Jump to content
Tino

Honda пуска хибридни таксита на газ

Recommended Posts

Линк към статията на topcars.bg

 

Honda ще пусне на пазара два специални модела, подготвени за работа като таксиметрови автомобили. Insight и Civic са преработени за задвижване от пропан бутан (LPG) и електромотор. И двата модела ще бъдат стандартно подготвени в жълт цвят и напълно оборудвани със светеща табелка "Такси", апарат за отчитане на таксата, интегриран в таблото, и всички останали атрибути, като подсилени стелки и др.

Публикувано изображение

Очаква се Honda Insight да изминава 100 км с 4.4 литра газ, а Civic с 4.9 литра. Цените в Германия за Insight започват от 15 990 евро, а за Civic от 17 990 евро. Гаранцията, която дават от Honda, е три години и 300 хиляди километра.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E чак ся станаф бакшиш ... :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ги пуснат такива и в България, веднага ставам бакш :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалям табелката на Insight и газзззззз.Тва че е жълта даже ще ми тупа :plane: .Нормално е и такси да се появи тая ниша си е добра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най на края и таксиджиите да карат хубави коли. :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неотдавна бях видял информация, че за Германия щели да пуснат специална серия Акорд-комби на газ. Уж там се тачели таксита-комби, та щели да конкурират масово използваните за целта мерцедеси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-арното от цялата схема е, че няма да могат помпи да слагат :plane::D :D.И другото е, че газовото няма да пречи, че ще си е сток на газ и че няма да матнеш каската след 50к.ааааааааааааааааа и няма да мирише :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, организираме се ХОНДА Такси, отиваме зимаме 10тина коли от Германия и ставаме Шишо Бакшишовци. И хонда срещите масова с Таксита. :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София мн често срещам един новичък акорд такси все си викам да се повозя ... :)Незнам дали ще им позволят немските гиганти да се наложат на тяхния пазар?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ми хареса идеята за усилени... стелки!? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това се питам , не мога ли да си купим Хонда Сивик или Инсайт без да има такси табелки и такива глупости :) дори да не можем ще ги побългарим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда отдавна имаха Сивик задвижван на ГАЗ (още от 6-ата ген), само че рядко откриваеми за Европа...Крайно време беше да направят хибрит с газаджиика.PS: Хонда таксита по света отдавна има, в New York е имало първия Одисей (Шатъла за европа) като такси, редом с тамошните ковчези форд краун виктория, шеви каприз и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда, кола за всичко което ти трябва. :) Ако плъзнат из България тея зверчета надали съфорумци ще се качваме на други таксита. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектния икономичен автомобил който и да вземе човек. За хора които минават голям пробек всеки ден е супер далавера. И аз бих си взел такава кола ако ги пуснат без табели дори и да е с табели веднага ще е изкопмя и готово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е яко.Да вземем по един сивик такси и ще си правим срещите по пиаците всеки божи ден и нощ без да се създава суматоха и да идват куки да те питат ко праиш там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или пред Народното събрание :) никой няма да ни барне :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда, кола за всичко което ти трябва. ;) Ако плъзнат из България тея зверчета надали съфорумци ще се качваме на други таксита. :)

Да и ако за форумци е безплатно грешка нямат ;)

 

А иначе доста умно решение от страна на Honda

Тази нисша ще се позапълни !

Редактирано от yokozuna™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...