявките - получихте го. Не мога да си представя какво бихте поискали вече. Е да ма както казават по филмите ние с терористи не преговаряме. Последното ви желание беше удоволетворено. Само че не виждам никаква промяна или опит за разбиране. Само нови и нови изисквания. Ами приказката за лъжливото овчарче нали знаете как свършва?Само не разбирам какъв е проблема в това че има правила и организация? В това че някой се е нагърбил да го организира? В това че 300+ човека идват за два дни в три различни хотела? Които са капарирани? Как според теб това се организира и финансира, без нито един спонсор? С вход който трябва да се събре предварително. Е отговора който ще напишеш аз съм го чел вече. Да знаеш само че хич не е лесно, въпреки че ще го напишеш.Понеже от екипа сме широко скроени хора ще ви кажа само едно: Добре сте дошли на срещата и на драга. Никой няма да ви върне. Всеки фен е добре дошъл.П.С. Това е тема за състезанията, не за входа или за таксите които искат банките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ХОНДА фенове ,какво направихте бе баси-стига глупости!Еи ,Теро ти си един от феновете дето искам да се запознаем -какво говориш и Хондю и тои .Не се излагаите пичове.Нормално е една работа като се върши от толкова хора да има разногласия.Разбира се ,че сме благодарни за труда дето сте положили вие и всички организатори на срещата.Всеки нормално мислещ човек ,ще сподели мнението ми.С такива упреци един към друг и отказване на заявки направо ме отчаивате и ми убивате желанието за всякакви срещи и мероприятия. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай донт билив. Мене ми се реве, че няма да ходя на срещата а на вас ви е на 5 км и се отказвате.Ако толкова не искате да виждате УС поне с феновете да се видите бе хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грозно е момчета! Грозно е! Разбирам опасенията на момчетата, които са били помолени да помогнат, но като си фен трябва ли да очакваш признание за направеното от теб ? Защо всичко направено трябва да има някакво материално изражение или дори нематериално? Познавам и други ГОЛЕМИ Хонда фенове, които отказват да дойдат на срещата именно поради изброените от вас причини - т.е. че този фенклуб се е превърнал в ЕТ и обслужва интересите на определени лица. За мен е важно обаче да се погледне и от другата страна. Като всяко нещо в нашата родина и тази НС нямаше да я има ако някой не поеме персонална отговорност за организацията. Поставете се на мястото на организаторите - Вие ще се справите ли ? Ще угодите ли на всички ? Ще намерите ли място за 300+ души ? Ако отговорите са ДА - то тогава защо не го направихте, а чакате някой друг да го направи и само критикувате? Уважавайте труда на другите и критикувайте, но поне се опитайте критиките да са градивни, а не лични!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

"Аз да бачкам а някой да си прави кефа..........Е НЯМА как да стане тая работа"

Мога да кажа само : ХАХАХАХАХА

 

Явно "източника" Ви малко си е по измислил ! Точните ми думи бяха: " Няма да помагам на хора дето не уважават другите и труда на другите. Видях какво стана с Матю миналата година- не мерси !"

Не ме бърка да "бачкам" за да може друг да си направи кефа. Който ме познава много добре го знае това.....

 

Това ми бяха точните думи и го пиша, защото както каза съм откровен човек.

 

И феновете от габрово какво точно трябваше да направят, че да умилостивим Организаторите на това толкова велико мероприятие ??? Може би трябваше да тичаме като шашави (като Матю) на ляво на дясно, да свършим всичко. После да се изтупат 2-3-ма и да кажат : " Ей добре че сме ние да ви направим срещата!". Както казах - не мерси.

 

Другото, което е Хондю като ви каза че има избори тогава .... ВИЕ ГО ОТСВИРИХТЕ защото сте велики организатори и не може там селянчето да ви дава наклон на оная работа .... Понеже сте много навътре в тея работи излъгахте целия форум за датите.

 

Бях се зачудил ама вече спокойно мога да кажа: Изтрийте заявка номер 169. Просто не се чувствам достоен да се възползвам от направеното от вас. Не знам как ще живея с мисълта че няма да ме има в списъците на най великата среща в историята на автомобилизма ама какво да се прави.

 

абе не ми се говори повече .....

