Jump to content
Quincy

Prelude 2.0 16v 5th Gen Vs Civic 1.6 125 Hp 5th Gen

Recommended Posts

Тоя с D14-ката сигурно съм аз, и си ме бил явно защото си е сток вече и не върви, разбира се че ще ме биеш и то доволно. Преди като бях с кратуна от D16Z6 нямаше кой да ме бие с твоя мотор, даже рядко се давах на някой в растояние на 1-2 месеца и после колата вече не е конкурентна стана пак семейна. Давам ти 1 клип бонус когато колата вървеше да видиш къде е бялото пежо, просто такива бяха времената, после вземах бинокъла, но дори и накрая когато се предаде опуках няколко конкурента от твоя калибър.http://www.vbox7.com/play:dc3142beп.п: Прелюда на pepi ще те бие яко бате щото знае как да кара а аз ще ви снимам да кача клипа после тук да се кефим. Ако не ще черпя бира.

Е тоя клип не го бях виждал. Като гледам по това време дори и мойта седанка се е движила прилично, въпреки че бях само с пълна инжекция :DЕто и един друг клип от архива, на който за съжаление Дока пак е първи :)
Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя и сега си върви прилично ама другите са се засили яко ;)

Пък Дока, винаги си беше 1-ви , докато не почнах да правя моята и после Хондю не взе неговата. Ама скоро пак ще почне да наказва само че с "линейката" :):D

 

п.п. Кире, нямат време на хапаратура, защото хората си ги карат за кеф ;) Какво има да му замерваш на стоков автомобил ?

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве тия прелюди имат ли някакво време от апаратура (на 400 метрА) ???????????????????че сега ми е интересно :)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимайте пуканките ;):) Днеска пак замервахме вечния спор. http://www.youtube.com/watch?v=raohrsEZLQghttp://www.youtube.com/watch?v=HPXPJYYseW0 Както се вижда Прелюда пада (абе вие как ги казвате разстоянията? Една кола като се каже се има предвид една кола зад задницата или че си на задницата ????) не с много .... Прелюда е стоков от всякъде. Малкия Втек освен че е хетч, има вал , спортен изпускател, въздушен филтър, чип (ама то се подразбира). Сега ми обяснете стоков малък Втек какви шансове има ??? :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен има две коли,две коли и половина разлика (ако на някои си му на врата е е половин кола а не като си му на 2- метра от задна броня.и все пак нито едно време невиждам (на прелюд)а мога да дам 1-2 време на стокови д16-ки едната даде 15.7 на писта сливен със много добър старт и (жокер спортен филтър от 12 лв, беше навремето на колегата jeepers колата която в момента е турбо и е 400 коня.а някои прелюдче с време от апаратура ?! :)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кире, ти пак се заинати да си признаеш :D Все пак прочети ли модовете на Втека ? И какво значение има какво време ще даде, като вече няколко клипа качвам дето е повече от ясно. На тея 400м дето е писта ще са 18-19 секунди, защото е по нанагорнище. Това 2 коли как все пак го казвате ? 2 коли зад задницата на другия или 2 коли общо от старта(предницата на първата) ?? Айде ако има някой с напълно стоков малък Втек и минава покрай Габрово да пише да замерим напълно стоков с колко ще падне (опцията бие я изключвам). може да няма навити, защото малко хора отиват доброволно на сигурна смърт ;):) Пък ако извикаме севлиевския Прелюд с генерацията и този Втек ще падне най-вероятно. Прелюда е само с генерация (без спортен колектор).

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкият втек е бил преди по Бургас,така че трябва да го знаете ,и си върви много добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото малко хора отиват доброволно на сигурна смърт

Аз винаги отивам на сигурна смърт ама все сядам зад волана, по добре да дойде някой със D13 ама сток щото всички ме бият винаги.Днес станаха доста гонки и тая D16Z6 вървеше доста добре даже перфектно, това е първата такава която виждам, а на pepi Прелюда си върви винаги добре, даже понякога си мисля че е извънземен. Абе 400мт. на финала с 140км. съм тая бялата от първия клип а BMW-то е 2,5->170 коня и ни здуха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още не сте дорасли за това БМВ :):D;) Това за сигурната смърт е базик. Ама наистина има много хора дето не искат да се пускат точно поради тази причина : "защото ще паднат" и явно за тях идва края на света. Добре че са малко дето мислят така че нямаше да има хора по пистите.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....още не сте дорасли за това БМВ :):D;)

