Jump to content
difcho

1-ви кръг "Тайм Атак" - 2010г.

Recommended Posts

Малко по-късно от миналата година ще започне сезона в любителския шампионат. Датите на които това ще се случи са 20-21 март, като мястото отново е писта „Дракон”, край Пловдив, а мероприятието отново е в памет на Лъчезар Койчев - Landikar.При наложените промени в регламента, трябваше за първи път през тази година да се проведе мероприятие, чиито финали са по схемата „решетка”. Поради неразбирателство с управата на пистата, това няма да се случи още в този първи кръг, което означава, че и автомобилите от група „модифицирани” ще проведат своите финали по познатата схема – „двубои”. Не всичко от първоначалния замисъл за мероприятието е променено. В събота тренировки и квалификации ще има само за „модифицирани” автомобили. Всеки един от двата класа ще има първо 1 час за свободна тренировка, а след това още толкова и за квалификация. През всяка една от сесиите, всеки участник от съответния клас ще може да бъде на пистата толкова обиколки, колкото успее да завърти за този 1 час, без да има каквото и да било ограничение. В неделния ден, ще се проведат финалните двубои.Автомобилите от група „стриит” ще проведат своето мероприятие само в неделя, като в 10:00 часа ще започнат свободните тренировки, в 11:00 – квалификациите, а следобеда и финалните двубои.Пълна информация, записвания за участие, програма за уикенда и т.н. -->> http://www.driftclubbulgaria.com/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме!! Вече загряваме гумите! ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

потвърждавам,клас Стрийт 2 е моят.Дърти Прелюдки ще мачкат наред ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дано ;) Ще дойда да провера аз тая работа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна информация, записвания за участие, програма за уикенда и т.н. -->> http://www.driftclubbulgaria.com/ -тука като цъкнах на линка ми засече вирус - ScrInject.B.Gen !!!!! :lol::o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, тоз Искрен иска да ни зарази всичките...Стягайте колите че не остана време :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за вируса, вече е оправен :)

 

 

До момента са подадени следните заявки:

 

М1 - 5 броя

М2 - 7

S1 - 15

S2 - 4

 

 

S1 са с голям шанс да се класират първите 16 за финалите :)

В S2 битката е между Импреза и Прелюд... 2 на 2...

В М2 под 3200 кубика съм само аз :punk:

 

 

Времето за уикенда го дават слънчево и топло, между 18 и 20 градуса :grin:

 

 

ПП: Ваньо Милчев Цвятков и Александър Иванов са превели пари по сметката, но не са пуснали заявки. Ще ги помоля да го направят преди крайния срок - 18:00 часа на 18 март

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,интересно.с полусликове ли ще са импресите или с цивилни гуми,че да знам дали да търся полусликове и аз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо едвали някой ще си признае от сега и второ, дай да ги залеем с хонда присъствие пък те ще се стреснат и ще бъркат много :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо едвали някой ще си признае от сега и второ, дай да ги залеем с хонда присъствие пък те ще се стреснат и ще бъркат много :)

:) Ще се чудят, турбо ли са тия Прелюди, атмосфрни ли са :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хехе , а дано :):)от Габрово май ще е само една Хонда :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо едвали някой ще си признае от сега и второ, дай да ги залеем с хонда присъствие пък те ще се стреснат и ще бъркат много :)