 

И само ако може да ми кажеш как така грешка 10 се оказва ламбда сонда и "ремоната" струва 200 лв. Защото човека дето ми е изопачил така смешно думите дойде един ден със сопол на носа и ми хленче какво сте му били казали че му има на колата ....

 

п.п. Ще дишат спокойно ама друг път ... Honda_EG ще ги смачка ;) Както каза Хондю: НЕДЕЛЯ 4.06.2010 Габровската ДРУЖИНКА поема ОТГОВОРНОСТТА пистата да е отворена и който иска да покара за кеф да Заповяда :)

 

Първо здравейте на всички.Има много малко хора, които ме познават в тоя форум за това искам да се изясня.Страшно ме е яд, че съм намесен в лайната ВИ и то не зареди друго, ами защото ми е такова възпитанието.Теро, ще ти подам малко информация точно за ония момент за да сме си наясно.Хората, които бяхме организатори решихме да те поканим, дори аз застанах зад теб, като казах, че ако поемеш ангажимент ще си свършиш работата.Тогава ти писах в скайп искаш ли така и така и отговора ти беше точно това, което е пейстнал Омбре.Аз трябваше да кажа какъв ти е отговора пред организаторите нали?Не ме наричай източник.Понеже уиндоуса ми е преинсталиран след онзи момент.Сигурен съм на 95% или мишкуваш и не искаш да си го признаеш?

А сега по втория въпрос:

1.Никога не съм със сополи на носа, а и да имам си нося кърпичка.

2.Никога не хленча.

3.Факт е, че бях наринал 1700 лева в акорда ми последния месец и БЯХ ПРИ ОМБРЕ и че ми беше писнало на гадната кола все нещо да и има И ТИ СПОДЕЛИХ(Видимо не разбираш какво значи тая дума), че трябва да сменям ламбда сонда и факт е че всичко беше 150-200 лева(зависи каква се намери).Също е факт, че ми беше писнало тотално.Ти каза дай да видя, беше пред Алеко.Провери грешката, пъхна една букса и нещата се оправиха.Понеже не мишкувам съм много искрен в приказките.Да това е факт.

И сега имам 2 въпроса към тебе:

Какво общо има това с националната или търсите пак да НАСЕРЕТЕ ВСИЧКО?

Нима има безгрешни хора?

Тези, които ме познават по-отблизо знаят, че се опитвам да спазвам добрия тон и да се държа с хората ок.Дори съм се опитвал да ти го покажа и на тебе.Звъня нон стоп на хора от форума да ги питам как са, кво става, всичко наред ли е и т.н, защото се вълнувам искрено за тях.Но ти това не може да го разбереш, а и не мога да ти се сърдя.Във всеки град, в който хода се чувам с колеги и се виждам с тях.С почти никого не съм влизал в конфронтация, дори и когато ми даде егоистичния си отговор за участието в организацията си викам:ок, поне си казва.Ма ся да се извърташ....и да намесваш неща които нямат нищо общо...гадно е и не е ВЪЗПИТАНО.А да казваш пред целия форум, че съм дошъл със сополо на носи и че хленча пък.И това няма да го изкоментирам.Вярвам, че хората, които ме познават знаят отговора ти на нискостойностния ти пост и тези, които уважавам няма да обърнат внимание на простотията.

Поздрави на всички

Бъдете здрави и знай, че не съжалявам, че се запознах с тебе.Напротив, ти ми показа много ;)

Й.И.

п.п.Нали каза, че съм шаран да се хвана на хорото с организацията ;), остави ме да си шаранствам

п.п.2.Сега се сещам дааже, че споделих за случката с ламбда сондата и на Омбре "ТУК И СЕГА!" :blink::);) не помня даже на коя дата беше, но беше на Узана една вечер.

п.п.3.Според мен масовата грешка е, че не разделяте работа и бизнес от другите отношения.

Редактирано от ДанчоИванов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общото е че гледах да ти помагна, а в замяна получих ГОЛЯМО УВАЖЕНИЕ от теб !!! Много ти благодаря че ми изопачаваш така думите. Живи и здрави да сте ! Поне хубавото от цялата история е че виждам кой колко струва .....

 

men4e, защо си мислиш че няма да отидем да се видим с Феновете ? Ще направим точно обратното, защото няма причина да отебавам хора с който имам добри отношения заради други ....

