Jump to content
Ianev

коя Хонда според вас става за...

Recommended Posts

Да споделим малко преживявания и емоции !Аз лично казвам ,че 5 хеч става , но ..... трябва да си тренирал доста !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък казвам,че в 5та ген.,вобще не става за секс :huh:П.С. О боже,каква тема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ако девойката е гимнастичка може и да стане! Но иначе си е супер мъка, и постоянно се натискат някфи копчета, бута се скоростния лост или пък още по-зле клаксона :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коя Хонда според вас става за..., секс

ами.. не знам... с кола не съм пробвал да правя секс, ама нека по опитните да споделят! :huh: Редактирано от ManiaK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз до колкото знам някъде в щатите даже беше забранено да си.... "обгрижваш" колата :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Да ти кажа бабе една стара поговорка:"Надървен *уй, насрано дупе не признава"- сподели една баба на преклонна възраст!Така че удобна, неудобна като е зор и в клио ще стане работата!Колата трябва да се сефтоса, иначе се чупела! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя става, не мога да кажа, но прелюда със сигурност не става! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ако девойката е гимнастичка може и да стане! Но иначе си е супер мъка, и постоянно се натискат някфи копчета, бута се скоростния лост или пък още по-зле клаксона :huh:

Ти остави бутането на скоростния лост, ама да не обърка девойчето на кое да седне :), че може на скоростния лост да й хареса повече :)Всяка кола става за тая работа, стига да имаш мерак :huh: Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5ген. хеч... мии... не е рай :huh: Колегата darius е много прав ако е на зор става, иначе не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....... прелюда със сигурност не става! :)

Ми че той е по-малък отзаде и от Сивика деа, :D

аз лично в моя не съм тествал но целия ми таван е в дупки от токчета

та некой италианец или французин е мачкал здраво наред :D:huh:

 

 

ПС Аз така като ви слушам май всички сте пробвали на 'предна линия' :D

що не пробвате на задните седалки като бутнете на макс предните

и ги сгънете нарпед отзад си става малко холче, разбира се говорим за хеч-а де :huh::)

Редактирано от slus4o©

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слусчо, пробвано е човече... не става никакво холче. Особено ако имаш подлакътник. Отделно то не са колани, то не са платчета, ниско таванче... абе не е качествено, но не е невъзможно... абе все същото - ако си толко на зор става. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моита е седан 5г.на предна линия не съм и няма да пробвам.тесно си е нема две мнения,верно,че съм 186см.но...нисък таван,малка седалка...Но аз съм тъп и упорит и не се отказвам.Акорда е малко по голям но мисля,че и там е тясно

Редактирано от besniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 5ген. купе май още никой не е споделил..аз съм 165 и пак е тясно..и то не толкова тясно, колкото ниско :angry: отпред не съм опитвала, но мисля че е по-широко !!! абе като цяло...гадна работа :lol: хората са измислили легла за тая работа :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом и колежките се включват, ще стане интересна темата! !!! Очаквам още дамски мнения!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За отпред на купето по добре не пробвай много е гадно :angry: ама отзад става като седялката на пасажера е дръпната напред и като си на зор е много добре даже !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шатъла си е чиста работа !!! :angry::lol: и матрак може да метнеш отзад :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделим малко преживявания и емоции !Аз лично казвам ,че 5 хеч става , но ..... трябва да си тренирал доста !

Петре,малогабаритните като тебе може и да могат в 5-хеч!Особенно ако и момата е малогабаритна! ХА ХА ХА !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам, не съм фенка..друго си е да има накъде да се потъркаляш !!! като цяло нямам намерение да я пробвам отпред, но благодаря за съвета :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купете си по един акорд пичове, еле пък с отопление на седалките и друга песен се запеете !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя става за секс ли? Хе Хе.. Че много ясно че всяка!Не виждам колегата да е казал, че точно пук в колата трябва да стане работата :angry:;):lol: Всяка една си има преден капак, таван и т.н. !!! Въпроса е къде ще паркираш, но на всеки уважаващ себе си мъж знае къде да се скрие за Е*нята :dry::( :( Приятно ви ......... возене момчета!!П.П Защо говоря само за мъжката аудитория незнам!! Да ме извинят дамите, ама съм си мъж и не е лошо и те да споделят с нас коя става и коя не :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм тъп и си държа на колата...не бих "таковал" в нея. Тесничко е...пък и вече има следи по тавана от предният собственик. А предложението за калници и капаци е просто несериозно - тенекиите ни са много кекави (говоря за 5та хеч)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не знам за вас ама аз съм около 1.85 и близо 100 литра, та в хеча сигурно ще си нанеса трайни телесни повреди !!!

