Jump to content
bate_em4o

Рок а? На ви сега....

Recommended Posts

"Така например руски учени са зафиксирали следните ефекти: след 10 минутно прослушване на рок музика от седмокласници, същите забравят използването на таблицата за умножение."Ето и цялата статия -Музика от ада! ;):bg::o;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде се ровиш по тези сектантски сайтове? Хм? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Развиваме се,че с тия 30+ годинки рок в тиквата ми не моа се сетя табличката за умножение! :) 7х7=...... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз от почти 10 години слушам Рок и Метъл, и не знам как се казвам :) А да не говорим, че и свиря....малииии нз как съм успял и китарата да държа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То затова Бате Емчо се чуди, как така 4х4= 5 пътника в CRV-то

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две момичета (мои познати) спореха какво е БМВ-то на шефа им - 4х4, или по пет, понеже отзад пишело Х5...Така че най се затъпява от чалгата :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, бе аз слушам рок музика 10 години и да си призная, след малко излизам и не знам дали ще се сетя откъде се пали двигателя на колата!ПоооомощщщщщТ! :cool::) :) :lol::) Преди да съм го залял с бензин и драснал клечката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две момичета (мои познати) спореха какво е БМВ-то на шефа им - 4х4, или по пет, понеже отзад пишело Х5...Така че най се затъпява от чалгата ;):)

;):cool::lol::););):) по темата: Значи в тоя форум повечето сме закърнели и изкуфели ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две момичета (мои познати) спореха какво е БМВ-то на шефа им - 4х4, или по пет, понеже отзад пишело Х5...Така че най се затъпява от чалгата ;):)

;):cool::lol::););):) по темата: Значи в тоя форум повечето сме закърнели и изкуфели ;)
Абе, пичове, я някой да ме светне къв е тоа форум и за кво пиша в него, че ми се губи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има(имам) готово решение на проблема (ако въобще съществува такъв)Наливам си акъл....... ......редовно. :cool::lol::);):):););););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пазя си някаде една изрезка от "Септемрийче",по-големите го помнят сигурно,темата е HEAVI METAL.Дано я намеря да видите мисли мъдри комсомолски.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя ред на мисли сондирам идеи за новия ми проект. Идеята е когато бензина в колата намалее и дойде времето да светне онази лошата лампа, вместо този скучен и досаден процес, например да ми се вкючи касетофона, волумето на макс и да тръгне това:

. Поздрави, за всички които ще си откачат главите на 22-ри и 23-ти или просто се кефят на Рамщайн :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и на времето комунягите са пишели по вестниците,че и хаймериканските войници във Виетнам изтрещевали,щото слушали рокенрол и джасали кока-кола................................ :devil: LONG LIVE ROCK AND ROLL!:devil:!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

".... човек при определени условия в хода на рока изпада в състояние подобно на това в което африканските магове общуват със света на падналите духове..."Чудeх се що за тотална деградация ме е прихванала, а то: :devil: ... :devil: & :devil: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, ама тоя дето ги е писал тези неща явно е деградирал яко :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

може и да е "градил .... ама Илия килия" ... :devil: :devil: :);):devil:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Изследванията проведени в това направление показват, че подсъзнанието може да улови фраза произнесена отзад напред, а после да я разшифрова като съобщение, даже когато съобщението е изразено на непознат на аудиторията език."

Тези изследвания, заедно с дадените примери са си никакви доказателства - не стига , че езика не е разбираем , ами и наобратно .... :devil:

По тази логика би трябвало всички слушащи рок музика да подразбираме всички езици :

1 Индоевропейски езици

2 Семито-хамитски езици (Афро-азиатски езици)

3 Уралски езици

4 Алтайски езици

5 Палеоазиатски езици

6 Тибето-китайски езици

7 Мон-кхмерски езици

8 Езици мунда

9 Дравидски езици

10 Малайско-полинезийски езици

11 Папуаски езици

12 Меланезийски езици

13 Бурушаски език

14 Кавказки езици

15 Средиземноморска група

16 Банту езици

17 Бантоидни езици

18 Езици на Централен и Източен Судан

19 Езици манде

20 Гвинейски езици

21 Нилотски езици

22 Кордофански езици

23 Езици канури

24 Бушменски езици

25 Хотентотски езици

26 Ескимоско-Алеутски езици

27 Езици на индианците от Северна Америка

28 Езикови семейства от Южна Америка

29 Езици на коренното население на Австралия

30 Изкуствени езици

а аз допълнително и извънземен :devil: , тъй като слушам основно рок музика :) ...

