Jump to content
владсан

ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ВАРНА

Recommended Posts

Кой е "умника" който измисли 16:30 на метро и 17:30 пред общината?Какъв е този протест в извън работното време на общината? На кого ще се протестира,кой ще ни чуе в 17:30, може би дядото портиер? Не виждам къде е смисъла да отидем в 17:30 ,след като общината затваря в 16-16:30.Протеста трябва да се организира сутрин или на обяд, в часовата зона 10-12,но не и извън работното време на общината.И все пак успех на тези който ще отидат. Успех не толкова за протеста,колкото да стигнат за има няма 30мин от Метро до Общината в час пик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето за протеста е добро. В такива мероприятия е важно да се съберат колкото се може повече хора, за да се предизвика обществен отзвук. Изобщо няма смисъл тъпите общинари да са там, просто защото колкото и даим говориш, все тая и ефекта ще е нулев. Важното е събитието да е масово, добре медийно отразено и да научат за него колкото се може повече хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Днес от няма и какво да правя си сложих много яки тромби.... комшиите ме попитаха от къде се сдобих с корабни сирени :) До 18.00 съм на работа , но ако се измъкна по-рано .....знам къде да тествам новите си тромби"ЧКИ" Редактирано от niksan_vn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е "умника" който измисли 16:30 на метро и 17:30 пред общината?Какъв е този протест в извън работното време на общината? На кого ще се протестира,кой ще ни чуе в 17:30, може би дядото портиер? Не виждам къде е смисъла да отидем в 17:30 ,след като общината затваря в 16-16:30.Протеста трябва да се организира сутрин или на обяд, в часовата зона 10-12,но не и извън работното време на общината.И все пак успех на тези който ще отидат. Успех не толкова за протеста,колкото да стигнат за има няма 30мин от Метро до Общината в час пик.

Колега защо плюеш по хората които правят опити за нещо добро, а ти даже няма да дойдеш. Сигурно има причина за часа, но това не те интересува явно, както и не те интересува състоянието на пътищата ни. И моля не ми отговаряй за да не спамим излишно. На всички ни е ясно колко е лесно да плюеш и колко е трудно да направиш нещо!Приканвам всеки, който му пука за състоянието на пътищата ни да бъдат днес на протеста. Общественото недоволство трябва да се показва ако искаме някакъв резултат! Ако имате счупени части по окачването ги носете да направим една купчин(ка).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бях във Варна с удоволствие щях да дойда да попсувам малко пред общината, дано има някакъв ефект от протеста а не да остане поредния опита за "нещо". М/удругото онзи ден като пътувах по пътя Варна-София, забелязах че само на Варненската магистрала е много зле положението, след Търговище главния път си е доста добре.Успех с протеста, ще стискам палци като се прибера пътищата да са добре а не както са сега.Псувайте малко и зарад мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колеги днес много хонди видях да минават покрай техномаркета и да надуват клаксоните , така трябва нека се стреснат общинарите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте малко снимки да видим народното недоволство :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МНОГО СЛАБО ПРЕДСТАВЯНЕ!!!НЯМАМ ДУМИ,КАК МОЖЕ ВСИЧКИ ДА ГОВОРЯТ А КОГАТО ТРЯБВА НЕЩО ДА СЕ ПРАВИ-НЯМА НИКОЙ!!!МНОГО СЪМ РАЗОЧАРОВАН.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да си разочарован АНДРО обаче аз,предполагам и доста други желаещи работят на график и нямаме възможност да напускаме работа пожелание.А тъкмо към 6 часа когато минавах покрай Шипка и полицаят ми показа с палката да завия надясно.Отсечката от Шипка до Червения площад беше завардена.Доста голямо неудобство се получи в час пик,дано поне има някъкъв ефект от цялата работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

Браво, колеги!

Дано има ефект!

Време е и в София да го сторим !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

До колкото разбрах са се събрали около 200-300 коли. Очевидно на много малко хора им пречат дупките, следователно защо трябва да се оправят! За съжаление за пореден път се потвърждава целенасочено насажданата апатия и нихилизъм в обществото. Хората все още не вярват, че техният глас ще бъде чут, но не разбират, че за целта трябва високо и ясно да заявят исканията си, но не на масите на чашка кафе или бира.

