Jump to content
No Limit Performance

1ви кръг по драг рейсинг за 2010год.

Recommended Posts

ами дай ги де ..... те много хора както казах си мислят че ще дадат ниска 14-ка ама нещо не става така :D И евала, явно и ти си от тези дето със счупена стокова кола дават по-добри времена от такава здрава ;) ;) ;) Там ви се кефя направо как със "стокови" коли бягате толкова много ;) И я ми намери из нета атмосферно 1.5 дето да дава ~14.5 че ми стана интересно ;) Пък аз ще ти намеря турбинирани 1.8 да си свериш часовника малко , че и ти си се омотал ми се струва.,

Стоков мотор имам предвид железата в мотора ... дъно и глава!!! Относно периферията е ясно, че не е сток. Ти последно около 14.9 ли даваш или около 14.5 ... и кога ще проверим това за врабчето? ;) Намери ми в България бе душичка ... в БЪЛГАРИЯ!!! Стига сте гледали бързи хонди в ютуб. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де нема ли кой да го укроти тоя бе ,кога се е обадил все провокации и дразги...голям разбирач, голям карач...кво го траете толко ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Трябва да може да се вотва някои за банн :D 14.96 давах гА бЕх почти стоков ...... Идвайте и ще ви покажа врабчетата. Само си носете нещо като бинокъл че да ги видите ;) и какво значение има да ли е в българия или не ? ? Правиш бърза кола следователно трябва да постигнеш това дето другите го могат с този модел ....

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да може да се вотва някои за банн :D 14.96 давах гА бЕх почти стоков ...... Идвайте и ще ви покажа врабчетата. Само си носете нещо като бинокъл че да ги видите ;)

А бе ти да не реши, че ще се вдигнем няколко коли за теб спешъл. Ела тук ... ще ти платим горивото, ако ни биеш ... и ще ти оставим джобни да си харчиш. И виж за да стане по-интересно ще има залог ... излизаш да стартираш с мен ... с 330ката ... и ако ме биеш ... аз няма да пиша в този форум 1 година ... ако аз те бия ... ти няма да пишеш 1 година. Навит ли си? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Казах ти : карайте си по булевардите колкото искате. Само не се знае кога ще ви дават по новините. И нали сте "бързи" какво ви бърка да дойдете ???? Пък и колите ви горят 3/100 , а и ти си на газчица :D направо за 5 лв ще дойдеш и ще се върнеш ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да може да се вотва някои за банн :D 14.96 давах гА бЕх почти стоков ...... Идвайте и ще ви покажа врабчетата. Само си носете нещо като бинокъл че да ги видите ;) и какво значение има да ли е в българия или не ? ? Правиш бърза кола следователно трябва да постигнеш това дето другите го могат с този модел ....

Ами, ако не си елементарно момче ... сам ще се досетиш, че няма как да сравняваш времена от нашите писти ... с времена от чужди писти за драг ... където коли като моята дават с около 1/2 секунда по-добро време само на 60фт. И въпреки това ... има форум за 200сх ... и да знаеш, че има тема за топ 10 драг времена с 200сх ... скоро не съм следял темата ... ама бях в топ 10 за времена давани с 200сх като моя. ;) И то некъде в средата на класацията. И без да съм следил, коя е била олекотена и коя е била стриит. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе ти да не реши, че ще се вдигнем няколко коли за теб спешъл. Ела тук ... ще ти платим горивото, ако ни биеш ... и ще ти оставим джобни да си харчиш. И виж за да стане по-интересно ще има залог ... излизаш да стартираш с мен ... с 330ката ... и ако ме биеш ... аз няма да пиша в този форум 1 година ... ако аз те бия ... ти няма да пишеш 1 година. Навит ли си? :D

Като ви гледам постовете, това ще си е сериозно наказание ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах ти : карайте си по булевардите колкото искате. Само не се знае кога ще ви дават по новините. И нали сте "бързи" какво ви бърка да дойдете ???? Пък и колите ви горят 3/100 , а и ти си на газчица :D направо за 5 лв ще дойдеш и ще се върнеш ;)