 

 

шатъла си е чиста работа :angry::( :( и матрак може да метнеш отзад :lol:

ето още една дето сигурно става.... с повече мерак и душ кабина може да наместиш :dry:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Прелюда, капака на багажника е на точната височина (само ако е без спойлер) ,моя не става много... също и пасажерската седалка на макс назад и люка отворен за да може къде да си изкараш главата(194см) ... а и прозореца че да може да излезне някой крак от там :lol:П.П. Долу на подписа ми можете да си го представите и нагледно !!! :angry:

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и люка отворен да може къде да си сложиш главата ...

е така може и по-грозничка да е !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В това отношение на 8-ма генерация , като се свалят седалките назад , става като спалня.Когато за първи път се наложи , разбрах смисъла на екстарата стъклен таван. :lol: Жалко че не си взех :lol:

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората за "тясно" се борят вие се оплаквате само :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха много весела тема :lol: На мен в 4та ген не ми е тясно ама ми е ниско да го еа... :lol: работата става ама и майсторлък се иска :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купете си по един акорд пичове, еле пък с отопление на седалките и друга песен се запеете :(

Ето го разковничето :lol: . По персон предни седалки и 2 персона задни :P:dry: .

Всичко зависи и от парнйорката /да не убидя някой :P /

 

П.п е за това си харесвах шкодката предните се съединяваха с задните кат ги "разтегнеш".

 

 

Акорд:lol:

Е тука малко по въпроса http://forums.hondabg.com/index.php?showto...%B8%D1%82%D0%B5

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мойта кола седалките стават кат легла и е_а като ламя :lol::lol::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюда и за свирка не става,ама през 80те години имах Варбург комби-вътре ставаше вертеп

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В купето нее зле :lol: , но....... и аз съм 60 кг а жената май няма 50 :lol: , така че май зависи от габаритите :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ СЪМ 186 няма хонда да нестава :lol: всички стават момчета стига да има пиленца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отностно хечбека.Наложи ми се да махна задните седалки за да превозвам едни работи и така си остана няколко седмици.Та през това време се пробва и как е за секс.Честно казано си е задоволително с подходящо дебело одеало отдолу даже става и за спане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

клецка се на предна дясна седалка, като която риба се е ударила в мрежатана рибаря ляга на седалката и си слага крачетата на таблото а вие пичове се озовавате между крачетата и ,като сте на колене на пода и така може да си клатите цяла нощ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отностно хечбека.Наложи ми се да махна задните седалки за да превозвам едни работи и така си остана няколко седмици.Та през това време се пробва и как е за секс.Честно казано си е задоволително с подходящо дебело одеало отдолу даже става и за спане.

Ето го и правилния начин! :lol: Към всички с хечове, бутате задните седалки напред, махате кората на багажника, може да я хвърлите на предната седалка да не пречи и от там вече сте вие... (само да нямате разпънки отзад :lol: )6 хеч става! Редактирано от ilias

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съседа има Хонда Сивик хечбек и съм я взимал от него преди да имам собствена кола да возя мацката, и ми се струваше тесничко, отвън на капака ставаше олеле :lol: А най-удобно ми е било на брат ми в А6-цата комби, като гътнеш седалките напред си ставаше огромно легло и винаги си имаше одеяла за постелка :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още не съм пробвал в акорда си ама мисля че може да се получи :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

клецка се на предна дясна седалка, като която риба се е ударила в мрежатана рибаря ляга на седалката и си слага крачетата на таблото а вие пичове се озовавате между крачетата и ,като сте на колене на пода и така може да си клатите цяла нощ

Мале , тука и нова Кама Сутра можем да напишем !Всичко според мен зависи от МЕРАКА и от другия човек ! Редактирано от Ianev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...