Jump to content
FuckHonda

Теория на Вероятностите

Recommended Posts

Здравейте на всички съфорумници. Имам един много конкретен въпрос.

Какъв е шанса да намеря читава, Хонда Сивик 5 ген Хеч, 95 та година, с 2 еърбега, с ел. стъкла, ел. огледала, ел. шибидах и ел. фарове, с черен интериор, климатик, и цялостно добро състояние на двигател, окачване, ходова част, и да НЕ е червена ?

Замислил съм едно диво проектче, за което ще споделя и ще пусна тема, при условие, че намеря автомобил, отговарящ на всички от горепосочени критерии - без изключения

:);)

Редактирано от yokozuna™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шанса е малък :) Моята е купе със всички изброени екрсти без климатика, защото е от Германия. Един авер ми я намери там и отидох я взех и прибрах на ход. Като цяло излезе много добре само консумативи до сега 35000 км и направих, но са рядкост читавите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами според мен шанса да намериш такава кола в БГ е минимален да не кажа никакъв. Ако потърсиш навън някоя американка може и да отговори на всички критерии. Но ако си замислил проект гледай купето да е здраво всичко друго може да се оправи или добави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по скоро ще спечелиш 6 от тотото и ще си купиш НСХ от колкото да намериш такова нещо в БГ ;) пък и дори и да има ще се продава за ..... цената :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако климатика отпадне от списака, мисля че после може да се набави, всимъл че има стойки за компресор и всички кирии за д15, нали? Или пак съм в грешка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или да си я правиш сам, като събираш чаркове ... това е по постижимо. Въпроса е дали ти се занимава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За занимаване да Аз доста и без туи за проекта ще се занимавам де, но викам поне тези неща да са налични, и все пак ще търся ако трябва и една година! Инат съм си бе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички съфорумници. Имам един много конкретен въпрос.

Какъв е шанса да намеря читава, Хонда Сивик 5 ген Хеч, 95 та година, с 2 еърбега,

.......................................................

Шанса е точно 50/50 ..

Или ще намериш, или няма да намериш... :);) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички съфорумници. Имам един много конкретен въпрос.

Какъв е шанса да намеря читава, Хонда Сивик 5 ген Хеч, 95 та година, с 2 еърбега,

.......................................................

Шанса е точно 50/50 ..

Или ще намериш, или няма да намериш... ;) ;) ;)

 

:) има логика прегледах всичко в mobilen.bg ми то 95-та който са се броят на пръсти смешна работа, и нито една читава, пък не ми се занимава с джамбазите да ми търсят, защото искат капаро, но и те са хора все пак ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми вероятност винаги има. Единствено условието за цвета е малко странно :)Малко офтопик, но с един приятел оня ден гледахме Селика ГТ 2.0 за него 93 година и беше като току що излязла от завода, което се потвърди и от сервиза в които я гледахме. Живот и здраве четвъртък ше я пробваме по обстойно след нотариуса ;)Така че нищо не е изключено. Успех с проекта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, днес гледах една Сивик 95-та с черния салон, вътре колата направо светеше, слушах и двигателчето й даже, беше бяла седан D15B2, клима и ел. стъкла мисля, че имаше, за другите екстри не мога да се сетя.Автокъщата беше на влизане в село Труд (Пловдивско), вляво. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми вероятност винаги има. Единствено условието за цвета е малко странно ;)

 

Малко офтопик, но с един приятел оня ден гледахме Селика ГТ 2.0 за него 93 година и беше като току що излязла от завода, което се потвърди и от сервиза в които я гледахме. Живот и здраве четвъртък ше я пробваме по обстойно след нотариуса ;)

 

Така че нищо не е изключено. Успех с проекта!

Разбира се, че има изключения за годините, но просто Сивик не предлагат въздушни възглавници преди 95та, все пак safety first :) Редактирано от yokozuna™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега климатика ти е най-малкия проблем за 400-500 лв си готов, а и до колкото знам монтажа не е труден.. и гледай да е черна хондата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе звучи ми доста оптимистично да се намери всичко, по-скоро сглобяване му е майката. На мен лично ми е интересно, как стой въпроса с air-bag на тия коли, много ми се ще моята да се сдобие някак, ама съм засичал само по американските модели и не ми е много ясно как ще се случи това с преправянето. :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шанса не е 50-50 , а възможностите са 50-50 :) Ако си фен и ти се занимава - купи си първия Сивик и запритай ръкави ;) Части бол ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. и гледай да е черна хондата :D

Или черна ще е или зелена, в краен случай бяла. Относно жълтото - скандално е, но за жалост са рядкост тези коли ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе звучи ми доста оптимистично да се намери всичко, по-скоро сглобяване му е майката. На мен лично ми е интересно, как стой въпроса с air-bag на тия коли, много ми се ще моята да се сдобие някак, ама съм засичал само по американските модели и не ми е много ясно как ще се случи това с преправянето. :beer:;)

kity виждъл съм доста и европейски сивици с еърбеци, значи слагали са ги по поръчка на клиента и то от края 94та година, както и по поръчка на клиента за цвета на интериора и оборудването

за VTI-ките мисля, че са стандарт, но от 93-94 някаде и задължително черен интериор, но поради финансови затруднения съм принуден да се разделя скоро време с eg6-цата ми :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шанса не е 50-50 , а възможностите са 50-50 :beer: Ако си фен и ти се занимава - купи си първия Сивик и запритай ръкави :D Части бол ;)