Вярно, че карам хем по-бърза ... хем и по-икономична кола от твоята. ;) Иначе след като хапеш Рибата и Господара ... гледам и на мен ми вадиш шпаги ... защо не се вдигнеш до тук след като ти предлагаме, да ти платим горивото, ако ни биеш. А и ще имаш възможност да спечелиш залога за 1 година писане в този форум. ;) Ние, ако дойдем 3 коли и те бием ... ще имаш ли достатъчно парички да платиш горивото на 3те коли? ;) Габрово ... вярно малко сте стиснати там ... ама пак ти повтарям ... ще ти платим разноските, ако си е струвало ... демек, ако ни биеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах ти : карайте си по булевардите колкото искате. Само не се знае кога ще ви дават по новините. И нали сте "бързи" какво ви бърка да дойдете ???? Пък и колите ви горят 3/100 , а и ти си на газчица :D направо за 5 лв ще дойдеш и ще се върнеш ;)

Вярно, че карам хем по-бърза ... хем и по-икономична кола от твоята. ;) Иначе след като хапеш Рибата и Господара ... гледам и на мен ми вадиш шпаги ... защо не се вдигнеш до тук след като ти предлагаме, да ти платим горивото, ако ни биеш. А и ще имаш възможност да спечелиш залога за 1 година писане в този форум. ;) Ние, ако дойдем 3 коли и те бием ... ще имаш ли достатъчно парички да платиш горивото на 3те коли? ;) Габрово ... вярно малко сте стиснати там ... ама пак ти повтарям ... ще ти платим разноските, ако си е струвало ... демек, ако ни биеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:D;) Защото аз нямам зор да се разкарвам до София . Знам колко ми върви колата и знам колко вървят другите изброени .... Няма да дойда да ми плащате пътя ;) Съберете си паричките и ги вложете малко в тЮнинг или си сменете дилъра че май ви цака здраво ;) ти на Господаря хондата не можеш да биеш какво си говорим ...

 

край на чата спирам да ти отговарям. Като имате нещо за казване: Неделя (почти всяка) 15:00 "писта" Междене !

 

п.п. Ами айде запали си икономичната бавара и пристигай да я видим ;) ;) ;) не е нужно да идвате 3-мата. Нали "уж " си по -бърз от тях, нищо че Господаря те бие ;) Достатъчно е на теб да ти подам лоста да мирясате малко.

 

Ами да закъсал съм я ;) Някъде да съм казал че разполагам с пари или че съм богат ???

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ай стига сте се дръгнали кой е по-бърз ,темата е за другите които са били по бързи и са уачствали.Някой ако иска да прочете какво е ставало на пистата,ще разбере само как се карате и на кой колата е по-бърза.Или минете на лични или спрете .ПП: Те господаря и рибата като са били толкова бързи ,що не се записаха да видим колко са бързи ?Както каза ачо всички у форума са мн. бързи :D

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май е време да не пишеш 1 година по други причини :D;)

А мислиш ли, че ще се трогна и подобна заплаха би ме притеснила? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:DЯ само един път сам го пуснал!ОФФФФФФФ Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера с една една самара 1.3 дадох 18.02 - айде изяжте се от яд сега :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D;) Защото аз нямам зор да се разкарвам до София . Знам колко ми върви колата и знам колко вървят другите изброени .... Няма да дойда да ми плащате пътя ;) Съберете си паричките и ги вложете малко в тЮнинг или си сменете дилъра че май ви цака здраво ;) ти на Господаря хондата не можеш да биеш какво си говорим ... край на чата спирам да ти отговарям. Като имате нещо за казване: Неделя (почти всяка) 15:00 "писта" Междене !