Ако във Фиат уно се возят пътник и шофьор - това претоварване ли е ? :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 минутно прослушване на рок музика от седмокласници, същите забравят използването на таблицата за умножение.

Туй да му ий . Хората продават калкулатори, проблема не е голям :devil: Ама виж, Judas Priest някога ги бяха обвинили, че с незнам коя тяхна песен (ех, почнах да забравям като бабичките дее*а, не помня коя точно песен, ама мисля че беше от албума им "Бритиш стийл") текста и, прочетен на обратно действа подсъзнателно да се самоубиват младежите, имало смъртни случаи дори... Ама от друга страна, както казваше един мой стар познат (Иво къдрицата): "кое не е мало, да мре" :devil: Така, че и тук загубата не е кой знае колко голяма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А глеите каква боржуазна музика слушаме.Цитат: „ХЕВИ МЕТЪЛ” В ЧЕРНО-БЯЛА СНИМКА И цветна да беше снимката, пак щеше да избие черното: Тъмното, заплашителното. Знам, че ви е трудно да повярвате: лоша музика? Има ли въобще такава? „Тежкометалният” хеви метъл наистина не е без музикално-технически качества: на днешната голяма „роксцена” не може да се задържиш и да печелиш пари, ако пееш и свириш слабо... Само че при него музиката е просто повод, средство и канал за НЕЩО ДРУГО: внушението, че ЗЛОТО Е ДОБРО, а доброто – жалка работа за слабоватите. „Да живее силата!” Но не на ума, на духа, на волята, на труда. А силата на юмрука, на веригата или което и да е друго средство за побой. „Ура за чудовищността!” „Браво на ужасите!” – истинска клоака от пошлости, на които се мъчат да им намерят музикален или по-точно – звуков еквивалент. Пошлости ли, ще кажете? А хардрокът, „бащата” на хевито, а рокът въобще който си е така или иначе „музика на агресивността”, на несъгласието, на стихийното „Не!” срещу цял куп норми за приличие? Тя е дълга история. Рокът наистина възниква като спонтанно „не” спрямо много неща в света на възрастните. Но това е само В НАЧАЛОТО. По-сетне той избистри позициите си, изрече много пъти „ДА”, стана изкуство и запази – за негова чест – своето „Не!” най-вече СРЕЩУ лошото, несправедливостта, войната и насилието. Тоест рокмузиката при всичката си текстова и звукова грубоватост винаги е била с ляво ориентирана, прогресивна, идейна позиция. И затова сега милиони млади хора в света не могат да приемат злостното нейно чедо (по-скоро изчадие) – хевито, расистко и антихуманно в бруталността си. Не ви се вярва? А какво ще кажете за следното. Всеки, поне що-годе ориентиран в попмузиката човек днес знае за огромния, решаващ принос на негърското музикантство. Без блус например не би имало ни рокендрол, ни бийт, ни рок. Да композираш, да свириш и пееш КАТО ЧЕРЕН, да усещаш „соул” (душа) в попмузиката, да имаш чувство за суинг (особено ритмично чувство, без което няма ни джаз, ни рок) – това е задача на задачите пред всеки неин творец. Не случайно тачени са най-вече черните й „звезди” – Мъди Уотърз, Рей Чарлз, Стиви Уондър, Ал Жиро... А сред хеви-метълистите няма ни един черен музикант, ни една черна група. Хевито не ги търпи, не ги търси, отрича се от най-съществения си корен. Кипри се с расистките си „доблести”. И жените не търпи. И старите са за посмешище. Та дори и домашните животни (за сметка на любимите му отровни паяци). Знам какво ще кажете: всичко е игра, шега, „на ужким”. Просто „театро”. Е да, но все пак има неща с които човек е срамно да си играе. И опасно. А защо се разпространяват на Запад хеви метълът и неговите производни? В буржоазното общество няма бариери пред нищо, което носи ПАРИ. Или поне не са достатъчно мощни спрямо могъщия ПАЗАРЕН механизъм (твърде неуместен в полето на културата). Впрочем добре, че за сферата на попмузиката днес важи поговорката: „Всяко чудо – за три дни.” Докато все още се спори „за” или „против” хеви метъла, той допява песните си, изцеждайки сетните капчици на злорадото си „въображение за лошотии”.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

It's called Music With Rocks In.This was music that had not only escaped but had robbed a bank on the way out. It was music with its sleeves rolled up and its top button undone, raising its hat and grinning and stealing the silver. It was music that went down to the feet by way of the pelvis without paying a call on Mr. Brain.