Tinо, не ми е проблем, но гледам максимално най-добра основа да имам за градене. Трудна работа си е, но не и мисията невъзможна. Ще намеря такава кола на всяка цена :fun: Редактирано от yokozuna™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като чета описанието на 99% се доближава до 5 ген хеч ВТИ.Единственото което нямаше (бившата ми любов) са еърШЕбеците и това, че беше червена!!!Има и с други мотори и пак с черен салон, търсене му е майката, УСПЕХ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали VTI-ския салон може да се монтира на обикновен сивик, имам впредвид кори на врати и назаде към багажника 2та джоба отзаде както и седалки - предни задни. Абе ще пада филм ама от мен зависи колко ще е сложен :)

Със здраве и току що се изкефих максимално на ег6-така, може би един от последните ми пъти :)

:puke:Тъпа Криза :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали VTI-ския салон може да се монтира на обикновен сивик, имам впредвид кори на врати и назаде към багажника 2та джоба отзаде както и седалки - предни задни. :)

:puke:Тъпа Криза :)

Да всичко става стига да имаш необходимите части

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам впредвид ето тези:

 

Публикувано изображение Публикувано изображение

 

А колегата Wyvern ме е изпреварил :puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:puke: колеги,аз ли имам единствения такъв екземпляр във България.Красавицата има всичко изброено(черен салон,2 възглавници,клима,95година)и на всичкото отгоре е и в перфектно техническо състояние с леки външни забележки ,има и перфектна шумоизолация на цялото купе направена лично от мен с висококачествен шумоизолационен материал(излезе доста соленичко,но резултата е невероятен)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BRAINIAC усещаш ли какъв автогол си вкара.. :puke: Освен ако не искаш да се разделяш с ег-то :) Иначе такива коли са рядкост, аз лично не съм попадал (до преди малко) на такава, апък лятото преди да купя мойта сигурно съм прегледал 4174617942194 обяви. Но явно има някакъв минимален шанс :)

Редактирано от Tr1nky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината мисля да я сменям с Акорд купе"99 ,така че колегата ако има интерес

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината мисля да я сменям с Акорд купе"99 ,така че колегата ако има интерес

Колега всичко хубаво, но не е това, което ми е необходимо за проекта

1. Цвета на Мокета, не е черен.

2. Не е с цялата средна конзола, сливаща се със скоростния лост.

 

Иначе Външно леки забележки - супер колица :cool::P

Но не, ще търся и ще продължавам да я издирвам във цяла Европа докато намеря тази, която ще оправдае напълно изискванията ми.

Благодаря за предложението все пак и ако не намеря в цяла Европа ще ти се обадя, или ще се свържа с японците да ми произведат по поръчка точно каквато искам, луд съм и малко ми трябва :beer::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили колеги, аз ли си въобразявам нещо или незнам но откривам, огромни прилики от халогена на този сивик с халоген от Фолксвагина Поло 6n2

 

Публикувано изображение Публикувано изображение

 

 

И 6n2 халоген:

 

http://img526.imageshack.us/img526/391/005ni.jpg

___________________________________

ПП: ако е така такива халогени от VW струват нови 67 лева и стоят уникално яко на ЕГ-то :cool:

Редактирано от yokozuna™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmen...&f1=detailsКак ви се струва това? Поне на снимките изглежда Очудващо добре! На някой от форума ли е? :) Редактирано от yokozuna™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

99/100 е на човек от форума или поне е била, съдейки по снимките.Единствено цената ми се струва малко висока, но всичко е според зависи!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към листа с оборудването съм забравил и едно от най-важните неща - ABS, но не знам дали малките ЕГ-та имат такива и от коя година попринцип ги слагат серийно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трудна работа да я намериш в България :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти кажа точно на кой паркинг можеш да видиш спряна една такава ;) Ама няма :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , аз така като гледам освен 5г. хетч ВТИ , незнам какъв друг сивик ще ти отговори на изискванията , особенно с тоя АБС. Успех с търсенето ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз така като гледам той си има ВТИ, поне това е писал че кара но по незнайна причина я продава и иска друга

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз така като гледам той си има ВТИ, поне това е писал че кара но по незнайна причина я продава и иска друга

Да колега, и мисля че причината е знайна, така да се каже всичко опира до финанси, и до хора, който си мислят, че чуждата собственост е и тяхна ;) . . . така е като няма справедливост и правосъдия в България, а и на мене не ми се лежи в затворите, решението е да сменя колата, като се цели максимална икономия и нисики данъци и такси, е сега някой ще каже е той има ЕГ6 а ще я сменя за кола с по евтина подръжка еми да до след 6 месеца - синът ми става на 18 и д15б2ката ще остане за него, а аз поемам пътя и вземам отново ролята на странстващия Хондаджия и съм замислил някой Aкорд да си взема все пак живота си тече и не съм първа младост вече. :D Общо взето това е причината да махна ег6 ;)

 

И понеже е за синът ми искам да има еърбеци и АБС

а другото с малко време и пари ще се получи в най-скоро време, обещал съм и тема в проекти

 

__________

И равносметката до тука: Издирването продължава ;) ;)

Редактирано от yokozuna™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- синът ми става на 18 и д15б2ката ще остане за него

Ааа така кажи колега че търсиш д15б2 ;) само че екстрите които искаш е невъзможно да се намерят всичките в едно купе. Просто повечето от тях са специфични само за ВТИ-ката. Специално за АBSа мисля че се слага само на големия и малкия Втек след 94 година от тогава е и SRSЛично мое мнение ако твоята кола е в добро състояние, сменете и мотора с д15б2 и я регистрирайте и продай мотора само. Почти съм сигурен че ще си първия с подобна смяна ;) (това в кръга на шегата без да се засягаш) Но пък всичките екстри на ЕГ6 си остават за теб т.е. за сина ти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...