Ти освен зор, че нямаш ... явно си и доста скъсан и 2 пъти по толкова прост. Колата ти не върви ... врабчето те е заблудило!!! Аз парички имам за тунинг и съм си направил каквото трябва ... не ме мисли. Хондата на Господаря я бия ... но съм сигурен, че ще те бия теб с мнооо повече. Даже искаш ли да остане същия залог и да те оставя да тръгнеш преди мен? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите със сивика и прелюда, също така - Честито награждаване на собственика на дел сола, който според мен си беше победител направо, но няма да коментирам регламента на състезанието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ай стига сте се дръгнали кой е по-бърз ,темата е за другите които са били по бързи и са уачствали.Някой ако иска да прочете какво е ставало на пистата,ще разбере само как се карате и на кой колата е по-бърза.Или минете на лични или спрете .ПП: Те господаря и рибата като са били толкова бързи ,що не се записаха да видим колко са бързи ?Както каза ачо всички у форума са мн. бързи :D

Хем не искаш оффтопик ... хем задаваш въпрос. Не са се записали защото може би са реалисти и знаят, че 14.8 не им върши работа в тоя клас ... а те ще са около това време. Записали са се една камара заблудени хора, които са очаквали да се качат на стълбичката с времена 14+ ... да ама не ... беше каквото беше. Те са бързи като за това, което имат ... а тук има толкова заблудени, че не мога да разбера с конкурс ли са събирани. ;) Некви хора обясняват как времена от сорта на ниска 14ка са били за б16 ... и как Б20 на седан без олекотяване трябва да е 13ка. Пак сте гледали много чужди клипчета ми се струва... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя навлек мацко няма ли кои да го банира? скачаш на коли които не са в твоя клас! скочи със 330 на рексче(леко пипнато да е по интересно с колко коли ще паднеш :D ) на 400 метра и пак имаш голяма разлика като коне въртящ момент и два цилиндъра отгоре!само дразниш затова ще си заковеш нисана пред блока и ще си караш на газчица бавното бмв и то без да му даваш газ че после като паднеш от някои ще има аз съм много тежък!мий си краката легаи си и се завий през глава,че скоро ще ни изпозатворят темите в целия форум заради теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ай стига сте се дръгнали кой е по-бърз ,темата е за другите които са били по бързи и са уачствали.Някой ако иска да прочете какво е ставало на пистата,ще разбере само как се карате и на кой колата е по-бърза.Или минете на лични или спрете .ПП: Те господаря и рибата като са били толкова бързи ,що не се записаха да видим колко са бързи ?Както каза ачо всички у форума са мн. бързи :D

Хем не искаш оффтопик ... хем задаваш въпрос. Не са се записали защото може би са реалисти и знаят, че 14.8 не им върши работа в тоя клас ... а те ще са около това време. Записали са се една камара заблудени хора, които са очаквали да се качат на стълбичката с времена 14+ ... да ама не ... беше каквото беше. Те са бързи като за това, което имат ... а тук има толкова заблудени, че не мога да разбера с конкурс ли са събирани. ;) Некви хора обясняват как времена от сорта на ниска 14ка са били за б16 ... и как Б20 на седан без олекотяване трябва да е 13ка. Пак сте гледали много чужди клипчета ми се струва... ;)
ама чакай млако ,ти верно ли си мислиш че всеки който се записва за участите го прави заради стълбичката или наградите ? Ако верно си го мислиш това си много далече от истината,повечето момчета се записват защото правят колите си и искат да участват в нещо легално за да имс е види труда черно на бяло ,а не заради 1 2 3то място ;) Аз лично преди се бях записал само и само да си сравня колата да видя какво дава преди да я почна с тунинга ,и да ти кажа сток з6 даде 15,75 което много ме зарадва ;) и я метнах ;) Така че момчетата с 14+ секундните коли е трябвало да го направят за спорта ,а не за наградите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

JeepersCreepers, това някои хора не го разбират :D Не всеки се вживява на тема драг и дали ще падне или ще бие, защото просто ги кефи да си карат ;)

 

Тая година нямаше ли рексчета на старта ? ;) Това ли са всичките хонди участници дето ги изброихте до тук ?