;) Ще се чудят, турбо ли са тия Прелюди, атмосфрни ли са :)
Абе , по - добре да им е ясно , че са ТУРБО :) или атмосферни ..... Ако помислят , някой Турбинатор за атмосферка не е на добре :) Ще се опитам и аз да дойда да внеса малко паника :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме, поне от към дюдюкане и викане да го докараме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя път ще съм само зрител неделята :D но такъв е живота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се гони класиране - гумите са задължителни:P!:P!:whistle:!!!Ако олимпийския принцип е водещ - какво ти пука. Карай и се забавлявай!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заявките достигнаха 44...M1 - 7 брояМ2 - 10S1 - 17S2 - 10Прогнозите за времето са, че в неделя температурата на въздуха ще мине 20 градуса :yeah: В S2 битката вече няма да е само между Хонда и Субару... включиха се и Мицубиши, БМВ и Фолксваген... Явно ще е Япония срещу Германия :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех на всички Хонди и най вече на Прелюдките ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех момчета ! Аз съм пас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля колегите които ще присъстват да се похвалят как е минало,щото като гледам май хондите са фаворити във 3 от четирите класа. Успех на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата тренировка за сезона на група модифицирани до 2000куб. см. е завършила. С най-добро време е шампиона от миналогодишния клас А - Емил Попов с време 57,99сек (1нет с хонда сивик). Плътно зад него е шампиона от миналогодишния клас Б - Ангел Григорчев (рено клио) с време 58,09сек. На трето място е Росен Костов (пежо някакво непомня модела) с време 60,61сек. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе бате Емо много добро време е дал. Дано утре да ги разбие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички времена под 60сек. са мн. добри, даже перфектни. Утре престига и габровската група, засега с 1 кола в малкия клас ама с добри механици и много на брой. А сега да видим....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С коя от всичките бе Док?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 награди, 5 хонди сред първите 3 класа :PБраво Емо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо на кое място завърши в крайна сметка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата hondю ,първо състезание и първа победа :) Честито и на другите колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на нашите момчета пак се прочухме,имаме 1-во и 2-ро място. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кфо напрайха "Prelude 3g тиим" .. Иво .. Митака .. ???????? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,хондите са се справили добре,дайте повечко подробности:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се връщам от там и да ви кажа съм зареден с много положителни емоции.Хондьо ги смаза...........ЕВАЛА БРАТ (не им даде дъх да си поемат)Прелюдите утрепаха конкуренцията.........ИЗКЕФИХТЕ МЕ МОМЧЕТА(бой му е майката)Емо захапа яко ножа и направи страшна битка с Ангел.............ЕМО,Можело значи и повече а? Голем си ей.Бе как да не си обичам марката :):P:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Може я , като реното му дава зор :) Добра битка се получи и направо си счупиха личните рекорди от всякъде. Емо , страхотно представяне , нищо че си на 2-ро място :P Повече от достойна битка :P

 

ето го и нашия герой :lol: С най пребитите гуми в изторията на пистата :lol:

 

бавната Д-серия

Публикувано изображение

 

Тука май взе че е 1-ви

Публикувано изображение

 

 

Браво и на всички други колеги. Стана голяма хонда сбирка :) За мен прелюдите си бяха 1-ви и 2-ри. Просто тоя лансър не му е мястото там .... ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления на Hondю за победата и само така от тук на татък, много купи на витрината. Казах ви аз че пристига габровската група и така стана. Вярно че всички тука караме D-серия ама щото сме стиснати.

Равносметка на Хонда чудовищата, зверове и тромбовачки:

S1- 1 и 2 място

S2- 2 и 3 място

М1- 2 място

М2- без участие

Снимки утре като ги даде колегата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ехе слушам и не вярвам на очите си. Страхотно сте се представили. Барво на Емо, браво и на Хондю. Тея 4ген май взеха да завземат пистите. А като знам в габрово колко са много ако се пуснат сигурно до 5-то място само хонди ще има :)

Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Браво на Емо уникалното каране беше днес - много съм доволна, няма да яде бой по каската тоя път, нищо че е втори. Браво на останалите хондаджии, които показаха какво могат те и колите им - най-вече на Иво и Митака, но не на последно място и на новите попълнения в хонда екипа - вижте че хич не е страшно - голям кеф ни направихте :) към края на юни ще се върна и аз пак в играта да премериме сили в стрийт класа

Редактирано от addevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги! Страхотно представяне! :) ще кача снимки малко по-късно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО бе хорааааа! :) Показали сте им как се правят тия работи! ;) Гордеем се с вас, продължавайте в същия дух! :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само така :) пак Емо има козове за следващия път :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоркааааааа, браво бе момчето. Утре сме на кафе да черпиш ей.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само така :) пак Емо има козове за следващия път ;)

Тогва дано се "напуши яко с козовете" :) Много се радвам за наще ПИЛОТИ :) Кой за дебют , кой за нещо друго .... И евала на Ембата , че расте и се развива все по-добре и по-добре и само напред във времената ;) Ивката и Митака бяха адската двойка на пистата :) УСПЕХ на всички момцииии ( И на теб Ади , другия път да не седиш пак със сладоледче :P )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...