Jump to content
No Limit Performance

1ви кръг по драг рейсинг за 2010год.

Recommended Posts

п.п. Давате ми примери с бели държави ... еми ето я Гърция.- 35евра вход.- 50евра такса участие.ЖИВИ И ЗДРАВИ :D

А има ли такива пародийй като тука в часност Дупница ,защото там само съм ходил пък и няма смисъл да ходя другаде ,при положение че на всякаде едни и същи карат.На последния драг беше ама такава пародия на пародийте , че няма на каде ,и някой ще ми изка пари .А мерси .Е ТАМ Е ПРОБЛЕМА НА ТАЯ СКАПАНА ДЪРЖАВА ВСИЧКО Е ПАРИ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенка, какво му беше на Дупница ?? Най-по-по-най готиния "драг дей" :P Много хора (мераклий) , хубави коли (понаправени), природа (поле с изсъхнала трева) и 3-4 пича от "федерацията" дето се правят на велики :D Може да не сме карали ама поне се видяхме с много хора и си полафихме. Само едно ме е яд: защо не си взехме семки ;)

 

 

Founder, я ми обясни каква е разликата ако една платка съм я запоил аз или "Race America" ?? Че ми стана много интересно, защо моята няма да работи по същия начин като другата ;) Не случайно си търся готови схеми, а не ги мисля аз (не че ще я измисля де :P ).

 

И в Гърция (примерно) има нещо направено и заради това искат ..... Правиш ли разликата ??? Не са на една поляна и да ти искат тези пари , защото после евентуално да се направи нещо .... и пак направи сравнението:

1- там има база . Ама под "база" имам предвид база не палатков лагер някакъв.

2- 50 евро на фона на заплатата, която взимат и 50 лв на фона на нашите заплати и стандарт на живот .... ОТ къде ?

 

п.п. Понеже ти си зад тази инициатива, заради това ти ще отнесеш каля :D :D нищо че не си на %

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак да си кажа.Разбирам, че хората нямат пари и таксата Ви се струва висока, но защитавам позицията на фаундера.Пак трябваше да наакате нещо, което сигурно се прави не с малко усилия.С въшки няма как да се случат нещата + това кой Ви задължава аджиба да ходите?!?Мене когато нещо не ми одисва си правя пас и се спасявам(това не е конкретно към никого).Защо не направите така и тези, които смятате, че парите които ви искат са безумие...или просто ОРГАНИЗИРАЙТЕ НЕЩО ВИЕ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз ГО ОРГАНИЗИРАХ !!! Ама още няма подадени заявки ....

 

Никой не ме задължава да ходя, ама никой да не ми обяснява че цената не е високо смешна . И да не ми обяснява че не ходят хората, защото не им вървели колите ....

 

Организация с безбожни такси и баба ми ще организира. Когато се организира нещо целта по принцип е да идат хора, а не да се организира колкото да се каже че е имало нещо ....

 

и към Founder: в Ф1 дават страшно много пари за да участват. Ама искам да попитам(ако знаеш) като идат на "бахрейн" дали има един чичка дето да им взима такса ВХОД ?? !! :D:P И ако не я платят не им дават да карат :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Гърция миналия уикенд 120 евро е била таксата за участие.15 евро входа.което значи 240 лева такса за участие и респективно 30 кинта вход.Това е за сверка.

Организация с безбожни такси и баба ми ще организира. Когато се организира нещо целта по принцип е да идат хора, а не да се организира колкото да се каже че е имало нещо ....

Ей тука бъркаш.Организирай ти да видим дали ще можеш с безбожни такси.Никой няма да ти дойде на безбожна такса.И второ целта е да се спечелят пари най-вече, а начина е да дойдат хора :D Редактирано от ДанчоИванов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и никой не пищеше да е недоволен, по принцип аз съм на принципа - кат не ти изнася...шапката, гащите и ....незнам защо се срванявате с гърците, много сме далече от нивото на което се организират нещата при тях, незнам как е при драга, но при дрифта със сигурност. Ако мисленето в БГ беше малко по-конструктивно, а не само храна и на кой му е по-голям щяхме да сем малко по-напред или?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Някой от тези които казват че са организирали нещо от такъв мащаб с такава техника и съгласуване между нялкоко институции и имат организация (юридическа такава) която да го организира, ще ви питам само това: Знаете ли колко са таксите само за да съществува тази организация, знаете ли колко иска пожарната, знаете ли колко иска линейката? Знаете ли колко човекочасове се искат за да се навържат нещата? И колко хора ще трябват за да се случи? Ами как се набират спонсори сега? А попринцип? Замислете се над този въпрос.П.С. Всяко мнение не по темата от тук нататък ще бъде трито!П.П.С. Ако някой иска право на реплика на моето мнение да ми пише на лично!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кво на лично щото си много важен ли и ти ли се изживяваш като кмет на София .Кво ти пречи темата кво ти пречат постовете или пак баркаме боя с демокрацията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Защото ми е в правомощията! И защото както повечето неща които някой се опитва да направи тук и това се опитвате да го убиете в зарoдиш!П.С. Не ми отговаряй!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Нали ви казах че ще трия всяко мнение което не е по темата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой мисли ли да ходи и евентуално да участва :D

Аз мислех да ходя да гледам ,и евентуално да пуснем една от нашите коли .Но след като видях пред последния път как се завъртя една бекачка ,а зад старта си правят дрифтове из навалицата .А и нямаше ни пожарна, ни линейка и недай си боже станеше нещо не ми се мисли и за това се отказвам! П.п благодарение на момчето ,евала му ,че удържа колата не измете сума си народ наскачал по пистата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука клуба имаме собствена ще разпитам кой е правил ....