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя навлек мацко няма ли кои да го банира? скачаш на коли които не са в твоя клас! скочи със 330 на рексче(леко пипнато да е по интересно с колко коли ще паднеш :D ) на 400 метра и пак имаш голяма разлика като коне въртящ момент и два цилиндъра отгоре!само дразниш затова ще си заковеш нисана пред блока и ще си караш на газчица бавното бмв и то без да му даваш газ че после като паднеш от някои ще има аз съм много тежък!мий си краката легаи си и се завий през глава,че скоро ще ни изпозатворят темите в целия форум заради теб!

Глупаво типче а ще коментираш ли, че имам 1500кг. ;) Не го мисли Нисана ... няма да е закован ... а ще ви тормози и в бъдеще. ;) БМВто е страхотно за возене ... поне аз излизам извън града си с него ... хаха ... а не съм като някои, които сипват 10лв бензин и се местят по кварталните кафета 1 седмица с това гориво. ;) А винетка не знаят даже какво е ... нещо за ядене ли е ... или за пиене. хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууууууууууу, тая тема стана само за чопкане на семки. Само неразбрах супер,мега,хипер,ултра бързия колега Махо пускал ли се е (с какво и кфо време е дал).П.С "Теми или съобщения с безсмислен, обиден, заядлив и нападателен характер към участник във форума са забранени и ще бъдат редактирани и/или изтривани моментално. При многократно правене на тази грешка участникът се изключва!"Абе ако тоа Махо беше написал една запетая в Купува/Продава веднага Warn, ма иначе тая тема я ус.. отвсякъде.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая година нямаше ли рексчета на старта ? Това ли са всичките хонди участници дето ги изброихте до тук ?

За съжаление да :D Синия сивик, черния сивик седан, прелюд-а, делсол-а (и ако броим Ариел-а към Хондите)...Аз други хонди не видях ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууууууууууу, тая тема стана само за чопкане на семки. Само неразбрах супер,мега,хипер,ултра бързия колега Махо пускал ли се е (с какво и кфо време е дал).П.С "Теми или съобщения с безсмислен, обиден, заядлив и нападателен характер към участник във форума са забранени и ще бъдат редактирани и/или изтривани моментално. При многократно правене на тази грешка участникът се изключва!"Абе ако тоа Махо беше написал една запетая в Купува/Продава веднага Warn, ма иначе тая тема я ус.. отвсякъде.Поздрави

Миличкия той ... разстроен ли си? Карам колело и градския транспорт ми е приятел. :D Давам ... кво давам ... от Люлин до Плиска за 30мин с 1-ца маршрутка. ;) Правя се на интересен по форумите и даже нямам книжка... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за хората които си мислят че седана е бавен 1-вото време е 14.212 ама вятъра не беше попътен, а и трупчетата дето слагаха на колите да не тръгват назад, мисля, че говори само по себе си има или няма наклон на пистата. Вместо да се радвате за колегите (честити двете места на Ванката) вие ги плюете че били бавни, ама нещо не видях къде са ви бързите коли и колко от вас караха:D а и дали изобщо са били на пистата или ще гледат предаванията по тв-то ;) Относно победата на седана над "онова" (6тото не си беше кола) нещо си беше ОК - ми да се научи къде му е 1ва. а и това коли за клас А ли бяха? И все пак стана шоу - едно чудесно време - 9ка и пак честито на спечелилите ;) заслужиха си го ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз приключвам с тая тема ... молим да не ме занимавате... ако има някой нещо да ми казва ... или по пистите ... или на Бояна да мине да го коментираме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като цяло състезанието беше на ниво ... не бях ходил по такъв тип състезания от доста време .. ако трябва да съм честен съм доста разочарован от хондите .. с изключение на делсола .. преди 3г със сток CRX VT Б16 с фулл интериор на един от последните драг състезания на бужура имам време 15.00 така ,че времената на хондите днес са под всяква критика мое мнение а що се отнся до маxo :D с него на глава не се излиза ;) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