Редактирано от blueeye

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше адски много хора и коли,така трябва да се прави,докато не ни се оправи ш*баната държава!!!П.С.Поклон пред всички който бяха там и крещяха с пълни гърла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Краси и ти ли беше там :) Видях Андро аз ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега защо плюеш по хората които правят опити за нещо добро, а ти даже няма да дойдеш. Сигурно има причина за часа, но това не те интересува явно, както и не те интересува състоянието на пътищата ни. И моля не ми отговаряй за да не спамим излишно. На всички ни е ясно колко е лесно да плюеш и колко е трудно да направиш нещо!Приканвам всеки, който му пука за състоянието на пътищата ни да бъдат днес на протеста. Общественото недоволство трябва да се показва ако искаме някакъв резултат! Ако имате счупени части по окачването ги носете да направим една купчин(ка).

след като ти си ми отговорил и аз ще ти отговоря: интересуваме състоянието на пътищата и то много. Има 2 причини поради които аз не присъставах на протеста и сега ще ти ги кажа, първата е че всеки делничен ден от 17 до 18ч. съм зает,втората е че не виждам смисъла протеста да е вечер, освен ако целта на протеста не е да се задръсти максималко движението,но аз си мислех че протеста е заради несвършената работа на управляващите и точно на тяхните глави трябва да седим и да пилим,но тях в това време ги няма.Радвам се че все повече хора из страната започнаха да показват недоволството си от безхаберието на управляващите, софиянци се вдигат постоянно на бунт и така трябва да е,граждани от други градове също негодуват и се престрашават да покажат недоволството си, тука във варна едва сега започваме и дано за напред да има повече хора които да изкажат недоволството си,а не само сиирджии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Браво на всички участвали, и на тези които в последствие се включиха след като разбраха за какво е цялата шумотевица, дъждът малко уплаши повечето хора, но евала на тези които още са там и се борят за това което искат ! Дано има ефект от цялата работа !

Редактирано от LionHeart

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти не гледам телевизия, но днес следих центраните информационни емисии по канал 1 и bTV. В тях не се спомена нищо за протеста. Едва сега в късните новини на bTV имаше кратък репортаж. Видя се, че са се събрали доста хора, за което ви поздравявам. Но за съжаление не е достатъчно, за да се обърне внимание. За съжаление с такива мащаби на протестите нищо няма да се постигне, т.е. ще има "адекватни" на протеста мерки, т.е. почти символични и нещата ще са пак по старому. Дано не съм прав :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега гледам някакво предаване по ТВ Черно Море , та там водещия каза ,че кметът поканил организаторите на протеста на дебат. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, по БТВ споменаха накрая на репортажа, че утре мисля казаха .. кмета ще има среща с организаторите на протеста.. и дано се стигне до някакъв консенсус.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха, че щяло да се организира среща между организаторите на протеста и фирмите-изпълнителки на ремонтите. Извинете ме за моя песимизъм, ама нещо не виждам смисъла на подобни срещи и изобщо защо ще се провеждат и какво се очаква от тях? По-качествена работа? По-малко кражби? по-голяма прозрачност? Да, да, ама не! Това за мен си е чиста демагогия. Аман!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бех там . . . но ми се струва, че няма да има кой знае къв ефект.

