Jump to content
No Limit Performance

1ви кръг по драг рейсинг за 2010год.

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Ще пусна една снимчица, да не омаловажавам думата на Chris_Barnes, щот е бързал да ме *пофали* че съм снимал ... мързи ме да ги конвертирам сичките, иначе имам няколко добри попадения. Колегите са дали снимки бол. ;)

Honda vs. Mitsu ;)

Публикувано изображение

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Методи Карабойчев Сеат Леон TDI -12,335 FTW??? :)

Споко, грешката е оправена !п.п. Не е моя Леон това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващия кръг ще се постарая да има още 1 Турбо Хонда ( само да не е Юли )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клас "А"Клас за автомобили с атмосферни двигатели до 2050 куб.см. включително.БЕЗ нитро , БЕЗ участието на изцяло или частично тръбни конструкций!

Какво точно имат предвид под "тръбни конструкции"?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама не. Тръбна конструкция е когато шасито е иработено от тръби или част от него. А с клетка е позволено участието в случаи че ти липсват части от интериора и екстериора с цел олекотяване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пълен интериор ли трябва да има колата за клас Street и FWD?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно.Освен интериор, колата трябва да не е минала флекс тунинг, т.е. брони, калници, капаци, изпускатела система и всичко останало трябва да си е по колата.Възможна е промяна само по предни калници и капаци изработени от по лек материал и ползване на сликови гуми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На състезанието забелязах, че много странно миришат газовете на състезателите. Някакви добавки ли използват?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На състезателите или на автомобилите им , че ако е на състезателите ... лошо ;) ;) ;)Майтапа на страна, но това е неизбежно :)А на мен по скоро ми миришат доста приятно :)

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На мен ми смърдеше на пресен слънчоглед. :) Забелязал съм че и във Враца на "картинг" пистата (имаме специална мини картинг писта за автомоделистите със RC резачките) смърди по същия начин, явно това е ефекта от нитрометана. :)

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми смърдеше на пресен слънчоглед. ;) Забелязал съм че и във Враца на "картинг" пистата (имаме специална мини картинг писта за автомоделистите със RC резачките) смърди по същия начин, явно това е ефекта от нитрометана. ;)

Не бе, тва е от семките къде ги чоплихме :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ти каза - "отивам да ям" и след това не те видях повече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не бе , бях на 3 метра от вас ... просто исках изгорелите газове от лънч контрола да ме бият право в лицето, че иначе не ми е интересно :lol:

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е значи ако сте били около старт линията и аз там бях мани мани от тия добавки почнаха очите да ми сълзят :lol:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти купи твоя Нисан от Явор много след като Анатоли вече имаше неговия (при това следващия модел)!!! Относно поддръжката и частите, сега като се замисля е нормално да са по-скъпи от на СР20. На повечето производители "РЕТРО" колите са по-скъпи за поддръжка, що твоята да е по-различна?

Моля те да спреш да пише глупости. :) Даже не знам кой е тоя Явор ... моя Нисан преди много години ... не помня колко точно ... го купи един приятел, от Стара Загора ... въпросния мой приятел се казва Димитър. После той няколко месеца го държа без да го кара понеже беше със счупено сток турбо... писна му ... не му се занимаваше ... и ми го продаде.Това грубо се случва преди около .... 6 години. ;) Анатоли преди толкова години може би не е имал книжка даже. ;)
абе спри да пишеш глупости вече разбрахме колко ти е бърз старовремския нисан ,с който Брус Ли е обирал банките ,помня само как ти свих сармите със старата ми Б16-ка която нямаше дори и чип нито изпускател... за теб знам от форумите по които си писал, че по добри коли от ауди 80,опел астра гси и най накрая последната ти придобивка 200сх оуу иеее няма.А до колкото разликата м/у ца18 и ср20 с тия дълги бутала си далееееч от висока 11-ка и наистина ще разходиш конете мн бавно но ...хората са си го казали акъл на високо не вирее... А колкото до майстор Чавдар, Д.Дончев 2 пъти го вика да му помага да качат скоростите на Р34-ката ,отиди да ти даде малко акъл човека как да си направиш бърз нисан. поздравления имаш най бързия нисан аз пък имам клипче как си зад син црх б16 .ти просто си от хората които не могат да приемат загуби ако мога така да се изрека или май от тези които комплексите са им по големи от капкомера в гащите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ви писна да наливате масло в огъня... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

дочух че днес Във 1 часа в предаването мото Авангард ще дават драга (лесново), по някои от диемите. :D

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...дано,че да може да го гледам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

гледах го и мога да кажа че има доста по малко хора от преди... като сме ходили по писти.:P водещия беше много умрял :angry: това настрана :((вятъра бая силен) доста подготвени и яки коли се видяха Дел сола ;) яката работа :D:D

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи тва не е Оямата а Максо бре :angry: неговия нисан наистина е бърз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А моя не е ли бе :) , нали ти сипвам и не тебе и на пепикс дето си мисли че ме е бил ама у мечтите му, бие ме като го пуснах да тръгне със ! секунда ! по рано - и пак не ме бие а го изравнявам за смешните 300метра на булгара - вие разбират от драг знаете квое една секунда , като тръгнахме заедно му направих 18 коли :) . Обаче не се бави да се похвали по всички форуми че ме е бил, и после говори за комплекси и признаване на загуби - малее направо не ми се верва колко заблудени хора има.

Редактирано от Oyama

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...