Jump to content
ZuNinjaz

Какво ми се случи днес като се прибирах

Recommended Posts

Днес като се прибирах от работа за ж.к. Младост малко преди Макдоналд посока към Пловдив по Цариградско шосе бях в крайна лява лента и тръгнах да отбивам за да си хвана лентата за Младост, обаче точно в този монети влязох в някаква дупка (явно е доста голяма била) резултата е скъсана нова зимна гума до борда и изкривена джанта. Бъдете внимателни, макар че то станаха такива кратери по улиците, че колкото и да внимаваш винаги се намира поне една в която да влезеш. http://zuninjaz.snimka.bg/automobiles/sled...ezultata.475412 Тук се вижда поражението...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз съм от Младост..и положението е ТРАГИЧНООО по целия квартал а и по целия град са се отворили зверски дупки!!!!!! Има такива които освен гума и джанта ще ти откъртят целия шенкел :huh: Най-вероятно трябва да чакаме до Април месец за започнат да ги запълват..БЪДЕТЕ ВНИМАТЕЛНИ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз онзи ден спуках гума на кръговото на 4-ти километър... то бива дупки, ама това вече стана прекалено! :huh:

Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера минах през Младост. Е ще ме прощавате, ама няма по-гаден квартал от него в момента. Толкова много дупкииии, толкова много кал, простоооо. Районният кмет там трябва да бъде обесен на някое дърво. Не казвам, че в другите софийски квартали положението е приказно, но в Младост си е просто трагично. Карайте внимателно и със съобразена скорост, че изкривените джанти са малкия дявол!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо и в Надежда си имаме много дупки!В момента положението в цяла София е трагично,включително и околовръстното отсечката между Сливница и Ломско шосе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...в Русе чисто нов асфалт правен есента сега вече се рони явно толкова и го бива някой просто се е нагушил за сметка на общината ...а за дупките множе да си измислим нова БГ компютърна игра ''Избегни Дупката"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдаа..за съжаление наистина е така в Русе, а и навсякъде в България :dry: Вчера в такава яка дупка се натресох,чак предницата почна да гледа към небето. Лошо ми стана като чух удара, но явно имах късмет този път, за разлика от миналия месец когато си откъртих бронята и окривих железарка :lol: в дупка ест... Карайте внимателно, ако трябва с 10 км/ч че после ядовете са големи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Хасково е същото положение-Асфалта се е изронил и има адски дупки.Карам си аз по обичайните места и знам че няма дупки,а в такива кратери влизам ,че чак ми се плаче :lol: .То бива -бива,ама не се наядоха,не се накрадоха-за бесилото са ма...та им мръсна! Никой няма да ти поеме щетите-оправдават се-снегът бил изровил дупки!!! В другите страни слагат по 3-4 слоя асвалт -перфектен,а тука само един и некачествен и прибират 80 процента от парите алчните гъ..ве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера ударих здраво в една дупка, днес вече я бяха накичили с някакви колове да се вижда. за щастие без видими щети съм, но реших малко почивка да и дам на колата, пари за такива ремонти нямам желание да давам. то задръствания бяха сумати месеци, сол ... преживах ги, ама то стана геноцид. сега един яд по-малко през деня, вярно не стигам за 20 минути, а за 40-45, но не е болка за умиране. който има възможност да я оставя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колеги...боли ме главата! Преди 20 минути се прибрах от Шумен..."МАГИСТРАЛАТА " Е в окаяно състояние .Със 120 км/ч влязох в една дупка и направо исках да се разплача...Чак спирах да проверя дали всичко е наред . Няма оправия ... нямаааа .А да не споменавам за уважаемите ни колеги шофьори ,който явно не понасяха да карам с 95-100 /на моменти и по-малко/ и да се боря с траповете ,че направиха задачата още по -трудно. Караха на няколко метра зад мен с пуснати дълги фарове и тн ,а пък лявата им лента свободно. Изумен съм!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колеги...боли ме главата! Преди 20 минути се прибрах от Шумен..."МАГИСТРАЛАТА " Е в окаяно състояние .Със 120 км/ч влязох в една дупка и направо исках да се разплача...Чак спирах да проверя дали всичко е наред . Няма оправия ... нямаааа .А да не споменавам за уважаемите ни колеги шофьори ,който явно не понасяха да карам с 95-100 /на моменти и по-малко/ и да се боря с траповете ,че направиха задачата още по -трудно. Караха на няколко метра зад мен с пуснати дълги фарове и тн ,а пък лявата им лента свободно. Изумен съм!