брвао на печелившите ;) а тоя дел сол...MAXO какво го плюеш, лек тои е бил даже без слик и дава средно ниски 13-ки с терминална около 190 ..........сигурно е около 320-40 коня.... като му гледам 60 фута 2.3-4-.... доста слаби ;),а пич за седана - явно е твои за б20 витек е странно това време това е не че някои има нещо против теб ;) евала че си участвала за хората които не се записаха имаха куп причини да не го направят за всичко са виновни организаторите които искат да печелят яко това е. :D;);)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maxo , няма да се заяждам със тебе ,просто ще те помоля от името на цялата колегия на Honda Forum.bg да напуснеш форума на оризовите паници и да си гледкаш темите във БМВ мръсен швабен форума. Никой не те кара на сила да имаше регистрация тук,нито пък да ти харесва марката Хонда. Така ,че пътя чантата и за хляб спрелтак такъв. Вашите БМВ-та са такива курници ,че просто няма накъде повече от това. Преди седмица се заиграхме със едно Е36 320 ,ами да ти кажа очакванията ми бяха големи за тази кола,но видя само мъфлъра на Д14-ката от половин кола разстояние.(колата ми има известни модове).П.П Нищо лично,просто си дразнител! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо изобщо му се връзвате на МаХо, той си е един абсолютен глупак. До вчера пишеше в БМВ форума кви са бавни, как БМВ е най-смотаната кола и хоп - МаХо с БМВ :angry: Човека е комплексар и си мисли, че може да си избива комплексите по форумите. Браво! Дал си висока 12-ка, ама с ква кола. Не усещаш ли че постижението ти с тоя Нисан е жалко и никак не е бързо?п.п. Не знам само къде са модовете и защо толерират такива постове, ама те си знаят ..п.п.2. Евала на момчетата, който са представили марката.п.п.3. За пореден път се видя, че повечето хора във тоя форум са клавиятурни състезатели :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МаХо, кви 11ски мечтаеш:angry: Я стъпи на земята, обуй си обувките и слез долу до Нисана, отвори капака и погледни ,че там има СА18 а не РБ 26. Ти я засили тая твойта кола зверски:angry: Ако тоя мотор ставаше за нещо японците щяха него да карат а не СР20. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брвао на печелившите :P а тоя дел сол...MAXO какво го плюеш, лек тои е бил даже без слик и дава средно ниски 13-ки с терминална около 190 ..........сигурно е около 320-40 коня.... като му гледам 60 фута 2.3-4-.... доста слаби ;),а пич за седана - явно е твои за б20 витек е странно това време това е не че някои има нещо против теб ;) евала че си участвала за хората които не се записаха имаха куп причини да не го направят за всичко са виновни организаторите които искат да печелят яко това е. :angry::angry::angry:

Къде видя да плуя Дел Сол-а??? Точно обратното ... аз казвам, че дават нормални времена ... а тук някви обясняват, че едва ли не трябва да дават с поне 1 секунда по-добри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maxo , няма да се заяждам със тебе ,просто ще те помоля от името на цялата колегия на Honda Forum.bg да напуснеш форума на оризовите паници и да си гледкаш темите във БМВ мръсен швабен форума. Никой не те кара на сила да имаше регистрация тук,нито пък да ти харесва марката Хонда. Така ,че пътя чантата и за хляб спрелтак такъв. Вашите БМВ-та са такива курници ,че просто няма накъде повече от това. Преди седмица се заиграхме със едно Е36 320 ,ами да ти кажа очакванията ми бяха големи за тази кола,но видя само мъфлъра на Д14-ката от половин кола разстояние.(колата ми има известни модове).П.П Нищо лично,просто си дразнител! :angry:

Петенце ... бързак такъв ... ти от позицията на какво лайно се обаждаш? Ти имаш д14ка и ми говориш, че аз имам кенеф ... хаха ... а бе идиот ти разбираш ли къв смешник си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

