Jump to content
ivo_wrc

Писта Велико Търново 2010

Recommended Posts

ПРОГРАМА ПИСТА ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2010

Крайна дата за заявки: 23.03.2010 - 17:00ч.

 

 

27.03.2010

8:30 - 12:00 - Административен и технически преглед - пред Община Велико Търново

12:00 - Брифинг и техническа конференция със състезателите(задължителна)

12:30 - Извеждане на автомобилите към трасето.

13:00 - 18:00 - Тренировки по график

18:20 - Пресконференция с първите трима съответно по групи - А, Н, Х, Е

 

28.03.2010

10:30 - Официално откриване на състезанието

11:00 - СТАРТ

13:00 - Награждаване(веднага след края на последната серия)

13:30 - Пресконференция за победителите

 

Това е програмата - няма промяна от миналата година.

 

ТРАСЕТО ЩЕ Е СЪЩОТО ОТ МИНАЛАТА ГОДИНА ! НЯМА ДА ИМА ПРОМЯНА!

 

Сервизния парк в паркинга на "Домото" не е възможно да се използва тази година.

Боксовете ще бъдат разположени на улица "Оборище" , където беше миналата година.

Ще има безжичен интернет в целия сервизен парк.

Паркинг за зрители:

Южното и Северното платно от "детелината" съответно към центъра и София (можете да се ориентирате на схемата. Също така има и голямо пространство насипано с чакъл до бензионстанция ЕКО (успоредно на сервизния парк), където спокойно можете да оставите автомобилите си.

 

Интересното е, че ще бъде организирана томбола за зрителите срещу закупен билет от веригата супермаркети CBA. Цената им ще е 1 или 2 лева не е определена още точно. Не е задължително да си купиш билет за да наблюдаваш състезанието.

Голямата награда е АТВ, ще има и Джиесеми и други.

 

Още по-интересното е, че състезанието ще може да бъде проследено с УЕБ камери, които ще бъдат монтирани по пистата ( да не кажа всеки завой). Това ще се уточни като наближи.

 

АСК “ЕТЪР РЕЙСИНГ” – В. Търново 5000, ул. “Краков” 8, вх. Г, ап. 10

факс: 062/ 600 266, 0888/ 629 181 Димитър Стефанов

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готвим се. Ще се видим там :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме, на сто процента :P А може ли да попитам Г-н Омбре, тази година ще карате ли планинско ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече инфо за томболата :Интересното е, че ще бъде организирана томбола за зрителите срещу закупен билет от веригата супермаркети CBA. Цената им ще 2 лева. Билета не е за вход на състезанието, а за томболата.Наградите са следните:1. АТВ 2. Екскурзия до Истанбул, Турция и посещение на кръг от формула 1, който ще се проведе на 25.04.2010. 3. Екскурция до Боровец и посещение на кръг от Световния рали шампионат, който ще се проведе на 9-11.07.2010г.4. Още 20 материални награди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм там. Не може ли да си направим някаква среща някъде да сме заедно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Хондата на Омбре, претърпя лек удар, но до утре смятам че ще е оправена. Имаше две доста интересни коли Evo Х и Audi RS6. И двете коли вървяха адски много :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да аЛдито варвеше доста прилично ама така като гледам доста го тормозят завоите евото Х си варвеше и то доста добре. Освен 4-тата на Омбре имаше и в него клас и една 6-та с много къса кутия и тя доста добре се набираше. Утре пак сме там. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Аз, съм маршал под моста, моля не преминавайте през загражденията стойте си на кебапчетата :cold: Омбре мисля че те видях на прегледа с очила ли беше и по анцуг :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6-тата генерация наистина беше с бая къса кутия и вървеше много добре. Също така тая година много малко коли. Най-интересното беше х1 и х2. В другите класове имаше по максимум 10 коли от които има по 2-3 които затапват останалите с по няколко обиколки и няма никаква интрига.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегите 1 и 2място при малките х-ве направо ги отвяха,сезона започва както свърши стария-победа на хроноса :) към колегите очевидци-повече подробности не са излишни:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита победа на Тони и екипа . Горд съм , че познавам тези хора :):P:P Отново доказахте :) ето и линк с класирането Класиране при малките Х-ове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

всичко бръмчи ама не върви,бялата хондичка ги наказа много здраво своевременно тиха и много бърза все едно отиваш до магазина за хляб същата работа беше :):P:)евото беше без конкуренция аудито не можа да го стигне...