 

п.п. ИваноФ, явно по вашия край думичката СПОДЕЛЯМ се тълкува по друг начин. Защото при положение че идваш и ми "ревеш" че омбре са те застреляли с цена и ако мога да погледна колата. ПАРИ ВЗЕХ ЛИ ТИ ? само това ми кажи! В същност може да се каже че си споделил само дето очакваше да ти помогна. Тогава не говорише много хубави работи за Омбре. .... не ти беше чак толкова добър приятел. Абе защо се ядосвам въобще. НЕ МЕ ТЪРСИ повече ако обичаш ! Видях те що за човек си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече няма да участвам в интриги.Очаквам те на националната очи в очи да ми кажеш всичко това, а аз да ти отговоря, защото всичките сте клавиатурни ербапи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недейте така бе хора, нека се съберем да се порадваме два,три дни и без това се събираме веднъж в годината нека го изкараме весело.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох ма той Теро няма да е на национална !!! :););):) както каза Бенджиребята давайте будем друзямиза нас си го правим да се видим да се прегърнем да си погледнем машините...............що с лошокакво си мерите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе... тая тема не беше ли за състезанията? Ще има и състезание по мерене на пишки, което започва ТУК и СЕГА ли?

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох ма той Теро няма да е на национална ;):cry:;):):) както каза Бенджиребята давайте будем друзямиза нас си го правим да се видим да се прегърнем да си погледнем машините...............що с лошокакво си мерите

+1 :punk: !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Призовавам Теро, Хондю и Доктора да присъстват :) Айде, момчета, оставете караниците на страна и нека се съберем! :) !!!

Редактирано от Radeon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

men4e, защо си мислиш че няма да отидем да се видим с Феновете ? Ще направим точно обратното, защото няма причина да отебавам хора с който имам добри отношения заради други ....

Незнам така разбрах.

Не знам за кфо толко сте се скарали и тфа исках да обясня, че тая среща не е между феновете и УС, а между фенове и фенове и то е ясно че от 300+ човека все някой няма да ти допада ма тфа не означава, че не трябва да се отиде.

П.С. Приятно изкарване на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИваноФ, дори и да се засечем направи се че не ме познаваш. Нямам никакво желани дори да те поздравя !!!

 

Както винаги си пишете това, което ви изнася и изопачавате думите на хората пак както ви е удобно. Как така преди време имаше скандал м/у вас и старите фенове ?? И какво излезе тогава, че те са смотаняците ! И защо никой според вас не иска да ви помага ??? Сетете се сами!

 

И да взема да ви го напиша и тука, че хората да видят какво ми е мнението, а не вие какви думи сте ми сложили в устата: АЗ не искам да работа и сътруднича с Омбре и компания :) Това че според вас това значи че не искам да помогна за нещо свързано с марката и феновете си е лично ваша работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Габровец... ти си бетер Шоп бре! Не се ли умори! (въпроса ми е риторичен - МОЛЯ ТЕ, не ми отговаряй)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Габровец... ти си бетер Шоп бре! Не се ли умори! (въпроса ми е риторичен - МОЛЯ ТЕ, не ми отговаряй)

Абе 'Димитър Коев' човека има какво да си каже и го казва, какво да мълчи ли? Ти като си от София и трябва да се обадиш без причина така ли? ( И моя въпрос беше риторичен затова Моля те не ми отговаряй )П.С. темата не беше ли наистина за състезанията? Ако е още такава искам да попитам: наистина колко метра ще бъде трасето з драг и колко метра ще има за спиране? Искам да видя все пак на Драго колата тази година ако е нормална писта с нормално разстояние какво ще направи. А и моето спиране не е много добро !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дрейки ти ма разби бре !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Габровец... ти си бетер Шоп бре! Не се ли умори! (въпроса ми е риторичен - МОЛЯ ТЕ, не ми отговаряй)

Абе 'Димитър Коев' човека има какво да си каже и го казва, какво да мълчи ли? Ти като си от София и трябва да се обадиш без причина така ли? ( И моя въпрос беше риторичен затова Моля те не ми отговаряй )П.С. темата не беше ли наистина за състезанията? Ако е още такава искам да попитам: наистина колко метра ще бъде трасето з драг и колко метра ще има за спиране? Искам да видя все пак на Драго колата тази година ако е нормална писта с нормално разстояние какво ще направи. А и моето спиране не е много добро !!!
То каквато и да е пистата ти така или иначе няма да можеш да развиеш голяма скорост и ще успееш да спреш :) какво толкова се притесняваш "бавен"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...абе хора толкова клипове има на тая писта във Вбокса вие още се чудите каква е !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

