Jump to content
Guest Al_Capone

Записване за Национална Среща 2010

Recommended Posts

да питам само до колко дена ще има потвърждение/да не би нещо да съм объркалаз получих 121 номер на заявката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VTEC Inside LUDA, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 180!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ,приятели ,ако знаете как съм се наточил.Някой знаят,но ще се пазя за състезанието. :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам питанка към организаторите. Ако искам да участвам САМО в шествието без нощувки и изяви в състезания, трябва ли да се записвам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Glacier, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 183! До няколко дни ще се свържем с теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам питанка към организаторите. Ако искам да участвам САМО в шествието без нощувки и изяви в състезания, трябва ли да се записвам?

И аз питам същото?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ,приятели ,ако знаете как съм се наточил.Някой знаят,но ще се пазя за състезанието. :worthy::lol::(

:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам как може да се поръчат допълнително тениски , че леко обърках бройката ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам как може да се поръчат допълнително тениски , че леко обърках бройката ?

На мейла в контакти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги регистрирах се под номер 28 но все още не съм получил потвърждението , регистрирал ли съм се ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги регистрирах се под номер 28 но все още не съм получил потвърждението , регистрирал ли съм се ?

Регистриран си! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най учтиво преди има няма 4 страници помолих за някакви снимки на мястото определено за палатков лагер.Ако е прекалено сложно просто отговорете.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле аз дали испуснах времето за записфане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

flok, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 191!До няколко дни ще се свържем с теб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също нямам потвърждение. Моля за обратна връзка.Също имам молба за снимки на палатковия лагер.Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен  :)

 

Искам да попитам и аз... Почти 10 дена минаха от както се регистрирах с номер 69 и всеки ден си отварям пощата по 3 пъти с очакване за сметка по която да преведа пари за да си получа тениските за националната. 

 

Тъпо ще е два дена преди националната да си получа тениските. Искам да си ги нося много преди това.

Ако в възникнал проблем поне споделете да не сме в очакване.

Благодаря Ви предварително  :worthy:

 

Айде... не остана  :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен  :)

 

Искам да попитам и аз... Почти 10 дена минаха от както се регистрирах с номер 69 и всеки ден си отварям пощата по 3 пъти с очакване за сметка по която да преведа пари за да си получа тениските за националната. 

 

Тъпо ще е два дена преди националната да си получа тениските. Искам да си ги нося много преди това.

Ако в възникнал проблем поне споделете да не сме в очакване.

Благодаря Ви предварително  :worthy:

 

Айде... не остана  :worthy:

От името на екипа искам да се извиня за забавянето. Всички ще получите потвърждение и информация по мейл до 2 дни.

 

Относно тениските, на сайта пише:

 

Поради засиления интерес за закупуване на официалните тениски на Национална среща 2009, тази година Ви предоставяме възможност да ги закупите на цена от 15 лв. Заявката за брой и размер се подава заедно със заявката за участие и стойността на поръчаните тениски се калкулира в общата цена. Тениските се получват при пристигане в Узана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

потвърдете моето записване...сори не си спомням входящия ,и номер ,мерси предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

потвърдете моето записване...сори не си спомням входящия ,и номер ,мерси предварително!

171

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Може ли ако си платя само за мен и евентуално с мен дойдат повече хора да платя за тях на място на входа? Че сега незнам колко ще сме в колата, а ще идвам само за събота през деня без да се остава вечерта ...(също да попитам защо трябва да си давам адреса? може ли да се регистрирам за срещата без адрес или поне да пиша само града?)Мерси

Редактирано от Yanko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз не си помня номера :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли ако си платя само за мен и евентуално с мен дойдат повече хора да платя за тях на място на входа? Че сега незнам колко ще сме в колата, а ще идвам само за събота през деня без да се остава вечерта ...(също да попитам защо трябва да си давам адреса? може ли да се регистрирам за срещата без адрес или поне да пиша само града?)Мерси

:cool:За да има къде да ти изпратят стикера поне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До кога е срока за записването???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВАЖНО!

 

Приятели,

трябва да ви съобщя, че НС 2010 се отлага......

Преди да започнете да злосторничите, искам да ви кажа, че причините съвсем не са там, където ви се иска да са.

За наше огромно съжаление от днес сме със забрана от Общината за провеждане на това мероприятие, поради факта, че на 19.06.2010г. е насрочен частичен избор за Кмет на гр. Габрово. За незапознатите ще кажа, че бившия кмет на града бе назначен в началото на тази година на позиция Министър, отговарящ за еврофондовете.

 

Знам, че голяма част от вас са съгласували отпуските си с това събитие. Съжалявам за всички вас и моля да приемете извиненията на целия екип.

На нас също не ни е лесно, имайки предвид, че сме предплатили хотели, писта и т.н. и т.н....

 

По предложение от Общината, датите към които можем да се насочим са 2-3-4.07.2010г. тъй като в следмицата след самите избори ще бъде евентуалния балотаж.

 

Очаквайте повече подробности до няколко часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво излезе, че ние оргинизираме събора по-отрано отколкото едни кметски избори ли :cool: Айде честито. Язък само за всичкия спор около драга :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това се казва неприятна изненада, тия от Габрово сега ли го решиха това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

До колкото знам,избори за местна власт се обявяват поне 2 месеца по-рано от самата дата !Това не можа ли някой да го провери ?Знам,че на организаторите не им е лесно и упрека ми не е към тях , кавото за мен такова и за другите !Само се моля до тогава , да не излезне ,че и Севлиево ще избират кмет !

Редактирано от Ianev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво излезе, че ние оргинизираме събора по-отрано отколкото едни кметски избори ли :cool: Айде честито. Язък само за всичкия спор около драга :D

Мен ме няма Юли,значи и спор няма да има :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоша работа. Сигурно половината записали се за тази дата, няма да могат да дойдат на другата :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоша работа. Сигурно половината записали се за тази дата, няма да могат да дойдат на другата :)

да повече така е, аз съм на 100 % че няма да ме пуснат от работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яката Греда !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти :) Аз съм там когато и де е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да се организираме за предложените дати, защото никак, ама никак не ми се изпуска срещата......Верно голяма греда, не е истина просто!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Едно от нещата, които ни спира да обявим новите дати е, че Рали Узана беше планувано за седмицата след нашата среща, т.е. в седмицата за балотаж. То също е отложено и все още няма нова дата!http://www.bgnrc.info/index.php?option=con...92&Itemid=1

Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти новина...ако датите 2-3-4.07.2010г останат окончателни, аз за 2ра поредна година няма да успея да дойда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошооооо.Все пак аз съм там когато и да се определят новите дати .Аман от тия политици ....................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам,избори за местна власт се обявяват поне 2 месеца по-рано от самата дата !Това не можа ли някой да го провери ?Знам,че на организаторите не им е лесно и упрека ми не е към тях , кавото за мен такова и за другите !Само се моля до тогава , да не излезне ,че и Севлиево ще избират кмет !

Наистина ми се струва сранно да се организират избори в двуседмичен срок. Дали няма нещо незаконно тука :P Или се е знаело че ще има избори обаче никой не е казал от общината :) Или най-добрия вариант наще организатори да се майтапят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрено се надявам да си прав колега. Ама като гледам и линка който е пуснал Дидко едва ли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Изборите си бяха обявени навреме, просто никой от организаторите не е обърнал внимание на тази "малка" подробност.Ето само един пример от дата 26 април 2010 г.http://www.focus-news.net/?id=n1386019

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...