Jump to content
VangelZ

Часът на Земята

Recommended Posts

Да се включим и ние в инициативата - "Часът на Земята" , да изгасим уредите за 1 час :weights::

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се включим! Само моля който се сети да повдигне темата в самия ден или ден по-рано, че да не забравим до тогава :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А след този един час, пика в трафопостовете ще е толкова голям че може и да изкараме цялата вечер без ток! ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А след този един час, пика в трафопостовете ще е толкова голям че може и да изкараме цялата вечер без ток! ...

Дреме ти. Важното е да го направим!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VangelZ ей къде се загуби бе човек несъм те виждал от сто години.Иначе по темата ще участвам със сигорност :lol: Да но има повече участници :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде малко да повдигнем темата, за да се включим в инициативата повече хора. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще изгася лампите, но надявам се неискат да изключа и компа нали?! :thumbs1::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние се присъединяваме :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отся съм на тъмно едвам пиша :cool: Добре ,че поне не е студено :cold: ЗА ! :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е хайде де.. пет минути минаха... Не сме готови ние за такива инициативи.. да си признаем :cold:Гася - главния предпазител направо отвъртам :cool:

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо няма да се гася.Има мач! :cool: И не живея в 18век да стоя на тъмно!Плюс това всички лампи са ми енергоспестяващи и LED.Не се хващам на баламурски еко пропаганди, че климата зависи от нас!Човек влияе не повече от 0.5% на климата.Всичко е пропаганда на голяматамашина за пари.Спорили сме много."Еколозите са едни добронамерени хора, които изобщо не разбират от наука"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек влияе не повече от 0.5% на климата.Всичко е пропаганда на голяматамашина за пари.Спорили сме много.

Е как ша не влияеме на климата?!?!?!? :cool: То, че няма смисъл от тия инициативи - няма! То само крушките съм огасил друго нищо! Но въпреки това сега съм на тъмно! :cold:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...цък :cool: И споделям на darius мнението (е, не цялото де..не е чак толкова голяма земята, че да не и влияем :cold: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цък-и да не гледаме мача ЛЕВСКИ и ЦСКА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да видим с'я кой беше натъмно цял един час :cool:.Аз се помотвах по Столицата и по специялно до събора на моторджийте в Банкя :cold:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кой, кой, почти никой. Повечето хора дори не знаеха, а дори да знаеха подминаваха идеята като червен светофар у лозе :cold:...е аз в колата си бях :cool:

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее моя лаптоп таман издържа час и нещо и без проблем изкарах без осветление :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето резултатите в цифри..."ЧЕЗ отчете спад 38 мегавата в потреблението на електроенергия в Столицата .Това количество е равно на консумацията на 630 000 стандартни електрически крушки от 60 ватаОт 20:30 до 21:30ч, на 27 март, събота, когато се състоя инициативата „Часът на земята 2010” е регистриран 38 мегавата спад в потреблението на електроразпределителната мрежа в София, спрямо натоварването преди и след часът на инициативата. Това показаха данните на ЧЕЗ Разпределение България. Анализът на информацията показва, че това количество електроенергия е равно на консумацията на 630 000 стандартни електрически крушки от по 60 вата. За сравнение, по време на „Часът на земята 2009” в София бе регистриран спад на потреблението от едва 22 мегавата.В „Часът на земята 2010” взеха участие 44 населени места в България. В световен мащаб, тази година се включиха повече от 4000 града от над 100 държави и територии..."източник

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Изригването на исландския вулкан е извърлило вългеродни емисии, прах, серни и азотни съединения колкото човечеството за 10 или 12 години.Цитирам го по памет не мога да възпроизведа източника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...