Редактирано от BlueLude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита победа. Двете Хонди им разказаха играта. Не можах да изгледам последния клас, където имаше три TypeR-a. Ако някой има инфо за класирането да сподели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честита победа на Тони и екипа . Горд съм , че познавам тези хора :P:):P Отново доказахте :) ето и линк с класирането Класиране при малките Х-ове

Малеййййй, моля модераторите да го затрият горния ми пост .Голема излагация , ама така е то , човек като прави по 2-3 неща наведнъж.Извинявам се за линка с резултатите от миналата година Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честита победа на Антон (Hronos) !Наистина перфектно каране на мокро. Не остави никакъв шанс на Цецо Илиев.Ето и най-гадния момент от състезанието , катастрофата между Царски и Боби Борисов : ЦЪК

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Тони!Цял сезон на стълбичката, по възможност най-отгоре!

Ето и най-гадния момент от състезанието , катастрофата между Царски и Боби Борисов : ЦЪК

За виновния наказание ще има ли?Това бутане беше брутално и изключително опасно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи момчетата са се постарали....

 

Така изглеждаше след удара:

Публикувано изображение

 

Браво на Тони за победата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!!Гледам, че и екипа е на ниво :rolleyes:И много успехи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на Отбора !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Извинявам се за линка с резултатите от миналата година

Че и догодина да го ползваш първенеца пак ще е същия :rolleyes: Честито на Тони и екипа!П.С. Абе те другите за какво карат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новия сезон на филма "Големият Бой" започна.Тони захапа яко ножа и резултатите са на лице.Благодаря на целия екип за това ,което направиха.Благодаря на Габровската група фенове(те си знаят),без чиято помощ днес нямаше да можем да се радваме на този зашеметяващ успех.Нали съм Ви казвал ,че ХОНДАджиите са друга порода хора. За това ми е още по-радостно. :D :D :):huh::):D:P:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита победа!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Победителите - Тони и целия екип!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То друго не се и очакваше :plane:, честито и от мен!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честита победа !!!Аз бях на "метро" и се виждаше доста голяма част от пистата. Ами какво да кажа за Тони ................ повече от перфектно представяне, без грешки, просто описваше всеки един завой като по учебник. А Цецо вече не е конкуренция :plane: .

Редактирано от STANCHO 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала Тони :plane: и все така!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честита победа на Тони.

А Цецо вече не е конкуренция :plane: .

Недей да прибързваш. И не отписвайте с лека ръка Цецо Илиев. Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за победата!

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита победа на Тони и целият екип!Както винаги най бързият с най бързата Хонда :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ето малко снимки и от мен.А бе тая Хонда много бърза бе!Чак камерата не я лови :DЧестита победа момчета,страхотно каране! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на Габровската група за помоща и подкрепата която ни оказаха,страхотни сте :) За самото състезание мога да кажа само едно.......сладка победа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита победа на Тони и отбора!!!Пожелавам ви само победи от тук нататък! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте и от мен.

 

Аз искам да благодаря на всички фенове, приятели и познати които се радват на успехите ни и ни подкрепят, знайте че всичко това го правим заради публика, фенове и положителните емоции.

 

Имахме много тежък състезателен уикенд, удар отпред в дясно, много работа за екипа, 5-та стартова позиция, условията на трасето се променяха със всяка минута преди старта, но успяхме да стигнем до победата със много труд и вяра във "Силата на Мечтите"

 

Виж к'фо нещо е.... А ?

 

Благодаря и на целият си екип за ентусиазма и всеотдайната работа, прибраха се болни от Търново но пък радостни и щастливи от победата.

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...