Ще закърпят ямите другата зима пак, че и ПО-ГОЛЕМИ

Тва ще е със сигурност последния мандат на Кирчо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!Крайно време беше да се направи нещо!Аз лично съм изключително разочарована от слабата отразеност на мероприятието.За жалост Варна не е София,тъй като когато стане нещо в София веднага на секундата се отразява всичко с живи включвания и извънредни коментари,а когато стане нещо такова във Варна един малък репортаж стига.Това смятам, че е достатъчно показателно и крайно разочароващо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успяхме да се организираме по някакъв начин,ако не друго поне ни видпяха и чуха,но също така е факт че никои от управниците ни не прояви смелостта да излезе и да говори с нас.Жалко е че в "НАИ ДОБРИЯ" град за живеене в България (според табелата на влизане в Варна),няма една нормална улица,освен ул.Девня :D И колкото и да ги правят тези дупки пак са ни в кръпки улиците,всичко е пълнене и замазване до следващия сняг и дъжд.Силно се надявам да има ефект от всичко това но ще видим :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре пак пред общината,и така докато не се оправи всичко.П.С. Аз пак ще съм там,а вие :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече си мислех, че ще остане само някаква поредна "тиха" форма на протест. Радвам се, че нещо се е състояло все пак. Не е малък града, за да се докара численост на такова мероприятие... Но както пише blueeye явно е трудно да се повярва, че именно от нас зависи всичко... Дано скоро карате по нормални улици!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешно е да се мисли, че не ни е писнало от всичко това друг е въпроса ,че голяма част все още са на работа без значение дали им харесва или не , че работят за смешни пари, но стискат зъби и отделят 80%от деня си да работят, защото съм сигурен ,че поне 85% от варненци са най-малкото със заеми и не могат да си позволят да отсъстват от работа с риск да загубят и малкото което получават, а след това да чупят пръсти да се чудят от къде да намерят пари да покрият месечните си вноски. Много от хората са със счупени коли , разбити окачвания, накривени джанти, които нямат възможността дори да си карат колата и прибягват до монтиране на газови уредби, които дори са втора употреба за да спестят някой лев да могат да се вместят в месечния бюджет, а други се чудят как да си сменят старите (тримесечни)15" джанти с 16" и критикуват хората които нямат дори възможността да карат по-нова от 15годишна кола да излязат на улицата и да изразят своето недоволство , че техните събратя са си накривили новите 16-ки. Дано ме разбирате правилно и не стана повод за нова тема. Просто не е нормално да се упреква под общ знаменател, защото никой не знае положението на другия и единственото което може да постигне е да подтисне тези непълноценни хора и да ги накара да се чувстват по-зле от колкото са били. Аз вярвам , че хората които имат възможността са се отзовали, а тези които не са имали възможността не е нужно да бъдат съдени за това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да си разочарован АНДРО обаче аз,предполагам и доста други желаещи работят на график и нямаме възможност да напускаме работа пожелание.А тъкмо към 6 часа когато минавах покрай Шипка и полицаят ми показа с палката да завия надясно.Отсечката от Шипка до Червения площад беше завардена.Доста голямо неудобство се получи в час пик,дано поне има някъкъв ефект от цялата работа.

Брат ти не ме разбра-разочарован съм от жителите на града ,а не от съфорумниците....не само хонди се карат в този град,много малко бяхме наистина,а относно неудобството в час пик-съжалявам обаче не става по друг начин и на тези хора в автобуса не им е приятно да се друсат!Никой нищо лошо не ни каза,като слизаше от автобусите-ХОРА СМЕ И ТРЯБВА ДА ИМА РАЗБИРАНЕ!колко коли трябва още да се начупят за да има резултат?! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да похваля окачването на хондата ми :) във Варна има такива дупки които е невъзможно да ги заобиколиш и поне с едното колело си вътре . Ако бях с друга кола най-вероятно всичко щеше да е леш по колата а на тази нищо и няма даже джантата не се криви ама тез кавали да оправят пътищата щот и най-здравата едва ли ще издържи в тия кратери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е според мен нищо не постигнахме!Даже отнесох един акт от иначе за каузата полицаи, затова че съм спирал движението.Пука ми!Дано да им се разглобят патрулките да ходим да им се смеем на изродите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За какво си отнесъл акт? Затова, че си намалял скоростта заради условията на пътя?! Не си действал правилно (без да се обиждаш) Веднага се попълва графата "възражения" брат! Какъв акт?!Положението не е цветущо и в нашия град...дори изобщо. При нужда се кара в насрещното на поразия, дори при разминаване с полицейски коли... Вече няма какво да стимулира човек да е изряден зад волана, освен съзнанието, че не е сам на пътя...Стискам ви палци. Позицията на много народ се забелязва и действа! Дано близките 10-20-30 години го осъзнаем..

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...