Митаче, не така бре ... как може да говориш, че техника Race America не е вярна, а вашата правена в час по трудото от бай Иван глухия е последна дума на техниката ;)Айде моля те престани и ти :D:)
и като е от америка пресмята наклоните на пистата ли или може даси сравняваш времената с някоя друга писта .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

минус едно от мен, за съжаление няма да съм готов за първия кръг но за втория съм на чертата. мислех да направя цял сезон но за съжаление много се забавих с частите, другия вариант е да се явя на състезанието със старите валове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да попитам - ще има ли въобще хонди на тоя драг или ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

е как бе, тези дето на се "въшкари" ще отидат да покажат хонда поВер .

 

Записвай се и дано има клас Предно да видим Люда колко бяга :D:tooth:

 

 

п.п. а не знам, просто цитат. Ще питаш автора.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро, какво се опитваш да кажеш с думата въшкари?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля да се запиша-да видя какво време ще даде прелюда ,нищо че тои не става за драг и ще ми трябва бинокъл за турбаланите, не ме притеснява това,аз гледам себе си и моето време което ще дам,пък ако някое 1.8 т не е като хората-още по добре :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

минус едно от мен, за съжаление няма да съм готов за първия кръг но за втория съм на чертата. мислех да направя цял сезон но за съжаление много се забавих с частите, другия вариант е да се явя на състезанието със старите валове.

има 14 дни до тогава :D кво толкова ще правите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро, какво се опитваш да кажеш с думата въшкари?

...според мен иска да каже бедни :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите финансови възможности също са доста ограничени,но това не ми пречи,да съм записан на 2 места в темата за рекордите в клас ,,А,, и освен тва съм с най-бързата стрийт кола там.Много важно е да се нагодиш към ситуацията и да знаеш какво искаш да постигнеш и на каква цена.ПС;Всеки може да ме контрира,че съм дал над 5000 лева за Б18Ц-Р,затова отговарям веднага-да за мен купуването на такъв скъп двигател беше грешка,за която съжалявам.ПС;Само за справка-в момента на цената на гореспоменатия двигател,карам 12 секундна семейна кола :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 и аз сам там !п.п Едно малко разяснение парите,който се искат този път са толкова защото пистата на която ще се провежда състезанието е частна някои е решил и си я е построил и този някои не е свързан по никакъв начин с БФДР и им иска ДОСТА голям наем.Затова и състезанието ще е само 1 ден отделно са другите разходи за персонал медицински екип,пожарна и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки който се е готвил и е хвърли пари по калата си със сигурност ще отиде и ще участва, не вярвам 30-40лв. да го спрът. Все пак положението е доста тежко и няма никакви спонсори, така че спокоино

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки който се е готвил и е хвърли пари по калата си със сигурност ще отиде и ще участва, не вярвам 30-40лв. да го спрът.

Ей на такива тъпотии се дразня !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки който се е готвил и е хвърли пари по калата си със сигурност ще отиде и ще участва, не вярвам 30-40лв. да го спрът.

Ей на такива тъпотии се дразня !!!
И какво му е тъпото бе колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами обясни ми как така някой казва "и е хвърли пари по колата си със сигурност ще отиде и ще участва" .... Защо си мислите че на всички им дреме за тъпия драг ?? Човек като е давал пари пак ще дава ?? така ли ?? С тези такси дето са и тези цени на бензина не мисля, че някой има правото да държи сметка на другите :devil: Това ми звучи смешно и глупаво :sick1: нищо лично просто все едно хората са длъжни на някой :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами обясни ми как така някой казва "и е хвърли пари по колата си със сигурност ще отиде и ще участва" .... Защо си мислите че на всички им дреме за тъпия драг ?? Човек като е давал пари пак ще дава ?? така ли ?? С тези такси дето са и тези цени на бензина не мисля, че някой има правото да държи сметка на другите :devil: Това ми звучи смешно и глупаво :P нищо лично просто все едно хората са длъжни на някой :drunk:

Всеки сам си преценява, никои на никои сметка не държи, под хвърлени пари за тунинг нямам в предвид чип и спортен филтър, а добре подготвен автомобил за определения клас в които участва,Ако искаш да ми кажеш че си хвърлил хиляди по колата си, имаш голямо желание да участваш и реални шансове за успех, и някви 30лв. ще те спрът. На мен пък това ми звучи тъпо. :sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амммм, каква ще е наградата???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако искаш да ми кажеш че си хвърлил хиляди по колата си, имаш голямо желание да участваш и реални шансове за успех, и някви 30лв. ще те спрът. На мен пък това ми звучи тъпо. :)

Ами да :) Хвърлил съм няколко по хилядо и МНОГО труд и НЯМА да ида, макар че ми се ще да видя колко върви като време. Може да ти се струва тъпо ама аз парите не ги рина по пътя (както и по голямата част от хората). Другото което е ..... ограниченото мислене че ако не даваш 12-ки няма смисъл да ходи човек. Да направят някаква сравнително малка такса и ще видите колко такива с чипчета и генерации от мерак ще идат да си замерят колата. Това че нямат шанс за победа и ги отписваме като хора а ? Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако искаш да ми кажеш че си хвърлил хиляди по колата си, имаш голямо желание да участваш и реални шансове за успех, и някви 30лв. ще те спрът. На мен пък това ми звучи тъпо. :)

Ами да :) Хвърлил съм няколко по хилядо и МНОГО труд и НЯМА да ида, макар че ми се ще да видя колко върви като време. Може да ти се струва тъпо ама аз парите не ги рина по пътя (както и по голямата част от хората).
Ами по горе има тема за Г-тек, взимаш го и си замерваш, колегите без пари ще ти го дадът да се замериш, колкото пъти искаш ;) Редактирано от maxpower

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Г-тек

:) :) ;) Тези Г-теци са за хора дето обичат да се самозалъгват :P Такива комедийни времена съм виждал по Г-тек че и първолак няма да се върже ;) Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да ми кажеш че си хвърлил хиляди по колата си, имаш голямо желание да участваш и реални шансове за успех, и някви 30лв. ще те спрът. На мен пък това ми звучи тъпо. :)

Другото което е ..... ограниченото мислене че ако не даваш 12-ки няма смисъл да ходи човек. Да направят някаква сравнително малка такса и ще видите колко такива с чипчета и генерации от мерак ще идат да си замерят колата. Това че нямат шанс за победа и ги отписваме като хора а ?
Колега ако не знаеш местата за участие в даден клас са ограничени, 18 мисля че бяха, и не може всяка 3та кола в БГда участва, защото има доста хора който се готвят цяла година за това състезание,а и все пак сме дошли да видиме нещо по различно от това на Бояна и Баумакса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-тек

:);) ;) Тези Г-теци са за хора дето обичат да се самозалъгват :P Такива комедийни времена съм виждал по Г-тек че и първолак няма да се върже ;)
Абе така е, ама на Бояна времената са горе долу сходни, са ако отидеш по някое нанадолно да се замериш това е друг въпрос :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двамата сте на едно мнение за Г-теците, обаче спорите... В същото време се отваря възможност да замерите колите си на писта с истинска измервателна техника и пак има недоволни. Скъпо било... Еми скъпо е - иначе си оставате на положението да твърдите, че "колата върви много повече от преди", ама как го преценявате няма значение - преди минавах покрай това дърво с 130, сега минавам с 135, значи съм свалил 2-3 десети :P Или преди Пешо ме биеше с 1 кола, сега сме кантар - разберете, че това са смешни неща. Друг колега пък питаше каква е наградата - еми ако ти кажа, че е 1000 лева ще участваш ли ? Пак няма да участваш, така че парите не са водещото в случая... Между другото измина малко повече от година от последното ОРГАНИЗИРАНО състезание в Сливен и през тая година форумите се напълниха с теми "Защо няма състезания", "Кога ще се открива сезона" и т.н. и сега вместо всички да сме доволни, че изобщо някой се занимава с тая организация, пак се почва с мрънкането... На този етап това е хоби за повечето "рацери" и не мога да се съглася, че 100-200 лв. ще объркат фатално нечий бюджет... Още повече, че това мероприятие ще бъде един или два пъти в годината ;) Говоря по принцип, никой да не се чувства засегнат лично !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пацо, изкоментирано е това и то не веднъж. Просто манталитета на Българина не му позволява да си даде парите на някой, който се опитва да организира нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега относно наградата исках да всея малко усмивки в така нагорещената ситуация. Разбира се, че аз не бих участвал дори наградата да е 213489123489 лева, защото нямам такъв подготвен автомобил за там. Иначе с удоволствие може да ме наречете семкаджия за там ако съм свободен.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да дойдат повечко колеги с бързи хонди на Лесново аз ще съм там и ще ви стискам палци момци ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луда работа е.Още преди 10 дни класовете "Предно предаване", "А" и Стрийт" бяха пълни!В клас Ц се очакват също доста автомобили, стари легенди с нови сили, нови изрудщини и какво ли още не!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа колко ще се проточи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да съм песимист,но прогнозите са заоблачаване и валежи !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...