Колега, такива като тея дето са карали зад теб, най ги обичам... Спирачки, слизам чупя фаровете и заминавам... И в Добрич не е по-розово положението (поне новите булеварди дето ги "асфалтираха" наскоро нямат още дупки), ама касъците и малките улички са ужас. Онази вечер скъсах и аз гума, и колата почна да дърпа на ляво :).. Днеска минах да видя кратера и го измерих с крак.. дооо коляното стъпах вътре...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колеги...боли ме главата! Преди 20 минути се прибрах от Шумен..."МАГИСТРАЛАТА " Е в окаяно състояние .Със 120 км/ч влязох в една дупка и направо исках да се разплача...Чак спирах да проверя дали всичко е наред . Няма оправия ... нямаааа .А да не споменавам за уважаемите ни колеги шофьори ,който явно не понасяха да карам с 95-100 /на моменти и по-малко/ и да се боря с траповете ,че направиха задачата още по -трудно. Караха на няколко метра зад мен с пуснати дълги фарове и тн ,а пък лявата им лента свободно. Изумен съм!

Така е както казва колегата аз предната събота ходих до Варна (Шумен -Врна) отврат караш като на загряваща обиколка във Формула 1. Ту наляво, ту надясно, цоп в ла*ното прясно (разбирайте в дупчището). А що се отнася до колегите шофьори дето карат на дълги и най-вече дето ти пресвяткат ксенони и биксенони и всичките му там гъзари с по-скъпи возила, направо ми иде да ги взривя. караш си най спокойно със 120 и решиш да изпревариш някой дето кара по-бавно и отдалече се виждат едни синкави фарчета. Докато са в далечината и вече хоп са зад тебе и ти пресвяткат: " Айде бе мижитурка дръпни се с твоята барака че да мина" един вид :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така наречените "колеги", които карат плътно зад някого (в истинския смисъл) ги възприемам като консуматори на бензин :(:) - ползват ти струята наготово, не се съобразяват с никаква дистанция, и ти дишат във врата като прилепало на акула - следва плавно намаляне на скороста, докато не се откаже лигльото да пътува с толкова ниска скорост, и в крайна сметка изпревари...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз онзи ден спуках гума на кръговото на 4-ти километър... то бива дупки, ама това вече стана прекалено! :)

Ставаме двама, кратерите са два , на влизане в кръговото от цариградско(посока център) и в средно платно под моста пред спирката на рейс 1цап.п.Фандъкоооовааааа.................... :):) ............. абе как да не я обичаш тази жена :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въобще е без коментар , вчера отиваме към банкя и по чудо не попаднахме в един гроб. няма дуга дума имайки предвид размера и дълбочината, ако ТИР падне в нея и той ще спука гума а лека кола няа и да излезе и това на караулката под носа на ченгетата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооооооооооо там е хардкор при тия ченгета аз неминавам от там никога 1-во заради кратерите 2-ро заради задръстването.Предпочитам да заобикалям няколко километра отколкото да мина от там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...... скъсана нова зимна гума до борда.............

Ако имаш 'Каско' можеш да вземеш обезщетение, :D

аз лично съм взимал в БулИнс за огромен балон и една съсипана гума ;)

 

 

ПС А ако си пазиш и документ кога е купувана и за колко ще има по-добри парици ;)

Редактирано от slus4o©

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...... скъсана нова зимна гума до борда.............

Ако имаш 'Каско' можеш да вземеш обезщетение, ;)

аз лично съм взимал в БулИнс за огромен балон и една съсипана гума ;)

 

 

ПС А ако си пазиш и документ кога е купувана и за колко ще има по-добри парици :D

Ама не е ли само с протокол от КАТ?

С предната кола на жена ми, на околовръстното спукахме двете леви гуми.

Застрахователния брокер каза да викаме КАТ, да пишат протокол и после ми платиха гумите.

Сега не знам как е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не се търпи. Пътят Перник - София е една от най-натоварените пътни артерии в страна, а сега е като след бомбардировка. Отсечката по посока София от Лукойл на Драгичево до караулката на Владая е трагедия. Непрекъснато се отварят нови дупки, а старите стават по-големи. Пътувам всеки ден и се побърках вече. Изпопадаха ми сумати тасове, задна дясна джанта изкривих, а онзи ден по посока София (там е еднопосочно, а в другата лента към Перник са вде платна) леко кривнах в ляво да избегн един кратер, защото ако бях минал през него шарнира сигурно щеше да ме плясне през челото и да захапя едното каре, исках да заобиколя гаднаат дупка, но отсреща тир изпреварва тир, ненормална работа. Не стига, че пътя за нищо не става, а и шофьорите са отакчили. Хора, който това работят, толкова ли не виждат ямите и лошия път - завой, в изнанагорно, дреме им натях, с тия огромни камиони. И като мина отсечката и на Владя стоят е дебнат нещастниците за рушвет. Искат Винетка, купих си, искат гражданска, правя я, искат жилетки, вериги и дори заверка на пожарогасителя и още хиляди тъпотии, но пътища няма, това което е най-важното. Да хубаво е да имаш всички принадлежности в колата и гумите да са ти с грайфер 10000 мм :D Но, да ни ограбват така, а да карме по третокласни пътища, просто е налудничево. Скапана държава сме.

Редактирано от backstage

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...