Ей така Пратчет описва рок музиката. Според мен не само, че от нея не се затъпява, ами напротив - повишава iq-то - 10 минути рок е като 10 решени судокута.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам диагнозата.Сега съм на 39...след около 25г. слушане на рок и метъл съм на края унищожението на огромния си интелектуален потенциал:devil:Сега вече и детето ми има ментални увреждания.Оня ден по погрешка му дадоха грамота за завършване на първа група в детската градина.... :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не познавам и един наведен, или депресиран рокаджия. Рок-Музиката е предимно позитивна, и клони към един невидим позитивизъм.. :)

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Костадинов,наборе от каде изваде таз глупост бе майна,ако нямоло блус нямоло да има рок ,това е пълен смях.Аз мога да кажа че ако нямаше Бах ,Бетовен,Вивалди , нямаше да има рок,хеви метал и др стилове в рока.Колкото и да слушам метал ,таблицата не я забравям,а кой ще се сеща за таблицата след невероятните парчета на мейдън,джудас и много други групи които ти действат като,не знам как да го напиша даже, как да го.... Много поздрави за желязното братство с ,,COB Alexi Laiho cover Vivaldis four seasons summer theme,, съжелявам за това че не знам как да го кача,после някой да се сети за таблицата :):) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това действително е най-голямата тъпотия която съм чел. Непрекъснато се чудят как да забранят рок и метъл музиката, няма да давам примери, предполагам на всички тук му е известно, че преди години са съдили известни групи за текстовете на песните им и до ден днешен се чудяд как накарат младото поколение да слуша ТЪПОТИЙ. Видях, че по-нагоре е споменато за скритите послания в текстовете на песни и сега се сещам, че в тубата бяха качили някво клипче с текста на Stairway to heaven на Led Zeppelin и даже имаше и аудио и хора които вярваха в това нещо. Нарочно съм слушал цялата песен на обратно както и много други за които се твърдеше подобно нещо и в текста нямаше нищо подобно естествено. Даже съм спорил с хора на живо, че няма такова нещо обаче тъпото си е тъпо.Относно горния пост. Кавъра на Alexi Laiho е много добър наистина.Да живее тежката музика \m/ и докато не съм забравил....ами забравих го... :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си пиеш Гинко-билобата.................. :):):) Иначе съм слушал по радиото некво изследване в Германия,че имало пряка зависимост при слушането на определени рок парчета и увеличаването на скороста на шофиране,например Highway Star.................. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От любопитство прегледах набързо тази статия, което ме навежда на мисълта, че е писана от поклонници на анти рок/метъл и тем подобни стилове. Мен лично не ме интересyва толкова това кой какво казал, защото си харесвам този вид мyзика, зарежда ме много положително, особено и с присъствието ми по концертите. Всеки има право на мнение, така че не се засягайте и не го приемайте лично. Както се казва: "Rock is not dead" и като гледам, скоро няма и да бъде :lol:А от всичко най-хyбавото е, че има огромен брой хондаджии-рокаджии :lol::D

Редактирано от Bai_Georgi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от всичко най-хyбавото е, че има огромен брой хондаджии-рокаджии !!! :tooth:

Наистина това е най-хубавото :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не познавам и един наведен, или депресиран рокаджия... :)

В десятката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq
:lol::lol::lol: Това да не го е писал Митко Пайнера или Азис :D То верно са че по нета има секви дивотий,ама тва е прекалено.Са че има нещо та определени песни настръхвам,но това не вярвам да е сатаната :devil::devil::devil: Важното е да има метал,дрога и кур..ви колко щеш :lol:http://vbox7.com/play:079c864f картинката кърти :lol:http://vbox7.com/play:215a6705 любимата ми песен :punk:http://vbox7.com/play:dfdc2d42 нещо несатанинско :lol:http://vbox7.com/play:e672c7b5 спешъл за всички фенове :huh::):):punk::punk::punk::punk::punk::punk::punk::punk::tease::tease::tease::huh::):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пазя си някаде една изрезка от "Септемрийче",по-големите го помнят сигурно,темата е HEAVI METAL.Дано я намеря да видите мисли мъдри комсомолски.

Твоят пост ме подсети за ето това => http://picbg.net/u/6611/16500/436769.jpgБеше изгубено, но след няколко дни търсене и благодарение на един услужлив човек от един друг форум се намери. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вилидж Пийпъл - Насилие ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...