MAxo извиняваи нещо не съм те разбрал ; :angry: )аз мисля че времената на пистата са малко по бързи (някои ми подшушна за попътен вятър)а може би и заради по добрите стартове като гледма 60 фута на някои коли са много много добри !!http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=104&t=169434незнам дали някои не го е пастил преди мен но тук може да видите КЛАсиране, Времена , терминална скросот, 60 фута (За по запалените :angry:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо изобщо му се връзвате на МаХо, той си е един абсолютен глупак. До вчера пишеше в БМВ форума кви са бавни, как БМВ е най-смотаната кола и хоп - МаХо с БМВ :angry: Човека е комплексар и си мисли, че може да си избива комплексите по форумите. Браво! Дал си висока 12-ка, ама с ква кола. Не усещаш ли че постижението ти с тоя Нисан е жалко и никак не е бързо?п.п. Не знам само къде са модовете и защо толерират такива постове, ама те си знаят ..п.п.2. Евала на момчетата, който са представили марката.п.п.3. За пореден път се видя, че повечето хора във тоя форум са клавиятурни състезатели :angry:

Ако си собственик на нещото от аватара ми става ясно какво спряло типче си. :angry: Каквото съм писал в БМВ форума си е така ... това, че съм си купил БМВ нищо не променя лумпи!!! Много е жалко постижението ... такова, че нито една Хонда не го е дала .... хаха ... ще умрем от смях с вас. Тъпикс ти прочете ли, че моето време с този Нисан е в топ 10 на най-големия форум за 200сх ...в топ 10 за модела като моя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за хората които си мислят че седана е бавен 1-вото време е 14.212

Е казвайте си най-добрите времена ;) То на състезанието и 16 може да се даде. Никой не казва че колите са бавни, просто очакваме повече ;):P:angry:

 

Nasko_esi, ако е твое седанчето или знаеш инфо сподели с нас какво има под капака :angry:;)

 

 

"а всичко са виновни организаторите които искат да печелят яко това е." -напълно съгласен. И както винаги в България: хората наведоха глави събуха гащите и ... само и само да видят какво са постигнали с колите си. Ама не са виновни хората, както казаха някой хора "ако искаш" :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

МаХо, кви 11ски мечтаеш!!! Я стъпи на земята, обуй си обувките и слез долу до Нисана, отвори капака и погледни ,че там има СА18 а не РБ 26. Ти я засили тая твойта кола зверски!!! Ако тоя мотор ставаше за нещо японците щяха него да карат а не СР20. ;)

Ако дам висока 11ка ко правим? ;) Радвам се, че така разсъждават някои хора ... после да гледат тъпо ... нещо, което умеят много добре. :angry: Ами то от СА18 има извадени по 700-800 коня ... не знам дали си запознат. :angry: И все пак да знаеш, че не са нужни толкова много коне за 11ка. 12.8 имам с време на 60фт около 2.2-2.3 ... а мога да ти дам клипове как такива Нисани дават 1.6-1.7. Мога да ти покажа 10 секундни Нисани ... финиширащи на 3та с 200 терминална. :angry: Ще ти покажа 200 терминална как се дава в Бг със СА18 ... ще счупя няколко скорости ... но ще се случи рано или късно. За момента съм предвидил да е с около 150 коня по-силен от последния път ... а може и да олекотя малко. ;) СР20 се прави с по-малко пари ... а не, че е нещо космическо като технология ... СА18 има много общо с РБ26 ... ама какво да ти обяснявам професорче. :P Редактирано от MaXo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MAxo извиняваи нещо не съм те разбрал ; :angry: )аз мисля че времената на пистата са малко по бързи (някои ми подшушна за попътен вятър)а може би и заради по добрите стартове като гледма 60 фута на някои коли са много много добри !!http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=104&t=169434незнам дали някои не го е пастил преди мен но тук може да видите КЛАсиране, Времена , терминална скросот, 60 фута (За по запалените :angry:

Вятъра не беше съвсем попътен ... беше леко страничен.Обаче сцеплението е жестоко ... Косьо счупи кутия на С2то ... Даниел и той на Ланчата ... до колкото разбрах Сирокото на Ицо и то счупи раздатка ... и некви други такива. Имаше коли 4х4, които падаха по очи на старта ... направо заглъхваха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...