Jump to content
difcho

1-ви кръг "Тайм Атак" - 2010г.

Recommended Posts

Егати състезанието... много емоции, счупени коли, поправени коли, дивотия и т.н.... Браво на всички които бяха там, с хонди или с други коли. Митака и Иво много имат да се борят е Ево-то, ама това е положението. Ако беше лесно, нямаше да е интересно. Аз пък на края така се захапах с Ангел че направо се разтреперих. Успяхме да направим и леко каране по залез слънце ей така да пробваме какво е да си в директен двубой броня до броня и мога да ви кажа само едно.... Това е нечовешка тръпка: 2-ма пилоти, захапали ножа, но в същото време показващи завидно уважение един към друг.... Няколко обиколки каране на МАКС с постоянни времена 57.ххТамън свалих данните от дрифтбокса и останах изненадан - личен рекорд по време на финала с Ангел - 57.5 :) Е, сега... той в този момент е давал 56.8 - 56.9 но ще го догоня някой ден :)Още веднъж поздрави на всички, мерси за подкрепата на всички които ми помогнаха с труд, време и морална подкрепа и се надявам още много състезания да ви радвам с представяне.Стягайте хондите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Радвам се че сте се изкефили да ни гледате сеира,аз за съжаление изпуснах най-интересното-модифицираните.Обаче пък за пореден път Хонда доказаха че правят невероятни автомобили.Прибрах се на акумулатор до София,като преди това изкарах 2 обиколки на пистата без ремък на алтернатора и на яка ръчка :lol: Иначе се извинявам за разлятото масло по пистата,което не беше малко.Чак като се прибрах в бокса разбрах че тече масло,мислех че акумулатора ми свети на таблото,защото се ебаваха клемите отзад.Дано не съм прецакал някой с това масло.Честито на всички победители в класовете,поздравявам и всички участници защото е важно да участваш и да си правиш кефа.Стълбичката просто е бонус.

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момци!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления на всички и успех за напред:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря всички за поздравленията !

 

Стана добро състезание. Респект към останалите участници, бяха достойни конкуренти.

 

Публикувано изображение

 

Специално искам да благодаря на GM+младши, Teror1sta, Matheo, Мони ms_auto и цялата Габровска група за оказаната подкрепа. :lol:

 

 

Поздравления за Емо и момчетата с Прелюдите - страхотно представяне.

 

Не мога да се въздържа да не пусна една папарашка снимка на Емо :P - така се прави подготовка за каране под 58 сек./обиколка :)

Публикувано изображение

 

 

 

П.П. ааааа и за малко да забравя най-важното: 4G Rulezzzzzzzz :P

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,не си прав-3G Rules,но от вашия модел няма такива вече в движение :lol: Ако някой има читави долни носачи за прелюд като моя да казва,че ми трябват.Под читави имам предвид да не са със скъсани болтове за радиалната щанга в тях,че такива и аз си имам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тия генерации бе , нека просто се радваме на Успеха на нашата любима марка и на ХОРАТА , които са зад воланите :P 3-та , 4-та , 5-та , 6-таааа всичко е RULLEEZZZZ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря всички за поздравленията !

 

Стана добро състезание. Респект към останалите участници, бяха достойни конкуренти.

 

Публикувано изображение

 

Специално искам да благодаря на GM+младши, Teror1sta, Matheo, Мони ms_auto и цялата Габровска група за оказаната подкрепа. :)

 

 

Поздравления за Емо и момчетата с Прелюдите - страхотно представяне.

 

Не мога да се въздържа да не пусна една папарашка снимка на Емо :P - така се прави подготовка за каране под 58 сек./обиколка :P

Публикувано изображение

 

 

 

П.П. ааааа и за малко да забравя най-важното: 4G Rulezzzzzzzz :D

Ей затуй ли и аз станах втори, че то и аз ядох понички :P

 

Благодаря на всички за поздравленията. Добре се представиха Хондите. Естествено както при другите марки и сред Хондите имаше аварии, но това си е в реда на нещата ;) Поздрави на всички за участието.

 

Първо едвали някой ще си признае от сега и второ, дай да ги залеем с хонда присъствие пък те ще се стреснат и ще бъркат много :lol:

Емо май целта беше постигната и във всеки клас с Хонда участие имаше такава на стълбичката. Много красиво се получи с двата редки Прелюда на стълбичката. Трябваше да поиздърпаме ушите на оня дет беше по-високо от нас ама му простихме щото той като разбра за плана и взе да вика " АМААААА И АЗ СЪМ С ЯПОНСКА БЕЕЕ ОСТАВЕТЕ МЕЕЕЕЕ"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво.Поздравления и за Емо и Иво,с Митака вече се чухме и останах приятно изненадан от 2-рото място.Занапред 1-вото място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и от мен, имам няколко видео клипа в разработка, само че Pinnacle-а не ме случа цял ден... Страхотно състезание, много хонди, браво на всички хонда победители, и специално на НИО, който рано отпадна, но показа че д14ката също има зъби, скоро и той се по-напред. Специално на колегата pavle съчуствия, да каже как е дел сола защото лошо пострада.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има клипчета с прилично качество на мойта кола бих искал да го помоля да ми прати едно лично ако няма против да ги използвам, че събирам кадри за клипче а имам само онборд.Искам да пожелая на всички да пожънем подобни успехи и в другите състезания, които обаче не се знае кога ще са за съжаление.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и снимки няма да откажа ако някой е правил на мойта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравлениа момчета и само така.Пича от 3 тото място с астрата се закани че другия път ако му издържът биелните лагери щял да ви пляска :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той беше доста добър със синята астра, но все си мисля че това също е в играта. Ако не ти издържи колата да нямаш право да се пускаш със друга щото неговото място щеше да заеме някой който ще е доволен даже и от това да е в първите 8. То тогава и Емо май щеше да е първи, ама има си хора дето да го мислят....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежи , вие ни карате да се чустваме горди че караме коли с емблемата хонда , Желая на всички фенове които събират смелост да застанат зад волана на такива мероприятия все повече успехи , повече коне и повече купи. Ще ви подкрепяме където можем и с каквото можем . Успех и за напред :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета :lol: наказвайте :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, една компилация от мен: http://www.streetfire.net/video/time-attac...ia-2_742457.htm . Съжалявам за неприятното качество, в ерата на HD клиповете по видео сървърите ние с Pinnecle не се разбираме все още за технологията на качество и лага на знания от моя страна си проличава. Ако някой има познания да се обажда. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, една компилация от мен: http://www.streetfire.net/video/time-attac...ia-2_742457.htm . Съжалявам за неприятното качество, в ерата на HD клиповете по видео сървърите ние с Pinnecle не се разбираме все още за технологията на качество и лага на знания от моя страна си проличава. Ако някой има познания да се обажда. Поздрави.

Супер мерси :)

Младежи , вие ни карате да се чустваме горди че караме коли с емблемата хонда , Желая на всички фенове които събират смелост да застанат зад волана на такива мероприятия все повече успехи , повече коне и повече купи. Ще ви подкрепяме където можем и с каквото можем . Успех и за напред wink.gif

Стамба то и ние сме горди. Толкова Хонди на стълбичката и то някой от тях за първи път карат там, не знам какво ще е като свикнат :):):P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...