А бе много скоро ще дораснат.А БМВ-то му връчих бинокъла с доста повече от преди. ;)Малкия втек който беше тук днес си вървеше доста прилично и си личеше че има доста модове, но в стоков вид няма шансове срещу Прелюда. Поне на нашата писта. Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно си уцелил някаква луда центровка :P Ще дораснат , де ще идат :P Само ако вземе да ме минава Дока тогава ще му навия "кранчето" :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и все пак няма нито едно време на такъв прелюд ? интересно беше по нашите писти колко дават...то е явно че е доста по бавен от сивик д16 Еси ама все пак .... ми беше интересно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P:D:P Кире, ти ма убиваш. До сега един път не съм видял Прелюд да падне от 1.6 125 кс . Вече не знам колко на брой клипчета има заснети лично от нас ... и ти все пак си седиш в заблуда :ppp:ppp Давай те ги тези вървящи Втеци да видим как бие прелюда, че така само си чешите езиците :P По твоите думи стоков Втек прави по 2 коли на стоков Прелюд .... Значи Сивика на колегата с толкова модове върви колкото стоков .... :ppp :ppp Което много добре знаеш че не е така . И аз го знам, защото съм виждал колко са зле малките Втеци и са доста далеч от Сивика на клипа ... Да не говорим че и пипната Д13-ка ги разстрелва. (ама това е друга тема да не навлизаме в нея). :P Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма апаратура която да може да засече време на толкова бавна кола като прелюдчето :P :P :ppp сивика даже и на задна го минава :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюда въобще не е много по-бавен, просто Сивик е леко по-бърз. Какво толкова странно има? Особено между Хонди с такива разлики в собствената си маса? А и не е ясно дадена модификация как е направена, и колко в плюс работи за дадената кола, или просто само е направена, но не се ползва максимума от наличието и...Не ставаше ли дума за коли без модификации ;) В тоя случай трябва да успорваме и данните от първоначалните тестове при пускането в производство на моделите... При нашия случай са нужни коли със еднакво състояние за толкова години експлоатация (трудна работа) и също така водачи със също толкова еднакви умения за тест (пак трудна работа)...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде айде .. от 10 кладенеца вода .... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От колкото е нужно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е да не признаете грозната истина ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам клиповете и се чудя...... добре, нали Сивика е доста по-лек от Прелюда, а разликата в конете е много малка, как така Прелюда бие?! :cool: Кубиците ли дават тази сила на Прелюда, нещо скоростите ли са по-къси?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото конете са нищо .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МИсля че могада намеря един ф20 Прелюд.Киро кажи кога и ще напраим уговорка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към колегите с малките в-теци ....не си мислете че прелюда е бавен ...доста се узорих -истървам го още на старта и мн.трудно го настигах ..ако бях стоков наистина не знам кой ща дръпне .Поздрави на колегата с прелюда както и на всички които бяха на пистата добре си изкарахме ......пак ще се виждаме -не сте толкова далече....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодааря Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз никога не сам казал че прелуда е бавен :cool: върви доволно добре :huh: аз сам с хеч сивик и сам се пробвал 2 пъти с прелуд и не ми е излизал отпред :( просто сиг моя късмет е такъв все с нечитава да се пробвам :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със старата Хнда (сивик купе Д15Б7)съм се пускал със 3 Прелюда и не съм имал загуба.А сега със малкия VTEC мисля че и Х23 няма да ме пребори. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) :) :) Че ти значи си готов за К20 Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със старата Хнда (сивик купе Д15Б7)съм се пускал със 3 Прелюда и не съм имал загуба.А сега със малкия VTEC мисля че и Х23 няма да ме пребори.

ММ, малко вероятно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със старата Хнда (сивик купе Д15Б7)съм се пускал със 3 Прелюда и не съм имал загуба.А сега със малкия VTEC мисля че и Х23 няма да ме пребори. :)

:lol: :lol: :) По-голям виц не бях чел скоро :dry: Някои хора продължават да вярват, че малкия втек е голяма сила . Особено в 6-та ген. нямам думи :)@mitko vtec: Читав Х23 такъв бинокъл ще ти подаде, че няма да имаш време да му прочетеш задния номер :) Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе .... Миткоооо, Митко.... Да не си със спортен филтър,че много бучи и си мислиш,че вървиш много? бтв, а оня с Х23 разбра ли,че ще се гоните? :) :) :) хахахха... щото бинокъла ти го дава .... и това за Д15та в купето е по-голяма небивалица... Хубав завършек на натоварената ми седмица! :) пс Мислех да не пиша в тая тема, ама не издържах просто.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха колко народ ме е изпреварил , ама аз докато си редактирам поста 1000пъти, че да не звучи твърде грубо :) Гледам дали сте му бинокъл и преди мен ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех защо сивиците дето съм ги карал не вървеха толкова колкото тези пред клавиатурата!?Вчера вечерта на магистрала Тракия с д13ката(пълен сток) на газ (или метан беше :) ) дръпнах тЮнингована Х22ка(200+++ коня) Даже 2-3 коли преднина и дадох,след 250км/h просто я изгубих в огледалото :):):)После открихме живот на Марс !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам че съм бил х23 просто казвам че бих могъл.Или поскоро както вие казвате много съм си повярвал :) А със старото купе съм бил 2.0 16в .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам че съм бил х23 просто казвам че бих могъл.Или поскоро както вие казвате много съм си повярвал :) А със старото купе съм бил 2.0 16в .

Ако искаш може да направим един пробен старт с моята Д13ка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хохо :Pchris_barnes, ти къде с тая Д13-ка :P Човека ще накаже Н22/3 ти с малолитражката си тръгнал :P :P Ако се навие снимайте едно клипче как Малкия Втек припада от Д13 :P

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хохо :Pchris_barnes, ти къде с тая Д13-ка :P Човека ще накаже Н22/3 ти с малолитражката си тръгнал :P :P Ако се навие снимайте едно клипче как Малкия Втек припада от Д13 :P

Нищо чудно като гледам дино графиката еднакви са. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P почти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е туй не е за вярване остава и да е стокова и припадам. Вече се ядосвам че имам Прелюд, те не откъсвали гурките. Айде усмивки да има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
pepi, утре сверка на Междене !! (ако е хубаво времето). Пича с БМВ-то е сменил съединителя и каза че ще те счупи като ФаФла от 10 стотинки :):) Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pepi, утре сверка на Междене !! (ако е хубаво времето). Пича с БМВ-то е сменил съединителя и каза че ще те счупи като ФаФла от 10 стотинки :):)

А бимата каква е.ако не е поне пипана 320 къде утива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя е 525 tds

Редактирано от pepi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...