имам предложение ВСИЧКИ мнения от мнението на Омбре където леко напада терориста

да бъдат изтрити включително и то . :drunk::hondarulez::bounce:

и да продължим с коментарите и въпросите покраи състезанието.(ТОЕСТ ПО ТЕМАТА)

всички други неща вън-> разногласия винаги ще има :) (ТОВа е ясно за всички) :cool::angry::honda:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:angry: Кефите ме пичове:hondarulez:Евала :cool: Все ми се ще да се разбираме,ама не пред компа,а право куме в очи :)Та,който не иска да дойде да се напием,проблема си е негов :) Само ми е интересно,аз като съм се включил да съдействам за организирането на срещата по-голям бълък ли съм или не?Честно казано вече ми писна да чета глупости,аман!Искам да се видя с приятелите си,да се повеселим,да се почерпим,да се почувствам като на национална среща.Правил съм го вече много пъти с кеф и ще продължавам да го правя,напук на всичко :bg: Все се опитвам да разбера какво толкова се дели тук и не мога да си отговоря? :drunk: Въпреки това тук намерих много истински приятели и не смятам за дребнави неща да си разваля приятелството с тях:bounce:Не си спомням до сега някой да е опрял за нещо до мен,независимо какво и аз да не съм му помогнал.За мен дали си от София,Варна,Ст.Загора,П.Тръмбеш и т.н. няма значение.Не страдам от предразсъдъци.Апелирам към всички,моля Ви нека си прекараме една незабравима среща,а не да се гледаме под вежди и правим на интересни :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ombre преди да даваш оценка на хората и да съдиш,хубаво е да се погледнеш в огледалото и да се запиташ кой си всъщност и колко струваш, само така ще разбереш колко тежест имат думите ти. Дори в написаното от теб да има нещо вярно,между редовете се чете единствено безсилието ти да постигнеш това което желаеш,и вместо с дела да си избиеш комплексите,ти го правиш с думи...(щото е по ефтино и по лесно).

Al Capone няма да ти отговарям щото си подлога. Не може да ни каниш на драга след като отдавна приятелите на Хонда плащаме наем за Междене.

 

заявка 46, тоест мойта за затриване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Иванов, дръж се като мъж и не се оправдавай посерко.Сега свирят Слеър най-великите аааааааа пеинт

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахахахах кефите ме.Някой хора добре си го казаха форум =ЕТ :) Жалка е работата но е факт. Скоро бях дочул от някъде че на драга на 1вия кръг организаторите са си делнали по 2к на човек и били недоволни,тук да нестане пак така ?Миналата година дотса се обсъждаше къде са парите :) ПП: Остайте ся таз работа кажете колко м ще бъде пистата 200 250 300 350 400 402?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда и мене ми е интересно на колко метра ще се състезаваме(надявам се да се остави място и за спиране)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата:Пистата е около 520-530 м. Старта е на около 8-10 м. от началото. Има достатъчно място за каране на 402м. и за спиране, ако имате изправни спирачки. И да не успеете след това е равно и няма проблем дори и да излезете в тревата. Пистата е с наклон нагоре така че и това помага за по бързото спиране.ето един клип специално сниман за да се види пистата от край до край :

П.П. За тези които са 400++ коня може и да не им стигне мястото за спиране , но пък като им гледам проектите имат и зверски спирачки така че споко момчета пистата е достатъчна.Габровската група пожелава успех на всички участници в драга ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брат аз знам колко е теро ми каза,но питах организаторите,защото може да решат нещо друго от съображения за сигурност или други съображения,те да кажат подробности нали все пак те организират,може да решат да изместят старта или да се спира по рано заради по-мощните коли ,знам ли .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги като отидеш в банката и те питат на кого на името внасяш парите :plane: Какво трябва да кажа? :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така в банката и погледнахме на кой се води сметката - Хонда клуб България :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Титуляра на сметката е Хонда Клуб България.А основанието е номера на заявка ти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...