Jump to content
Guest Al_Capone

Записване за Национална Среща 2010

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Имам едно питане, платил съм в понеделник 28.06 по интернет, какво нареждане да нося като всичко е онлайн? Става въпрос за заявка 212.Благодаря предварително.Поздрави.пс: малко остана ;)пс2: ако може някой да ми даде или телефон нещо и незнам и аз какво, на някой от хората от организацията, понеже може да не успея да пристигна в петък поне да се обадя да кажа.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Атом, ти си платил бе, писах те в последния update. Не е нужно да носиш извлечение щото плащането ти е пристигнало вече при нас. Извлечението е само за всеки случай, за тези които плащат в последния момент и има вероятност те самите да дойдат преди парите да се отразят в сметката.Тел. аз личния гледам да не си давам, има един обществен в Краси но в не му знам номера.Поздрави от Узана ;) Тука пече слънце, валя 5 мин, сега пак прозира слънце между облаците. Носете си топли дрехи все пак...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз почвам да се притеснявам -още не съм получил стикер ,а утре тръгвам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели малко остана !Толкова мн се вълнувам и тръпна от щастие ,че ще видя всички приятели отново и ще си изкарам една незабравима Среща! Благодаря на всички които направиха това да стане реалност! и до утре ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е малко е. Не останаааа. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Малко е малко е. Не останаааа. :)

излишен пост както и моя Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз почвам да се притеснявам -още не съм получил стикер ,а утре тръгвам :)

Не се притеснявай, стикера те чака тук на Узана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна се......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз почвам да се притеснявам -още не съм получил стикер ,а утре тръгвам :)

Не се притеснявай, стикера те чака тук на Узана.
Надявам се и моя да е там :D че и аз ще пътувам инкогнито (без стикерче)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна се......

Хвалиш ли се????? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не спя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

39 и 40 тръгваме !Към 10;00 сме при вас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пожелавам на всички пътуващи за НС , приятно и безпроблемно пътуване ! И по-полечка с десния педал , за да има само усмивки таз година ! Доказвайте се на пистата в събота ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е казал поета:I'm comming up! So You gotta get this party started!п.п. Приятен и безпроблемен път на всички! Ще се видим горе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Я първите които са се качили на УЗАНА да пуснат една, две снимки от балкана да видим как е хавата и времето да сме хаберлий   :lol: Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хондата е измита (напук на лошото време), стикерите залепени :lol: очакваме само да стане 17:00ч и потегляме!Надяваме се 19:30 да сме при вас!. Как е положението на палатковия лагер? Много ли е мокра зематя?

Редактирано от Radko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желая на всички колеги лек път, много весело изкарване, изпълнено с максимално положителни емоции, и незабравими спомени от срещата :DИ най-вече - до скороооо :);)П.С. Бате Емчо, защо няма да идваш ти, аааааааааааааааааааааааа?? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Момчета , трябва ми казанче за хидравличната течност на сивик 5-та.Ако някой от идващите утре на националната има направо да носи :)Телефона ми е 0898885426А някой от София , който ще тръгва след 10:00 утре има ли ?

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не намериш аз имам и ще ти услужа да се пребереш ако трябва, няма грижа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата измих стегнах стикера ме чака утре да го лепна всичко е точно само нз от колко почва шествието и колко трябва да съм в Узана!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета , трябва ми казанче за хидравличната течност на сивик 5-та.Ако някой от идващите утре на националната има направо да носи :lol:Телефона ми е 0898885426А някой от София , който ще тръгва след 10:00 утре има ли ?

Ако има някой да тръгва след 10 от София или ако някой има казанче направо звънете на телефона , че тука нета е мъка и не мога да гледам форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бяхме горе за малко на ПримаС и купона тече с пълна сила, видях ме се с много приятели. Ако някой все още се двуоми нека да тръгва, няма да съжалява вообще. Поздрави на лагерниците и ако ходи някой да им занесе удължител че контакта е далеч. Наздраве :lol:

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за Прима С, но тук в Импулс се размазахме вчера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах малък проблем на националната.Искам да благодаря на хората , които се отзоваха - boby_70 , Dragi4 , doctor , както и на ANDRESHKO за помощта.Беше яко , догодина не 204 , а 408 коли в колоната !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

След края на срещата , дали е възможно някой да създаде тема с отзиви от нея , по-подробна информация за състезанията , надпивките и надсвирките :) за да може тези които не присъстваха :D да подсмъркнат и съжалят , че не можеха да присъстват ;) Мислих си аз да я създам , ама някак си не върви :D

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И нека още една тема да има за да се опсъди каде куцаше организацията за да може да се имат в предвид за следващата национална да не се допускат такива грешки че имаше доста пропуски. И все пак благодаря на всички момчета и момичета че всички си изкарахме както трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И нека още една тема да има за да се опсъди каде куцаше организацията за да може да се имат в предвид за следващата национална да не се допускат такива грешки че имаше доста пропуски. И все пак благодаря на всички момчета и момичета че всички си изкарахме както трябва.

Къде куцаше ли... ще ти кажа. Всичко беше ОК като цяло с изключение на ФИЗИОЛОГИЧНИТЕ НУЖДИ на пистата.Никакви тоалетни, мъжете ясно ни е по лесно да се оправяме, ама имаше стотици жени, не им завиждах определено.Другото е една пиклива скара (на ток) с кебапчета и километрични опашки.Лично чаках 55 минути за да се доредя да хапна нещо..... Редактирано от TYPE-S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Неискам да прозвучи като заяждане за да се пусне тази тема за опсъждане на организацията, но не е човешко да липсват елементарните изисквания за да се проведе такова мероприятие. Това са толкова много хора които престигат от цяла българия и очакват да има поне елементарни условия. А да не говорим за палатковия лагер че нямаше един фенер за осветление. Колко колеги скапаха акомулаторите за да има осветление и да свири музика за да им е весело в компанията.

Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги,поздравления за много добрата организация,БРАВО.Като гледах снимките ми се късаше сърцето че не съм участвал :rolleyes: .Ще гледам догодина да си дойда с хондето до БГ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислих си аз да я създам , ама някак си не върви :lol:

Върви, върви :lol: Ще има нужда от подобен отдушник, иначе всичко живо се закача на неподходящи теми, и споделя (понякога споделя е в кавички) в тях. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Неискам да прозвучи като заяждане за да се пусне тази тема за опсъждане на организацията, но не е човешко да липсват елементарните изисквания за да се проведе такова мероприятие. Това са толкова много хора които престигат от цяла българия и очакват да има поне елементарни условия. А да не говорим за палатковия лагер че нямаше един фенер за осветление. Колко колеги скапаха акомулаторите за да има осветление и да свири музика за да им е весело в компанията.

Колега никой от екипа няма да приеме мнението ти за заяждане, напротив ще ни мотивира за догодина. Прекалено съм изморен сега, но тези дни ще кача всичката документация за мероприятията на пистата и ще пусна тема за вашите мнения и препоръки за догодина. Ние със сигурност не сме безгрешни, но също така съсигурност не се обиждаме от градивна критика и от предложения!Аз си изкарах супер, а ВИЕ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни тема да прочетеш отговрите :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...